Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) vlesi69 válasza kenwood (#849) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az óra szíjnál nem annyira fontos hogy acél, bőr, vagy titán, csak grammokba lehet mérni, egy kipufogónál kilókba. Kinek mi tetszik, nekem az órái fém és bőr szíjasak, de másnak meg a szövet vagy a szilikon tetszik.

(#852) gyuri2008 válasza Zototh64 (#847) üzenetére


gyuri2008
veterán

Melyik órára jött?
Látom ez telefon....

[ Szerkesztve ]

(#853) Zototh64 válasza gyuri2008 (#852) üzenetére


Zototh64
őstag

S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#854) zsole84 válasza kenwood (#849) üzenetére


zsole84
senior tag

Az én órámon egy karc nincs eddig ( kopp kopp), pedig csak fürdésnél veszem le, a titán szíj/üveg hibátlan 1,5 ev használat után. ( Nyilván nem kőfaragó vagyok,de azért kapott már 🙂) Nekem megérne újra+40-et a szíj, mivel még évekig marad. ( pl. az uj széria nekem semmi pluszt nem ad, ráadásul a mostani jobban tetszik)

(#855) bakterka


bakterka
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki,hogy a Huawei Egészség alkalmazásból hogyan lehet kinyomtatni a vérnyomás,EKG és pulzus adatokat?
Köszi!

(#856) sgeza válasza bakterka (#855) üzenetére


sgeza
veterán

Simán tudod exportálni. Vagy letölteni, mindegy hogy hívjuk. Ott egy letöltő gomb.

[ Szerkesztve ]

(#857) gyuri2008 válasza bakterka (#855) üzenetére


gyuri2008
veterán

Már tudja a vérnyomásmérést is az óra?

(#858) vlesi69 válasza gyuri2008 (#857) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem.

(#859) bakterka válasza gyuri2008 (#857) üzenetére


bakterka
tag

Nem.Úgy kell beírni.

(#860) bakterka válasza sgeza (#856) üzenetére


bakterka
tag

Igen,az EKG adatokat.De a vérnyomás és pulzus listáknál nincs letöltőgomb.

(#861) sirály69


sirály69
őstag

Eredeti szijjat hol lehet venni az órához?

Szerver Hosting Debrecenben

(#862) kenwood válasza Ren Hoek (#829) üzenetére


kenwood
veterán

A pro is produkalja. Az a fura,hogy olyan poziciokban is csinalja, amikben maskor nem hibazik, igy en inkabb sw,mint sensor hibara gyanakszom.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#863) Lackooo84 válasza Ren Hoek (#829) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van amikor nekem is csinálja, h meg akaron nézni az időt és nem ébred fel, viszont amikor csak mondjuk fekve mozgatom a kezem meg állandóan ébreszti a képernyőt.

The Truth is out there...

(#864) Zototh64


Zototh64
őstag

Jó reggelt!
Este jött egy frissítés.
GT 3 PRO-AB0.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#865) Lackooo84 válasza Zototh64 (#864) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem is meggyütt, nah, talán lsz végre viber hívás kijelzés. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#866) fatality9107


fatality9107
újonc

Az normális dolog egy éjszaka 60 %ról csutkára lemerül a frissítés óta? 😂 Gyári visszaállítás után.

(#867) koxmatyi válasza fatality9107 (#866) üzenetére


koxmatyi
tag

Nekem ilyen problémám nem volt,de viszont az edzésnél a fele kalóriát mutatta mint eddig szokta

(#868) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Hát viber hívás kijelzés még mindig nincs (csak a nem fogadott hívásról :DDD ). Nem értem ezen mi olyan nehéz, hogy megoldják. Nekem nem merül jobban, akinek igen annak beakadt valszeg vmi app.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#869) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Viszont az SpO2 mérés biztosan jobb lett. Eddig állandóan kaptam az alerteket, hogy túl alacsony az SpO2-m ilyen 86%-okat mért állandóan. Mértem manuálisan párat, úgy is annyikat mért. Közben feltettem az ujjamra az SpO2 mérőt az meg 95-98%-ot mutatott, miközben az óra teljesen más rossz alacsony értékeket. Ez úgy néz ki az update után megjavult, most szinte mindig ugyanazt méri 1%-os eltéréssel, mint az ujjas SpO2 mérőm.

The Truth is out there...

(#870) kenwood válasza Lackooo84 (#868) üzenetére


kenwood
veterán

Vibert en mar jo ideje nem hasznalom, csak fel van telepitve,de multheten ket kulonbozo belso (ertsd a fejlesztoktol erkezo,spam) privat uzenet ertesiteset 1-2 orankent ujra megjelenitette az ora. Mivel mas app nem csinalt ilyet,en magara a viberre gyanakszom,mint hibaforras.
Szerintem le is torlom, van ezer jobb alternativa a vibernel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#871) fatality9107


fatality9107
újonc

Ma teljesen behalt már töltést fel se vette frissítés után.

(#872) sirály69 válasza sirály69 (#861) üzenetére


sirály69
őstag

Eredeti szíjat hol lehet venni az órához? :U :F

Szerver Hosting Debrecenben

(#873) Lackooo84 válasza sirály69 (#872) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyarorszgon nagyon sehol.

The Truth is out there...

(#874) mycso válasza sirály69 (#872) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Volt visszább linkelve egy alis store, ahol látszólag eredeti fémszíjakat árulnak. User visszajelzések/képek alapján eredetinek tűnik (vagy nagyon jó másolat).

[link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#875) koxmatyi


koxmatyi
tag

Gps ugyan olyan szar maradt, álló helyzetben számol hozzá métereket,ez a frissítés nem oldotta meg a problémát

(#876) koxmatyi válasza sirály69 (#872) üzenetére


koxmatyi
tag

Marketplacen van egy huawei warch 3 pro titan 45 ezer ftert csak demo az óra,de a szijjal nincsen baj attól függetlenül....

(#877) zsole84 válasza mycso (#874) üzenetére


zsole84
senior tag

Ennyiért baj,ha másolat 🙂 Nekem amúgy gyanús,hogy nem eredeti, mivel feketében nem volt

[ Szerkesztve ]

(#878) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Milyen töltöadaptert kell venni az órához?Hány wattos az ajánlott? Köszi

(#879) Lackooo84 válasza petya2012 (#878) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Teljesen mindegy, bármilyen töltő jó (max V vagy A mindegy) ami USB-n ad le áramot, nem fog többet felvenni az óra mint amennyi kell neki.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#880) petya2012 válasza Lackooo84 (#879) üzenetére


petya2012
őstag

Köszi a gyors választ :)

(#881) koxmatyi


koxmatyi
tag

Gpst próbálta valaki,hogy neki az állásnál számol-e métereket még és visszanézve az appban összevisszaságot mutat-e,csak mert ha mindenkié ilyen szar akkor nem küldöm gariztatni

(#882) Zototh64 válasza koxmatyi (#881) üzenetére


Zototh64
őstag

Ilyen.
De ott javarészt beltérben pihentem kicsit.

Itt pedig egy útszéli buszmegállóban ültem kb 10 percet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#883) koxmatyi válasza Zototh64 (#882) üzenetére


koxmatyi
tag

Akkor ezekszerint ez most általános hiba.

(#884) Zototh64 válasza koxmatyi (#883) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem mondanám általános hibának.
Ez a föld és a műholdak mozgásából, a légköri viszonyokból adódik amihez párosul egy gyengébb GPS modul (olyan kis helyen mint az óra ilyen hardver fér el).
Kamionoknál is mikor bejött a GPS-es nyomkövetés voltak ilyen anomáliák, hogy hétvégén áll a telepen, a GPS szerint pedig 150-200 métert mozgott hasonló rajzolattal.
A telefonokban már ezt orvosolták.
Legalábbis most ránéztem a tegnapi napra, a Samsung Healt is ment és a Cynax is, ezek már nem csináltak ilyen rajzolatot.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#885) sirály69 válasza koxmatyi (#876) üzenetére


sirály69
őstag

45 e ért szíj ..? :Y .

Szerver Hosting Debrecenben

(#886) koxmatyi válasza sirály69 (#885) üzenetére


koxmatyi
tag

Miért a linkelt 40 ezer ftért jobb,ami meg hamisítvány is lehet?

(#887) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok ! Véleményetek szerint mennyi lehet egy újszerű állapotú Huawei watch gt 3 pro ,szürke szíjjal ,a reális eladási ár..?

(#888) ramzess


ramzess
csendes tag

Sziasztok tegnap kaptam egy emailt mehetek az óráért meg lett javítva.a papíron az állt az alaplap lett cserélve,meglátom meddig bír ki most az aku

(#889) sirály69 válasza koxmatyi (#886) üzenetére


sirály69
őstag

Nem erre gondoltam, hanem arra hogy miért ilyen Q drága....

Szerver Hosting Debrecenben

(#890) fatality9107 válasza ramzess (#888) üzenetére


fatality9107
újonc

Nekem is szervizbe van fél nap alatt lemerült média marktos.

(#891) bébi67


bébi67
aktív tag

https://a.aliexpress.com/_mNhgvN4

(#892) Lortech


Lortech
addikt

Másnál nem rontotta el a legújabb frissítés a GPS-t? Kb. 1 percet várni kell minden workout előtt, telefonos kapcsolat ide vagy oda. Frissítés előtt soha nem kellett várnom 5-10 másodpercnél tovább.
Először fordult elő az is - szintén frissítés után pár nappal -, hogy nem működött az alvás monitorozás, 0 percet hozott ki egyik reggel.

Thank you to god for making me an atheist

(#893) Lackooo84 válasza Lortech (#892) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem nem, pillanatok alatt indul.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#894) p2pp


p2pp
őstag

Nagy dilemma előtt állok.
Ezt vegyem vagy az egyel újabb generációt?
Sok eSim hívás lenne sok értesítéssel, túrázással, biciklizéssel használva.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#895) koxmatyi válasza p2pp (#894) üzenetére


koxmatyi
tag

Ebben nincsen esim,igy akkor marad az új

(#896) Lackooo84 válasza koxmatyi (#895) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem a GT 4 proban sem lesz. Ő a Watch 4-re gondolhat, de már a Watch 3-ban is van esim.

The Truth is out there...

(#897) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gt3 pro 43mm-es fehér kerámia típusnak mennyi akkuidőre lehet számítani?

(#898) Lackooo84 válasza gyuri2008 (#897) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

2 nap körül.

The Truth is out there...

(#899) gyuri2008 válasza Lackooo84 (#898) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#900) Celithrandi válasza sirály69 (#889) üzenetére


Celithrandi
addikt

mert titan? Nem tűnt fel, hogy a kaucsuk szíjas és a titán között mekkora az árkülönbség? Amúgy sajnos ez a mattított titán szart se ér. Kb 15 szor volt rajtam és a középcsaton már látszik a kopás. A tissot órámon évek alatt nem lett ilyen, pedig csak egy párszázezres óra.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.