Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) gazee válasza MR ME (#350) üzenetére


gazee
tag

Igazad van! Maradjunk ennyiben... Hamár a zsebenben is turkálsz...lezártam!

(#352) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Az utóbbi pár hszt olvasva nem is tudom,gondolkodtam meg merjem e kérdezni :)
Szóval,beszereztem egy ilyen készüléket. Első körben a milyen fóliát vegyek témát rázom itt fel :D

(#353) gazee válasza #77081088 (#352) üzenetére


gazee
tag

😁😂👍

(#354) pusszycat válasza #77081088 (#352) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

üveg :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#355) MR ME válasza gazee (#351) üzenetére


MR ME
aktív tag

Én ugyan nem turkálok a zsebedben, pont leszarom mennyi pénzed van! Csak az a fránya arfelismerő lenne már meg!

(#356) MR ME válasza #77081088 (#352) üzenetére


MR ME
aktív tag

Én kipróbáltam már egy párat, mindenképp 9H edzett üveg fóliát tennék rá, nekem jobban bejött ami nem full takarja az egész telefont, vhogy jobban megtartja a fényerőt napfényben....és kevésbé "tükör"....én spec Aliexpressről rendelgettem fillérekért, de itthon is kapni sokfélét, amit itthon vettem az ez a fajta volt, de ez nekem nem jött be, nagyon csúszós volt a felülete....

(#357) gazee válasza MR ME (#355) üzenetére


gazee
tag

Cinikus faxkalap vagy, sajna...

(#358) MR ME válasza gazee (#357) üzenetére


MR ME
aktív tag

Most megbántottál..

(#359) bubus66 válasza MR ME (#350) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Tudom, én meg nem csak ott értem meg, hanem a P10 Topikban is, volt olyan hogy 2-300 hsz nem szólt másról mint a tokról meg a fóliáról, és akkor lett elegem mikor kerestem valamit és csak a fólia meg a tokról való hsz-ek jöttek be. Utána meg a frissítés mikor jön, az FF-miért nincs garancia, na és akkor ez betette a kaput nagy örömmel megszabadultam a P10-től.

Ezért is döntettem úgy, hogy (valószínű az oldalamon is) minden nemű támogatást megszüntettek, a P9 Litehez.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#360) gazee válasza MR ME (#358) üzenetére


gazee
tag

Olvasd vissza a hsz-aid... Nem bántottalak, te meg felvetted az alpári stilust... Ami nekem fontos neked nem, ez fordítva is igaz lehet de nem degradáltalak, és nem oktattalak ki! (remegsz, pofa, basszik rád.... sorolhatnám) kis önmérséklet! Tovább lehet olvasni ha nem tetszik amit írok..

(#361) bubus66 válasza gazee (#349) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem vagyok(unk) okosak. Viszont kicsit több telefont hoztam vissza a halálból mint amit te láttál. És nem kell megsértődni, ha az igazságot írják le..

Pedig a Telenorosat is rá lehet bírni a frissítésre. Anno nem egyet és kettőt csináltam a P9 Litenél.. És a mai napig kapják a frissítés..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#362) pauliboy23 válasza gazee (#349) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nem független a tied?

[ Szerkesztve ]

(#363) gazee válasza pauliboy23 (#362) üzenetére


gazee
tag

Telenornál vettem hűségbe bagóért... de beütve a cod-ot (azt hiszem bubus66 írta) azt írta ki, hogy sim unlocked. Akkor elvileg nem függő...

[ Szerkesztve ]

(#364) mikrofon válasza bubus66 (#359) üzenetére


mikrofon
addikt

És akkor miről kellene szólnia egy ilyen topikknak? Ha szerinted az ideális topikk-ot olvasnád, akkor milyen témáról olvasnál szívesen?

Én is kérkedhetnék hogy miket megtettem a 918d telefonnal meg az a789, meg a Z90a40, meg a z2pro telokkal... Hogy mennyi segítő hsz-t adtam át... Mégis mindenhol megfért a milyen tokot, milyen kiegészítőt vegyek.... Sőt miután a 13. Kínai tokot, vagy védőfóliát, bocs üveget vettem magam írtam, hogy melyiket igen melyiket semmiképp...

Nem értem ezt a szakmai fórum szöveget....

[ Szerkesztve ]

(#365) róland válasza mikrofon (#364) üzenetére


róland
veterán

Lassan ésszerű lenne 1-1 önálló, milyen tokot, fóliát, üveget, egyéb kiegészítő topicot nyitni. (Mint pl. a Milyen routert topic.)

S akkor az ott jobban szakmai lenne, mint mindig az adott készüléknél kibeszélni végtelenszer ezt.

Vagy minden egyes szélesebb körben használt készüléknél a #1 hozzászólás/topic összefoglalóban ezeket kifejteni.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#366) bubus66 válasza mikrofon (#364) üzenetére


bubus66
nagyúr

A szakmai topicknak nem is a tokról meg a fóliáról kellene szólni, mint ahogy az előtt lévő írta lehet nyitni neki egyet és ott kilehet tárgyalni...

Ha nem a ROM-ról a hibákról stb. Attól még hogy nekem xy tok van a telefonon a bootlop, vagy a test_key-es telefon nem fog megjavulni.. Főleg nem úgy hogy 2-300 hsz semmi másról nem szól...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#367) #77081088 válasza bubus66 (#366) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nem értek egyet,de gondolom pont le@rod! Szerintem minden olyan kérdésnek helye van a topikban,ami a telefonhoz kapcsolódik. Kivéve a varez téma. Hol kérdezzem meg a bajom,a kisboltban? Ez a teló fóruma. Ami nem érdekel téma,azt kihagyom,el sem olvasom.
Viszont a külön topoikot támogatom! De kellene egy "ezt meg merjem kérdezni?" című fórum is! :D

[ Szerkesztve ]

(#368) bubus66 válasza gazee (#363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia. Ha nem vagy benne biztos, hogy független akkor nézd meg.. Mi a build száma FIG-LX1 8.0.0.128(Cxxx) az x helyen 432 van neked?

Azért nézd meg mert, találkoztam mára a Telenornál olyannal hogy C432 a build a de SIM_LOCK (vagy is függő volt) a telefon..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#369) bubus66 válasza #77081088 (#367) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia .......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#370) #77081088 válasza bubus66 (#369) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nézd! Nekem nincs bajom veled! Őszintén örülök,hogy szakmailag milyen sokat tudtál segíteni. De vannak felhasználók,akiet ez a szakmai téma hidegen hagy,akkor ők is jogosan háboroghatnának,hogy mennyi hsz van a rootról pl.
Ez a készülék fóruma. Nyissatok neki még vagy 3-at.
Részemről kiszálltam a témából!
Remélem béke van! :)

(#371) gazee válasza bubus66 (#368) üzenetére


gazee
tag


C432

[ Szerkesztve ]

(#372) bubus66 válasza gazee (#371) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi de azért a kóddal is nézd meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#373) gazee


gazee
tag

Köszi bubus66.
Tudom én robbantottam ki itt valamit, de béke van😊😉

(#374) mikrofon válasza bubus66 (#366) üzenetére


mikrofon
addikt

Én kérek elnézést. Kérlek kérj meg egy moderátort, hogy az összes hsz-t törölje ami nem "bootlop, vagy a test_key-es" témájú... Hány hsz maradna? Egyse... Komolyan gondolod... 2018-at írunk... Ma már nem kötelező a trükközés hogy használható legyen egy telefon mint az első két sim kártyás telefonoknál...

Szerintem meg az ilyen dolgoknak nyiss egy új topikk-ot. Ez meg maradjon a konkrét Telefoné, ahol az adott telefonnal kapcsolatos konkrét kérdéseket lehessen feltenni... És ahol válasz is jön rá ... És igen tartozzon ide tok, védőfólia, arcfelismerés, új firmware, software frissítés, de akár halott készülék felélesztése...

Egy tok és védő fólia is készülék specifikus... Annak aki kérdezi kb. Csak egy linkre van szüksége : ezt Vedd meg nekem bevált...
Ettől még szakmai és értékes maradna a PH, de ezek a lelkizések, meg "én majd megírom kinek mit szabad esmit nem" HSz-ek teszik tönkre...

Pl. Írd már meg, hogy milyen romok elérhetőek már el ehhez a készülékhez, hol lehet hozzá jutni és hogyan kell felrakni. Melyiknek mi az előnye és hátránya.... Én szívesen olvasnám...

Komolyan....

[ Szerkesztve ]

(#375) bubus66 válasza mikrofon (#374) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én biztos, hogy nem fogok csinálni Téma Összefoglalót. Csináltam már jó párat, elég volt.. De nyugodtan neki állhatsz és csinálhatsz egyet.. Már a P10-nél is csak besegítettem. Megfogadtam többen nem csinálok..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#376) bubus66 válasza gazee (#373) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi igen akkor a tied is független, akkor valószínű, hogy megkapja a frissítést..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#377) mikrofon válasza bubus66 (#375) üzenetére


mikrofon
addikt

És ennél a telonál mit tennél bele az összefoglalóba? Kb egy összefoglalóba való téma van még pedig a firmware verziók... Semmi más..
Én nem is kértem... Ráadásul értelmetlen is lenne...

[ Szerkesztve ]

(#378) ORCA58 válasza mikrofon (#377) üzenetére


ORCA58
addikt

Én is úgy vélem, hogy mindennek helye van egy topikban, ami az adott telefonhoz kapcsolható. Beleértve a tokot fóliát. Pont az lenne a lényeg, hogy elég egy fórumtémát megjegyezni, és ott feltenni a kérdéseket. Az pedig jogos igény, hogy valaki szeretne frissítést kapni. Nem véletlen, hogy szinte naponta futhatunk bele olyan szakmai cikkekbe (nem csak telefon), melyek a frissítés szükségességéről szólnak. Elvileg azok tartalmazzák a feltárt , gyakran súlyos biztonsági hibák javítását.
Segíteni pedig az fog, aki akar és tud is. De nem tehető kötelezővé senki számára sem!

Más.
A frissítés miatt vagyok mérges a HUAWEI hazai képviseletére, mivel ebben sem tudnak normálisan segíteni a felhasználóknak. Csak a szájuk nagy, de egy frissítést sem tudnak feltenni. Szervizbe küldik a telót minimum 4 napra, hogy a "szakemberek" feltehessék, pedig nem kellene hozzá 10 perc sem. Voltam a budapesti szervizükben. Több mint egy órát vártam, hogy ezt megtudjam. Ők írták, hogy vigyem be a telefont, ott felteszik a frissítést. Az nem volt az e-mailben, hogy minimum 96 óra kell hozzá!
Bezzeg aki előttem volt, azzal vagy 15-20 percig foglalkoztak. Tokot fóliát vett, és fel is tetette.

[ Szerkesztve ]

(#379) #77081088


#77081088
törölt tag

Kicsit féltem az üzem időtől. Kellemeset csalódtam,6+h a kijelző idő az én felhasználási szokásommal,és még 20% felett van az akku.

(#380) gazee válasza #77081088 (#379) üzenetére


gazee
tag

Szia.
Nekem csak 1 összahasonlítási alap van...
Egy lenovó Vibe, volt ez előtt 4000mAh akkuval.. Ahoz képest ez nagyon gyorsan merül.... Smart 1húzós nap, lenovo 2 nap, kb🙂
De ettől még nem forgolódom éjszaka😉

(#381) #77081088 válasza gazee (#380) üzenetére


#77081088
törölt tag

Egy samu A5 2017-et cseréltem le erre,vonzott a fullview kijelző,illetve hülyét kaptam az üveg hátlaptól. Egyébként nem volt vele bajom. Akku ott sem volt jobb,kb forma-forma.Hiába kisebb megjelenítő,illetve ugye amoled. Féltem kicsit a huawei "hírhedt" ramkezelésétől,de ez is pozitív csalódás,bár nem szoktam 10+ alkalmazást egyszerre futtatni. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele :K :) Az ujjlenyomat szenzor piszok gyors és pontos,az A5 után ez nagyon pozitív,annak sokkal lomhább a reakciója. Még az arcfelismerés funkcióra vagyok nagyon kíváncsi!

[ Szerkesztve ]

(#382) #77081088 válasza #77081088 (#381) üzenetére


#77081088
törölt tag

Engedjetek meg egy kérdést!
A5-nél ha feltöltődött az akku,lekapcsolta a töltést automatikusan. Itt folyamatosan tölti akkor is,ha elérte a 100%-ot. Legalábbis a töltés jel ott marad továbbra is. Ez így jó? Vagy erre figyelni kell,ne maradjon rajta sokáig 100% után?

(#383) gazee válasza #77081088 (#382) üzenetére


gazee
tag

Nekem azt mondta, egy okos bácsi, hogy elvileg az elektronika elintézi, hogy ne tőltse tul, de éjszakára nem szerencsés rajtahagyni 100%-on. Meg félévente teljesen lemeríteni, és feltőlteni100%-ra, hogy bekalibrálja magát az akku tőltöttség jelzője..
De elvileg 30%-90% között ideális tartni tőltöttségi szempontból. Hogy miért, ne kérdezd😊
Lehet 2 év mulva 1 órával tovább fogja így birni.😃

[ Szerkesztve ]

(#384) p2pp válasza gazee (#383) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem is 30% és 80% közötti állapotról beszélnek folyamatosan.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#385) gazee válasza p2pp (#384) üzenetére


gazee
tag

Annyit tudok biztosan hogy az előző telom majd 3 év alatt talán ha 2x merült nullára, és 40% alá is ritkán.Éjszakára soha nem hagytam tőltésen! Tökéletesen bírta 2 napig ennyi idő után is.🙂

[ Szerkesztve ]

(#386) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem azóta bírja jól az akkuja amióta hagytam totál lemerülni,h kikapcsoljon akkor történt valami mert sokkal jobban bírja. Elég volt egyszer, nem kell rendszert csinálni belőle. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#387) gazee válasza pusszycat (#386) üzenetére


gazee
tag

😃😁

(#388) gazee válasza pusszycat (#386) üzenetére


gazee
tag

Nah letőltöttem az új frissítést.😊
Nekem 139 (C432)
Gyors az arcfelismerő!

(#389) pusszycat válasza gazee (#388) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#390) #77081088


#77081088
törölt tag

Köszi az akku témához a hsz-eket!
Hogy töltöttétek le a frissítést? Nekem nem találja. Független a teló.

(#391) gazee válasza #77081088 (#390) üzenetére


gazee
tag

Szia! Pusszycat-hez hasonlóan rányomta a frissítésre, de semmi... Akkor felül a menü (3 pont) beállítások frissítése, majd a teljes legfrisebb csomag letőltése... Ennyi😊
Dobj egy üzit ha sikerült

[ Szerkesztve ]

(#392) MR ME


MR ME
aktív tag

Nem mentette le senki gondolom....

(#393) bubus66 válasza MR ME (#392) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hiába menti le mert a 6.0 óta nem lehet telepíteni a 3 gombossal.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#394) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Telenornál vett telefonomra ma jött frissítés.
FIG-LX1 8.0.0.135(432) 406 MB méretű. :)

felo

(#395) MR ME válasza bubus66 (#393) üzenetére


MR ME
aktív tag

na ez nekem új :O
7et mintha még tudtam volna....sőt ott még szarakodás is volt a rollback-el ha vissza akartál térni 6-ra nem?
akkor am majd jön magától :)

(#396) worxland válasza feloman (#394) üzenetére


worxland
addikt

MM-ben vett függetlenre pedig a 134-es jött, méret ugyanekkora.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#397) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

135-ös nekem. Márciusi security patchel.

(#398) bubus66 válasza MR ME (#395) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 7.0 sem ment már, a Rollbacket nem kell bele keverni az teljesen más..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#399) gazee


gazee
tag


Nekem ez 🙄

(#400) MR ME válasza pauliboy23 (#397) üzenetére


MR ME
aktív tag

Dettó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.