Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) doctorur válasza Bossi (#250) üzenetére


doctorur
tag

Volt egy fejlődési szakasza a kütyünek, amikor mindenképp az óra akarta fogadni a hívásokat, amikor android autóhoz kapcsolódott a telefon.
Mivel én is gazdája lettem a titánium csattos verziónak, már tapasztalom, hogy az általam gondolt hibák nem relevánsak.

(#252) Bossi válasza doctorur (#251) üzenetére


Bossi
őstag

Értem köszönöm.

(#253) n93


n93
tag

Sziasztok!

Használja valaki a sima GT3-at túrázás trackelésére? (Vagy a pro is jó, ha ugyanaz a gps benne). A jelenlegi Watch GT2-m eléggé pontatlan, nem követi rendesen az utat, és a legnagyobb baj, hogyha megállok pihenni, akkor össze-vissza megy egy helyben a trackelés, volt hogy pihenés közben majdnem 1 km-el nőtt a megtett táv. Az érdekelne, hogy itt már pontosabb-e ez a funkció.

(#254) sgeza válasza sirály69 (#249) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi!

(#255) koxmatyi válasza n93 (#253) üzenetére


koxmatyi
tag

Ugyan ez volt nekem is a gt2 classiccal.
Én ezért cseréltem gt3 prora mert ennek a legpontosabb a gpse teszteltem gt2 prot ,3 prot mind csalt, kivétel az asszony gt3 42mm ese az pontos.

(#256) n93 válasza koxmatyi (#255) üzenetére


n93
tag

Köszi, ez jó hír, akkor meg merem venni a gt3-at :R

(#257) koxmatyi válasza n93 (#256) üzenetére


koxmatyi
tag

Egyedül a magasság mérő ami össze vissza mutat és nem értem miért (csak ha az appot megnyitom úgy mutat pontosat)

(#258) tysonn198810 válasza koxmatyi (#257) üzenetére


tysonn198810
tag

Mert lehet az app a telefon GPS-et is nézi.

iPhone 14pro max

(#259) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha van Petal maps, akkor a GT3 pro is navigál szépen?

Pixel 7 | FR955

(#260) O.CS válasza Viper26 (#259) üzenetére


O.CS
aktív tag

Igen.Megejeleníti a nyilakat amerre fordulnod kell és rezeg is mellé

[ Szerkesztve ]

(#261) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez jó hír, még GT2-n próbáltam, de akkor itt is rendben van, köszi. :)

Pixel 7 | FR955

(#262) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gt3 pro 43mm-es fehér kerámia típusban van ekg funkció?

(#263) tysonn198810 válasza gyuri2008 (#262) üzenetére


tysonn198810
tag

Van :) legalábbis egy ismerősömnek van rajt

iPhone 14pro max

(#264) gyuri2008 válasza tysonn198810 (#263) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mennyi időt megy el egy feltőltéssel,az ismerősödnek?

(#265) Nfsman20


Nfsman20
tag

Sziasztok!

Hezitálok a sima watch 3 pro és a GT 3 pro között. Van-e még valami lényegi különbség az esimen kívül a két óra között? Nem hiszem, hogy a jövőben kihasználnám, hogy a csuklómon is van egy önálló "telefon", hiszen megszoktam már, hogy hordom a telefonom. Nem végzek olyan tevékenységet, ahova nem vihetném a telefont. A fizetés megoldása gondolom nem lesz kizárólag a watch 3 privilégiuma, megkapja a gt 3 is, ha egyszer sikerül megoldaniuk? Egy szó, mint száz: nyugodtan döntsek a gt3 pro mellett, nem tud lényegesen kevesebbet, mint a sima watch 3 pro?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#266) sgeza válasza Nfsman20 (#265) üzenetére


sgeza
veterán

Maga az oprendszer is különbözik, noha mindkettő neve HarmonyOS. A sima watch 3 közelebb áll a wear os rendszerhez, így az óra saját appgalleryjén keresztül bővebb alkalmazáskínálat áll rendelkezésre. Csak egy példa mondjuk a stocard alkalmazás, ami a 3-ra van, míg a GT3-ra nincsen. Hogy a jövőben melyik, merre fog változni, természetesen nem tudom.

(#267) sirály69


sirály69
őstag

Már nem az első alkalom, hogy ha az órát több mint 1 napig nem használom, kikapcsol.
Teljesen....
Más is tapasztal ilyet?

Szerver Hosting Debrecenben

(#268) O.CS válasza Nfsman20 (#265) üzenetére


O.CS
aktív tag

A GT3 Pro órában jobbak az érzékelők + ebben van EKG.

(#269) csabai022 válasza sirály69 (#267) üzenetére


csabai022
tag

Én igen,először azt gondoltam,hogy véletlen. De ezek szerint így működik.

(#270) Nfsman20 válasza sgeza (#266) üzenetére


Nfsman20
tag

Értem, köszi a válaszokat (mindenkinek).
A gt3 pro-ra egyébként egyáltalán nincsenek plusz alkalmazások, azaz csak a gyárilag előre telepítettek, vagy van, csak nem olyan széles a kínálat/más elven kell telepíteni?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#271) sgeza válasza Nfsman20 (#270) üzenetére


sgeza
veterán

Van néhány, de semmi extra (számomra). Hogy később bővül-e?? :U

(#272) sirály69 válasza csabai022 (#269) üzenetére


sirály69
őstag

:U :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#273) Nfsman20 válasza sgeza (#271) üzenetére


Nfsman20
tag

Jut eszembe, a messengerrel mi a helyzet? Lehet bárminemű reakciót küldeni, esetleg válaszolni az óráról, vagy még mindig semmi?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#274) sgeza válasza Nfsman20 (#273) üzenetére


sgeza
veterán

Úgy rémlik, hogy a Messengernél lehet reakciót, illetve előre beállított szöveget válaszolni.

(#275) tysonn198810 válasza Nfsman20 (#273) üzenetére


tysonn198810
tag

Ha androiddal használod akkor van vagy 6 lehetőség még emoji is asszem. Ios-al nem lehet

iPhone 14pro max

(#276) Nfsman20 válasza tysonn198810 (#275) üzenetére


Nfsman20
tag

Értem, tűrhető kompromisszum. Köszi!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#277) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, van az órán "zseblámpa" funkció (fehéren világít a kijelző). Előtte egy GT2-m volt, azon egészen jó fényerővel világított, teljesen használható volt 1-2 apróságra.
Viszont ennél az óránál harmatgyenge a zseblámpa fényereje.
Van valami trükk, hogy hogyan lehetne ilyenkor nagyobb a fényerő??? (nem találtam ilyen beállítást)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#278) gyuri2008 válasza mycso (#277) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nincs.
Ez a maximum.

(#279) Black_Raven válasza mycso (#277) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Persze hogy van. Vedd le az automata fényerőt és ámulj. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#280) gyuri2008 válasza Black_Raven (#279) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt nem is tudtam.
Tényleg igaz.

(#281) mycso válasza Black_Raven (#279) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen, ez szuper, csak nem életszerű...

A GT2-t szintén automata fényen használtam, viszont a zseblámpa, gyorsgombbal elindítva, világított rendesen.
Erre szerettem volna megoldást, de akkor ezek szerint niincs rá.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#282) szab13 válasza mycso (#281) üzenetére


szab13
aktív tag

Pontosan, miért nem lehet állítani a fényerőt?

(#283) mycso válasza szab13 (#282) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Automata fényerőn használom, ami jól is működik.

A zseblámpa funkcióra van gyorsgomb lehetőség, nekem az alsó gombra van rakva.
Tehát, ha kell megnyomom és világít.
Ez a GT2-nél is így volt és ott világított full fényerőn, használható volt ez a funkció.

Ennél nagyon gyenge fénnyel világít.

És az nagyon nem életszerű, hogy először a sötétben, amikor kellene a lámpa, előbb átálítom az órát auto.-ról max fényerőre, majd bekapcsolom a lámpa funkciót.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#284) szab13 válasza mycso (#283) üzenetére


szab13
aktív tag

Ugyanez a bajom nekem is. Gt2-nél jól működött ez a funkció. Nem hiszem, hogy ez nem tűnt fel senkinek, hogy használhatatlan a zseblámpa.

(#285) pgemil


pgemil
aktív tag

Találtam egy [Huawei GT3 pro] órát.
Van valakinek tapasztalata esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#286) Pistakiss válasza pgemil (#285) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Gt 3-am van, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Ez többet tud és egy kicsit szebb is.
Ez az ár nagyon jö, ha tényleg ezt küldik!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#287) sirály69 válasza pgemil (#285) üzenetére


sirály69
őstag

"Ez a termék a Huawei együttműködési márka által készült, Huawei csomagolás nélkül szállítva, és nincs semmilyen Huawei logó a terméken.
Mivel az EKG funkció a kínai hálózaton keresztül csatlakozik, a tengerentúli ügyfelek nem használhatják. Egyéb funkciók használhatók...." :F
Biztos hogy egy pici gondolatot is megér?

Szerver Hosting Debrecenben

(#288) Black_Raven válasza pgemil (#285) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Egy indokot mondj hogy miért áraznák le 140k-ról 25k-ra? Mert egy ócska hamisitvány és sosem volt 140k, ezért. :D
sirály69: :C

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#289) szab13 válasza Black_Raven (#288) üzenetére


szab13
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy ki az aki elhiszi, hogy eredeti órát kap ennyiért.

(#290) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Lecseréltem a gt3 pro órámat egy gt3pro kerámiára és már megint nem párosodik az iphon 11 el :(((
Mi lehet a gond?

(#291) topyjo válasza gyuri2008 (#290) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
Én használom Hauwei, Samsung, és Iphon telefonnal is.
Váltáskor simán csatlakozik az első kettőhöz, de a szifonhoz csak úgy tudok, ha előtte elfelejtetem vele a BT kapcsolatoknál, ki-be kapcsolom a BT, és másodikra ismeri fel, és csatlakozik.
Tény, hogy a Iphon-nal a legsoványabb a tudása. Nem volt érdemes nyugdíjazni a GT2-t.
Viszont a külalak mindent visz.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#292) tysonn198810 válasza pgemil (#285) üzenetére


tysonn198810
tag

Ha még eredeti is lenne, szerintem nem tudnád MO-n érvényesíteni a garanciajat...

iPhone 14pro max

(#293) csabai022


csabai022
tag

Sziasztok! Android 13 keresek módosított huawei health , amivel számlapokat tudok az órára telepíteni.

(#294) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Nem találtam a Gt 3-nak topikot, így ide szeretnék beköszönni egy Gt 3 Elite-el, megférek itt köztetek? :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#295) Black_Raven válasza Ferenczi Áko (#294) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nem hát. :D Ránk mindig számithatsz. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#296) Ferenczi Áko válasza Black_Raven (#295) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Amúgy nem újdonság, mert volt Honor magic watch 2-m, utána Honor Watch gs Pro-m(ez még mindig meg van) esetben most egy Huawei Watch Gt 3-am van.. Volt pár napig egy Huawei Watch 3 pro-m is, de nekem nem elég az üzemideje, és az eSim-et sem használtam volna.. Egyébként az jobb óra, a menüje és a funkciók tekintetében.. Pl a mozgó háttér nagyon bejött, meg az időjárás alkalmazás is olyan volt mint a telefonon..
De alighanem megmarad ez a Gt 3...

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#297) ferrari0819


ferrari0819
tag

Üdv mindenkinek! Én is beléptem a csapatba egy sima fekete watch 3-al egy első generációs gt-t váltott amit még a P30 Pro mellé kaptam. Egyenlőre minden frankó, lement a 3 frissítés aztán nyomtam egy gyári visszaállítást. Én is beállok a sorba és a frissítést ami meghozza az érintéses fizetést.

(#298) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Gt 3 üzemidővel ki hogyan áll.? Tudom, hogy számlap függő is, meg attól is függ, hogy az egészségfelügyeletnél mi aktív.. Nekem 5 napja van feltöltve, 24 százalékon áll.. Max 1 hét amit így kibír.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#299) s_zoltan válasza Ferenczi Áko (#298) üzenetére


s_zoltan
csendes tag

Nekem 2 hónapja van meg, a bőrhőmérséklet mérés nincs bekapcsolva minden más igen. Nekem 9 napot bír.

(#300) Pistakiss válasza Ferenczi Áko (#298) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Nekem, átlag 12 napra jön ki. Teljes egészségfigyelés, értesítésekkel. Nem edzek vele, csak napi kb 8 km séta a kutyámmal. 70 éves vagyok!
Most vagyok az 5. napon, 61%-ön áll az akku.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.