Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) espi38 válasza Steeke (#1000) üzenetére


espi38
őstag

Hát ahogy olvasom, nem találkozni eget verő nagy hibákkal.
Nekem is volt pár hónapja p smartom de eladtam mert nem tetszett a kijelző szinvilága

(#1002) DS39 válasza evo87 (#999) üzenetére


DS39
nagyúr

1 óra alatt 40%-ot tölt a gyári töltővel, így kb. 2,5 óra egy teljes töltés nulláról százra.

espi38: a színvilágot nekem is szokni kellett pedig egy Doogee X5 Pro-t váltott, de kalibrációval sikerült jóra belőnöm. inkább csak az a szokatlan a Huawei IPS-eknél (van tabletem is ilyen márkájú), hogy vannak színek amik nem annyira élénkek. az említett Doogee kijelzőjén ezek élénkek (normál szinten, nem SAMOLED-esen), viszont nem látszik pl kb. semennyire napfényben, a P Smart meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#1003) Rolee87


Rolee87
tag

Vodafone C02 frissités!

(#1004) R3nts válasza Rolee87 (#1003) üzenetére


R3nts
senior tag

Háááááááát,nem is tudom... :U Nekem 2-3 napja van fenn,de mintha az akkukezelés egy kicsit sz..abb lenne... :((

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1005) Rolee87 válasza R3nts (#1004) üzenetére


Rolee87
tag

Nekem egyenlőre a chrome-ot zavarta kicsit ossze,de mar megoldódott,majd pár nap múlva kiderül van e valami...

(#1006) MR ME válasza Steeke (#1000) üzenetére


MR ME
aktív tag

Én p9lite-ról váltottam erre, éppen azért, mert maga a telefon alig észrevehetően volt nagyobb, ellenben a kijelzője már látványosan :)

Összességében meg személy szerint én nagyon meg vagyok vele elégedve, nem is emlékszem mikor kellett utoljára bármi miatt fr-t csinálnom, elég jól összerakott kis készülék!

Egyetlen egy dolog ami kicsit zavaró ám elenyésző gond, a viber értesítéseknél ha csak a led van beállítva, hang és rezgés levéve, az istennek sem hajlandó jelezni a leddel az új üzeneteket, kénytelen vagyok a rezgést rátenni, különben csak a kezdőképernyőn jelenik meg hogy jött üzi, a led nem jelez :(

[ Szerkesztve ]

(#1007) Ronyn


Ronyn
senior tag

Hali ☺
A kamera time-lapse funkciójánál lehet valahogy állítani a felvétel képkocka sebességét, ti. ha most valamit felveszek, azt gyorsítva játssza le 👇

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1008) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

A P Smart ezt produkálja: újraindítás után a 2. sim hívószám-kijelzése alapértelmezettre állítódik, holott előtte fixen hívószám megjelenítésre állítottam. Ez a P Smart hülyesége? Csak mert a P10 litenál nem rémlik hogy csinált volna ilyet.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#1009) mikrofon válasza evo87 (#1008) üzenetére


mikrofon
addikt

Igen is meg nem is!
Részben a készülék részben a hálózati, szolgáltatói beállítások miatt:. Ez sajnos hálózati, vagyis szolgáltatói beállítás a "Hívószámküldés tiltása" okozza. Nekem is ez a problémám a céges telekomos elöfizetéssel.
Ugyan ezt produkálja Samsung Lenovo és ZUK készülékekkel ha a céges van a Slot2-ben, saját tapasztalat. De megoldható. Sajnos arra kell figyelni, hogy minden firmware telepítés, vagy frissítés után újra végig kell vinni a lentebbi beállításokat!

1.: USSD kóddal (GSM kódokkal) a tiltás tiltása: kikapcsolás: #31# beütése a tárcsázóba majd meg kell nyomni a hívásindító gombot. értelem szerüen az érintett SIM-mel kell a "hívást" kezdeményezni!
2: Beállítások / Vezeték nélküli ... / Hívásbeállítások / További beállítások ( értelem szerűen 1.SIM és 2.SIM résznél is) / Hívásazonosító / Szám megjelenítse

Én egyszer már kértem felhatalmazást a cégtöl az ügy elintézésére. Be is mentem a szolgáltatóhoz 2-3-szor és próbáltam elmagyarázni, hogy mi a baj és valahogy állítsák már alapértelmezettre a hálózatukban az én számomhoz, hogy a "Hívószámküldés tiltása" tiltva legyen. Minden alkalommal csak néztek rám, majd mire kb sejtették mit akarok, vagy legalább úgy csináltak minden fél magyarázatot kitaláltak....

(#1010) mikrofon


mikrofon
addikt

Elköszönök tőletek kicsit több mint négy hónap használat után.
Szerintem jó kis készülék, jól használható mindennapos dolgokra.
Egyedül a gyors töltés hiányzott nekem.
Természetesen nem ezért adom el, hanem, mert a cégemtől kaptam egy másik készüléket.

Aki mindennapos használatra szeretne egy o készüléket jó áron két SIM kezeléssel annak én bátran ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#1011) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: adott egy bizonyos téma, aminek tetszik a háttérképe, de le akarnám sötétíteni, ki lehet nyerni valahogy magából a hwt fájlból csak a háttérképet esetleg? Behozza, ha be akarom állítani csak a hátteret, de odarakja az "alkalmaz" szöveget alulra, így nem nyerő egy sima képernyőképpel lelopni, mert az aljából le kell vágnom...létezik valami program/szerkesztő amihez nem kell atomfizikusnak lennem hogy ezt megcsináljam? :)

Előre is köszi :R

(#1012) ORCA58 válasza MR ME (#1011) üzenetére


ORCA58
addikt

A hwt fájl tulajdonképpen egy zip. Ha a végére biggyeszted a ".zip" szöveget meg tudod nyitni pl TotalCommanderrel. Azon belül is több zip fájl van. Ami nem xml az szinte mind zip.
Pl com.android.keyguard egy com.android.keyguard.zip fájl
Ezeket átnevezed, bele piszkálsz, majd törlöd a ".zip"-et
Persze sok más info is van az xml fájlokban, mihez érteni kellene.
Egy kép kicserélése nem okozhat gondot.

[ Szerkesztve ]

(#1013) ORCA58 válasza MR ME (#1011) üzenetére


ORCA58
addikt

Még annyit. Hogy a TotalCommander nálam .zip nélkül is megnyitja a fájlokat.

(#1014) MR ME válasza ORCA58 (#1012) üzenetére


MR ME
aktív tag

Köszönöm a segítséget :R

(#1015) gazee


gazee
tag

Sziasztok!
Szerintetek megkapjuk az android 9.0 pie-t?

(#1016) ORCA58 válasza gazee (#1015) üzenetére


ORCA58
addikt

Eddigi gyakorlat szerint a közép kategóriás Huawei telók egyszer kaptak újabb androidot, így van rá esély.

(#1017) gazee válasza ORCA58 (#1016) üzenetére


gazee
tag

Köszönöm

(#1018) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok!! :-)

Ma boldog tulajdonosa lettem eme csodának. Üvegfóliát ami ívelt honnan tudok rá venni minőségit kis hazánkban?! Google nem nagyon a barátom. :-(

(#1019) ORCA58 válasza kisocsi (#1018) üzenetére


ORCA58
addikt

Ilyenre gondolsz? [link] Gugli dobta fel.
Nem tudom milyen, mert nincs PSmartom

(#1020) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Valahogyan nem lehet a P Smart-ban konfigurálni az"ultra energiatakarékos"-módot? Gondolok itt arra, hogy ott levegye a 4G-t, a "mobiladat mindig aktív" opciót,stb...mert ok,hogy kilövögeti a háttérben futó appokat, de ahogy elnéztem néha, júliusi secure update-elt 8.0-n, Vodánál, ez így még nem igazán "ultra"... :U

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1021) Shirko válasza kisocsi (#1018) üzenetére


Shirko
tag

Én a telefont és a rá való 9H-s üvegfóliát is az Extreme Digitalnál vettem.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1022) ORCA58 válasza Shirko (#1021) üzenetére


ORCA58
addikt

És milyen üveg? Teljes képernyőt fedi, vagy csak a "közepén" van.
Az oldalon a képek leírások ennek kiderítésében nem segítenek.

(#1023) Shirko válasza ORCA58 (#1022) üzenetére


Shirko
tag

Teljes képernyőt fedi, a selfi kamera, a led és a hangszóró területén van egy "notch" tehát azt nem fedi le.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1024) kisocsi válasza Shirko (#1023) üzenetére


kisocsi
tag

Köszi az infót,ORCA58 neked is.
Az íves részre is ráhajlik a fólia? Rendeltem Defender ütésálló tokot [link] hozzá,és nem szeretném ha a szélén felnyomná a fóliát.

(#1025) Shirko válasza kisocsi (#1024) üzenetére


Shirko
tag

A fólia sík, csak szemből fedi a notch kivételével a teljes "frontpanelt".

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#1026) cantus válasza kisocsi (#1018) üzenetére


cantus
tag

Ami gyárilag rajta van, az nem elég? Én is most készülök venni egy P smartot, de nem akartam rá semmi üveget venni, ha már gyárilag is van rajta valami. Vagy kinek milyen tapasztalata van vele? Ha valakinek van bevált üvegfóliája, amit egy szilikon tok nem nyom fel, írja meg, mert érdekel.Én ezt a tokot rendeltem hozzá, [link] de fogalmam sincs milyen fólia volna praktikus, mert hiába szép a teljesen lefedős változat, ha a tok felnyomja.

(#1027) Rolee87 válasza cantus (#1026) üzenetére


Rolee87
tag

A gyári az egy sima fólia nem pedig üveg.
Nekem egy kemény Nilkin tok van rajta és egy sima üvegfólia aminek a szélei levegősek,de egyáltalán nem zavaró,és mivel nem teljesen fedi az előlapot így nem nyomja fel a tok.
A hátulját egy vékony szilikon tokkal behorpasztottam mikor egy szekrény sarkának dőltem és a zsebembe volt,nem tudom ha a kijelző fele lett volna abba az irányba mennyit védett volna az üveg,de jobb mint a semmi.

(#1028) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok Vodás P smart-ra OTA-n a FIG-LX1 8.0.0.133(C02) (júliusi secure update) - nál van már hivatalos frissebb FW ? A teló nem jelzi.Ha rámegyek a legfrisebb teljes csomag letöltésére,akkor csak akkor szed le valamit, ha ujjabb,mint a fennlévő FW, vagy lerántja az utolsó teljes FW-t ami van?(És ami már telepítve is van)

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1029) ORCA58 válasza Rolee87 (#1027) üzenetére


ORCA58
addikt

Fogalmam sincs milyen fóliával adják a P Smartot. De az eddigi tapasztalatom a Huawei-el kapcsolatban az, hogy nagyon jó minőségű fólia van rajta. A 4 éves Ascend G6-on (jelenleg nincs folyamatos használatban) is és a 2 éves P9 Lit-on is még a gyári fólia van. Csak G6-on van egy elhanyagolható kis karc.

(#1030) R3nts válasza ORCA58 (#1029) üzenetére


R3nts
senior tag

Gyárilag van a Huawei-eken egy "üveg"-fólia, a sima lehúzható nylon-fólia alatt...és igen jó minőségű... azért írtam idézőjelben az "üveg"-fóliát,mert a többi sem üveg természetesen.A Huawei-eken lévő gyáriak egynémely kínából rendelt szirszarnál klasszisokkal jobb minőségűek egyébként.Nekem is már a 3. telóm a Huaweitől a P smart...mindháromnál (P8L, P9, P smart)tökéletesen bevált a gyári.

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1031) kisocsi válasza ORCA58 (#1029) üzenetére


kisocsi
tag

Az biztos hogy normál fóliák között a gyári a legjobb minőség. De ütésállósága szerintem nincs.
A Gorilla Glass [link] + üvegfólia szerintem sok fejfájástól meg tudja kímélni a tulajdonost. Persze 100% védelem nincs,a dobozban pihentetésen kívül.

Szerk.:
Bár arra infót nem találtam,hogy a P Smarton melyik Gorilla verzió van

[ Szerkesztve ]

(#1032) R3nts válasza kisocsi (#1031) üzenetére


R3nts
senior tag

Corning Gorilla Glass 3 van rajta.

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1033) worxland válasza R3nts (#1028) üzenetére


worxland
addikt

Nincs.
Csak, ha van újabb.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1034) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok! :)

Tudnátok ajánlani a fényképezőhöz beállítást amivel jó képeket lehet lőni?! A teló nagyon tetszik,de a fényképektől nem vagyok elragadtatva. :N

(#1035) lukacsjeno válasza kisocsi (#1018) üzenetére


lukacsjeno
tag

Ez mondjuk nem kishazánkban van, de én itt vettem harmad áron, mint amennyi itthon.
[link]
És ezt a tokot, ami szintén harmada árban, mint itthon. 2-3 hét alatt itt volt, postaköltség nincs.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1036) cantus válasza lukacsjeno (#1035) üzenetére


cantus
tag

És ez a tok, amit vettél nem nyomja fel az üvegfóliát? Én nem mertem olyat rendelni, ami teljesen fed.

(#1037) lukacsjeno válasza cantus (#1036) üzenetére


lukacsjeno
tag

Nem nyomja fel, hozzá sem ér jóformán, ha jól rá van téve a fólia. Ja, és azt tudni kell még, hogy 1-2 naponta ki is veszem a tokból (ahogy lemerül), és tok nélkül töltöm éjjel, és még így sem mozdult meg egy kicsit se a fólia. Teljesen nem fed. Vagy, hogy érted ezt? Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#1038) MR ME válasza lukacsjeno (#1035) üzenetére


MR ME
aktív tag

Én is aliról szoktam rendelni, és vettem itthon boltban is 3x annyiért, kijelentem h semmi különbség köztük

(#1039) cantus válasza lukacsjeno (#1037) üzenetére


cantus
tag

Köszönöm így értem igen, hogy esetleg egy idő után elkezd -e picit felválni a fólia a szélénél a tokkal való érintkezés miatt, de akkor ez jó hír, ha nincs ilyen gond vele. Én is ilyen tokot rendeltem, mint Te csak kékben, ezért érdekelt milyen fólia passzol hozzá.

(#1040) lukacsjeno válasza cantus (#1039) üzenetére


lukacsjeno
tag

Az én tokom is kék, sőt a fólaia és a teló is :)

(#1041) Jofi81


Jofi81
őstag

Használ valaki Mi Fit alkalmazást ezen a telefonon? Én P8 Lite-ról váltottam, ott volt olyan, hogy védett alkalmazás, amit ha engedélyeztem, akkor az app bezárása után is futott a háttérben, de nem volt folyamatosan nyitva. A P Smartnál viszont nem látok ilyen lehetőséget. Csak úgy tudtam rávenni a Mi Fitet a folyamatos futásra, hogy a lakat ikonnal zároltam, így viszont mindig ott van az ablaka, ami egy kicsit zavar. Van erre valami más megoldás?

(#1042) Adrian0711


Adrian0711
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap lett "vásárolva" egy ilyen telefon a telekomnál előfizetésre.Minden jó volt vele , csak közelebbről megnézve a kijelzőt , rengeteg pixel hiba vagy kiégés (kb 50 ha nem több), nem tudom hogy nevezik őket, van rajta.Fekete háttérnél látszanak és csak akkor ha a fényerő maxon van , és a telefon is sötétben van.Mert ha pl kiülök vele az erkélyre ahol süt a nap , ott nem látszik csak egy kettő.
Ma viszzük vissza , biztosítást is közöttünk rá , de nyilván egy ingyenes cserét akarunk ha már a selejtet adták ide :W

Valakinek volt már ilyen ? Mire számítsak ? Előre is köszönöm a válasz(okat) !

(#1043) Garfield85 válasza Adrian0711 (#1042) üzenetére


Garfield85
tag

2-3 nap latt,ha bármi hibája van ki kell cseréljék szó nélkül nem?

(#1044) Adrian0711 válasza Garfield85 (#1043) üzenetére


Adrian0711
csendes tag

Igen , ki is cserélték. De nem volt zökkenőmentes. A telekomnál persze nem láttak semmit, szerintük hibátlan a készülék, hiába magyaráztam hogy vegye fel a fényerőt mert úgy jobban látszik.Azt ajánlotta, vigyem be egy Huawei szervizbe, ott megvizsgálják, kiállítanak valami papírt, majd vigyem vissza. Ez megvolt , de cserélni az ügyintéző még mindig nem volt hajlandó, javítás küldte volna BP re. Erre megszólal mellette egy másik ügyintéző : "de hát miről beszélsz, 14 napig kötelesek vagyunk cserélni" Onnantól ő vette át 5 perc alatt ki is cserélte.
Kész vicc komolyan :C

(#1045) kisocsi válasza Garfield85 (#1043) üzenetére


kisocsi
tag

3 munkanapon belül kötelesek cserélni a hibás készüléket. Ezért érdemes például pénteken vásárolni,és akkor keddig van idő tesztelni a terméket.

(#1046) ( V )


( V )
veterán

Sziasztok,
Másnál is folyton felugrál ez az &#$* üzenet?

Egyszerűen nem tudjuk kiírtani akármit állítunk be. :(((

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1047) szemesi69 válasza ( V ) (#1046) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Biztonság és adatvédelem megnyit, helyhozzáférés megnyit, majd jobb felső sarok 3 pöttyre katt, ott keresési beállítások, wifi alapú keresés kikapcsol, örül :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1048) bubus66 válasza szemesi69 (#1047) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1049) szemesi69 válasza bubus66 (#1048) üzenetére


szemesi69
addikt

Igazán nincs mit, de én többet tanulok tőled :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1050) bubus66 válasza szemesi69 (#1049) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annyit még, hogy nekem vissza kapcsolgatja néha..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.