Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez az április 1. frissítés már kicsit régi. Mit szöszölnek ott Kínában.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2602) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Ez érkezett ma:

felo

(#2603) pusszycat válasza feloman (#2602) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hu végre már azt hittem nem jön több. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2604) feloman válasza pusszycat (#2603) üzenetére


feloman
aktív tag

Hamarabb kapott a P smart július havi biztonsági csomagot, mint a P40 lite-om :D
Szerencse hogy ilyen régi telefon is kap még törődést ;)

felo

(#2605) bendegruz


bendegruz
őstag

hello,

a vodánál most függetlenítettem ki a készüléket
a dual sim ezek után sem lesz működőképes sehogyan sem?

Asus Rog Strix Scar III

(#2606) ORCA58 válasza bendegruz (#2605) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem!

(#2607) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Megoldható valahogy, hogy egy adott személyt #2-es SIM-ről hívjunk és ne kérdezzen rá többet? A többi kontaktot meg az #1-es SIM-ről.
Mert ahogy néztem, háromféle beállítás lehetséges:
- #1-es SIM-ről megy a hívás,
- #2-es SIM-ről,
- rákérdez
Utolsó esetén samsungoknál meg lehet jegyeztetni, hogy melyik SIM-et használjuk.

(#2608) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló!

Egy olyan kérdésem lennék, hogy manapság megér 20k-t egy szép állapotú ilyen telefon? Páromnak kellene leváltani a már-már használhatatlan (hardver hiba) Redmi 4x-et, és egy budget megoldást kellene hirtelen találnom, és jött egy ilyen ajánlat.

Köszi előre is!

Üdv,
T.

(#2609) Tomasz72 válasza LadaLord (#2608) üzenetére


Tomasz72
tag

Szia!

Húúúúúúsz k....
Hasonló helyzetben 15-öt szemrebbenés nélkül adnék érte!
Ha a sajátomtól akarnék megválni, 20-ra áraznám amúgy én is...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#2610) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan 90 körül vettem 2.6 éve. Inkább megtartom 1 karc nincs rajta. Jó lesz harmadik telefonnak. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2611) nightshadow válasza LadaLord (#2608) üzenetére


nightshadow
veterán

Szia, simán megér 20k-t ha hibátlan a készülék. Én a mai napig imádom, gyönyörű képe van, s hibátlanul teljesít. Ami még számomra óriási pozitívum hogy nincsen notch. Aztán az anyaghasználat: én úgy látom hogy eltüntek a fémhátlapú telefonok, legalábbis ebben az árkategóriában. S a méret: szinte eltüntek az ilyen méretű telefonok, csak péklapátok vannak. Szóval nekem simán megérne 20k-t.

(#2612) LadaLord válasza nightshadow (#2611) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek! Akkor szerdán megnézem, próbálok alkudni, de ha tényleg hibátlan, akkor elhozom 20ért is. Most sajna hirtelen kell egy telefon, és többet nem szánnék rá.

Köszi még egyszer!

Üdv,
T.

(#2613) vipviform


vipviform
senior tag

Sziasztok, nagyon halk lett a beszédhangszóróm. Külső fülessel, kihangosítóval minden OK. Ez HW vagy SW hiba, és mi a megoldás, egy már nem garis telónál? Esetleg valami otthoni megoldás? Előre is köszi!

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#2614) pusszycat válasza vipviform (#2613) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én a fogkefés megoldásra tippelnék.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2615) vipviform válasza pusszycat (#2614) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi megpróbálom... :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#2616) vipviform válasza vipviform (#2615) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, sikerült, újra hallom a másik felet! :R :R :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#2617) tyll30


tyll30
tag

Sziasztok.
A képeken látszó szürke karikát hogy lehet eltüntetni ?
(a kijelzőn bárhova tudom húzni de törölni nem! :F )
Segítséget előre is köszönöm!

(#2618) emeritus válasza tyll30 (#2617) üzenetére


emeritus
tag

Bár nem jelenik meg a kép a problémáról és nincs már meg a PSmart, de próbáld ezt:
Beállítások/rendszer/rendszernavigáció/képernyőn kívüli navigációs gomb/( bekapcsol.)

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#2619) tyll30 válasza emeritus (#2618) üzenetére


tyll30
tag

Köszi a segítséget

(#2620) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol tudom megnézni, hogy az előző 2-3 hónapban mennyi adatforgalmat használtam?

Beállítások / Vezeték nélküli és egyéb hálóz. / Adathasználat menü alatt néztem, de a hóforduló előtti időt nem tudom megnézni.

(#2621) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!Nemrég vásároltam egy P smart Z készüléket,ami alapból tetsztik,egy gondom van,hogy telefonálás közben ha egy picit is megmozdítom a készüléket,máris felold a kijelző,azt sok esetben fülemmel nyomkodom. :( Hiába zárom le utána a power gombbal,apró mozdítás,és ismét.Idegesítő.Hol van a szenzora?Ti nem tapasztaltátok?

OnePlus nord 2t

(#2622) Sanyi.mTs válasza siofok (#2621) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

valószínűleg a saját topikjában több választ kapsz

(#2623) szemesi69 válasza siofok (#2621) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Fiamnak van ilyen telefonja, nála nincs ilyen gond. Nézd át a beállításaid, végső esetben egy gyári vissza állítás, ha akkor sem javul, szerviz.

Sanyi.mTs
Hiába van topikja, teljesen halott :N

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2624) siofok válasza szemesi69 (#2623) üzenetére


siofok
őstag

Köszönöm, megpróbálom a resetet. :)
Igen, sajna az a topik halott :O

OnePlus nord 2t

(#2625) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Párom telóját próbálom visszaállítani a 8asra de a HiSuite-on nyomok a rendszer frissítésre és kiírja a legfrissebb verziót használja de nincs alatta a váltás régebbi verzióra...
Hogy lehet akkor visszaállítani?

Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2626) Tomasz72 válasza sfefe (#2625) üzenetére


Tomasz72
tag

Szia! bubus66 féle verzió esetleg?

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#2627) sfefe válasza Tomasz72 (#2626) üzenetére


sfefe
őstag

Csinaltam persze de a valtas regebbi veriora resz nincs ott...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2628) szemesi69 válasza sfefe (#2627) üzenetére


szemesi69
addikt

Összefoglalót nézted már? Firmware finder használata, ha már beletettem :) Annak idején azzal tettem vissza, vagy az újabbat fel. Csak saját felelőségre használd.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2629) sfefe válasza szemesi69 (#2628) üzenetére


sfefe
őstag

Ezt a Frirmware findert nem neztem de azt lehet inkabb nem probalom. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2630) sfefe válasza sfefe (#2629) üzenetére


sfefe
őstag

Ha feltennek egy regebbi Hisuite programot azzal lehet, hogy ott lenne a valtas regebbi verziora resz?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2631) punky10 válasza sfefe (#2630) üzenetére


punky10
addikt

Vagy a legújabb HiSuite-ban?Lehet,hogy nem a legfrissebbet használod.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#2632) sfefe válasza punky10 (#2631) üzenetére


sfefe
őstag

Az uj most szedtem le.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2633) Tomasz72 válasza sfefe (#2632) üzenetére


Tomasz72
tag

Én nem állítottam anno vissza, de úgy rémlik, hogy csak régebbi HiSuit-al jutottam el odáig, hogy felajánlja a régebbi verziót.
Az meg azt hiszem úgy ment csak, ha a netet letiltottam addig, míg a telefonhoz nem csatlakozott...

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#2634) sfefe válasza Tomasz72 (#2633) üzenetére


sfefe
őstag

Most feltettem a 8.0.1.302_EVO verziot es igy sincs az lehetoseg...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2635) sfefe válasza sfefe (#2634) üzenetére


sfefe
őstag

5.0.2.301_OVE verzional sincs visszaallitasi lehetoseg....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2636) Tomasz72 válasza sfefe (#2635) üzenetére


Tomasz72
tag

Nem értem...
8 valahányast feltettem én is, de azzal sem jött össze.
Mostmár már csak annyi a különbség, hogy anno win 7-en próbáltam, most már 10 van fent...
Bár nehéz elhinni, hogy ez befolyásolná.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#2637) sfefe válasza Tomasz72 (#2636) üzenetére


sfefe
őstag

Tettem fel, régi 1.6-os, 5ös, 8-as, 9-es, 11-es verziót egyiknél sincs ott a váltás lehetősége....

Én még win7-en nyomom. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2638) Adrian1234 válasza sfefe (#2637) üzenetére


Adrian1234
újonc

Hello

Nekem ez oldotta meg.
androidhost.ru-n keress rá erre :

Huawei P Smart FIG-LX1 FIG-L11 FIG-L31 hw eu HLRCF Figo-L11 Figo-L31 9.1.0.115(C432E5R1P3T8) Firmware 9.0.0 r3 EMUI9.0.1 05014XFJ 05014XMW

Töltsd le. Egy minimum 8Gb-os SD kártyát formázz le, és a letöltött zip-ből az egész dload mappát tedd rá.
Kapcsold ki, hangerő fel + hangerő le + power.
El kellene indulnia a telepítésnek, Ha feltelepült juss el a home kezdőképernyőig (jelentkezz be a Google ba stb) majd csatlakoztatás PC-re, és a HiSuit feldobja a váltást.
Hamarabbi 9-es buildról lehet váltani.

https://forum.xda-developers.com/t/tutorial-downgrading-to-emui-8-using-hisuite.4064605/

[ Szerkesztve ]

(#2639) Adrian1234 válasza Adrian1234 (#2638) üzenetére


Adrian1234
újonc

Azt kifelejtettem hogy ez független C432 ROM. Olyat tölts le ami neked jó ha függő a telefon. És minél hamarabbi 9es build legyen, utána HiSuit downgradeli :)

(#2640) sfefe válasza Adrian1234 (#2638) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi majd kiprobalom. :)

probaltam tolteni de nem indul el...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2641) Adrian1234 válasza sfefe (#2640) üzenetére


Adrian1234
újonc

MEGA-ba feltöltöm és küldök linket.
C432-es 9.1.0.115

(#2642) sfefe válasza Adrian1234 (#2641) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi szépen .

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2643) Adrian1234 válasza sfefe (#2642) üzenetére


Adrian1234
újonc

Nincs mit :)

[link]

A dload mappát másold rá egy üres kártyára és mennie kell. Mindkét hangerő gombot + powert nyomd amíg be nem jön a Huawei logó

[ Szerkesztve ]

(#2644) Adrian1234 válasza sfefe (#2642) üzenetére


Adrian1234
újonc

Én is szívtam vele rendesen amíg meg nem találtam ezt xda-n. :D

(#2645) sfefe válasza Adrian1234 (#2644) üzenetére


sfefe
őstag

Oks köszi szépen lehet hétvégén kipróbálom.
Megkérdezem párom kell e neki másik telefon. :D

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2646) Adrian1234


Adrian1234
újonc

Valaki használta már a Dc unlockert? Bootloader kódot akarom kiszedni vele, de nem látja a telefont. Manufacture módban van, driverek fent de nem látja csak ha fastbootba rakom, de így még nem jelenik meg a Read bootloader gomb mert ahhoz be kell legyen kapcsolva :F

(#2647) Uher válasza Adrian1234 (#2646) üzenetére


Uher
aktív tag

P8 lite nal hasznaltam anno, mukodott rendesen

(#2648) sfefe


sfefe
őstag

Sikerült a 8ast visszatenni a kérdésem az lenne még, hogy ilyenkor biztonsági frissítést sem lehet frissíteni?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2649) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Hol kell kikapcsolni, hogy a frissitesi uzenet ne jelenjen meg mindig??

Mikor visszaraktam a 8ast ugynezki keson kapcsoltam ki mert elkezde a 9esre frisitest es most mindig megjelenik, hogy 26%on all es frissitene...
Ahol talaltam lehetoseget ott tiltottam de mindig elojon.. Mindjart foldhoz vagom. :)
Vagy ujra rakom a 8ast es meg wifi beallitas elott letiltom hata..

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2650) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Más is leragadt a julius 1 frissitésen, vagy csak én vagyok olyan szerencsés? Igaz, h 3 telonak használom de akkor is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2651) Adrian1234


Adrian1234
újonc

Ha valakinek nyitva van a bootloadere, érdemes erre az oldalra ránézni ROMokért : [link]
Nem csak P smart, minden kirines telefonra jók.

(#2652) plman


plman
tag

Szép délutánt/estét mindenkinek, lenne egy olyan kérdésem, hogy időnként (kb havonta egyszer) egy olyat produkál a telefon, hogy tök magától gondol egyet és tárcsázza azt a számot akivel (akár napokkal korábban) a legutóbb beszéltem telefonon. Ez nyilván nem normális dolog, szóval tudja valaki, hogy mi okozhatja?
És még van egy olyan is, hogy időnként, amikor netezek rajta akkor olyan, mintha a képernyő nem érzékelne rendesen. Most nem tudom, hogy ez a telefon hibája-e vagy csak épp akkor a net nincs a toppon, mivel van hogy napokig vagy hetekig se jön elő ez a hiba.
Valaki aki jobban ért ezekhez a telókhoz az tudja, hogy mik ezek a hibák? a kettő összefüggésben van egymással?
telefon már idestova két és fél éves, újonnan került hozzám a telekomtól, szoftveresen mókolva nem volt még az a rendszer van rajta amivel anno kijött. (vagy lehet ez a baj?)
nincs agyon telepítve minden felesleges szeméttel, az elejétől fogva tokban van tartva.
szóval valaki tudja mi lehet ez a jelenség? netalántán ezek már az első jelek, hogy a teló hamarosan kuka lesz?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#2653) LK


LK
addikt

Sziasztok!
Egy kis infóra lenne szükségem. A feleségem kinézett a lányomnak egy Huawei P smart 2021 telefont. A lányom a digitális oktatás miatt sokkal többet kell használnia a telefont. Érdeklődni szeretnék, hogy a telefonon megoldható továbbra is gmail-es levelek fogadása, messenger és fb alkalmazások használata? Google play-es játékok, alkalmazások feltehetőek erre a telefonra? WIFI, fényképező problémamentes, jól használható? Mennyire kell mókolgatni vele a google támogatása nélkül? (kiváncsi leszek, hogy Biden adminisztráció változtat-e a Huawei besorolásán) A tapasztalatotokra, véleményetekre van szükségem. :R
Előre is köszönöm a segítséget!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2654) szemesi69 válasza LK (#2653) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Digitális oktatás miatt ez neki nem lesz jó, mindent lehet mókolni, de ahogy olvasgatom a hms telefonok topikjait, már egy biztonsági frissítés is kilövi a mókolásokat. Gmail levelezés még nem probléma, de minden más igen. Ha huawei akkor csak olyant, amin még van gms, egyik fiamnak p smart z van, az is jó, esetleg ha még lehet csipni p30 lite, mindkettő google licences nem lesz velük gond. A p smart Z-nek böszme aksija van, nagy kijelző, elég jól bírja, ha ez számít :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2655) LK válasza szemesi69 (#2654) üzenetére


LK
addikt

Köszi, megmutatom a célszemélynek. :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2656) szemesi69 válasza LK (#2655) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért más véleményét is kérd, nekem még nem volt hms-hez szerencsém, csak olvasom a tapasztalatokat :)
Van topikja [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2657) feloman


feloman
aktív tag

Most kaptam:

felo

(#2658) nebulo5


nebulo5
senior tag

Érdekelne, hogy sikeres és értelmes volt vajon a frissítés? Én is ilyen telót használok még mindig, és még nincs szándékomban újabbra váltani.

Üdv: nebulo

(#2659) nebulo5 válasza feloman (#2657) üzenetére


nebulo5
senior tag

Érdekelne, hogy sikeres és értelmes volt vajon a frissítés? Én is ilyen telót használok még mindig, és még nincs szándékomban újabbra váltani.
bocsi a duplázásért, de így talán hamarabb jön válasz)

Üdv: nebulo

(#2660) feloman válasza nebulo5 (#2659) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia! Lényegi változást nem tapasztaltam a telefon sebességében, szoftverében, de hogy a biztonsági javítás sokkal újabb lett, nekem ez megnyugtatóbb, ezért is tettem fel.

felo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.