Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Igaz nekem Watch 3-am van, de megkérdezném itt is, mert több Huawei óránál hallottam már ilyenről: csatlakoztatva van mondjuk a telefonhoz egy bluetooth eszköz és jön egy hívás, akkor az óra valamiért mindig odaforce-olja a kihangosítást, nem a bluetooth-eszközre.

Olvastam már autós kihangosítóval/autóval, nekem egy Sony XM4 fejhallgatóval jön ez a gond.

Van erre megoldás esetleg? A Watch GT3 Pro is szenved ettől?

Előre is köszi a segítséget! :)

Vamos a la playa.

(#552) Black_Raven válasza juuzer (#551) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nálam ez úgy van, ha pl hallgatok bt fülesen zenét és jön egy hívás, akkor az óra is rezeg és a füles is jelzi. Amelyiken felveszem, azon megy a beszélgetés, ha a fülesen, akkor ott beszélek.(a füles: Huawei Freebuds Pro)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#553) O.CS


O.CS
aktív tag

Mik azok a dolgok az órán amiket Androiddal tudok használni és Iphonnal meg nem?

(#554) juuzer válasza Black_Raven (#552) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, ugyanez. Viszont nekem akár beszélgetés közben is átvált.

Egyébként van egy Freebuds Pro-m is, azzal is sajnos ugyanez a helyzet, nemcsak a Sony-val. :(

Vamos a la playa.

(#555) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv mindenkinek.

Gondolkozom egy watch gt3 pro titanium beszerzésen, a kérdésem az lenne: milyen funkciók nem mennek (még)?
S23 ultraval tervezwm használni. Vannak bizonyos funkcióknal régiós korlatok?
Köszönöm a választ...

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#556) Lackooo84 válasza Gabes13 (#555) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

NFC fizetés nem megy nálunk (legalábbis google pay tuti nem).

The Truth is out there...

(#557) Gabes13 válasza Lackooo84 (#556) üzenetére


Gabes13
tag

Köszi, ez lenne az első "okos órám". A fizetés nem tragédia számomra, soha nem használtam telefonon sem. Az egészség funkciókból minden működik?
Külsős alkalmazasok vannak már rá? Spotify érdekel igazából hogy menjen, meg a WhatsApp-nal az értesítések.
Samsung watch 5 pro-t néztem, de évente egyszer cserélek telefont, hol iPhone van, hol androidon valamelyik. Ehhez a Samsung watch nem annyira passzol, mert sok dolog csak a saját márkával működik.

Úgy látszik ezeket elfelejtettem az előzőben kerdezni.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#558) topyjo válasza O.CS (#553) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
Nem tudsz alkalmazást telepiteni.
Esetleg próbálható egy androidos telóval feltelepíteni, de általában amikor visszacsatlakozol iphonra letörli, vagy nem nyitja meg. Egyedül a számológépet tudom használni.
Nincsenek gyorsválaszok.
Nincs NFC.
A telefonos ébresztést nem jelzi az óra.
Az Egészség funkciói megvannak, értesítések megjönnek,
zene és kamera vezérlés működik.
viszont kb 10-ből 1x nem csatlakozik vissza a telefonhoz, ha kimész vele a bt hatótávból. Ilyenkor meg kell nyitni az Egészség alkalmazást, és úgy már egymásra találnak. Nem tudom ez iphon specifikus probléma, vagy droiddal is csinálja e.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#559) O.CS válasza topyjo (#558) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#560) bébi67


bébi67
aktív tag

Alzás vásárlás . Frissítés témához: felvettem a Huawei-el a kapcsolatot . A következő választ kaptam:
Köszönöm a kért sorozatszámot.

Sorozatszám alapján készüléke Csehországi régióval rendelkezik.
Más régiós készülékek frissítéseire sajnos nincsen rálátásunk.

Amit javasolni tudok a megoldás érdekében (ha a Cseh régiós órákra is van újabb frissítés) az az óra gyári visszaállítása.
Ezt a Beállítások - Rendszer/Rendszer és frissítések - Visszaállítás menüpontok alatt tudja elvégezni.
Ezután csatlakoztassa újra eszközeit.
Az óra gyári visszaállítása adatvesztéssel járhat.

Ha bármi egyéb kérdése lenne, írjon nekünk nyugodtan!

(#561) gyuri2008 válasza bébi67 (#560) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem is ezt írta a Huawei......
Csak az Román régiós volt.

(#562) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mégegyszer írom mindegy a régió, IMEI/SN alapján adagolja a Huawei a frissítéseket, mindenki meg fogja kapni. Én tudok emagos ill. alzás óráról is amikre megjött rég.

The Truth is out there...

(#563) vlesi69 válasza Gabes13 (#555) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is S23 Ultrával használom, minden tökéletesen működik oda vissza, a Huawei mérlegem is. A fizetés nekem sem hiányzik, telefonon sem használom. Előtte S21 Ultrával használtam meg Magic 4 Proval, azokkal sem volt gond. Próbáltam Samsung órát is annak max 3 nap volt az üzemideje.

(#564) Gabes13 válasza vlesi69 (#563) üzenetére


Gabes13
tag

Szia.
Ez jól hangzik, akkor holnap lehet bevallalok egy titanium verziót. Garmin-t nezegettem, a kompatibilitás miatt, ha valtok rendszerek között ne legyen gond.
Mivel nem vagyok akkora sport ember, így valószínűleg nem érné meg. A túrázáshoz barangolashoz ez is eppen elég én úgy gondolom.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#565) vlesi69 válasza Gabes13 (#564) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én használom bringázáshoz, sétához, túrázáshoz is, jól mér, a telefonon visszanézve jól visszanézhető a térképen az útvonal. Ekg funkció is jó, vérnyomás mérő az nincs de egyikre sincs szükségem, meg azért ez nem egyészségügyi szerkezet, csak körülbelüli adatokat kapunk.

(#566) Lackooo84 válasza Black_Raven (#446) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na én berágtam, legyalultam a Honor 50-emről mindent, ami huawei, az egészséget, HMS core-t mindent. Órát leválasztottam, majd feltettem egy régebbi egészség verziót 13.0.0.300-at párosítottam az órát, és voila minden működik ahogy kell, ébresztés is. Frissítettem a legújabbra, és még mindig működik minden. A HMS core-t nem tettem fel. Lehet az cseszte el az egészet. Végre.

The Truth is out there...

(#567) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#566) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja még annyit, hogy simán apkpure-ról szedtem le.

The Truth is out there...

(#568) Black_Raven válasza Lackooo84 (#566) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi szépen!! Megcsináltam ugyanazt és voila, műxik nekem is minden. :R :R (apk.mirror-ról szedtem le)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#569) Lackooo84 válasza Black_Raven (#568) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Zsír! :D

The Truth is out there...

(#570) Black_Raven válasza Lackooo84 (#569) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kamerát megnyitja de nem fotóz. De, az ébresztő a lényeg. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#571) Lackooo84 válasza Black_Raven (#570) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az nekem sem működik de le sem sz*rom. :)

The Truth is out there...

(#572) Lackooo84 válasza Black_Raven (#570) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az a nova 5t-vel sem működik, szóval az az óra/app hibája, nem a telefoné. :)

Egyetlen kis bibi még nekem az értesítésekkel kapcsolatban, hogy vannak appot, ahol lemarad a felső kis betűs sor, pl. youtube értesítésnél csak a videó címe jelenik meg, felette üres marad a hely, ahol a feltöltő nevének kellene lennie (vagy ha lájkolják egy kommented csak a komment jelenik meg idézőjelben, az, hogy vki lájkolta az lemarad. Ugyanez a Playstation appnál, jön ugye a push, ha valamelyik ismim bejelentkezik, de az óra csak a tényt írja ki, az illető neve lemarad fentről. Szerintem azért eljuthatnánk már oda, hogy az appok saját ikonját meg tudja jeleníteni az óra, mert ha jól emlékszem csak a gmail és a messenger az, amelyikeknél a saját app ikon jelenik meg az értesítésekben...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#573) kbadam83 válasza Lackooo84 (#572) üzenetére


kbadam83
senior tag

Nekem pár napja kezdett el hülyéskedni az értesítésekkel! Messenger például valamikor 2 perccel később érkezik meg, mint ahogy a telefon pittyeg, valamikor meg rögtön.Eddig tökéletesen működött.

(#574) Black_Raven válasza Lackooo84 (#572) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Igen sajnos, az Egészség app már nem áll a helyzet magaslatán. Teljesen össze-vissza működik az értesitések terén. Pedig sok-sok évvel ezelőtt, pont ez miatt vettem okosórát..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#575) szkorhetz válasza Black_Raven (#574) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nekem Pixel 7 Pro-n és előtte 6P-n, de még OnePlus 8T-n és 9 Pro-n is tökéletes volt.
Szerintem valami akksi kímélési beállítás megy el azoknál, akiknél nem jönnek értesítések, kilövi háttérben az appot a telefonotok.

(#576) Black_Raven válasza szkorhetz (#575) üzenetére


Black_Raven
veterán

Elvileg az nem lehetséges, évek óta ugyanolyan beállitásokkal megy, minden engedéllyel rendelkezik hogy minden esetben fusson. Ki van véve az optimalizálásból +lakat van az appon. Csak pár hónapja csinálja ezt a legfrissebb Egészség appokkal. Januárig nem volt hiba.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#577) Lackooo84 válasza kbadam83 (#573) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem szerencsére ilyen nincsen. De ha valami gáz van érdemes megcsinálni azt amit leírtam, az helyreteszi.

The Truth is out there...

(#578) kbadam83 válasza Lackooo84 (#577) üzenetére


kbadam83
senior tag

Megcsináltam tegnap, de a viber, messenger értesítése elég sokat késik sajnos. És múlthétig ez tökéletesen működött semmi nem változott a Huawei Health verziójával, és az óra szoftverével sem :(((

[ Szerkesztve ]

(#579) Lackooo84 válasza kbadam83 (#578) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Neked milyen telefonod van? PC-n nem használod a vibert közben? Mert az olyan, hogy ha PC-n megnyitod, akkor egy ideig nem küldi telóra az értesítéseket. Ezt az okosságot hiányolom a messengerből, az sajnos buta és nem tudja ezt, pedig elég idegesítő amikor rezeg az óra mert jelzi az üziket amiket már láttál a PC-n...

The Truth is out there...

(#580) kbadam83 válasza Lackooo84 (#579) üzenetére


kbadam83
senior tag

S23Ultra, és nem használom gépen a Viber csak telefonon van fent. A messenger amit sokat használok és annál jelentkezik leginkább, de akkor lehet tényleg annak a hibája, mert én is tapasztaltam már, hogy a gépen is ha be vagyok jelentkezve, akkor ha üzenetem jön akkor jelez a telefon a gép és néha az óra is egyszerre. Valamikor csak a gép de a telefon nem, valamikor csak az óra és a gép de a telefon nem. Lehet van benne valami, hogy a messenger mindig ilyenkor a ludas

(#581) cantalyaaga


cantalyaaga
csendes tag

A 2.1.0.399-es firmware-en rekedtekhez szólnék.

E-Mag-os az órám (GT3 Pro) és a mai napig nekem sem frissült a fenti verzióról. Beszéltem a Huawei ügyfélszolgálattal, nagyon segítőkészek voltak, a végén azt javasolták, hogy küldjem be az órát szervizbe. Ezt nem akartam, utánaolvastam a dolognak, találtam egy német fórumot, ahol kiderült hogy ez egy globális probléma, független a régióktól. Ezen a fórumon javasolták, hogy kérni kell a Huawei ügyfélszolgálatát, küldjenek távoli frissítést az órára. Egy hete újra beszéltem a Huawei ügyfélszolgálatával (ismét nagyon segítőkészek voltak) és kértem a távoli frissítés lehetőségét. Elkérték az óra adatait, kis türelmet kértek és.....ma frissült az órám 2.1.0.417-re, majd 3.0.0.73-ra.

A német fórum: https://www.android-hilfe.de/forum/huawei-watch-gt-3-pro.4074/firmware-harmonyos-2-1-0-399-fuer-die-watch-gt-3-pro.1052401-page-5.html

(#582) szkorhetz válasza cantalyaaga (#581) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hol beszéltél a Huawei ügyfélszolgálattal?
Én is a .399-en ragadtam.

(#583) cantalyaaga válasza szkorhetz (#582) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Telefonon:
Huawei egészség app/Én/Névjegy/Ügyfélszolgálati forródrót.
(00 36 80 482 934)

(#584) sarkan válasza cantalyaaga (#583) üzenetére


sarkan
aktív tag

Most beszéltem velük. Én az Alzától vásároltam az órát és a sorozatszám alapján nekem azt mondták, hogy mivel nem magyar régiós ezért nem tud segíteni.
Várjak és egyszercsak történik valami.
Visszalehet vinni ezért az órát és kicseréltetni ( bár az Alzától megint nem magyar régióst kapnék) vagy nem ér meg ennyi macverát az új 3-as firmware?
Frissült egyébként valakinek az alzás órája egyébként?

(#585) gyuri2008 válasza sarkan (#584) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem senkinek.
De az emagos sem.

(#586) cantalyaaga válasza sarkan (#584) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Ez érdekes mert a sorozatszám szerint az enyém (az ügyfélszolgálat szerint) román régiós.

(#587) sarkan válasza gyuri2008 (#585) üzenetére


sarkan
aktív tag

Feleségemnek a Médiamarktban vettem egy Ceramicot, az már rég frissült.

(#588) kbadam83 válasza cantalyaaga (#583) üzenetére


kbadam83
senior tag

Felhívtam az általad megadott számot, és kiderült az enyém szerencsére magyar régiós, és E-magtól vásároltam. Elkövetkező hetekben fog frissülni azt a tájékoztatást kaptam.

(#589) gyuri2008 válasza kbadam83 (#588) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mikor vetted az emagnál?

(#590) kbadam83 válasza gyuri2008 (#589) üzenetére


kbadam83
senior tag

2023.02.23

(#591) gyuri2008 válasza kbadam83 (#590) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én 2 órát küldtem vissza mind 2 Román régiós volt.

(#592) kbadam83 válasza gyuri2008 (#591) üzenetére


kbadam83
senior tag

Nekem mákom volt :DD

(#593) Black_Raven válasza gyuri2008 (#591) üzenetére


Black_Raven
veterán

Oké, de a román régiósnak is frissülni kellene, sőt mindegyiknek.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#594) kbadam83


kbadam83
senior tag

A Huawei Health viszont frissült az előbb, remélem jó irányba mert volt vele gond mostanában :(((

(#595) Black_Raven válasza Lackooo84 (#577) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Na megvan a hiba oka. Újrainditottam a telót és az órát, természetesen megint nem ment át a teló ébresztés az órára! Szóval újra töröltem az Egészség appot, felraktam a régidet, és NEM frissitettem az újabb verzióra. Most újrainditottam a telót és az órát, és rendesen műxik az ébresztés. Ergo nagy xar az Egészség app január óta. Így marad a jó öreg kifogástalan 13.0.0.300 :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#596) Lackooo84 válasza Black_Raven (#595) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nemtom én ráfrissítettem utána arra a legújabbat 13.1.2.300 és jó maradt.

The Truth is out there...

(#597) Black_Raven válasza Lackooo84 (#596) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is jó maradt..amíg nem csináltam egy teló és óra restartot. Aztán egyből nem volt jó megint. Nem kinlódok tovább az új frissitésekkel, mert xarok. Marad a régi app és műxik restart után is minden rendesen.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#598) szkorhetz válasza cantalyaaga (#583) üzenetére


szkorhetz
őstag

Chaten írtam nekik tegnap és láss csodát, már megy fel a .417

(#599) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Valamiért duplikálja az óra a messenger értesítéseket, rohadt idegesítő...

The Truth is out there...

(#600) O.CS válasza Lackooo84 (#599) üzenetére


O.CS
aktív tag

Engem meg az idegesít, hogy nem tudja normálisan kezelni a Spotify-t, mert azt írja ki, hogy stabil BT kapcsolat kell és futni kell hozzá a Huawei Healt programnak.Dehát fut...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.