Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) gazee válasza MR ME (#500) üzenetére


gazee
tag

😄😄😄

Más... Olvastam a P20 lite-ról... Nemrossz, forma, de a 4 Giga Ram, meg 64 G tárhelyet leszámítva azt tudja mint a Psmart csak majd dupla annyi zsetonért...

(#502) #77081088 válasza gazee (#501) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nekem tárgytalan. Az edge és a notch féle megjelenítők kizárva. Lassan nem lesz olyan készülék,amit szívesen használnék.
Habár,jelenleg semmilyen sincs :D

(#503) worxland válasza gazee (#501) üzenetére


worxland
addikt

Ja, meg:

5 GHz wifi
USB-C gyorstöltéssel
16 megás kamera a 13-al szemben (nem mintha számítana)
lift to wake (arcfelismeréssel kombinálva az igazi)

A dupla annyi meg 75 kontra 105

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#504) Garfield85 válasza gazee (#501) üzenetére


Garfield85
tag

Én most vehettem volna p 20lite is, az is 24 hónap kamatmentes részletre volt. De az üveg hátlap miatt nem kéne. Az előző telóm olyan volt, csúszott mint a franc. És ha valami baj van szétszedni is bajos a ragasztás miatt, ez meg pattintos.

(#505) ORCA58 válasza Garfield85 (#504) üzenetére


ORCA58
addikt

Az üveg hátlapot én sem értem. Ettől lett "prémium érzés" amit divatos hülyeségnek tarok, és fel is nyomta az árát. Nem erre számítottam mikor az utód jelöltet vártam.
Talán e miatt a P Smart szimpatikusabb. Most P9 lite van.

[ Szerkesztve ]

(#506) gazee válasza worxland (#503) üzenetére


gazee
tag

Én Tnornál vettem 45.-ér.P20-lite 90 lenne... A wifi, a "gyorstőltés", meg +3Mpixelért biztos nem adnék még 45-öt!Psmartom is feltőlt 2h alatt.Ha elketyeg 2-évet nekem megért ennyit. Addigra már android 12 lesz ugyis... 😊Az üveg hátlap nekem sem tetszik,meg ugyis tokba van, tehát tökmindegy... De nem rossz kis telo sztem...
De ez az én véleményem.... 🤔

[ Szerkesztve ]

(#507) Garfield85 válasza gazee (#506) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem is flip tokban van, de otthon, ha játszok valamit rajta, szeretem kivenni. Pl. a P9 lite 2017 mikor hazavittem bedugtam tölteni, letettem az ejjeliszekrenyre (vízmértékben van) pár perc egy csattanas, hát igen leesett.
És ha esik 2 oldalt is törhet. Lehet a p20 lite a kiálló kamerája miatt kevésbé csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#508) lukacsjeno válasza Garfield85 (#507) üzenetére


lukacsjeno
tag

Vízmértékben van az éjjeliszekrény? Azt hogy kell elképzelni? Nem inkább vízszintes? Na, mindegy, nem kötözködni akarok, csak megütötte a szemem! :) De egyébként hogy tud lecsúszni önmagától egy vízszintes szekrényről?

(#509) Garfield85 válasza lukacsjeno (#508) üzenetére


Garfield85
tag

Úgy értem rateszem a vizmerteket és ok,nincs esése. Amúgy barátommal is leesett asztalról,igaz szőnyegre. Ha rezeg akkor oszt mozog rendesen. Utána már olvastam a fórumban,h más is panaszkodik a csuszasra.

(#510) worxland válasza gazee (#506) üzenetére


worxland
addikt

45-ért, akkor az előfizetéses, ja, én is tudok előfizura 0 forintért iPhone X-et.
Amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy neked vagy nekem mi a fontos, hanem, hogy mivel több a P20 lite.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#511) gazee válasza worxland (#510) üzenetére


gazee
tag

Attól gondolom még elmondhatom a véleményem!? 🙄🤗

(#512) worxland válasza gazee (#511) üzenetére


worxland
addikt

Én az #501-re reagáltam, véleményt az #506-ban fogalmaztál meg. Annál is csak a tényre reagáltam, a véleményedre nem. Szerintem olvasd át még párszor a hozzászólásainkat, mielőtt úgy érzed, hogy válaszolnod kell.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#513) Shirko


Shirko
tag

Sziasztok, csatlakozom ehhez a közösséghez, mától van egy P Smartom.
Van köztünk UPC-s?
A Horizon Go kilép, ha élő adást akarok nézni. Ez általános, vagy csak nálam csinálja?

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#514) Indy válasza l!nk87 (#459) üzenetére


Indy
tag

Valami hír nálad? Nálam frissítésnek nyoma sincs...

--- Wang Federal XTS300 ---

(#515) l!nk87 válasza Indy (#514) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Nálam sincs semmi, minden nap rákeresek, aztán ennyiben is maradunk 😎

(#516) MR ME


MR ME
aktív tag

Tényleg csak biztonsági frissítéseket tartalmaz, szóval nem gáz ha még nem jött meg....

(#517) l!nk87 válasza MR ME (#516) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Mi még az arcos feloldósos frissítést se kaptuk meg

(#518) lukacsjeno válasza l!nk87 (#517) üzenetére


lukacsjeno
tag

Jó benne az arcfelismerő, nekem már az van fent, de nem olyan nagy szám. Semmivel nem gyorsabb mint az ujjlenyomat olvasó, sőt... Az arcfelismerőhöz meg kell nyomni a bekapcs gombot, igaz utána relatív hamar felismeri az ember pofázmányát, de szerintem ugyanolyan gyors, ha hátul ráteszem a mutatóújjamat a leolvasóra. Amúgy aki függetlenül vette (FIG-LX1C432 a model típus), ők tuti, hogy a firmware finderrel le tudják frissíteni, ami 1-2 oldallal visszább le is van írva, hogy kell. Csak óvatosan, és mindenki saját felelősségre használja.

(#519) pusszycat válasza lukacsjeno (#518) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld vizes és vagy nedves kézzel akarom mondani ujjal a leolvasót :D . Az arc leolvasó nem törődik vele ha vizes az arcod. Na csak azt akarom kihozni belőle,h kéz mosás után megtörölve sem oldja fel. Fel is b.szot párszor. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#520) lukacsjeno válasza pusszycat (#519) üzenetére


lukacsjeno
tag

Sötétben pedig az arcfelismerő hibázik néha. Szóval mindegyiknek van előnye, és hátránya is. Vizes kézzel nem szoktam tapogatni a telefont. Kézmosás után pedig, ha megtörlöm, eddig mindig elsőre feloldotta. De ki mit szeret, ezen nem fogunk vitatkozni remélhetőleg :-)

(#521) Shirko


Shirko
tag

Nem döccenőmentes sajnos az átállás. A horizon go mellett még egy probléma adódott:
A Chromba nem enged bejelentkezni, mondván a fiók már használatba van a telefonon.
Ami igaz is, a google fióknál megjelenik a chrome szinkronizásció, de se könyvjelzők, se előzmények nem jelennek meg csak ami ezen a telefonon lett megnézve. Ez Emui jellegzetesség? Lineage volt - van másik készülékeimen és egyik probléma sem jelentkezik sem oreo-n sem nougat rendszeren.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#522) Tomasz72 válasza Shirko (#521) üzenetére


Tomasz72
tag

Nekem se ment rögtön a Chrome szinkronizáció...
Félre tettem, pakolgattam fel a többi motyomat. Mire végeztem már kész is volt...
Emui-t nekem is szokni kell, legutóbb a vibert sikerült úgy elállítani, hogy semmi hangja nem volt...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#523) Shirko


Shirko
tag

Közben látom a play áruházban a Horizon Go kommenteknél, hogy rengeteg Huawei tulajdonos panaszkodik. Ugyanaz van náluk mint nálam. Május 10 óta.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#524) bubus66 válasza l!nk87 (#517) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia leírtam, hogy a Telekomos lehet, hogy a custom frissítés miatt megragadt a B128-on.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#525) gazee


gazee
tag

Ha gépzsíros ujjal nyúlok hozzá nem old fel, meg ha napszemcsiben nézem akkor sem😄😉
Amúgy szemüveges vagyok ha anélkül nézek rá valamikor nem old fel egyáltalán.
Off:kb 4-5 napja amelyik app térképet használ (több is van) nem tudja megjeleníteni!(mármint a térképet.)Ezt irja ki! "Google Play services are updating"
Törőltem az google adatait de utánna pár oráig volt jó megint csak... Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#526) l!nk87 válasza bubus66 (#524) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Euronics-es beszerzésű független 😐

(#527) Shirko válasza l!nk87 (#526) üzenetére


Shirko
tag

Neked csak a 128-ig frissített? Nekem 138 van. Nem lettem boldog vele...

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#528) Tomasz72 válasza gazee (#525) üzenetére


Tomasz72
tag

Nekem még megy, de ezzel kapcsolatban, külföldi fórumokon találtam tavalyi bejegyzéseket is...
A Budapest menetrendnél és a Vonatinfónál vacakolt, a Vonatdroid például jó volt.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#529) Shirko válasza Shirko (#523) üzenetére


Shirko
tag

Minden probléma megoldódott.
Kiléptem minden más eszközből, majd csináltam egy gyári visszaállítást belső tárhely törléssel. A friss rendszeren mindkettő gond megszűnt. Bódogszág van :)

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#530) gazee válasza Shirko (#529) üzenetére


gazee
tag

Mármit mi is működik? 🙄

(#531) lukacsjeno válasza gazee (#530) üzenetére


lukacsjeno
tag

Gondolom a Horizon Go :)

(#532) gazee


gazee
tag


??? 😪

[ Szerkesztve ]

(#533) Shirko válasza gazee (#530) üzenetére


Shirko
tag

A Horizon Go és a Chrome bejelentkezés és szinkronizáció.

gazee: Kikapcsolás v. újraindítás volt már? Google Play Services adatainak törlése?

[ Szerkesztve ]

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#534) gazee válasza Shirko (#533) üzenetére


gazee
tag

Persze azon már túl vagyok...
De nem egyedi a problémám...

(#535) Shirko válasza gazee (#534) üzenetére


Shirko
tag

Az utolsó OTA frissítés után csináltál factory resetet?
Szerintem igényli a készülék, valószínűleg engem is az szívatott meg, hogy belaktam a készüléket még a teljes friss verzióra állás előtt. Most mikor mégis megcsináltam az FR-t minden oké.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#536) gazee


gazee
tag


Friss ropogós 😊

[ Szerkesztve ]

(#537) satel válasza gazee (#532) üzenetére


satel
tag

Az EU új adatvédelmi szabályozása miatt ez minden programnál várható. Ha kijön rá a frissítés, akkor a gyártó megtett mindent a szabályzatnak megfelelően. Erre mindenkinek volt egy éve.

Programfrissítésig türelem :-)

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#538) gazee válasza satel (#537) üzenetére


gazee
tag

Köszi, nem vettem benne semmi újat észre

(#540) pusszycat válasza gazee (#538) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még mindig 138. :(( Használtad már a vowifi-t? Szuper gyorsan kapcsolja a hívott felett. 😊

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#541) satel válasza ORCA58 (#539) üzenetére


satel
tag

Nálam nem vezetett ez eredményre.

A Flightradar-nál ugyanez volt a probléma. Az ügyfélszolgálat tájékoztatott, hogy tudnak a problémáról, és a következő frissítéssel megjavul. Megjavult.

A többi program még várat magára :-)

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#542) pauliboy23 válasza Shirko (#533) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem is ez van a chrome-al, és a mytelenor app is kilép. Mást nem vettem észre.

(#543) gazee válasza pusszycat (#540) üzenetére


gazee
tag

Hát most én jöttem hamarabb sorba😉
Nem még.. Azmijaz? 🙄

(#544) gazee válasza ORCA58 (#539) üzenetére


gazee
tag

Az is javítva?
Mondjuk az összes frissítést töröltem, a google appoknál, és utánna jó lett.

(#545) pusszycat válasza gazee (#543) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van wifi a közelben azon megy a dumcsi. HD hang,azonali kapcsolodás. Csak támogasa a szolgáltató. :)
Ha wifin vagy megjelenik fent a vowifi valahol az óra mellett. Ugyancsak hasonló a volte csak az 4G-t használja. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#546) worxland válasza gazee (#536) üzenetére


worxland
addikt

Van infó arról, mi változott?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#547) gazee válasza worxland (#546) üzenetére


gazee
tag

Sajna, csak annyit olvastam, hogy google, meg adatvédelmi frissítés... De lehet valamit nem olvastam... új opciót nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#548) Shirko válasza pauliboy23 (#542) üzenetére


Shirko
tag

Nekem mint írtam a gyári visszaállítás, és új telefonként való belépés (tehát semmi beállítást nem hoztam át) megoldotta.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#549) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Lehet tölteni vezeték nélküli toltovel ezt a telefont? Ha igen melyik jó hozzá? Valami univerzális.. :F :R

(#550) pusszycat válasza #04441088 (#549) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hali.
Nem lehet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.