Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kbadam83 válasza siva (#500) üzenetére


kbadam83
senior tag

Messenger üzenetre lehet már válaszolni sablon válaszok helyett, pl. billentyűzeten pötyögött válaszokkal?
Illetve akiknek frissült azok közül valaki használja a GT3 Pro Titaniumot?

[ Szerkesztve ]

(#502) csabai022 válasza kbadam83 (#501) üzenetére


csabai022
tag

Igen nekem az van. De a messengert nem használom,azt nem tudom milyen lett.

(#503) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek megéri még ilyen órát venni?Meddig lesz még támogatva?

(#504) Lackooo84 válasza O.CS (#503) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát... anno GT2-re is beígérték a Harmony OS-t meg az app telepítéseket... soha nem lesz már belőle semmi... A Huawei az ilyen sajnos...

The Truth is out there...

(#505) Black_Raven válasza O.CS (#503) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viccelsz, még 15 hónap minimum, de annál valszeg több.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#506) O.CS


O.CS
aktív tag

Most olvastam egy hozzászólást az árgépen, hogy már nem lehet Iphonnal használni az órát.Ez igaz, vagy csak béna volt az illető?Azt írta, hogy régebben lehetett(amit én is tudok) de már nem támogatja az IOS-t a Huawei Healt.

(#507) pem1967


pem1967
csendes tag

Lehet használni a Huawei watch gt 3 protmás típusú telefonnal/samsung /is? Minden funkció müködik rajt?

(#508) Zototh64 válasza pem1967 (#507) üzenetére


Zototh64
őstag

Lehet.
S23 Ultrával használom.
Minden tökéletes, kivéve az óráról való kamera vezérlés.
Az csak Huawei telóval megy..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#509) Ghostface válasza pem1967 (#507) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én egy Xiaomi Note 7-tel használom kb 2 hete. Nem próbáltam ki minden funkciót még, de amit igen az tökéletesen használható.
Egyébbként enyém sem kapott még frissítést:
GT 3 Pro-4E2 ODN-B19 és 2.1.0.399-es firmware, nem talál újabb verziót azt írja ez naprakész.
Alzától vásárolt. Elképzelhető hogy ezt sem lehet majd frissíteni?

PSN: Nifty_Ghostface

(#510) kbadam83 válasza Ghostface (#509) üzenetére


kbadam83
senior tag

Semmi érdemleges változás nem lesz, én nem agódnék, hogy nem jön a frissítés. Idővel megjön az majd, én is azon a verzión vagyok .
Nekem az akksi % kijelzés hektikus, mert teljes töltés után 80 % köré leesik fél nap alatt, és 60 % körül is gyorsan mutat merülést, ami nem igaz, mert egy hétnél tovább bírja az akksi, minden adat 0-24 engedélyezésével.
Tehát csak a visszajelzés szar.

(#511) pem1967 válasza Zototh64 (#508) üzenetére


pem1967
csendes tag

Sajnos nem tudom beállitani az egészség részt, spo2, vérnyomás, meg a többit sem! Pedig az óra csatlakozik a telóhoz!

(#512) kbadam83


kbadam83
senior tag

Én is S23 Ultrával használom itt is tökéletes minden!

(#513) Ghostface válasza kbadam83 (#510) üzenetére


Ghostface
senior tag

Oké hogy most nincs semmi érdemleges frissítés, de a jövőben még jöhet olyan ami jó lenne ha lenne, és ha akkor sem frissít az óra, annak már nem örülnék.
#511 pem1967
Mit nem tudsz beállítani, vagy mi nem működik? Megadtál minden engedélyt amit az app kér?

PSN: Nifty_Ghostface

(#514) Zototh64 válasza pem1967 (#511) üzenetére


Zototh64
őstag

Vérnyomás nincs még az órán.
EKG-Érfal merevség-SPO2 megy.
Az egészség appot a Huawei Appgallery-ből töltsd le.
Ha nem huawei a teló akkor onnan a HMS Core-t is.
Engedélyekre figyelj, hogy adj meg mindent, ami kell.
Aztán ha párosítottad az órával, akkor az app-on belül mindent is be tudsz állítani, illetve az órán el tudod indítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#515) Kukti


Kukti
tag

Sziasztok,

ezzel a 3.0... frissítéssel egy régi problémám megoldódott. A síelés mérése végre működik, ráadásul egész jól. Hétfőn, kedden bosszankodtam, mert nem ment a régi verzióval, majd miután frissítettem beindult. (A snowboard részt nem próbáltam ki mert síelek.)

Watch GT3-Pro (Samu S22 vel)

(#516) Black_Raven válasza Zototh64 (#514) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Neked a telefonon beállitott ébresztőt, jelzi az óra? Nekem továbbra sem, január óta eltünt. Az új 3.0-val sem.(Honor)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#517) Zototh64 válasza Black_Raven (#516) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia!
Nekem sem jelzi már egy ideje.
Pontosan nem figyeltem meg, hogy mikortól.
Mondjuk én úgy kelek, hogy előbb az óra ébreszt, aztán 5 perc múlva a telefon, ha véletlenül mégis elaludnék. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#518) Lackooo84 válasza Black_Raven (#516) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezeket jelezzétek a Huaweinek, hogy tudjanak róla!

The Truth is out there...

(#519) gretzky77 válasza siva (#500) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok! Kellene egy kis segítség!
Watch GT 3 / Watch GT 3 Pro / Watch 3 Pro
Mik a lényegi eltérések? A GT 3 és a 3 Pro nem tud EKG-t meg vérnyomást ha jól sejtem, méretre pedig a 3 Pro a legnagyobb!?
Minek ennyi varia? :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#520) sgeza válasza Kukti (#515) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom, hogy ugyanarra gondolsz-e, mint én, de már akartam kérdezni a tapasztalatokat az alábbival kapcsolatban.
A múltkor mértem síelést, de szerintem a sebességet nem jól számolta. Azt feltételezem, hogy a z irányban történő elmozdulást nem számolja bele, csak x-y-ban méri. Azért gondolom így, mert lassabb sebességet hozott, mint amennyi valójában volt. Habár nem volt mellette referencia, de annakidején telefonnal egy megfelelően logoló alkalmazást már használtam, és nagyjából tudom, hogy mennyivel megyek. Ráadásul a meredekebb lejtőn, ahol jóval gyorsabban mentem, mint máshol, nem hozott látványosan nagyobb sebességet.
Esetleg ez meg lett oldva vajon?
Mondjuk holnap kiderül, mert ma érkeztem meg Schladmingba, úgyhogy mérek majd. :)

(#521) andorb válasza gyuri2008 (#486) üzenetére


andorb
csendes tag

Szia!

Nekem tegnap frissült, szintén Emag-os vásárlás.

(#522) O.CS válasza andorb (#521) üzenetére


O.CS
aktív tag

Én tegnap vettem eg yilyen órát az Aqua-ban de rögtön frissűlt erre.

(#523) kbadam83 válasza andorb (#521) üzenetére


kbadam83
senior tag

Szia, melyik verziójú Huawei Health használod?

[ Szerkesztve ]

(#524) andorb válasza kbadam83 (#523) üzenetére


andorb
csendes tag

Szia!

Ezt: 13.1.1.300 Nekem azt írja ez a legfrissebb...

A HarmonyOS: 3.0.0.73

(#525) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!
Alzától vásárolt óra frissült már valakinek?

(#526) Ghostface válasza sarkan (#525) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem még nem. :(

PSN: Nifty_Ghostface

(#527) bébi67 válasza sarkan (#525) üzenetére


bébi67
aktív tag

Nekem se. 2.1.0.399

[ Szerkesztve ]

(#528) topyjo válasza gretzky77 (#519) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
A GT, és a pro jelző variálása van megkeverve. Bónuszként van még egy elit is. Nézz szét a Huawei oldalán.
Vérnyomást nem mér egyik sem. Fizetni nem lehet egyikkel sem. Amelyik e-sim képes, azon nincs ekg, viszont vastagabb és nagyobb az akku.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#529) gretzky77 válasza topyjo (#528) üzenetére


gretzky77
veterán

:R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#530) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok végül vettem egy Huawei Watch 3 Pro-t. Elég masszív darab, tetszik nagyon! Viszont amit nem találok, hogy az értesítéseket nem tudom engedélyezni a telón a Huawei Health appnak. Belépek a Health appba, értesítések rányomok bekapcsolom és feldob egy ablakot, hogy adjam meg telefonon az engedélyt, belépek a nem engedélyezettek között ott a Health megnyitom és minden szürke! Ha rányomok ezt kapom! Az alany egy Pixel 7 Pro.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#531) zsole84 válasza gretzky77 (#530) üzenetére


zsole84
senior tag

Honnan lett letöltve a huawei health?

(#532) gretzky77 válasza zsole84 (#531) üzenetére


gretzky77
veterán

A Huawei oldaláról.
Pixel 7 Pro az alany, ott már segítettek kicsit, be tudtam kapcsolni, viszont így sem jönnek át az órára!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#533) Kukti válasza sgeza (#520) üzenetére


Kukti
tag

sajnos nem hasonlítottam semmihez, és először tudtam egyáltalán mérni vele a síelést.
amit látok viszont, hogy az egyik nap csak piros pályákon csúsztam, a másikon volt fekete is és a dőlésszög és a sebesség kb arányosan változott. (mondjuk én a piros pályán gyorsabb vagyok mint a feketén ott azért óvatosabban csúszok.)

Ami még tetszett, hogy az effektív csúszással töltött időt külön rögzíti. Szóval a felvonózás és hüttézés az nem kerül rögzítésre. Így egész nap bekapcsolva volt a követés nem csak 1-1 csúszáshoz. Nekem elég így az összesített ábra :)

(#534) Lackooo84 válasza Kukti (#533) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igazából én nem értem a sielés miért számít edzésnek, amikor végig csak 1 helyben mozdulatlanul guggol az ember szinte és csak dől jobbra-balra... :DDD

The Truth is out there...

(#535) sgeza válasza Kukti (#533) üzenetére


sgeza
veterán

A felvonózást/lesiklást valóban jól csinálta. Most voltam 3 napot, és egész nap fixen be volt nyomva. Csak ebédnél állítottam le.
De nekem továbbra is az a meglátásom, hogy alacsonyabbra méri a sebességet. De lehet, hogy csak ritkán mintavételez, és ezért nem jön ki a relatíve rövidebb ideig tartó gyorsabb tempó.
Régebben mértem telefonnal sűrűn mintavételező alkalmazással, ami normálisan konfigurálható volt. Akkor simán mentem egy lendületesebb lesikláskor 80 km/h-kat (a rekord 102 volt :D ).
Most épphogy a 70-et elérte, pedig nem mentem lassabban. Ezért nem jók a különféle sportolós alkalmazások síelésre. Futásra még elmegy az a mintavételezés, de síelésre nem.

(#536) vlesi69 válasza sarkan (#376) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Chromen keresztül le lehet tőlteni a HMS-t és telepíteni és onnét felrakni a Huawei egyészség appot. Nekem hibátlan a Xiaomi és a Samsung telefonokkal is, minden frissítés elérhető, már az új Harmony 3 is rajta van.

(#537) vlesi69 válasza gyuri2008 (#474) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én az Emagnál vettem és frissül rendesen az aktuális verziókra, a 3-as is rajta van már.

(#538) gyuri2008 válasza vlesi69 (#537) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az óra szoftvere ez? 2.1.0.417

(#539) kbadam83 válasza vlesi69 (#537) üzenetére


kbadam83
senior tag

Látom több E-magos is frissült már, kezd kilenni az a bizonyos, hogy az enyém miért nem még!
Az enyém is E-magos

[ Szerkesztve ]

(#540) koxmatyi válasza kbadam83 (#539) üzenetére


koxmatyi
tag

Az enyém sem, én akkor vettem mikor leakciozták 89 ezer ftra február végén

(#541) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Teljesen mindegy hol vettétek az órát, úgy van mint a telóknál, hogy IMEI/SN alapján szórja ki a Huawei a frissítéseket, sosem egyszerre. Elég hülye szokásuk, de ez van.

The Truth is out there...

(#542) Lackooo84 válasza koxmatyi (#540) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Február végén 50 ezer volt... :U :K

The Truth is out there...

(#543) koxmatyi válasza Lackooo84 (#542) üzenetére


koxmatyi
tag

Gt3 pro?

(#544) Lackooo84 válasza koxmatyi (#543) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Bezony.

The Truth is out there...

(#545) O.CS válasza Lackooo84 (#544) üzenetére


O.CS
aktív tag

hol?Én most vettem pénteken 110-ért.

[ Szerkesztve ]

(#546) Lackooo84 válasza O.CS (#545) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Emagon el voltak árazva egy ideig. GT3 40, GT3 pro 50 volt (csak a szilikon és bőr szíjas).

The Truth is out there...

(#547) maci25 válasza Lackooo84 (#546) üzenetére


maci25
aktív tag

Bizony. Azokat árulták 80 és 80+ ezerért az apró.
Ha jól gondolom a gt3 megint akciós volt pár napja.

(#548) szkorhetz válasza vlesi69 (#536) üzenetére


szkorhetz
őstag

Appgalery nélkül is lehet health appot letölteni a Huawei oldaláról miért kéne HMS?

(#549) vlesi69 válasza gyuri2008 (#538) üzenetére


vlesi69
senior tag

Harmony OS 3.0.0.73

(#550) vlesi69 válasza szkorhetz (#548) üzenetére


vlesi69
senior tag

Már tudom. A fiam mondta töltsem le elöször a HMS t és onnét az appot. Meglepődtem mikor a Playról le akartam tölteni az új telefonomra és nem volt ott. Először meglepődtem hogy akkor ,,dobhatom" ki az órát? Azután mondta hogy mit csináljak, de itt a topikba olvastam hogy külön is le lehet tölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.