Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) pusszycat válasza satel (#650) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kikapcsoltam,erre visszakapcsoltatta velem. Lehet ettől smart.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#652) DS39


DS39
nagyúr

Az én telómon még 122-es verzió van. (Egy hete vettem)
Jól működik, de olvastam a topikban hogy van újabb. Van valami logika benne hogy mennyi idő után talál frissítést?
Vagy régió beállítástól függhet?
(Esetleg kell regisztrálni a terméket a Huawei oldalán?)

[ Szerkesztve ]

(#653) pusszycat válasza DS39 (#652) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell reg. a telót. Nekem még magától nem jött rá frissítés,manuálisan kerestem rá.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#654) DS39 válasza pusszycat (#653) üzenetére


DS39
nagyúr

Manuálisan is kerestem, de nem talált.
(Gyári független, nem szolgáltatói)

(#655) pusszycat válasza DS39 (#654) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ott ahol keresed a jobb sarokban fent van 3 pont, ha rámész kell legyen a teljes full pack letöltés azt probáld meg.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#656) Garfield85 válasza espi38 (#648) üzenetére


Garfield85
tag

https://www.youtube.com/watch?v=Kil5KhnjwCk
Ezen a videon nekem nem tunik ugy,h nagy kulombseg lenne. Ma arra jartam es egy uzletben megfogtam mindkettot,hat lehet,h a p20 lite valamivel jobb. De amit te irtal h a p20 lite melett zero erosen tulzasnak talalom.
Az ara meg vegkepp tulzas,nalunk950 lej a p smart a p20 lite 1700lej. Gyorsasagban nem igazan jeleskedik jobban.A kamerat es a procit kellett volna inkabb fejlesszek es akkor meg ertheto lenne az ara Akcioban volt 1800 korul p10 ami kameraban es prociban sokkal jobb es jo ertek ar ajanlat. Vagy mate 10 lite 1250 lejert,ami kb ugyanaz mint p20 lite igaz annak fem hatlapja is van ellentetben a talan uveg,de valoszinuleg valami plexi fele hatlaptol,mivel tobb forumon is a Huawei lite telefonjai hatlapjat nem uvegnek nezik,ez se lesz mas.

(#657) pusszycat válasza Garfield85 (#656) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az emagon volt 1500 RON is akcióban a p20 lite... és ugye az 4/64 GB+gyorstöltés+Type C. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#658) Garfield85 válasza pusszycat (#657) üzenetére


Garfield85
tag

Lehet, csak most néztem, mert az ára alapján nem is érdekelt. A plusz rammal több alkalmazás maradhat bent, bár a videó alapján a smart se rossz, esetleg ha újból indítják az alkalmazásokat gyorsabb, de ki nem zár be annyi mindent? 32gb alkalmazásnak elég szerintem, tudom a különbségeket, de különbözet durva. Már, ha figyelembe vesszük a mate 10 liteot ami nem is iPhone utánzás. Mondom, ha jobb proci és kamera lenne benne még talán,de így. Jobb választás megvárni inkább a mate 10 lite utódját, árban nem lehet több a p20 litenal majd.

(#659) mikrofon válasza Garfield85 (#658) üzenetére


mikrofon
addikt

Ebben lévő RAM bőven elég. Valódi különbség az usb-c csatlakozó miatti gyors töltés és az előlapi ujjlenyomatolvasó. Ezek azok amik a minden napi használatban jobbá teszik a p20 sorozatot. Tehát a kérdés, hogy ezek megérik-e a felárat.

Mondom ezt úgy hogy egy 128/6GB-s 8magos brutális hardverű telefonról jöttem... Ugyan nem saját elhatározásból használom ezt... de emiatt tudom, hogy milyen egy fullos hardver és milyen ez...Tehát teljesen használható ez is...

[ Szerkesztve ]

(#660) DS39 válasza pusszycat (#655) üzenetére


DS39
nagyúr

Úgy is próbáltam. Nincs frissítés.

(#661) espi38 válasza Garfield85 (#656) üzenetére


espi38
őstag

hello!
Én csak a kijelzőben és a kamerában látok különbséget.
A p20 lite LTPS IPS kijelző van a psmartban sima IPS ezért van a kettő között különbség.
Előtte P20 lite telefonom volt ezért tűnik fel a különbség valamint pl.nézem a hardveraprón a hirdetéseket a kontraszt se tűnik kimagaslónak:(((

(#662) Indy válasza DS39 (#660) üzenetére


Indy
tag

Sokáig nekem sem volt, de két napja megjött a májusi. Vagy 3 hetet vártam rá... Végül a hárompontossal töltötte le, 2,4 Gb-os volt.

--- Wang Federal XTS300 ---

(#663) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Ismerosomnek P Smart telefonja van. Szereti, de van egy nagy gond vele. Az akksija nagyon szar.
Nem tudjatok a Huawei foglalkozik e mar a temaval, lesz frissites, amiben jobban optimizalva lesz az akksi? :R

(#664) Garfield85 válasza #04441088 (#663) üzenetére


Garfield85
tag

Ezelőtt P9 lite 2017em volt,abban is 3000es aksi volt,ugyanúgy tart ez is.
Jó lenne tudni miben nyilvánul meg,h szar az aksi,mire használja,mennyi idő alatt merül.

(#665) DS39 válasza #04441088 (#663) üzenetére


DS39
nagyúr

alapból minden programot optimalizál az emui, ami azt jelenti, hogy időnként kilövi a memóriából, ha újra használod meg betölti újra. ezzel sok akku idő veszik el.
a gyakran használt alkalmazásokat érdemes beállítani hogy ne lője ki.
(optimalizálás -> nem engedélyezett, akkumulátor -> indítás -> kézi kezelés)
elvileg ez a két lehetőség van, a korábbi védett alkalmazások helyett.

(#666) lukacsjeno válasza #04441088 (#663) üzenetére


lukacsjeno
tag

Én nem mondanám szarnak az akksiját. Átlagos használattal kényelmesen elmegy 1 napot úgy, hogy reggel 5-kor húzom le a töltőről, és este 8-9 felé dugom rá, és 30-40% körül van az akksi, napi használattól függően. Hétvégén, mikor kevesebbet beszélek, és később veszem le reggel a töltőről, akkor vígan kibírja a 2 napot. Bár ez szerintem használatfüggő is leginkább. Én nem játszok rajta. Csak telefonálás, navi, és minimális netezés van rajta. Face, viber, messenger, és böngészés.

(#667) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Az a jelenség van a telónál, hogy bár minden biztonsági mentés kivan kapcsolva, sőt még amint a csatolt képen is látszik, tiltva is van a mobilneten, mégis minden reggel pontosan 7.3MB-ot levesz a netemből vmi...ötletek esetleg hogy mit kéne még kikapcsoljak?

[ Szerkesztve ]

(#668) #77081088 válasza MR ME (#667) üzenetére


#77081088
törölt tag

Tárhelykezelésnél kitörlöd az alkalmazás adatait? Próbáltad már?

(#669) MR ME válasza #77081088 (#668) üzenetére


MR ME
aktív tag

Mármint hogy érted? Mindig takarítom a telefont a telefonkezelőbel, és a tárhelykezelő tisztítással is....
Ez a google play szolgáltatások valamelyik része, de az ugye több alkalmazásból áll, ha az egészet kikapcsolom akkor viszont nem frissül se a gmail, se a helyrajzi adat az időképnél, szóval az nem megoldás sajnos....

[ Szerkesztve ]

(#670) DS39 válasza Indy (#662) üzenetére


DS39
nagyúr

Végre nekem is jelzett. 140-est ajánlja. Full frissítésnél is megmaradnak a beállítások? Vagy mi a különbség? Sima frissítés, 1.1 GB a full 2.4 GB.

(#671) szemesi69 válasza DS39 (#670) üzenetére


szemesi69
addikt

Megmarad minden, mehet a full, ha fr.-t csinálsz utána akkor viszont mindent töröl.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#672) fidjevo válasza #04441088 (#663) üzenetére


fidjevo
csendes tag

138-asban tényleg rosszabb lett, de a 140-esben már olyan mint előtte. Én is idegeskedtem a 138-nál, már alig vártam hogy jöjjön frissítés. Szerencsére most már jó, de már úgy vagyok vele hogy szerintem több frissítést nem rakok fel, mert sok pluszt nem ad hozzá, a biztonsági frissítés valahogy hidegen hagy, de mivan ha megint elk*rnak valamit, aztán várhatok a következőre hogy hátha helyrehozza...
De ha a 134/140 akksiidejét kevesled, arról nem tudok nyilatkozni. Én p8lite-ról váltottam, ahhoz képest mérföldekkel jobb, mondhatni duplája. Ott kb 2 óra volt nekem a kijelzőidő, itt 3,5-4 óra. Részemről nagy haladás.

[ Szerkesztve ]

(#673) pusszycat válasza fidjevo (#672) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

én észre sem vettem... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#674) fidjevo válasza pusszycat (#673) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Rátöltés nélkül. És most néztem meg rajta egy 2 órás filmet. (ne itéljetek el. sokszor foglalt a laptop). Szerintem ez simán jó. Ja, és bekapcsolt wifi mellett.

[kép]

Itt lehet úgy néz ki hogy merül mint állat, de ebből az ~5 órából ~4 órát be volt kapcsolva a kijelző + wifi + ment a film 2 órát ~80%-os fényerő mellett.

[ Szerkesztve ]

(#675) DS39 válasza szemesi69 (#671) üzenetére


DS39
nagyúr

Az világos, köszönöm. :)

(#676) fidjevo


fidjevo
csendes tag

Nekem inkább a töltéssel van bajom. Olyannyira lassan tölti, hogy néha azt látom mikor töltön van, és közben wifi + filmezésnél lefele megy egy százalékot nem felfele. Elég ritkán, de kicsit fura. Vagy tulságosan leterhelem?

(#677) szemesi69 válasza DS39 (#675) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért biztos ami biztos, mentés legyen a fontos dolgokról.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#678) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ma Pc-hez kapcsoltam USB-n keresztül mire felpakoltatta velem a telefonról a HiSuite programot amin keresztül lehet menteni a dolgokat pc-re de full sreen-ben nézhetem a telefon kijelzőjét a pc-n vagy a rákapcsolt bármin.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#679) bubus66 válasza DS39 (#675) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia de ajánlott az FR (lehet köpködni, ha nem csinálom akkor is jó, szolták mondani) igen egy darabig..

Nem kötelező hanem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#680) DS39 válasza bubus66 (#679) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm a tanácsot, igen ezt olvastam máshol is (nem konkrét telefonnal kapcsolatban), úgy általában android frissítéssel kapcsolatban. :)

(#681) mikrofon válasza fidjevo (#676) üzenetére


mikrofon
addikt

Szerintem is ez az egy igazi negatívum a készülék melett. Még egy normális töltővel is. Főleg autóban navigáció, Spotify mellett egy valóban normális autós töltővel is esélytelen, hogy közben fel is töltse a telefont... Bezzeg az usb-c...

(#682) ORCA58 válasza mikrofon (#681) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez azért fura. A P9 Lite 2016 -os telefon nem sokkal gyengébb procival zen + navi mellet simán tölt, egy 500mA-es régebbi Nokia autóstöltővel.

(#683) Garfield85 válasza mikrofon (#681) üzenetére


Garfield85
tag

Battle Bay játékkal aminek elég nagy fogyasztása van és amihez állandó net kell wifi vagy 4G, mellett töltődik. Huawei vagy elismert márkájú töltőt kell használni. Nem Hama,stb. Ha meg az lehet hibás

[ Szerkesztve ]

(#684) mikrofon válasza Garfield85 (#683) üzenetére


mikrofon
addikt

Mit értesz elismert márka alatt?

Minden esetre előző telefonomat mind a három töltő elég gyorsan feltöltötte csak azon volt usb-c. Úgyhogy elszoktam ettől a lassú töltéstől és attól, hogyha szinte teljesen lemerül akkor jelentős időt kell szánni a töltesre.

Nektek mennyi idő alatt töltődik fel a szinte teljesen lemerült telefon az autóba waze és Spotify mellett. Én úgy érzem órák alatt se.

[ Szerkesztve ]

(#685) espi38


espi38
őstag

Sziasztok, beszélgettünk összehasonlításképpen a psmartrol es a p20 lite kijelzőjéről.
Most az a helyzet áll fent hogy van lehetőségem a két készüléket összehasonlítani és jól emlékeztem ég és föld a két kijelző közötti különbség.
A p20 lite kijelző színei sokkal élénkebbek a fehér az sokkal fehérebb és a feketénél is igaz ez, már már amoled jellegű az összhatás.

[ Szerkesztve ]

(#686) MR ME válasza espi38 (#685) üzenetére


MR ME
aktív tag

A töltés kérdéshez kicsit hozzászólva, a telefon egy normális töltővel, ha szinte teljesen le van merülve felveszi a 2A rátöltést, mértem, igaz nem "orvosi" agyonkalibrált eszközökkel, szóval csak tájékoztató jellegű, de a lényeg h ennél gyorsabban nem hiszem h kéne hogy töltsön....nekem ki szokta bírni folyamatos internetkapcsolat (4G/wifi) és napi 1-2 óra játék összidő mellett az egy napot, sztem nem gáz az aksija egyáltalán, más telefonok se fogják kibírni ha agyonhasználod az egy napot....és nulláról nekem 2-3 óra alatt fullra tölti magát, ha a gyári töltőt használom pl

[ Szerkesztve ]

(#687) gazee válasza espi38 (#685) üzenetére


gazee
tag

Hello.. Itt tesztelték a P20 lite-ot... Pont hogy azt irták nem nagy cucc a kijelző, és tul van árazva... 😐

[ Szerkesztve ]

(#688) bubus66 válasza gazee (#687) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azt hogy mit írtak itt az egy dolog, nem is látták csak halottak róla, különben bírom az ilyen hozzászólásokat a teszteknél, nem is látott , csak hallotta, amit a sógor, koma, jóbarát mondott, és akkor már minden sz@r stb. Különben meg itt egyeseknek minden túl van árazva ezek azok akik ingyen akarnak telefont venni..

Tudod ezeken negyon jót szoktam mosolyogni.. ;] ;]

Elhiheted, hogy a P20 Lite sokkal jobb mint a Smart volt Smart most P20 Litem van..

Kik írták azok akik nem is látták ezt a készüléket, a kezükbe se volt csak hallottak róla?

Neked volt a kezedbe P20 Lite?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#689) Steeke válasza bubus66 (#688) üzenetére


Steeke
tag

Nekem csak vodaban egy nyomkodás erejéig volt a kezemben p20 lite. Annyi idő alatt tényleg jobbnak tűnt a kijelző. De nekem ez meg amivel még többet tud nem ért meg +50ezret, sőt úgy majdnem kétszer annyiba került mint ez, de annyival nem tűnt jobbnak. Vagy ha így pontosabb nekem nem érte meg a különbség. Ha ar/értéket nézünk nem olyan rossz ez.
Nekem a töltéssel sincs problémám. Igaz ráérek.
IPhone 5sem volt előtte annak az aksi idejehez képest ez király. Igaz az előbb feltoltott, de ugye kisebb aksi is volt. A kijelző fogalmazzunk úgy más...
Nekem Pl a legnagyobb probléma vele, hogy nagy és egy női zsebbe nem fér el :)

(#690) Garfield85 válasza espi38 (#685) üzenetére


Garfield85
tag

Ha jobban megnézed,nem jobb a feketéje,mint az amolednek?

(#691) bubus66 válasza Steeke (#689) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem az ár érték arányról beszéltem, azt én is túlzott nak tartom egy kicsit még a Telekomnál is.

A Telekomnál csak nincs 50 000 Ft a különbség (36`960 Ft a különbség) elég jó beárazta a a nagy voda akkor.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#692) Steeke válasza bubus66 (#691) üzenetére


Steeke
tag

Az igaz, ha 100 alatt lett volna, akkor én is inkább azt veszem :)

(#693) gazee válasza bubus66 (#688) üzenetére


gazee
tag

Nem volt a kezemben, azt irtam amit olvastam... Nem porcosodom annyira erre, hogy most a Smartom lecseréljem +50.e-ért mert vannak nüansznyi különbségek...Nekem ez a kijelző hasonlítgatás olyan mint a Mediában amikor bemész és összehasonlítod a tvket, hogy azta meg hűha... Aztán veszel egyet hazaviszed aztán megszokod, és nem hasonlítgatod mert nincs mihez... 5Ghz sem hiányzik.
Viszont akkuban nekem gyenge... 4000mAh Lenovo klaszisokkal tovább birta...!De ettől még nem forgolódom álmatlanul... 😊

[ Szerkesztve ]

(#694) bubus66 válasza gazee (#693) üzenetére


bubus66
nagyúr

Látom nem érted, ha nem volt a kezedbe akkor miért állítasz olyat amit csak olvastál, és olyanoktól akik szintén soha nem fogták a kezükbe ezt a telefon..

A TV meg nem egy kategória. Ez olyan, mintha a BNW-hasonlítanám a Tarbanthoz.

Nem mondta senki se, hogy cseréld le a Smartodat (Én nem bántam meg, hogy lecseréltem) főleg ne +50.. Viszont akkor fikázd a másikat telefont, ha használatad vagy volt (van) már olyanod, és nem csak a Hsz gyűjtőktől olvasod.

Én akkor sem fikázom ha százszor rosszabb lenne, soha nem fikáztam egyik telefont se, de most már úgy vagyok vele, hogy mosolygok amikor elolvasom a teszteknél az első pár hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#695) Steeke válasza gazee (#693) üzenetére


Steeke
tag

A gyenge akku is viszonyitás kérdése, az 5s-em nem ment el egy napot már a végén. Úgyhogy ahhoz viszonyítva ez teljesen rendben van :)

(#696) gazee válasza bubus66 (#694) üzenetére


gazee
tag

Bubus, hagyjuk....leirtam nem fikáztam... És azt sem kell elhinnem amit te írsz...
A BNW az más...az vásár😆😉

[ Szerkesztve ]

(#697) gazee válasza Steeke (#695) üzenetére


gazee
tag

Persze igazad van... Minden nézőpont kérdése... 😊
Ha 100 lovas autóba ülsz, kicsit rosszabbúl érzed magad egy 70 lovasban... De A-ból-B-be mindkettő elvisz😊

(#698) bubus66 válasza gazee (#696) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért hagyjuk mert leírtam a véleményem???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#699) modulus válasza mikrofon (#681) üzenetére


modulus
aktív tag

Így van.
Ez valószínűleg a hosszú akkutöltési idő miatt van (kellene bele gyorstöltési lehetőség)

Ismerősömmel is ahogy jöttünk autóval, a waze+net+max fényerő mellett a 2A-s töltő épp hogy meg bírta fogni, hogy ne merüljön tovább, csak a szintet tartotta.

(#700) espi38 válasza bubus66 (#688) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a hozzá szólásodat😁Akkor már ketten vagyunk aki a P smartrol váltott p20 litera és mindketten hasonló véleményen vagyunk hogy a p Smart jóval szerényebb készülék, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy smart egy rossz készülék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.