Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Steeke válasza bubus66 (#797) üzenetére


Steeke
tag

Az jó, hogy te benézel ide :)
Espi38, aki egy p20 lite elégedett tulaja, akinek ingyé sem kéne p smart, ami egy vacak ahhoz képest, szóval ne az ő véleményére adj plíz.

(#802) amerigo válasza Mike (#795) üzenetére


amerigo
aktív tag

1. A Vodás verziónak két óriási hátránya van.
1.1 Csak egy SIM rakható bele, egyenlőre csak indiai kis informatikusok javítják kB. 50 dodóért Teamvieweren keresztül.
1.2 a szoftver verzió erősen le van maradva.
Mondjuk ezek sokakat nem érdekelnek.
Farkas testvér maraggyá.

[ Szerkesztve ]

(#803) bubus66 válasza Steeke (#801) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszi, ja tényleg igazad van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#804) szemesi69 válasza amerigo (#802) üzenetére


szemesi69
addikt

"1.2 a szoftver verzió erősen le van maradva." Miben van elmaradva? A fiamnak független dual van, nekem vodafonos, szerintem nincs lemaradva :) Biztonsági szint dátuma ugyan az, funkciókban sincs különbség, szóval miért lenne erősen lemaradva? :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#805) Mike válasza amerigo (#802) üzenetére


Mike
veterán

köszi!

1.1 nem zavar, egy kártyám van
1.2 ez már sokkal kellemetlenebb

(#804) szemesi69
akkor ez jó hír, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#806) espi38


espi38
őstag

Hát ezt jól megkaptam,úgy látszik senki nem olvassa látja a nevetőjeleket ...stb.
Millió bocs mindenkitől senkit nem akartam megbántani,nem ez volt a célom.
És valóban ingyen se kellene egy Psmart :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#807) bubus66 válasza espi38 (#806) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Azért mert neked nem teszik vagy mert gondod van vele nem kell fikázni, nekem is volt és eladtam, akkor jó volt használni, de nem fikázom sőt ha lehet megpróbálok segíteni is, mert lehet, hogy valakinek csak a Huawei P Smart-ra telik. Te meg örülj neki, hogy tudsz venni jobbat. Természetesen a véleményed elmondhatod.

Sőt a P10-t is eladtam, és azt sem fikozom (pedig mondhatnám hogy a P20 Lite-től is jobb), ha lehet és módom van rá akkor ott is segítek (talán nem szólnak meg a P10 topikba), és abban még tudok is mert a lányomnak az van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#808) bubus66 válasza szemesi69 (#804) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

A Vodás is dual SIM-es?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#809) szemesi69 válasza bubus66 (#808) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Nem dual, és nem is független. Nekem jó így, amúgy csak egy kártyám van. Az előzőt sem használtam ki.

131(C02) Szoftveresen nem látok különbséget a fiam dualjához képest, biztonsági szint is azonos. 129 volt rajta mikor megkaptam, rögtön jött rá a 131, fullt töltöttem le, aztán factory.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#810) espi38 válasza bubus66 (#807) üzenetére


espi38
őstag

Én elnézést kértem,mert félreértettél ennek ellenére még mindig támadsz.
Léptem

(#811) bubus66 válasza espi38 (#810) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem támadlak de te szapulod a P Smartot nem én... Amit írtál azt úgy lehetett értelmezni, hogy minek írogatok ide, és nem csak én értelmeztem úgy.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#812) bubus66 válasza szemesi69 (#809) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi akkor az meg csak SS..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#813) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Nekem egyre jobban tetszik a készülék. És nem nagyon találok ellenfelet (méretben ne legyen nagyobb, kamerában ne legyen rosszabb, akksiban sem, duplakopp legyen benne, lehetőleg ne üveg vagy csúszós hátlapja legyen). Amire még ráakadtam olcsóbban, az a még kisebb (nem hátrány nekem, női kezemhez keresem a telefont) Honor 6C pro. Újonnan 50e, míg egy használt, nem garis P smart is kb. ennyi.

(#814) tusik


tusik
tag

Üdv.
Valaki megtudná mondani hogy a Telekomnál vásárolt készülék mennyire van teleszórva Telekomos cuccokkal? (szoftverileg)

[ Szerkesztve ]

(#815) lukacsjeno válasza RoSSo3 (#813) üzenetére


lukacsjeno
tag

Szerintem ebből a készülékből, ha itthon lett vásárolva, akkor még nincs olyan, hogy nem garis, hiszen fél éve dobták piacra. :)

[ Szerkesztve ]

(#816) RoSSo3 válasza lukacsjeno (#815) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Használtra gondolok :) Újonnan 62 a legalja (aru....hu szerint)

(#817) pauliboy23 válasza RoSSo3 (#816) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Elvileg garancia nélkül sem lehetne használt. Február körül jelent meg.

(#818) kovaccs


kovaccs
tag

Tényleg lehet a telefon hátrányait sorolgatni..de kérem valaki ajánljon hasonló, legalább ilyen tudású, képességű (újjlenyomatos, android 8 verzió, NFC, Full view kijelző, arcfelismerés, dupla kopp, 5,65 kijelző, dupla hátlapi kamera, fémház, rádió, dual sim, nyolcmagos proci, ) bármilyen hivatalosan forgalmazott telefont 65-70 ezer forintért...oké mini USB..

[ Szerkesztve ]

(#819) RoSSo3 válasza pauliboy23 (#817) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Pedig kettő is van itt ilyen feltételekkel a hardveraprón, amivel szemezek :) de pont ez vet vissza, mert azért a garancia nem hátrány.

és én is így vagyok, jelenleg ebben az árkategóriában szerintem nincsen jobb vétel - azokra a funkciókra, amik nekem fontosak (előbb felsoroltam).

(#820) bubus66 válasza tusik (#814) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia semminyire mivel gyárilag független. Viszont kap egy VolTet tartalmazó frissítés abban van 5 db alkalmazás ami egytől egyig törölhető. És Dual Sim-es. (volt Telekomos készülékem).

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#821) tusik válasza bubus66 (#820) üzenetére


tusik
tag

Köszönöm.

(#822) lukacsjeno válasza RoSSo3 (#816) üzenetére


lukacsjeno
tag

A használton is kéne elvileg lenni garinak, mivel fél éves készülék, ahogy írtam :)

(#823) RoSSo3 válasza lukacsjeno (#822) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Akkor nem is lenne kérdés! De rákérdeztem, nincs gari (nem tudom az okát :( )

(#824) amerigo válasza RoSSo3 (#823) üzenetére


amerigo
aktív tag

pl.
- szolgáltatótól
hűségidőre vásárolt, nem akarja a tulaj, hogy megtudd,
- vagy sufnigsm, ki tudja honnan származó... stb.

[ Szerkesztve ]

(#825) RoSSo3 válasza amerigo (#824) üzenetére


RoSSo3
senior tag

A furcsa az, hogy - állítólag - nagynevű boltból van.
Ezért rizikós nekem ez a használtan telefont dolog. De újonnan meg nincs rá pénz, úgyhogy lehet várok még kicsit - hátha lemegy 45 körüli árra fél éven belül. Hogy megy ez az új telefonokkal?

(#826) MR ME válasza RoSSo3 (#825) üzenetére


MR ME
aktív tag

Sztem ha az adott illetőnek elég sok pozitív értékelése van, akkor 99%, hogy a telefont olyan állapotban kapod kézhez, ahogy a leírásban szerepel...én még lekopogom soha nem futottam bele átverésbe ezen az oldalon, igaz meg is válogatom h kitől vásárolok. De annyira nem kell félni, jóskától 2 pozitív mellett töltő nélkül nem veszünk telefont előreutalással, aztán ennyi :)
Meg persze ha doboza tartozékai megvannak az is jelent vmit....

Igaz kicsit magamból is indulok ki, én nem szoktam eltitkolni bármi rejtett hibája is lenne az adott terméknek, és ha van, azt az ára is tükrözi...

[ Szerkesztve ]

(#827) DS39 válasza bubus66 (#820) üzenetére


DS39
nagyúr

A VoLTE csak a Telekomnál használható ezzel a készülékkel vagy más szolgáltatónál is van ilyen?

(#828) bubus66 válasza DS39 (#827) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azt én nem tudom kérdezd meg a másik szolgáltatót.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#829) amerigo válasza DS39 (#827) üzenetére


amerigo
aktív tag

Vodafonos készüléken nem elérhető, a hálózat lehet hogy tudja

[ Szerkesztve ]

(#830) DS39 válasza bubus66 (#828) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi. Igazából bár a Te hsz-edre ment a kérdés, de úgy voltam vele, bárki válaszolhat, ha van ilyen tapasztalata. :)

(#831) pusszycat válasza RoSSo3 (#823) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs gari mert lopott, szebben mondva talált. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#832) lukacsjeno válasza DS39 (#827) üzenetére


lukacsjeno
tag

Szia! Nekem független a készülékem, az egyik sim helyen t-s kártya, a másikban voda van, de csak a T-s sim-nél tudom bekapcsolni a VoLTE opciót, de lehet, hogy csak azért van, mert az 1-es sim hely 4G képes.

(#833) DS39 válasza lukacsjeno (#832) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi. Amúgy mindkét SIM-hely tudja a 4G-t, de egyszerre egyet tudsz kiválasztani elsődlegesnek, a második így csak 2G-t tud. (én két Telenor SIM-mel használom)

(#834) lukacsjeno válasza DS39 (#833) üzenetére


lukacsjeno
tag

Ezt jó tudni. Köszi. :)) Bár nekem mindig a t-mobilos lesz a first SIM, a vodás az céges, azon csak 200 MB adat van.

(#835) espi38 válasza Steeke (#801) üzenetére


espi38
őstag

Jól mondod én egy P20 lite elégedett tulajdonosa vagyok:)))
Két lényeges dologban különbözik a p SMART és a P20 lite a külsőben és a kijelzőben na meg persze az árában.
Egyébként hardveresen mindkettő tökéletes.

(#836) ORCA58 válasza espi38 (#835) üzenetére


ORCA58
addikt

"na meg persze az árában"
Ez a fájó pont ! Szerintem irreálisan nagy a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#837) pusszycat válasza ORCA58 (#836) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

4Gb nem 3,64GB nem 32, Usb C nem Micro,gyorstöltés 9V2A. Ez mondjuk megér 20eFT nem 40eFt-ot. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#838) Twyzx909


Twyzx909
kezdő

Sziasztok! Telo vasarlas elott allok. Ez vagy a Xiaomi Redmi 5 Plus a jobb? Illetve mi a kulonbseg a ketto kozott?

(#839) ViragL válasza Twyzx909 (#838) üzenetére


ViragL
tag

Összehasonlítod a két telefon paramétereit, aztán ha az alapján nem tudod eldönteni, hogy melyik felel meg jobban az elvárásaidnak, olvass tesztet. Xiaomi Redmi 5 Plus Huawei P smart

(#840) Mike


Mike
veterán

jól látom hogy ebben nincs felemeléssel hívás fogadás? a motion control menüben nem látok ilyet.

(#841) lukacsjeno válasza Mike (#840) üzenetére


lukacsjeno
tag

Ha nem látod, akkor nincs :))

(#842) worxland válasza Mike (#840) üzenetére


worxland
addikt

Jól látod. Kábé az egyetlen funkció, amit hiányolok.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#843) Mike válasza worxland (#842) üzenetére


Mike
veterán

írok nekik, hogy tegyék bele

(#844) worxland válasza Mike (#843) üzenetére


worxland
addikt

Ha akarnák, benne lenne, a tökugyanilyen képességekkel rendelkező P20 Lite-ban benne van.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#845) espi38 válasza worxland (#844) üzenetére


espi38
őstag

Igen valóban a P20 lite teloban benne van.
De mondjuk nem értem miért fontos ez a dolog:(((

(#846) Mike válasza worxland (#844) üzenetére


Mike
veterán

ezért kell nekik írni. eddig elég sokszor bevált
max nem teszik bele, de megpróbáltam

[ Szerkesztve ]

(#847) worxland válasza espi38 (#845) üzenetére


worxland
addikt

Felveszed a telót, magától felébred, indul az arcfelismerés, mire rendesen felemelted, már használhatod is, nem kell nyomogatni semmit - se oldalsó gomb, se dupplakopp, se ujjlenyomat.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#848) lukacsjeno válasza worxland (#847) üzenetére


lukacsjeno
tag

Azt hol lehet beállítani, hogy felveszem a telót, és magától felébred, és nem kell hozzá semmilyen gombnyomás az arcfelismerés elindulásához? Mert én ilyet nem találtam. Da amúgy a kérdező alapkérdése nem a feloldásról szólt, hanem a hívásfogadásról. Egész pontosan arról, hogy ha csörög, akkor csak elég felemelni az asztalról, és fogadja automatikusan a hívást. Nekem az előző telefonomban volt hasonló (Lenovó K3 Note, bár főzött rommal), hogy a fülemhez emeléskor vette fel a hívást automatikusan. :))

[ Szerkesztve ]

(#849) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy az NFC antenna hol található a P Smart-ban?
Előre is köszi!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#850) mikrofon válasza Totis (#849) üzenetére


mikrofon
addikt

Szia,

hátul, felül

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.