Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) vlesi69 válasza gyuri2008 (#937) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én az Emagtól vettem, eddig rendben jöttek a frissítések, és számomra tökéletesen működik minden.

(#952) O.CS


O.CS
aktív tag

Azt meg tudnátokmmondani, hogy mi a különbség az Ultimate és a GT3 Pro között?
Mert én nem látom, hogy miért kerül duplájába az Ultimate.

(#953) Celithrandi válasza O.CS (#952) üzenetére


Celithrandi
addikt

Újabb széria, más anyaghasználat, más tudás. Tehát minden. A gt 3 pro is volt 200 felett amikor új volt, az ultimate e mellett nem titkoltan teljes értékű búvárcomputer. De ha megnézed a gt4 most kb annyiba kerül mint a gt3 pro, pedig lényegesen olcsóbb anyagokból van.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#954) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek megéri még megvenni a GT3 Pro órát?

(#955) Celithrandi válasza O.CS (#954) üzenetére


Celithrandi
addikt

ez a kérdés értelmezhetetlen. ezt te tudod. szerintem a gt 2 prot is megéri megvenni ha arra van szükséged

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#956) kenwood válasza O.CS (#954) üzenetére


kenwood
veterán

En egy honapja vettem, egy Samsung Galaxy Watch 1 46mm-et valtott.
Eg es fold a ket keszulek. Sokkal szebb, kb. 2x annyit bir az akksi ( az atlag Samsung oraknaknak meg ugye 4-5-szoroset).

A szoftveres resze,foleg az egeszseg nem annyira atgondolt,kiforrott,mint a Samsungnal.
Peldaul :
- Samungnal minden 10 percnel hosszabb seta automatikus edzes, ez hianyzik innen.
- Samsungnal az alvas-figyeles intelligensebb, es amit utolag latsz a szoftverben, az is jobban ertelmezheto
- A telefonon beallitott ebresztot nem lehet a mobilon leallitani. Allitolag ez egy bug,a regebbi sw tudja, de nem fogom a kozel 150 ezer forintos oramat downgradelni, hogy egy alap funkcio ujra mukodjon.
Ezek ilyen aprosagok, minden masban oriasi elorelepes volt a csere.
Mondjuk az teny,hogy a a Galaxy Watch mar a 6. szerianal tart, en pedig az elsot csereltem le erre. Talan az ujabb Samsungokban van meg 1-2 olyan funkcio,ami miatt erdemes lehet bevalllalni az 1-2 napos uzemidot, meg a proli designt, de valoszinuleg nem,es meg mindig ez az ar-ertek arany bajnok a piacon a felsobb kategoriaban.

#953
Biztos,hogy ujabb? Miben tud tobbet szoftveresen a GT3-nal ?
Szerintem a felar foleg nem a buvar kepssegek,hanem a limitalbb peldanyszam,es az exkluziv design miatt van.
A Voyage Blue gyonyoru, de 200-nal tobbet nem adnek erte.
Par napig volt az emagban 260-ert, elotte-azota mindenhol 300k+

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#957) Celithrandi válasza kenwood (#956) üzenetére


Celithrandi
addikt

nézd meg mennyi egy búvárcomputer. az alap műanyag suunto 90 ezer. Egy jobban összerakott 300. és az semmi mást nem tud. Igen újabb és lehet kapni 300 alatt több helyen is itthon.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#958) Lackooo84 válasza kenwood (#956) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem az órát kell downgradelni, hanem a telón az egészség appot (13.0.0.320 verzió tökéletes). Beállítod, utána működni fog akár fel is frissítheted a legújabbra, csak utána figyelj rá, hogy sosem kapcsoljon ki az óra, mert onnantól megint nem fog működni. Ha a telefon kapcsol ki, az nem probléma. Az alvásfigyelés itt is eléggé jól ki van értékelve az appban, nem tudom mi hiányzik még neked, hogy hányszor vettél levegőt, vagy mi...? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#959) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nah, hát a drága huawei blokkolta a régebbi health verziókon történő óra párosítást (hogy kakiljanak sünikét), szóval mostantól marad a nem működő ébresztés. Amúgy beszarás, mert letöltöttem millió féle ébresztés appot, és egyiket sem jelzi ez a fostos óra... :(((

The Truth is out there...

(#960) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#959) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na én feladtam, annyit csináltam, hogy beállítottam az egészség appban ugyanazokat az ébresztőket, így igazából semmi különség nincs, az óra jelez ahogy kell. De azért menjenej a csába... redditen azt írták nekem, hogy samu meg szifon telókkal tökéletesen működik minden...

The Truth is out there...

(#961) Bellami


Bellami
csendes tag

Egy kis érdekesség. Van ugye az órán az artériás érfalmerevság mérés. Az egyik ismerősöm is vett pár hónapja, újonan egy ugyanilyen órát. Gondoltam, leteszteljük, egyformán mér-e? Hát nagyon nem! Az enyémen nekem általában 9,4-9,6 szokott lenni a mérés. Az övén, a sajátmérése 7,4,7,6. Megcseréltük az órát, és lám, nekem is az övé csak 7,6-t, a 2. mérésre 7,9-t hozott! Az én órám, neki 9,4 és 9,6-t mért.! Ne, melyik mér vajon helyesen? :((

(#962) koxmatyi válasza Bellami (#961) üzenetére


koxmatyi
tag

És ha átálítjátok az adatokat is(testsúly kor stb)

(#963) Lackooo84 válasza koxmatyi (#962) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen az azért nem mindegy.... Azokból kalkulál az óra egy átlagolt eredményt. Nem mindegy, hogy egy 70 évesnek feszes az érfala vagy egy 20 évesnek.

The Truth is out there...

(#964) Bellami


Bellami
csendes tag

Logikailag nem jön ki a "képlet".Ha ezt vesszük, az ő óráján a saját (tizen évvel) fiatalabb adatok vannak. Akkor mikor az én 56 éves testem adatait méri, nem tudja hogy az enyém. És mégis jó értéket produkáltam. Egy 30+-s egyénnek betudva. Hmmm.Ismétlem, az Ő adataihoz! Ha nem lenne megfelelő az érfalam rugalmassága, akkor sokkal rosszabbat kéne mérni, hisz az életkor adatokhoz még úgysem felelne meg! Akkor az én adatimhoz a saját órám meg miért nem ad még jobb értéket? Hanem inkább majdnem magasat.

(#965) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az ébresztő működik már az órán keresztül?
Samsung telefonom van.

(#966) Lackooo84 válasza gyuri2008 (#965) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Redditen azt írták nekem, hogy samsung telefonon működik (ill. iphoneon és pixelen is), nekem Honor van azon az újabb egészség appokkal nem megy. Azért is állítottam be azon ébresztőket aztán csumi. Annyi a különbség, hogy így csak az óra jele a teló nem, de nekem ígyis tökéletes.

The Truth is out there...

(#967) vlesi69 válasza Bellami (#961) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ne felejtsétek el ez nem egy egészségügy műszer. Körülbelüli adatokat lehet kiolvasni csak. Meg kell mérni rendes ekg géppel és utánna lehet összehasonlítani az órával. Ebben nincs még vérnyomás mérő de ha lesz vagy a 4-esbe talán akkor is egy rendes vérnyomásmérővel és az órával kell összehasonlítani. A vérnyomásmérő sem mindegy hogy csuklós vagy felkaros, a felkaros a pontos. A pulzust meg kitapintod, stopper és összehasonlítás az órával.

(#968) zsole84


zsole84
senior tag

Sziasztok!

Iphone 13 van tervben következő telefonnak, mellé menne a jelenleg is használt gt3. Sima dolog az átállás vagy számíthatok problémára?

Köszönöm.

(#969) sgeza válasza zsole84 (#968) üzenetére


sgeza
veterán

Sima. Én 14-gyel használom.

(#970) Bossi válasza sgeza (#969) üzenetére


Bossi
őstag

+1 Sima iPhone 15 pro minden ok.

(#971) koxmatyi


koxmatyi
tag

Valaki tud arra megoldást,hogy ha a telefon ne zavarj modban van az óra se rezegjen?(bevan engedélyezett szám állítva a telefonon igy az órán nem opció a teljes letíltás) a telefon az egy s22 ultra

(#972) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Érdemes még venni ezt a típust?

(#973) kenwood válasza gyuri2008 (#972) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem 200K-ert sem kapsz jobbat.
A Samsunghoz jobb mobilapp jar, csereben 5x toltod fel azt,mire ez lemerul, es meg jobban is nez ki barmelyiknel a Huawei.
Foleg titanium szijjal.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#974) gyuri2008 válasza kenwood (#973) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez egy újabb típus,Huawei Watch GT 4 46mm, de ez nem készít ekg-t.
És olcsóbb is...
Lehet,hogy ez jobb lenne :F

[ Szerkesztve ]

(#975) kenwood válasza gyuri2008 (#974) üzenetére


kenwood
veterán

Az egy kozepkategorias ora, nem rivalisa a zafiruveges, titaniumhazas pro sorozatnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#976) zsole84


zsole84
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek mennyit ér most egy újszerű állapotú gt3 pro amihez újszerű gyári bőrszíj, illetve gyári titán szíj is van? Bolti garancia még több mint 1 év. Esetleg akit érdekel itt eladó. 🙂

(#977) Pistakiss válasza zsole84 (#976) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Mennyiért gondolod eladni, mennyi idős?
Újonan 90-140 ezer között lehet kapni, kivételtől függően

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#978) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Melyik a legújabb frissítés az órára?

(#979) zsole84 válasza Pistakiss (#977) üzenetére


zsole84
senior tag

2023.02.07 , innentől 2 év garancia. Alapból a sima bőrszíjas, de vettem hozzá gyári titanium szíjat. Én így 90 ezerre gondoltam. Vagy apple watch 8 csere .

(#980) Lackooo84 válasza gyuri2008 (#978) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha már így megkérdezted pont ma jött egy új verzió, ami érdekes módon verziószámban ugyanaz, csak buildszámban tér el (SP1C00M06 vs SP8C00M06).


The Truth is out there...

(#981) sirály69 válasza zsole84 (#976) üzenetére


sirály69
őstag

Szíj érdekelne.... ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#982) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!
Ma vettem át a huawei watch gt 3 42mm órámat, tudnátok abban segíteni, hogy elvileg ha hívnak akkor órán is fel lehet venni és lehet beszélni, hiába nyomom meg a zöld gombot a telefonon érzékeli és ott veszi fel. Van valami állítási lehetőség vagy hibás az óra?

(#983) vlesi69 válasza Bella80_ (#982) üzenetére


vlesi69
senior tag

Meg kéne nézni hogy tudja e a kihangosítást. A GT 2 nél a nagyobb tudta a kihangosítást de a kisebbikbe nem volt a kihangosítás. Nekem GT 2 Pro volt tudta de a párom keresztlányának a 42 mm volt és azt nem lehetet kihangosítani csak jelzett ha hívás jött.

(#984) Bella80_ válasza vlesi69 (#983) üzenetére


Bella80_
tag

Az összes leírás és teszt alapján tudnia kellene, de nem hangosítja ki. Samsung watch active 2 órát váltottam vele, az is tudta. Nem tudom elhinni, hogy pont ez a funkciója ne legyen jó.

(#985) Zototh64 válasza Bella80_ (#984) üzenetére


Zototh64
őstag

Telefonban:
Beállítások-Kapcsolatok-Bluetooth-Az óra mellet fogaskerék-Hívások.
Ez megvan?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#986) Bella80_ válasza Zototh64 (#985) üzenetére


Bella80_
tag

igen

(#987) Zototh64 válasza Bella80_ (#986) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor én passzolom.
GT3 Pro van, az előzőek is GT Pro-k voltak, mindegyik tudta/tudja.
Lehet, hogy a sima GT nem.
Ezt nem tudom.
Zene lejátszás van az órában, és ha igen lejátsza az óra hangszóróján?
Ha nem akkor hangszóró hiányában a hívás sem fog menni szerintem, de hátha van jobban hozzáértő és majd elmondja.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#988) gyuri2008 válasza Zototh64 (#987) üzenetére


gyuri2008
veterán

Azért nem tudja mert 42mm modell.

(#989) Lackooo84 válasza gyuri2008 (#988) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hogyne tudná, van benne miki és hangszóró is.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#990) Garfield85


Garfield85
tag

Mi most váltottunk GT3ra. Feleségemnek Elegant Edition femszijjas 42mm és m1 a hívás. Nekem pro. Semmilyen plusz beállítást nem csináltunk és tökéletesen működik minden.
Ha jól tudom a teljes GT3 szériában van hangszóró és mikrofon.

[ Szerkesztve ]

(#991) zmav


zmav
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon tetszenek a huawei órák, viszont nekem az egyik legfontosabb funkció az a fizetés lenne. Van vmi megoldás erre huawei órán (gt 4 pro, vagy ultimate) akár garivesztés árán vmi mókolással, hogy tudjak a revolutos kártyámmal fizetni az órával?

[ Szerkesztve ]

(#992) szkorhetz válasza zmav (#991) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nincs sajnos.

(#993) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Régebben (Watch GT2 ) fellehetett tenni saját számlapokat alkalmazásból. Most van erre lehetőség? Keresem .. de egyelőre nem találom a módját.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#994) embe válasza embe (#993) üzenetére


embe
nagyúr

Azt hiszem megvan az irány.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#995) embe


embe
nagyúr

Az óra és a Helath között nincs visszaszinkronizálás?
Arra gondolok, hogy az órán csináltam egy gyári visszaállítást. A Healtban ott vannak a korábban rögzített egészségügyi stb. adatok, de az óra nem mutatja ezeket a korábbi adatokat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#996) vlesi69 válasza embe (#995) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én még nem csináltam vissza állítást csak mikor eladtam, de az appban minden adat ott van visszamenőleg, nekem a Watch 1, a Gt 2, összes adatja ott van amit mértem, most meg a Gt 3 Pro adatok. Vissza nem tudom hogy működik e.

(#997) embe válasza vlesi69 (#996) üzenetére


embe
nagyúr

Azt tudom. Nosztalgiáztam is a WatchGT 2 és a Honor órákkal rögzített túrákat visszanézve. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#998) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, lassan csatlakozom egy gt3 Pro val, a gt 4 et szerettem volna, de kb egy árban vannak jelenleg, és jobban tetszik ennek az anyagminősége. Egy Gt 2 -t vált majd :)

(#999) zsole84


zsole84
senior tag

Sziasztok!

Iphone 12 telefonnal használom az órát. ( előtte Xiaomi volt ) Minden rendben lenne, de néha nincs kapcsolat a két eszköz között. Ha az egészség app-ba belépek, és újra összepárosítom, akkor jó, de így nem az igazi, hogy random megszakad.

Van erre valamilyen megoldás/beállítás?

Köszönöm.

(#1000) sgeza válasza zsole84 (#999) üzenetére


sgeza
veterán

Én azt vettem észre, hogy az alkalmazás maga nincs folyamatosan kapcsolatban az órával. Előfordul nálam is, hogy megnyitom, és akkor kezd kapcsolódni. De ilyenkor csak várni kell egy kicsit, és működik.
Az értesítések ettől függetlenül megérkeznek, mert két BT eszközként jelenik meg a kapcsolatok között. Nálad is így van?
Nekem egyébként mind a 12-vel, mind pedig a most használatban lévő 14-gyel is rendben működik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.