Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gyuri2008 válasza DonDragonka (#149) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az enyém ilyen.Infarktus után, meg egy aort abillentyűt.

[ Szerkesztve ]

(#152) DonDragonka válasza gyuri2008 (#151) üzenetére


DonDragonka
őstag

látom téged is jól rendbe raktak :C

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#153) gyuri2008 válasza DonDragonka (#152) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen egy nyitott szívműtét után. :K

(#154) O.CS


O.CS
aktív tag

Az igaz, hogy az EKG csak Iphone 12-től érhető el?
Theát Iphone 11-en még nem működik?

(#155) Cyberfaust válasza O.CS (#154) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Én S22-vel használom, de azt tippelném, hogy ez nem telefonfüggő, hanem óra és Huawei health app verzió/régió függő, de lehet tévedek :F

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#156) O.CS


O.CS
aktív tag

Valakinek va ninfója, hogy mikor jön az órára a fizetési funkció?

(#157) csabai022 válasza O.CS (#156) üzenetére


csabai022
tag

[link] ezt régebben találtam

(#158) koxmatyi


koxmatyi
tag

Beléptem én is a klubba(bár lehet csak időlegesen)
Szerintetek vagy akinek van összehasonlítása ezek az ekg,érfalmerevség mérések mennyire pontosak?
1 napig volt egy samsung watch 4 clasiccom de annak a vérnyomásméröje teljesen pontatlan ,(hasonló eredményt mutatott 4 emberre rátéve , úgy ,hogy a vérnyomás merő teljesen mást mutatott) igy az ment vissza a feladónak mert ráadásul az még csúnya is és az akksija is egy kalap sz.r

(#159) Cyberfaust válasza koxmatyi (#158) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Tapasztalatom szerint a dedikált csukló vérnyomásmérő is elég pontatlan, nem is használjuk diagnosztikai célból, igy én órába szerelt vérnyomásmérőtől nem várnék sokat. Az ekg esetén a párommal teszteltük, ebben az esetben a görbe rajzolata a két ember esetében mutatott eltérést, de azt egyenlőre nem látom, hogy létező betegséget mennyire ismer fel. Lehet valamikor kitesztelem anyámon aki kronikus pitvar fibrillál jellegzetes ekg képpel, igy ha azt látja akkor alarmnak sztem jó lesz..(felteszem ide, ha meglesz). A jövő héten ki tudom majd próbálni magamon egy asztali ekg val összevetve és majd arról is beszámolok. Az érfal merevséget nem tudom tesztelni orvosi eszköz segítségével, igy azt passzolom

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#160) O.CS válasza Cyberfaust (#159) üzenetére


O.CS
aktív tag

[link] Ezen a linken van egy videó ami elég elég részletes a mérésekkel kapcsolatosan.

(#161) O.CS


O.CS
aktív tag

Ugye azt jól gondolom, hogy ebben az órában nincsen ilyen esés figyelő?

(#162) tysonn198810 válasza O.CS (#161) üzenetére


tysonn198810
tag

Igen, jól tudod, nincsen benne. Ennyi baj legyen. Viszont nekem 10napig bírja, nem kell naponta tölteni. És nem 10db watchface van hozza.

iPhone 14pro max

(#163) sirály69 válasza tysonn198810 (#162) üzenetére


sirály69
őstag

:K :C

Szerver Hosting Debrecenben

(#164) O.CS válasza tysonn198810 (#162) üzenetére


O.CS
aktív tag

Faterom miatt érdekelt, mert neku ez a funkció már jól jönne..

(#165) koxmatyi válasza O.CS (#164) üzenetére


koxmatyi
tag

Szerintetek az normális hogy egy 8 órás esti alvás alatt (pulzus,veroxigen, stressz bekpacsolva) 6-7 százalékot merül?

(#166) DonDragonka válasza tysonn198810 (#162) üzenetére


DonDragonka
őstag

nekem kettő, max három napig bírja...
Még nem jöttem rá hogy miért...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#167) O.CS válasza DonDragonka (#166) üzenetére


O.CS
aktív tag

Igaz, hogy én nem hordom éjszaka az órát, de nekem meg baromi jól bírja.
Tegnap már azért tettem fel a töltőre mert már régen használtam a töltőt.Még 50% volt benne.Minden be van kapcsolva az órán, de én amikor hazam egyek akkor leveszem.

(#168) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Magyar nyelvű számlapokat honnan lehet letőlteni?

(#169) tysonn198810 válasza DonDragonka (#166) üzenetére


tysonn198810
tag

Én vasárnap reggel vettem le a toltorol és 74%, folyamatos pulzus figyelés napi 1 edzes és éjjel nappal rajtam van

iPhone 14pro max

(#170) Black_Raven válasza DonDragonka (#166) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ezt leirhatnád bővebben, hogy hogyan és mit használsz. Akkor talán megtudhatjuk mitől merül ennyire. Nekem is a 10 nap lazán megvan, szóval kiwi vagyok. THX

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#171) DonDragonka válasza Black_Raven (#170) üzenetére


DonDragonka
őstag

Sajnos az eredeti hozzászólásomat nem tudtam már rendesen megírni mert rohantam aztán kifutottam a szerkesztési időből, bocsánat!!!! :R

Szóval ezt akartam írni:
nekem kettő, max három napig bírja...
Még nem jöttem rá hogy miért... ;]
Minden be van kapcsolva kivéve a bőrhőmérséklet mérést mert az arcpirítóan szar értékeket mutat. A pulzus figyelés is állandó, nem az inteligens. Éjjel nappal rajtam, maxi fényerő, napi 3-5 beszélgetés(átlag 3 perc), 2-3 EKG mérés, 25-35 értesítés

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#172) O.CS


O.CS
aktív tag

Azt be tudom állítani az órán, hogy csak akkor kapcsoljon be a képernyő, ha megnyomom a gombot?Tehát ha felemelem a kezemet, akkor ne.

(#173) mycso válasza O.CS (#172) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egészség app, eszközök, kiválasztod az órát, készülék beállítások, "felemelés a felébresztéshez" -ezt kikapcsolod és kész.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#174) O.CS válasza mycso (#173) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi

(#175) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nem tudom iphone 11-el párosítani.
Mi lehet a gond?

(#176) O.CS válasza gyuri2008 (#175) üzenetére


O.CS
aktív tag

Tuti, hogy lehet, mert én kipróbáltam pár hete.
Előszőr a telefon beállításain belül a bluetooth beállításoknál keres meg és párosísd az órát.Aztán keresd meg a telefonon a health alkalmazásban

(#177) gyuri2008 válasza O.CS (#176) üzenetére


gyuri2008
veterán

Megcsináltam és mégse kapcsolódik :F

(#178) O.CS válasza gyuri2008 (#177) üzenetére


O.CS
aktív tag

Látod a telefonon a bluetooth beállításoknál ?
Akkor viszont az órán csinálj egy visszaállítást!

(#179) gyuri2008 válasza O.CS (#178) üzenetére


gyuri2008
veterán

Azt is megcsináltam....

(#180) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Sikerült
Sőt tudja az ekg-t is az ios-on :C
Számlapokat is lehet cserélgetni letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#181) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Szép napot mindenkinek, Huawei Watch GT 3 pro órát vettem. A Health alkalmazásban és az órán sem találom az EKG lehetőséget. Úgy olvastam, hogy már van akiknek működik. Az óra szoftver verziója HarmonyOS 2.1.0.399 A health alkalmazás verziója 12.1.7.310 Segítséget szeretnék kérni. Akinek működik ugyanezek a szoftver verziók? Hogyan lehet működésre bírni?
Előre is köszönöm. :R :R :R

(#182) O.CS válasza szabosasito (#181) üzenetére


O.CS
aktív tag

Pedig használtam :)
Szerintem csinálj egy visszaállítást az órán és jelentkezz ki és be a Health alkalmazásba a telefonon.
Nekem így sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#183) szabosasito válasza O.CS (#182) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm a segítséget, kipróbálom. Nem volt időm de estére az értékelés miatt jelentkezem.

(#184) Bossi


Bossi
őstag

GT 3 pro készüléken valahogyan meg lehet oldani a fizetést vagy esélytelen?

(#185) O.CS válasza Bossi (#184) üzenetére


O.CS
aktív tag

Nekem már nincs meg az órám, de válaszolok :) Év végéig igérték a fizetést és az EKG-t.
Az EKG már megjött.Fizetni szerintem kizárásos alapon csak Curve kártyával lehet majd.

(#186) Bossi válasza O.CS (#185) üzenetére


Bossi
őstag

Köszi, Curve kártya van, azzal már most is megy?

(#187) O.CS válasza Bossi (#186) üzenetére


O.CS
aktív tag

Még nem.

(#188) Bossi


Bossi
őstag

A sima GT3 is tud EKG funkciót vagy az nem? Mennyivel tud kevesebbet mint a Pro?

köszönöm.

(#189) Bossi válasza Bossi (#188) üzenetére


Bossi
őstag

Közben már tudom a vélaszt a fenti kérdésemre.
Viszont lenne egy új és fontos kérdésem, tényleg problémás a híváskelzelés a Huawei órákkal így a GT 3 pro verzióval is? Gondolok itt arra, hogy mindenképpen az órán keresztül akarja lebonyolítani a hívást és felvenni letenni is csak azzal lehet?

köszönöm.

(#190) Black_Raven válasza Bossi (#189) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Az órán is jelzi a hívást, én úgy szoktam, ránézek az órára hogy ki hív és felveszem a mobilon. Nincs olyan hogy kötelező az órán fogadni a hívást. Használtam OnePlus 8Tvel és most Honorral

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#191) Bossi válasza Black_Raven (#190) üzenetére


Bossi
őstag

Szia. Értem köszönöm ez jó hír Galaxy Watch 4 órát váltana, mert már nem Samsung telefonom van így azt sem tudom 100%-ban kihasználni. Az üzemidő is csábító illetve szép is az óra remélem nem fogom megbánni a cserét.

(#192) Black_Raven válasza Bossi (#191) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha nem úgy akarod használni mint egy android WearOS-es órát, akkor nem fogsz csalódni. De ha a Play áruházat várod és a droidos appokat használnád, akkor igen..viszont ezen átlépve egy nagyon sokat tudó hálás és szép óra tulaja leszel, elég sok üzemidővel. :)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#193) west76


west76
aktív tag

Légy szíves segítsetek, ma megvettem ezt az órát, a telefonomom feltettem az egészség app-ot, de mivel 2 huawei fiókom van, egyszer véletlen regisztráltam egy pluszt, valamint az elmúlt 2 évben egyiket sem használtam, így elsőre abba tudtam belépni, ami nem a valódi, ahol az adataim is voltak, de gondoltam beüzemelem, jó lesz. Működött is minden, ekg, spo... Beleértve a stressz szint mérést is. De aztán rájöttem az eredeti fiók jelszóra és átléptem, átpárosítottam az órát. Azóta a szressz mérés nem működik.

Próbáltam az egészség app újratelepítését, adatainak törlését, próbáltam az óra gyári beáll. visszaállítását, újraindítast órán, telefonon, de nem akar működni.

Van esetleg ötletetek, hogy miért, vagy mit tegyek, hogy megint jó legyen? Ja ezen kívül minden megy, ekg, spo, érfal ellenőrzés, pulzus.
Előre is köszönöm

(#194) Black_Raven válasza west76 (#193) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ne tegyél semmit. Kapcsold be automatikusra és hord az órát. A stresszmérés pedig egyszercsak el fog indulni. Ézt nekem is csinálta. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#195) west76 válasza Black_Raven (#194) üzenetére


west76
aktív tag

Köszönöm, megpróbálom

(#196) Bossi


Bossi
őstag

A GT 3 pro esetében mekkora a szíj méret vagy 20 vagy 22? Gyári minőségű bőr szíjat hol találok hozzá?
köszönöm.

(#197) koxmatyi válasza Bossi (#196) üzenetére


koxmatyi
tag

22mm

(#198) Bossi válasza koxmatyi (#197) üzenetére


Bossi
őstag

köszönöm.

(#199) npnp


npnp
tag

Sziasztok

A Huawei Store-ban az "ajándék" mit takar?

HUAWEI WATCH GT 3 Pro 146 990 Ft

Az Euronicsban most 129 990 Ft

P

(#200) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok ezt a számlapot keresném :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.