Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) topyjo válasza ferrari0819 (#297) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!

Sztem felesleges várni az érintéses fizetést.
Mire engedélyezik, és mire a bankok megcsinálják hozzá az appot ez az óra elavul.
És itt is csak a droid játszik, almával szóba sem kerül.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#302) Ferenczi Áko válasza Pistakiss (#300) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez "sima" Gt 3? 😲

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#303) Black_Raven válasza Ferenczi Áko (#302) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Mivel ez a PRO topik valszinű, hogy nem a sima verzióról beszélnek. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#304) DonDragonka válasza s_zoltan (#299) üzenetére


DonDragonka
őstag

Gt3 pro...
Azonos beállítások, napi 2x EKG és 3 azaz három nap...
Töltéskor elég meleg az óra...
Szerintem küldöm vissza gariba :DDD

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#305) Ferenczi Áko válasza Black_Raven (#303) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen azt tudom, viszont én a sima Gt 3-ról kérdeztem :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#306) Black_Raven válasza Ferenczi Áko (#305) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a tied akksija ugyanaz, akkor minden válasz releváns. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#307) Pistakiss válasza Ferenczi Áko (#302) üzenetére


Pistakiss
őstag

.igen. Ezt elfelejtettem ide írni

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#308) Ferenczi Áko válasza Pistakiss (#300) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Na most van nálam egy másik Watch Gt 3, ennek jobb az akksija, mondjuk az is közrejátszik, hogy egy hónapos az óra..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#309) koxmatyi válasza Ferenczi Áko (#308) üzenetére


koxmatyi
tag

Nálam megfordult pár óra es volt közte ami nagyon merült (gt3 pro de vissza is küldtem) a mostani órám úgyszintén gt3 pro 50 óra alatt ment le 75 százalékra de ugy hogy folyamatosan bevan kapcsolva minden érzékelő,abban is aludtam es ebből az 50 órából 36 órát ment a folyamatos kijelző is

(#310) DonDragonka válasza koxmatyi (#309) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ezeket az infókat honnan tudod?
Hány órát ment aksiról? Kijelző idő? Stb... Sacc/Kb? Vagy van valahol statisztika adat?
Illetve bőr hőmérséklet mérés is be van kapcsolva? Melyik számlapot használod?

Vissza is küldtem... Hova? Szervíz, bolt ahol vetted?

Nekem kb 30 óra folyamatos hordással 67% hőmérséklet mérés nélkül...

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#311) koxmatyi válasza DonDragonka (#310) üzenetére


koxmatyi
tag

Alzaban vettem azt így oda
Bőr hőmérséklet nincsen mert az teljesen fals adat.
Azt hogy hány órát ment meg egyszerűen kitudtam számolni mivel egyik nap este 7kor vettem le a töltöről és utána 2 nap múlva este 9 kor volt 75 százalékon (igaz csaloka mert közben fürödtem 2 szer 4-5 perc közötti időt és akkor nem viseltem) és mivel 15 órát dolgoztam naponta igy az 30 óra plusz előtte 1,5óra meg utána 1.5óra (de ha netán nem 36 órát ment folyamatos kijelzővel csak 35 öt akkor elnézést a nagyot mondásért)Igaz értesítés az csak az sms meg a hívás.(de amúgy egy éjszaka alatt ami nálam 7-8 óra között van merül 2 százalékot (akkor nem csatlakozik a telora akkor csak a pulzus ,veroxigen,stressz, alvás figyelés megy , és nincsen kijelző bekpacsolva)
Óra számlap AN ezt irja ki ha hosszan nyomok rajta(de sima egyszerű digitálisan kiirja az órát dátumot meg az akksi százalékot)

[ Szerkesztve ]

(#312) vlesi69


vlesi69
senior tag

Sziasztok! Meg tudja mondani valaki hogy a Huawei egészség app miért került ki a Play áruházból? Szerencsére a fiam segített telepíteni a Hmsből! Amúgy szuper az óra, 1, 2, volt most ezt használom és meg vagyok elégedve vele!

(#313) Ferenczi Áko válasza vlesi69 (#312) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sajnos az összes Huaweihez köthető app kikerült onnan.. :/

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#314) vlesi69 válasza Ferenczi Áko (#313) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nem mert a Petal térkép, a Huawei Mobil Service van még, csak az egészség app nincs.

(#315) robroy7919


robroy7919
tag

Sziasztok beléptem ebbe a csodás oratulajok táborába , kezdem szép lassan felefedezni a dolgokat benne . Az lenne az egyik kérdésem , hogy azt irja 100+ sport felisemerés , de azokat nem talalom sehol , én crosstraningre járok és vagy azt vagy valami hasonlót szeretnék elinditani merre találom . Előre is köszönöm :R :R

(#316) B.andras77


B.andras77
friss újonc

Sziasztok! Okosórát szeretnék venni, és három között agyalok: 1. Huawei Watch GT 3 Pro vagy 2. Huawei Watch Gt 3 vagy 3. Huawei Watch 3 pro. Pacemaker-el élek (nincs saját ritmusom), így az órát arra szeretném használni, hogy folyamatosan figyelje a szívritmusomat és amikor gond van, akkor tudjon valakit értesíteni. Kíváncsi lennék a véleményetekre, előre is köszönöm. Az e-sim miatt talán a 3. lenne az ideális választás...

(#317) koxmatyi válasza B.andras77 (#316) üzenetére


koxmatyi
tag

Ha ekg figyelésre kell az csak a gt3 proban van.De az is csak akkor mikor elinditod azt a programot. Sima pulzus figyelés meg veroxigen van mind a háromban. Szerintem mindenféle képpen a gt3 pro lenne neked a legjobb.

(#318) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Érdekelne egy ilyen óra ! Vérnyomásmérő funkció van-e benne vagy csak EKG-t tud ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#319) O.CS válasza Leslie1966 (#318) üzenetére


O.CS
aktív tag

Csak EKG-t.A fizetés funkció akkor kuka?Azt mondták idén megjön!

(#320) Leslie1966 válasza O.CS (#319) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Akkor a Samsung Watch 4 Classic lesz, az tud mindent.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#321) ferrari0819 válasza Leslie1966 (#320) üzenetére


ferrari0819
tag

Szia! Az üzemidejét nyugodtan felezd le mert nem bír annyit!

(#322) Leslie1966 válasza ferrari0819 (#321) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Tudom, van nekem Watch 3 Classic és Hawei GT2-es is, csak szeretnék újítani már egy kicsit. A Huawei tényleg nagyon jó üzemidőben, de a többi...

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#323) Zototh64 válasza Leslie1966 (#322) üzenetére


Zototh64
őstag

Kinek ez, kinek az! :-)
Én meg a samutól szenvedek.
Volt karácsonyig egy Watch GT3-om, amit a családban "lenyúltak" tőlem.
Tavasszal vettem mellé egy Galaxy Watch 4 Classic-ot, amit idáig csak havonta 1-2 napig használtam, hogy mozogjon az akksi, meg hátha hoztak valamit a frissítések.
Hát, nem hoztak. Most, hogy nem dolgozom, 2 napig elmegy, minden érzékelő bekapcsolva, plusz minden kapcsolat 24 órában aktív, benne is alszom. Ami pozitívum, hogy minden abraka-dabra nélkül tudok vele fizetni, a gugli pay-el.
Januárig már kibírom vele, és vissza állok hüvelyre, egy Watch GT3 Pro-val, ha találok valami jó vételt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#324) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Watch 3 Pro topikban írják, hogy elkezdett kijönni az órákra a Harmony Os 3 frissítés.. Mi is megkapjuk akkor? A Gt 3 és a Gt 3 pro is?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#325) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok
Huawei okosórát tervezek venni, de nem tudom mi a különbség közöttük. Nagy vonalakban le írná valaki?(vagy ki melyiket venné és miért?)
P30 pro val használnám

(#326) s_zoltan


s_zoltan
csendes tag

Megkapjuk a gt3-ra s a gt3 prora is január végén. Kijött volna most ezekre is de hivatalos közlés szerint a vírus helyzet hátráltatta a fejlesztő csapatukat s emiatt halasztanak.

(#327) sgeza válasza s_zoltan (#326) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet tudni, mik az újdonságok? Vagy tudsz dobni linket?

(#329) sgeza válasza s_zoltan (#328) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi! Bár itt nincs semmi érdemleges infó az újdonságokról.

(#330) vlesi69 válasza maci25 (#325) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Gt 3 Pro abba van Ekg, bár ha valakinek szüksége van rá. Én is azt vettem meg, de jó a szívem nem kell figyelgetnem csak kíváncsiságból szoktam meg mérni. Volt mind a három 1-es, 2-es, most a 3-as, én a Huaweire esküszök, sokáig bírja, hogy nem tudok vele fizetni nem gond számomra a telefont sem használom fizetésre. Volt Samsung órám is, az fullosabb, de az üzemideje max három nap volt. Van még egy Blitzwolfom abban van vérnyomásmérő de ez a plusz benne, de ár érték arányba elég jó.

(#331) Gyulu25


Gyulu25
tag

Sziasztok! A titanium változat gyári Huawei szíját külön meg lehet esetleg venni valahol? Aki esetleg tud linket, azt megköszönném.

(#332) topyjo válasza Gyulu25 (#331) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
Novemberben végigkutattam a netet én is, mert 50- nel olcsóbb volt a bőrszijas, és gondoltam spórolok egy kicsit.
Nem találtam, csak másolatot.
Nem mertem megvenni.
.https://www.uvegfoliak.hu/termek/huawei-watch-gt-3-46mm-sikai-titanszurke-szinu-ivelt-kialakitasu-lancszemes-titanium-oraszij/?gclid=CjwKCAiA8OmdBhAgEiwAShr4076kO_jWgCWvUYjTHMlV3lqoxR-YNd7dXbCHa6wWR-uLAndaBRccsxoCAK0QAvD_BwE

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#333) Black_Raven válasza topyjo (#332) üzenetére


Black_Raven
veterán

A GT2 Pro topikban pont ez a szíj a téma, vettek is mert nekik szinben is passzol, de van ugyanez Aliról rendelve harmad áron. Linkek a rendeléshez odaát, nézz rá. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#334) pdave


pdave
aktív tag

Sziasztok!

Az normális, hogy a Messenger esetében az üzeneteket rezgéssel jelzi az óra, de a hívásokat nem? Illetve ugyanez a helyzet a Signallal is. Az lenne az ideális, ha ezen hívásokat is ugyanúgy jelezné, mint a mobil hívásokat. A telefon egy Xiaomi Redmi Note 10S

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#335) Black_Raven válasza pdave (#334) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Igen ez a normális. Az Egészség app sajnos nem tudja jelezni az órának, a nem mobil hívásokat

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#336) Gyulu25 válasza topyjo (#332) üzenetére


Gyulu25
tag

Szia!
Néztem én is, de ez nem a GT3 Pro szíja (vagy másolata) és a színe is a GT2 Pro-éhoz hasonló (sötétebb).
Ilyent keresnék, mint a képen, a lényeg, hogy a színe ugyanolyan legyen, mint a tok.

[ Szerkesztve ]

(#337) Ferenczi Áko válasza Gyulu25 (#331) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem írj a Huawei-nek.. Nekem Huawei telefonom van, azon belül ki lehet választani a készüléket, és kiírja a csereárat alkatrészenként.. Nem akarok butaságot írni, de azt tudom, hogy az óránál is fel volt tüntetve a szíj ára, csak azt nem tudom már, hogy mennyiért..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#338) pdave válasza Black_Raven (#335) üzenetére


pdave
aktív tag

Köszi, sejtettem, hogy nem fog menni :)

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#339) koxmatyi válasza Gyulu25 (#331) üzenetére


koxmatyi
tag

https://a.aliexpress.com/_mKJFD7y
Nekem ez tetszik nagyon csak itt is az a kérdés melyik a hozzá való szin,és itt még vissza sem lehet küldeni ha netán nem tetszene....

(#340) Gyulu25 válasza Ferenczi Áko (#337) üzenetére


Gyulu25
tag

Nekem is Huawei van.
Megnéztem, sajnos csak a műanyag szíj árát hozza (gondolom)..
És valószínű nem lesz szerencsém, végignéztem az összes EU Huawei webshopot és sehol nem találtam..

(#341) Black_Raven válasza Gyulu25 (#340) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Én októberben néztem a Huaweinél a titán óraszíjat és 40ezer volt az ára. Pont annyi volt az enyém és a titán verzió ára között. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#342) Gyulu25 válasza Black_Raven (#341) üzenetére


Gyulu25
tag

Azóta megszűnt a huawei-store.hu, és úgy tudom üzletük sincs már BP-n sem...

(#343) Black_Raven válasza Gyulu25 (#342) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, láttam hogy megszünt a Store. Szép lassan megszüntetik a dolgaikat, gondolom a kiesett mobil üzletág miatt. :(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#344) Ferenczi Áko válasza Gyulu25 (#331) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Esetleg nézd meg ezt, igaz nincsen rajta a Huawei felirat, de ez alighanem 1:1 ugyan az.. [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#345) Gyulu25 válasza Ferenczi Áko (#344) üzenetére


Gyulu25
tag

Köszi a linket, de ez nem az a szíj, az 3-as tagolású, a linken pedig egyes van. Köszi azért.

(#346) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sziasztok! Nekem egy sima Watch 3 van 46mm-es kijelzővel, ki milyen védőfóliát vagy üveget használ rá? Ahogy nézem nem túl nagy a választék erre a lekerekített verzióra. :U Volt egy Telekomos fólia rajta ami elcsúszott most egy HOFI féle üveg van rajta a smartDiszkontrol de már több helyen elengedte.

(#347) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sziasztok! Nekem sima Watch 3-ra meg jött a HarmonyOS 3 frissítés. :Y

(#348) Gyulu25 válasza ferrari0819 (#347) üzenetére


Gyulu25
tag

Szia! És frissítetted? Milyen újdonságok, változások vannak?

(#349) ferrari0819 válasza Gyulu25 (#348) üzenetére


ferrari0819
tag

Egyenlőre töltöm az órát mert 65% minimum kell neki, 420 MB-os frissítés meg elég hosszú lista hogy mik az újdonságok. Mindjárt meg próbálom föl rakni a képeket.

(#350) Gyulu25 válasza ferrari0819 (#349) üzenetére


Gyulu25
tag

Köszi. A GT3 Pro is megkapja vajon, és ha igen, mikor kb.?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.