Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) SteveL válasza Rolee87 (#1100) üzenetére


SteveL
aktív tag

Ma csináltam Gyári visszaállítást, és nálam ez van. Rohadt idegesítő.

(#1102) Tomasz72 válasza SteveL (#1099) üzenetére


Tomasz72
tag

Ez nem csak a gyári hüvely email klienssel van? Meg egy-két beállítást a Google fiók is simán vissza ránthat...
Sonyról mikor átköltöztem, még a csengőhangok is megmaradtak...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1103) SteveL válasza Tomasz72 (#1102) üzenetére


SteveL
aktív tag

A gyárilag rajta lévő Gmail-t és a Huawei E-Mail-t próbáltam legutóbb, a visszaállítás előtt a K9Mail volt fenn.

[ Szerkesztve ]

(#1104) Tomasz72 válasza SteveL (#1103) üzenetére


Tomasz72
tag

Értem! A gyári klienssel én is próbálkoztam, de a Yahoo fiókot nem csipázta...
Még ott emlékszem a 15 perces időzítésre...
A Gmailes progival nem volt ilyen gondom...

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1105) R3nts válasza MR ME (#1098) üzenetére


R3nts
senior tag

Megoldottam,csak simán ki kellett törölni az ikonpakkot hogy csak a gyári maradjon,és minden ok...de elég sz.rul kezeli ezt a dolgot a Psmart...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1106) Ronyn válasza SteveL (#1103) üzenetére


Ronyn
senior tag

A 15 perces időközt akkor csinálja ha pop protokollt használsz,ha imap van beállítva akkor folyamatos a szinkronizálás

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1107) SteveL


SteveL
aktív tag

Köszi mindenkinek, aki segíteni akart. Végülis sikerült beállítani a dolgot. A gyári E-mail alkalmazással végül nem működött az azonnali e-mail-fogadás, de miután újra felraktam a K9Mail-t, és újra végigmentem a beállításokon, már működik. Talán az lehetett a probléma, hogy a régi telefonomról hoztam át mindent a Huawei-es Phone Clone-nal, ezúttal Gyári visszaállítással kezdtem.

Hátha hasznos lehet valakinek, ha esetleg valamelyik app nem akar rendesen működni kikapcsolt kijelzőnél, ezeket lehet beállítani:

- Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Alkalmazások / Beállítások / Speciális hozzáférés / Optimalizálás mellőzése: <app>: Engedélyezés.
- Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Alkalmazások / <app> / Adathasználat: Hálózati alkalmazások mind a 3 be
- Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Értesítések kezelése / <app>: Értesítések engedélyezése be, Megjelenítés az állapotsoron be, Záróképernyő értesítések Megjelenítés, Prioritás megjelenítés be
- Beállítások / Akkumulátor / Indítás: <app> Kézi kezelés, mindhárom opció be

(#1108) ataron94


ataron94
újonc

Tudna valaki segíteni?
Amikor zenét hallgatok,és közben üzenetet kapok messengeren,mindig lehalkul a zene másodpercekre,majd vissza. (Amikor fél percenként ír valaki,nem a legkellemesebb élmény...)
Ez akkor is fennáll,amikor le van halkítva a készülékem,sőt be van állítva,hogy ne legyenek értesítés hangok messengeren,se alkalmazáson belüli hangok.

Tud valaki javasolni valamit,hogy szüntetem meg,hogy folyton lehalkuljon a zene ?

(#1109) Ronyn válasza ataron94 (#1108) üzenetére


Ronyn
senior tag

Használj olyan lejátszót,amin lehet állítani hogy ne vegye el olyankor a "fókuszt".
Pl. én Music Folder Player használom, azon be lehet ilyet állítani

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1110) DS39 válasza ataron94 (#1108) üzenetére


DS39
nagyúr

kapcsold be a Ne zavarj módot az értesítési sávon.
így hangja nem lesz, de jelez, hogy jött üzenet vagy bármi, és nem fog bezavarni a zenehallgatásba.

(#1111) ataron94 válasza DS39 (#1110) üzenetére


ataron94
újonc

A ne zavarj mód működni szokott,ha nagyon fontos,viszont ilyenkor a hívásokról se nagyon értesülök.
A lejátszó csere nem lenne megoldás szerintem,mert Spotify-on és YouTube-on is le szokta halkítani (de nem is lenne releváns a váltás ezekről).

Előtte P8-t használtam,ott elég volt lehallkítani a készüléket....

(#1112) DS39 válasza ataron94 (#1111) üzenetére


DS39
nagyúr

a ne zavarj módot lehet konfigurálni úgy, hogy vannak kivételek, pl. hívócsoport, akik zavarhatnak.
(nem mélyedtem bele, de láttam ezt a beállításokban)

(#1113) gazee


gazee
tag

Sziasztok!🙂
Android rendszerre létezik ez a "dark mode" vagy csak a youtube alkalmazza?
Azt olvastam Psmart ra kijön a kövi frissítéssel, bár ebben szkeptikus vagyok... Köszi

(#1114) MR ME válasza gazee (#1113) üzenetére


MR ME
aktív tag

Tudatlan vagyok, mit tesz a dark mode?

(#1115) gazee válasza MR ME (#1114) üzenetére


gazee
tag

Ami most fehér a kijelződön az fekete lesz... Nem ég ki a retinád🙂

(#1116) nomic válasza gazee (#1115) üzenetére


nomic
aktív tag

Arra jó a "Szemvédelem" mód is, meg lejjebb kell venni a fényerőt ha nem akarod "kiégetni a retinád".

Egyébként ha jól tudom, az Android 9.0 fog Dark Modeot kapni, szóval ha kijön P Smartra a 9.0, akkor lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#1117) amerigo válasza gazee (#1113) üzenetére


amerigo
aktív tag

Ez a téma pack dark mode

[ Szerkesztve ]

(#1118) lutyo78


lutyo78
újonc

Sziasztok!Nekem Wifi Direkt kapcsolódási problémám van a Huawei PSmart és az LG okos Tv-m között.A tv is megtalálja a telefont,a telefon a tv-t,de mégsem kapcsolódnak.Viszont a régi Huawei P8lite telefonom meg minden gond nélkül csatlakozik a tv-vel.Valakinek esetleg volt már ilyen problémája?Esetleg valami javaslat?

(#1119) Shirko válasza lutyo78 (#1118) üzenetére


Shirko
tag

Nem ismerem a hálózati tulajdonságait a rendszerednek, ezért csak kérdezem:
Biztos, hogy a Wifi Directre van szükség ehhez?

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1120) Shirko válasza Shirko (#1119) üzenetére


Shirko
tag

Kipróbáltam, Windows PC-re sem csatlakozik wifi direct-en.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1121) lutyo78 válasza Shirko (#1120) üzenetére


lutyo78
újonc

Igen a Wifi Direktre lenne szükségem.Még az előző P8 lite is minden gond nélkül csatlakozott a tv-hez.A PSmart felismeri a tv-t /LG WebOs 2.0/,a tv felismeri a telefont,de mégsem csatlakoznak.

(#1122) Rolee87 válasza lutyo78 (#1121) üzenetére


Rolee87
tag

Ez mire jo egyebkent?
Kiprobaltam a pana tvm-el,a telefon kiirja hogy kapcsolodva,a tv is latja a telefont,de kis ido mulva kiirja hogy nincs kapcsolat.
Hozzateszem hogy a telefon kijelzojenek a tukrozese az mukodik mert regebben probaltam,illetve youtube videok is gond nelkul.

(#1123) Shirko válasza lutyo78 (#1121) üzenetére


Shirko
tag

Sikerült beüzemelni a dolgot Windowson. A Win 10 CSatlakozás program a pc-n, és a
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobzapp.screencast
a P Smarton.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1124) Shirko válasza lutyo78 (#1121) üzenetére


Shirko
tag

Azt nem is tisztáztuk, hogy mit akarsz a tv-re küldeni. Mint látod a acreencast megy. Fájl átvitelhez biztos van a tv-n valami ftp kliens

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1125) gazee


gazee
tag

Sziasztok!
Az normális,hogy 100%-ról 5%ot merül 35 perc alatt?
1negyednyi kijelző fénnyel... 😏

(#1126) sunavlys válasza gazee (#1125) üzenetére


sunavlys
senior tag

Igen, ha hasznalod

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1127) R3nts válasza gazee (#1125) üzenetére


R3nts
senior tag

Hogy lenne már normális, hogy merül egy fullview FHD+-os kijelzőjű telefon ,használat közben...?! :U

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1128) punky10 válasza gazee (#1125) üzenetére


punky10
addikt

Tételezzük fel,hogy lineárisan merül a telefonod.5% megy el 35 per alatt,ami azt jelenti,hogy 700 perc múlva fog 0-ra merülni.Az több,mint 11 és fél óra kijelzőidő...
Ne légy telhetetlen... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1129) aszti75


aszti75
senior tag

Turbo GPU frissitest megkapta mar valaki? Szeptemberre igertek a P Smartra.

(#1130) MR ME válasza aszti75 (#1129) üzenetére


MR ME
aktív tag

Mitől lesz turbó? :)

(#1131) gazee válasza punky10 (#1128) üzenetére


gazee
tag

Még jó hogy számól valaki helyettem😀😉
Köszi

(#1132) aszti75 válasza MR ME (#1130) üzenetére


aszti75
senior tag

Itt írnak róla.

(#1133) Rolee87 válasza aszti75 (#1132) üzenetére


Rolee87
tag

Nem tudtam hogy a P Smart az Honor telefon :F :Y

(#1134) szemesi69 válasza Rolee87 (#1133) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez a legnagyobb gondod? A huawei is kap turbót, nem csak a honor, gondolom azért azt linkelte a fórum társ a honort, mert éppen egyszerűbb volt. Ha rákeresel van róla info, mikor kap például a p smart. Alapból szeptemberre írták, majd érkezik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1135) worxland válasza Rolee87 (#1133) üzenetére


worxland
addikt

A P20 Lite sem Honor, de már megkapta.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1136) MR ME válasza aszti75 (#1132) üzenetére


MR ME
aktív tag

Köszi!

(#1137) szemesi69 válasza MR ME (#1136) üzenetére


szemesi69
addikt

Csak egy példa, ami szerint szeptember gpu-turbo
Itt meg semmi nincs róla, szóval ahány oldal annyi féle infó, ki tudja melyik az igazi, ettől függetlenül, már vam ami megkapta, ahogy worxland fórumtárs írta, például P20 Lite.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1138) Rolee87 válasza szemesi69 (#1134) üzenetére


Rolee87
tag

A linkelt cikkre volt utalva,hogy ott olvasható a dolog.
Én elolvastam, de megállapitottam hogy a telefonunk nem szerepel a frissítendő modellek közt.
Mivel nem tudom mi az a gpu turbo,és tökéletesen semmi szükségem rá,de azt meg tudtam állapítani hogy ez a telefon nem Honor modell.Bocsánatot kérek hogy nem keresgélek a témában tovább :R

(#1139) ORCA58 válasza aszti75 (#1132) üzenetére


ORCA58
addikt

Sokat ne várj tőle. Csak azoknál az alkalmazásoknál van hatása, melyek úgy írtak meg, hogy ki tudja használni. Jelenleg csak néhány játék képe rá.

(#1140) fidjevo


fidjevo
csendes tag

Elvileg az emui 8.2-vel jön android 8.1 alapon. Nem biztos, csak valahol olvastam, már meg nem mondom hol. Hát remélem úgy lesz. Ha a 9-est nem kapjuk meg, legalább ezt. Bár annyira nem érdekel a 9-es, de ha nem jön, akkor így semmi értelme nem volt a Project Treble-nek.

[ Szerkesztve ]

(#1141) worxland válasza fidjevo (#1140) üzenetére


worxland
addikt

Nincs köze az EMUI 8.2-höz és az Android 8.1-hez - a P20 Lite-on is azok nélkül érkezett.
Honnan vetted, hogy nem kap 9-est a P Smart?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1142) fidjevo válasza worxland (#1141) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Honor Play-en van jelenleg emui 8.2 android 8.1 alapon. nézz utána a Mobilarena tesztnél a specifikáció oldalon. Ebből következtettem. EMUI 9-nél mikor kijött fel volt sorolva hogy mikre jön, és nem volt benne, természetesen ez még változhat, de benne van a pakliban hogy nem kapja meg. Persze ne legyen igazam.
Az hogy 8.2-es emuival kapjuk azt innen vettem:
https://www.google.hu/amp/s/handy.de/magazin/amp/update-gpu-turbo-huawei-emui-8-2/
De ez se lehet biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1143) worxland válasza fidjevo (#1142) üzenetére


worxland
addikt

1. Se a Mobilaréna, se a handy.de által leírtak nem szentírás. Átvesznek minden hírt, amit olvasnak valahol, csak azt nem veszik figyelembe, hogy a P Smart a többihez (P9, P10, P20, Mate 9, Mate 10) képest jóval kevésbé gyakori telefon, így sokszor kihagyják az ilyen tájékoztatókban a felsorolásból. Viszont már volt korábban olyan hír is, amiben tételesen szerepelt, hogy a P Smart is kap GPU Turbo-t.
2. Minden Huawei/Honor cucc kap legalább egy főverzió-frissítést az utóbbi évek tapasztalata szerint.
3. Ahogy már mondtam, a P20 Lite-nál nincs se EMUI 8.2, se Android 8.1, mégis a GPU Turbo-t már megkapta.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1144) 2xar


2xar
tag

Egész jól bírja nálam az akksi. Bár én nagyon lightos felhasználó vagyok, soha nem játszom és nincs FB meg hasonló szarságok rajta. A használat java része nálam böngészés meg YT.

[ Szerkesztve ]

(#1145) worxland válasza worxland (#1143) üzenetére


worxland
addikt

Kicsit konkrétabb infó arról, mikor és hogyan várható a GPU Turbo, ez már nem szimpla plety, hanem egyes típusokra letölthető firmware:
[link]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1146) MR ME


MR ME
aktív tag

Ez az élő chat szolgáltatás egész korrekt hicare-nél. Mondjuk az a megolfás hogy vigyem be a szervízbe nem túl kreatív, de legalább valakivel lehet beszélni....elvileg tudnak cserekészüléket biztosítani, valakinek erről tapasztalat?

(#1147) gazee


gazee
tag

Nekem meg is jött 😊

[ Szerkesztve ]

(#1148) nomic


nomic
aktív tag

Nálatok is elő szokott fordulni hogy az ujjlenyomat-olvasó csak jó pár (5-10) érintés után hajlandó reagálni? (és akkor sem mindig old fel)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#1149) R3nts válasza nomic (#1148) üzenetére


R3nts
senior tag

Nem.Nálam legalábbis soha...pillanat alatt reagál,akár kissé oldalirányú érintésre is.Mondjuk én áttörlöm naponta,nem zsírosodik,koszolódik a szkenner...remélem a Tiédnek is max. ennyi baja lehet... :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1150) fidjevo válasza gazee (#1147) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Android és emui verzió maradt a régi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.