Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ezt az üzenetet hogyan lehetne eltüntetni?

Már kikapcsoltam mindent amit tudtam, h soha ne jelenjen meg ez az értesítés, de nem akaródzik eltűnni :(

A másik h nektek megy az időkép widget-je? Egyszerűen nem akar soha befrissülni, már újratelepítettem, minden csináltam vele, beállítottam h induljon a rendszerrel satöbbi, de nem akarja az igazságot...

Előre is köszi :R

(#152) MR ME válasza pusszycat (#144) üzenetére


MR ME
aktív tag

Természetesen az :)

(#153) MR ME válasza szsolt76 (#150) üzenetére


MR ME
aktív tag

Azt vhogy én sem...:(

(#154) ORCA58 válasza szsolt76 (#150) üzenetére


ORCA58
addikt

Az NFC az tudott dolog volt. Viszont a Telekomnál benne van a VOLTE, azz a 4G telefonálást támogatott készülékek között!

[ Szerkesztve ]

(#155) Gusztáv válasza MR ME (#151) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez az Oreo hülyesége, eddig egyik telefonomon sem sikerült megszabadulni tőle (One+ 3, Mi A1, Honor View 10)

Laci

(#156) #07538176 válasza MR ME (#151) üzenetére


#07538176
törölt tag

A Huawei készüléknél - akár Oreós, akár nem - mindig feldobja ezt. Pl. nekem EMUI 3.1 és Android 5.0.1 alatt is ezt csinálja, ha van valami a háttérben, akkor kiírja, hogy "xy alkalmazás a háttérben fut", vagy ehhez hasonló az értesítés tartalma.... :W

(#157) Viktor0610 válasza Gusztáv (#155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kerested elég kitartóan... ;]
Hide "running in the background" Notification

Samsung Galaxy A54

(#158) MR ME válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nem biztos h feltelepítenék plusz egy appot erre :)
De azért köszi :))

(#159) MR ME válasza #07538176 (#156) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem P9 Lite-nál android 6/7 alatt simán el lehetett tüntetni az értesítési területről, azért mertem megkérdezni :)

(#160) #07538176 válasza MR ME (#159) üzenetére


#07538176
törölt tag

Igen? Nem is tudtam, hogy a 6/7-nél volt olyan funkció, de most már kicsit okosabb lettem.:)

(#161) bb0t


bb0t
senior tag

Backup telefonként jelenleg egy Samsung Note3-at használok. Utálom, mert batár nagy, mert Samsung, mert amoled stb. Akartam venni valami kicsioccsot a kövi black fridayig. Gondoltam kihasználom a meglévő internet előfizetésemet a trénél, és veszek egy P10 lite-ot, ami most 0 ft-ra jönne ki, olcsóbb telefon előfizetéssel mint amiben most vagyok.
Bementem a Mediába, hogy megnézzem kicsit jobban a P10-et. Hát, az üveg elő és hátlap miatt teljesen elszörnyedtem. Aztán megláttam a P Smartot a maga szinte kávátlan valójában, a matt hátsójával, és bár nem akartam megint batár telót de jó kompromisszumnak tűnt.
A Telekom viszont nem ad rá komoly kedvezményt, a csomagokkal sakkozva jobban megérni egy Galaxy S8, mint ez.
Mikor zuhan be az ára ennek a kis okoskának? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#162) ORCA58 válasza bb0t (#161) üzenetére


ORCA58
addikt

Gondolom nem tőlünk várod a választ! :)

(#163) MR ME válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


MR ME
aktív tag

Csak felraktam, működik :)) :R

(#164) Viktor0610 válasza MR ME (#163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szuper. ;)
Egyébként azt olvastam valahol, hogy a 8.1-ben már nem látszik. :)

Samsung Galaxy A54

(#165) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jöhetne már a 8.1 :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#166) satel


satel
tag

Sziasztok,

a bemutató video említi (6perc 01mp), hogy van benne 5 GHz-es WiFi. Ti elő tudtátok hozni?

bemutató

köszi

[ Szerkesztve ]

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#167) ORCA58 válasza satel (#166) üzenetére


ORCA58
addikt

Én is csak itt hallottam, de leírva sehol máshol nem láttam.
Avagy jószívű, és támogatásáról biztosítja az 5 GHz-et de működni nem működik vele. ;]

[ Szerkesztve ]

(#168) Dello79


Dello79
aktív tag

Miert vettetek ilyet az olcsobb Honor 9 Lite helyett ? ( en meg nem, dontottem )

Kerdes:
Ennel is jelentkezik net lassulas wifi + bekapcsolt bluetooth hasznalattal ?
:))

[ Szerkesztve ]

(#169) Dello79 válasza Szilofon (#67) üzenetére


Dello79
aktív tag

User error :)

(#170) bb0t válasza Dello79 (#168) üzenetére


bb0t
senior tag

A Honorba nem sikerült NFC-t rakni.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#171) MR ME válasza Dello79 (#168) üzenetére


MR ME
aktív tag

Sajnos igen.....

Kb 5 méterre a wifi routertől a két eredmény:

És bluetooth-al:

Nem annyira vészes mint a p9lite-nál, de azért harmadolja....plusz sajnos itt is észrevettem h bekapcsolt bluetooth-nál ha zenét hallgatok egyszerűen belassúl egy idő után a telefon...:( e téren pedig azért reméltem változást....

(#172) róland válasza bb0t (#170) üzenetére


róland
veterán

Van benne NFC. Csak a magyar oldalon nincs specifikáció. (Plusz itt a Mobilarena tesztjéből a specifikáció.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#173) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vigyázni kell ha nincs feltüntetve az NFC, mert csak a FIG-LX1 verzióban van a FIG-LA1, FIG-LX2, FIG-LX3 meg szépen kihagyták. Ahol olcsóbb ott lehet ezzel trükköznek. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#174) Benetnes válasza pusszycat (#173) üzenetére


Benetnes
tag

Most voltam a vodafonnál náluk FIG-LX1 ez biztos! Csupán segítség gyanánt ha valakit a fontos! Engem az érdekelne hogy ez dual sim képes vagy a vodka korlátoz? Mert megmondani nem tudták.....

(#175) Benetnes válasza Benetnes (#174) üzenetére


Benetnes
tag

Gyűlölőm az automata javítást...... :W

(#176) satel válasza ORCA58 (#167) üzenetére


satel
tag

Nem lehet, hogy valahogy be lehet azt kapcsolni? Benne van, csak korlátozva van pár országban. A tévé is ilyen itthon, hogy egy csomó pluszt vissza lehet benne kapcsolni szerviz üzemmódban :-)

Vagy csak én akarom azt az 5 GHz-et nagyon :-(

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#177) Dello79 válasza satel (#176) üzenetére


Dello79
aktív tag

Nekem van a mostani Honor 8 -amba 5 és 2.4 is és én nem nagyon érzem hátrányát a 2.4 nek .. mire nem elég a sávszélessége egy mobilban ?

(#178) kda1


kda1
tag

Sziasztok,
tegnap tulajdonosa lettem egy ilyen telónak.
Eddig jól működik minden a kamera nem az igazi, de nem rossz..
A kérdésem hogy azt hol lehet beállítani hogy két koppintásra a kijelző alvó állapotból működjön ne az oldalsó gombot kelljen benyomni.
Köszi

(#179) kda1


kda1
tag

Sziasztok,
az arcfelismerőt hol találom? köszi

(#180) pusszycat válasza kda1 (#179) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A kamera felismeri,h leány vagy? Köszi.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#181) kda1 válasza pusszycat (#180) üzenetére


kda1
tag

Arcfelismerő funkciót keresek rajta..állitólagvan..

(#182) Hubapipi


Hubapipi
csendes tag

Hello !
Egy kicsit offos kérdésem lenne, az lenne, hogy kinéztem ezt a Smartot és azt szeretném kérdezni, hogy GSM-ekben illetve, MediaMarkt, Edigital stb..ilyen helyeken ugyanolyan készüléket kapok mint pl szolgáltatótól?
Mondták már páran ,hogy az ilyen boltokban selejtes darab stb gondolom ennek nincs igazságalapja
Előre is köszönöm és ne bántsatok a kérdés miatt :D

(#183) Dello79 válasza Hubapipi (#182) üzenetére


Dello79
aktív tag

Nem ugyan olyat , jobbat mint a szolgáltatóknál.. tuti nincs benne szolgáltatói függés valamint szolgáltatói szoftveres "mókolás" talán 6 éve már' hogy nem szolgáltatónál veszem a telefonokat...

Igazából nem is értem ki vesz ott aki ért kicsit is hozzá...

(#184) bohoc71 válasza Dello79 (#183) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Csak hivatalos Huawei viszonteladótól érdemes venni. Más üzletekben általában nem a magyar régiós telókat lehet kapni. Gariztatásnál lehetnek problémák.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#185) espi38 válasza bohoc71 (#184) üzenetére


espi38
őstag

Itt kell venni itt jelenleg a legolcsóbb amit hivatalos garanciával árulnak:))
https://www.notebook.hu/huawei-p-smart-32gb-dual-sim-51092dbt-kek

(#186) Dello79 válasza bohoc71 (#184) üzenetére


Dello79
aktív tag

Ez hülyeség :) olyat érdemes venni ahol rendben van a gyári garancia az meg 1 telefon , fel tudod csörögni a huawei -t és megmondják..tök mind1 hol veszed :) mindig igy csinálom, bediktálod az IMEI-t és már mondja is a telefonos ügyintéző ...

A lényeg , hogy ne szolgáltatónál :D

(#187) ORCA58 válasza Dello79 (#186) üzenetére


ORCA58
addikt

Szolgáltatótól és telefon márkától erősen függ a dolog.
Szolgáltatónál vettem a Huawei telefonomat. Kártyafüggetlen, nem kötött szolgáltatóhoz, és semmilyen szolgáltatóhoz kapcsolódó app. nem volt rajta.
Ezt a készüléket, ugyan úgy mint a Honor 8-at dual SIM-es változatbab árulja a T. [link]
Most 26 és 36 ezer között tudnám megvenni, a mobilnettől függően. Attól függ, feljebb, vagy lejjebb megyek, mert a jelenlegi nem létezik már. Ez igazán nem sok érte. Talán még kedvezőbb is lesz az ár addigra.
Egyetlen hátulütője (szerintem), hogy a vásárlási kedvezmény csak 2 évente jár.
Na meg annak, aki állandóan szolgáltatót vált, nem érdemes leköteleznie magát.

[ Szerkesztve ]

(#188) espi38


espi38
őstag

Sok helyen azt írják TFT panel van benne a tesztben viszont IPSt ír, most melyik valós tudja valaki? Ha valaki vett már ilyen készüléket olvassa el már mi van a doboz hátuljára írva? Köszönöm

(#189) ORCA58 válasza espi38 (#188) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha olvasol teszteket tapasztalhatod, hogy rengeteg esetbe TFT-t írnak IPS helyett.

(#190) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eset az ára 10e Ft. 79900. most még jobban megéri. :K A kijelzővel semmi gond sincs max. az hogy nehezebben ég be mint az oled. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#191) espi38 válasza ORCA58 (#189) üzenetére


espi38
őstag

Akkor marad a honor 9 lite ugyanis abban IPS van, köszönöm a választ

(#192) bb0t válasza ORCA58 (#187) üzenetére


bb0t
senior tag

Most 26 és 36 ezer között tudnám megvenni, a mobilnettől függően. Attól függ, feljebb, vagy lejjebb megyek, mert a jelenlegi nem létezik már. Ez igazán nem sok érte.
Ne viccelj már, a Telekom listaára drágább szolgáltatóként, mint máshol kártyafüggetlenül!
Korlátlan beszélgetés kinek kell már a mai világban?
Havi 11e Ft 24 hónapig?! Vicc az egész.
Ha ügyesen sakkozok jobban megéri egy S8, mint ez - nagyon el van szállva még az ára ennek a telefonnak! :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#193) #79715584 válasza espi38 (#188) üzenetére


#79715584
törölt tag

Szerintem ti keveritek a TN és a TFT fogalmát. IPS LCD panelt használtak ez esetben is, tehát a színekkel és a betekintési szögekkel nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#194) ORCA58 válasza espi38 (#191) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem azt írtam, hogy nem IPS van benne, hanem rengeteg tesztben gyártótól típustól függetlenül TFT-nek nevezik az IPS panelt. A Huawei már a hasonló kategóriás készülékeibe csak IPS panelt használ. Az, hogy aki teszteli TFT-nek nevezi az egy dolog. Néhány teszt és mindenhol IPS: [mobilarena teszt] [trusted] [techRadar]
A T-mobilnál pl. szinte minden TFT ami nem AMOLED.
A TFT a tulajdonképpen folyadékkristályos kijelzőt jelent. Az IPS is az.

bb0t
Ki mondta, hogy listaáron! 2 évet írok alá. 500 Mb nettel + a korlátlan telefon (munka miatt nélkülözhetetlen)
Huawei P Smart Dual SIM fekete színben 89 760 Ft helyett 25 960 Ft
Készülékkedvezmény: 60 500 Ft
Online kedvezmény: 3300 Ft

22 hónapon át kell fizetni, ha nem egybe fizetem
Havonta fizetendő készülék :
Huawei P Smart Dual SIM törlesztőrészlet 4080 Ft Ebből lejön: Online kedvezmény -150 Ft és Készülék kedvezmény -2750 Ft Azaz havonta fizetendő:1180 Ft

[ Szerkesztve ]

(#195) bb0t válasza ORCA58 (#194) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem értetted amit írtam:
Első állításom: Listaáron is drága
Második állításom: Ki az aki a mai világban még telefonál? Látom te, de nekem van céges telefon ha munkaügyben telefonálok, magánéletemben meg minek?
Harmadik állítás: Ezzel hálálják meg a két év hűséget? Vicc... És ebben már benne van a mindenféle kedvezmény, amiért a meglévő előfizetésed mellé veszed igénybe a cuccot.

Mindezt úgy ajánlják, hogy a Digi egyre több helyen elérhető, gigabites netet ad havi 1700 forintért, és nyáron jön a mobilos szolgáltatásuk, már megvették hozzá a frekit is.

Ha kiválasztom, hogy hálózaton belül korlátlan + 2gb net, akkor kapok 11000 ft készülékkedvezményt.

Aláírok két évet, van egy havi 4000ft-os előfizetésem és így kerül annyiba, mintha megvenném kártyafüggetlenül a fent linkelt webáruházban.

Szerinted ez normális??? :Y

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#196) ORCA58 válasza bb0t (#195) üzenetére


ORCA58
addikt

Először is javítok, mert 2GB net esetén érvényes árat írtam.
Nálam más a szitu, így másképp állok hozzá.
Nekem a telefon a fontos. Nem hálózaton belül, hanem mindenhol korlátlan . Mobil netet szinte sohasem használok. Inkább csak a Navi forgalmi adataihoz, nagy ritkán ezt azt megnézek a neten.
Rengeteget ülök gép előtt a munkám miatt, ott életbevágóan fontos a net.
Az ügyfelekkel csak telefonon beszélek, a cégben csak én vagyok, így a telefonom a céges is.
"Nagy marha lenék, ha vennék még egyet, csak hogy céges is legyen." Amúgy meg nem mindenki kap céges telefont! Kevesebb ismerősnek nincs, mint akinek van.

Digi mobil nincs, így ki is esett a szórásból.

[ Szerkesztve ]

(#197) bb0t válasza ORCA58 (#196) üzenetére


bb0t
senior tag

Lesz, ezért nem érdemes aláírni két évet ilyen életszerűtlen feltételek mellett.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#198) gazee


gazee
tag

Sziasztok!
Az arcfelismerőt hová rejtették? 😐

[ Szerkesztve ]

(#199) satel válasza Dello79 (#177) üzenetére


satel
tag

Nekem a bajom a 2.4-del, hogy itt egy eléggé sűrűn lakott lakókörnyezetben mindenki a 2.4-es WiFi-t használja (gondolom tájékozatlanságból vagy az automata router adottságai miatt), és ha mindenki ezen lóg (este munka után lefekvésig), akkor pl a NETFLIX már el sem indul, nem is beszélve az egyszerűbb Youtube videókról vagy egy picit összetettebb internet oldal betöltéséről (és ide néha a facebook is belefér). Persze az 5-ösön ilyen probléma nincs egyátalán. Ezt egy egyszerű sebességmérő program is igazolja.

:-(

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#200) Dello79 válasza espi38 (#191) üzenetére


Dello79
aktív tag

Nem tudom miből gondolja bárki is hogy a Honor 9 -be komolyabb panel van mikor pont a Honor széri az "olcsósított" huawei. Amúgy mindegyikben IPS panel van.. sőt lefogadom ugyan az :))

GSMArena:
[link]

Nekem az anyaghasználat miatt esett a választás a P Smart-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.