Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Két teló között vacillalok a P Smart, és Xiaomi Redmi 5+ között, hasonló arban jutnék mind kettőhöz, van itt esetleg valaki aki használta már hosszabb ideig mindkettőt ? Mi a véleménye melyiket érdemes választani ? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#452) Indy válasza pusszycat (#296) üzenetére


Indy
tag

Sziasztok!

Tegnap vásárolt független P-Smart-on (FIG-LX1 8.0.0.128(C432) nincs face ID, és nincs is hozzá elérhető frissítés. Ez miért lehet?

--- Wang Federal XTS300 ---

(#453) pusszycat válasza Indy (#452) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg próbáld meg a #391 hsz. szerint. Vagy próbáld meg több nap többször,lehet csak foglalt a szerver.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#454) bubus66 válasza Indy (#452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia és hol vetted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#455) #77081088 válasza Indy (#452) üzenetére


#77081088
törölt tag

Szia!
Hasonlóan jártam én is. Kb egy hét kellett mire jelezte a frissítést. De megérte kivárni!

(#456) Garfield85 válasza Indy (#452) üzenetére


Garfield85
tag

Én is tegnap vettem egyet, nekem 10 perc se telt el máris jelezte is a frissítést.

(#457) Indy válasza bubus66 (#454) üzenetére


Indy
tag

Euronics. Megpróbálom ahogy javasoltátok...

--- Wang Federal XTS300 ---

(#458) Indy válasza Garfield85 (#456) üzenetére


Indy
tag

Egy frissítés nekem is volt, 128-ra.

--- Wang Federal XTS300 ---

(#459) l!nk87 válasza Indy (#457) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Az én telóm is Euronics-os beszerzés, igaz korábbi, de eddig nem jött frissítés. Majd talán egyszer 😊

(#460) Indy válasza l!nk87 (#459) üzenetére


Indy
tag

Neked is 128-as a legújabb, ami rajta van?

--- Wang Federal XTS300 ---

(#461) bubus66 válasza l!nk87 (#459) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen SIM kártyával használod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#462) Garfield85 válasza Indy (#458) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem FIG-LX1 8.0.134(C432)
Gondolom ahol nekem 134 nektek 128,nem figyeltem mi változik.

(#463) bubus66 válasza Garfield85 (#462) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia gondolom az változott, hogy a biztonsági szint Április, meg a B134-ben benne van az Arcfelismerés, még a B128-ban nincs benne..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#464) Indy válasza pusszycat (#408) üzenetére


Indy
tag

Biztosan én vagyok a láma, de hol van az a három pont?: :)

--- Wang Federal XTS300 ---

(#465) bubus66 válasza Indy (#464) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Beállítások/Rendszer/Rendszerfrissítés a felső sarokba.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#466) Indy válasza bubus66 (#465) üzenetére


Indy
tag

Köszönöm szépen! :)

--- Wang Federal XTS300 ---

(#467) l!nk87 válasza Indy (#460) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Igen, nekem is a 128 van. Nem talál frissítést.

Telekom-os kártyák vannak benne, de nem gondolnám, hogy van jelentősége.

(#468) mikrofon válasza l!nk87 (#467) üzenetére


mikrofon
addikt

Nekem is 128-as még. Telekom-tól származik, telekomos kártyák vannak benne, de független mert C432 változat...
Teljes csomag letöltésével sem talált eddig még új frissítést....

[ Szerkesztve ]

(#469) bubus66 válasza mikrofon (#468) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomos Custom frissítést feltetted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#470) bubus66 válasza l!nk87 (#467) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha a Telekomos Custom frissítés feltetted akkor van szerepe a SIM kártyának és akkor csak amint írtam az FF-lehet frissíteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#471) mikrofon válasza bubus66 (#469) üzenetére


mikrofon
addikt

Persze, vagy talán! Rögtön amikor bekapcsoltam, kb 1 hónapja a telefont, akkor jött egy gyári frissítés (128), majd még egy DT.HUN 8.0.0.202(CT) Jelenlegi egyéni verzió címszó alatt ez szerepel. Ez lenne a telekom saját szoftvere?

Ez azt jelentené, hogy a Telekom nem engedélyezi a készülék frissítését?

[ Szerkesztve ]

(#472) Indy


Indy
tag

Itt nem is látok FIG-LX1-es romot:

http://huawei-firmware.com/phone-list/huawei-p-smart

--- Wang Federal XTS300 ---

(#473) bubus66 válasza mikrofon (#471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom miért nem engedi, de én feltettem a Finderrel és jó azt hiszem a 4G hang frisstést tartalmazza de nekem nem hiányzik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#474) bubus66 válasza Indy (#472) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt a Finder leírás persze onnan teszed fel ahonnan akarod de én amit most csináltam ezt a leírást és fel is raktam ez alapján... Sőt beletettem a régió kódokat is

Van benne egy videó-is

http://huawei-firmware.com/phone-list/huawei-p-smart ezeket úgy kellene letöltened, és telepítened de a 3 gombos módszer a 6.0 óta nem műkődik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#475) Garfield85 válasza bubus66 (#463) üzenetére


Garfield85
tag

Arcfelismerés van,biztonsági szint csak március 1

(#476) lukacsjeno válasza batai15 (#6) üzenetére


lukacsjeno
tag

Gondolom a micro USB-re gondoltál az USB 2.0 helyett? :-) Csak mert nem ugyanaz a kettő. A legtöbb Type C-nek is még 2.0 a másik vége.

(#477) lukacsjeno válasza Garfield85 (#475) üzenetére


lukacsjeno
tag

Szia!

Ha beállítom a wifi-n a proxyt localhost-ra a 8080 porton, akkor kiírja, hogy nincs internetkapcsolat, átvált egy másik kapcsolatra? Egyetlen egyszer elment odáig, hogy a gyári rendszerfrissítésben megtalálta az új csomagot 2,5 GB, de a letöltés nem indult el, mert kiírta, hogy nem stabil a kapcsolat. Később már ez sem ment. Nincs frissítés, ezt írja. Media Marktban vásárolt független készülékről van szó, az elsődleges sim egy t-mobilos, a másodlagos egy vodás. Ezt csak infóként írtam le, hátha segít valamit a hogyan továbban? Köszönöm előre is ha tudtok segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#478) DxxD25 válasza lukacsjeno (#477) üzenetére


DxxD25
tag

Szia!
Amikor megvan a frissítés, állítsd vissza a Wifit és az internet hozzáférést eredeti állapotába, és le fogja tölteni. :D

[ Szerkesztve ]

(#479) bubus66 válasza lukacsjeno (#476) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link] Van egy videó a végen nézd meg és úgy kell csinálni

Na látod az nem elég ha beállitod a proxyt még a Hozzáférési pontot is be kell állítani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#480) lukacsjeno válasza DxxD25 (#478) üzenetére


lukacsjeno
tag

Áááááá, elindult! Tölti! Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#481) lukacsjeno válasza bubus66 (#479) üzenetére


lukacsjeno
tag

A hozzáférési pont is be volt állítva, csak először azt hittem, hogy úgy is kell letölteni. Most mindent visszaállítottam, elkezdtem előről, és miután megtalálta, visszaállítottam mindent, és úgy elindult. Végülis ahogy írtad, csak nem voltam elég figyelmes elsőre. :))

(#482) bubus66 válasza lukacsjeno (#481) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak jó tanács és nem oktatásként írom, hogy figyelmesen kell elolvasni mert ha test_keyes lesz akkor lehet vele cumizni, főleg most, hogy a BL nyitás sem az igazi már..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#483) MR ME válasza bubus66 (#482) üzenetére


MR ME
aktív tag

Akinek független a telója annak van értelme finderrel szarakodni a mostani frissítésnél (b134 van fenn most), ad bármit vagy csak biztonsági frissítés? Finderrel megtalálta, de nem telepítettem még fel....

(#484) bubus66 válasza MR ME (#483) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt mindenkinek magának kell eldönteni.. Ha karod frissítesz ha nem akkor nem frissítesz. Igen csak a biztonsági lehet benne. De azt nem tudom mert nekem a B128 volt és arra tettem fel a B138-at.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#485) satel


satel
tag

Sziasztok!

Használ valaki köztetek hívásrögzítő programot? Nekem nem működnek. A telepítés (vagy újraindítás) után kb egy órát működik, utána nem indul el hívás közben. Csak akkor működik megint további egy órát, ha belelépek a programba.

köszönöm

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#486) MR ME válasza satel (#485) üzenetére


MR ME
aktív tag

Mert sérti az emberi jogokat....

(#487) satel válasza MR ME (#486) üzenetére


satel
tag

melyiket pontosan?

Valaki tudna segíteni nekem a probléma megoldásában?

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#488) lukacsjeno válasza satel (#487) üzenetére


lukacsjeno
tag

Én az ACR recordingot használom, nekem bevált. Van free is reklámokkal, meg fizetős lehetőség is 1-2 eFt-ért, ami beállításokban is többet tud. Többek közt felhőbe is tudja szinkronizálni a hívásokat. Beállítható, hogy minden hívást rögzítsen, ha törlöd a készüléken, akkor a felhőből is törölje, a rövidebb 30 mp (de azt hiszem ez állítható) hívásokat ne mentse, stb, mentési hangformátum is állítható, hívás végén rákérdezzen, hogy mented-e vagy sem, stb... Szóval nekem nagyon bevált. Mondjuk valóban jogszabály védi a hívások rögzítését, de szerintem amíg csak saját célra használod fel, és nem adod át harmadik félnek, addig ezzel nincs probléma. Én csak arra használom, ha menet közben valakivel megbeszélek pl. egy időpontot valamire, akkor vissza tudjam hallgatni, hogy mit is beszéltünk meg, ha elfelejteném. Bármilyen szolgáltatóval szemben viszont már nem használhatod fel bizonyítékként, de erre ott a lehetőség, hogy kikérd tőlük, ha arra kerülne sor. Amúgy meg fel is kell hívni a másik fél figyelmét rá, hogy rögzíted a beszélgetést, és ezt elfogadja-e? Bár ezt mint magánszemély nem teheted, csak bizonyos cégeknek áll jogában.

[ Szerkesztve ]

(#489) satel válasza lukacsjeno (#488) üzenetére


satel
tag

Én az ACR-ből az ACR Pro 27.6-ot próbáltam, és az is egy idő után inaktív lett, nem rögzített sem bejövőt, sem kimenőt. Ha elindítottam, akkor működött egy darabig, és utána nem megint. Az "optimalizálás mellőzése" rendszermenübe is beraktam, hogy ne legyen rá hatással a rendszer optimalizálása, de ez sem vezetett eredményre.
Van esetleg valami különleges beállítás a program vagy a telefon menüjében, aminek a hatására nem alszik el a program, vagy nem tűnik el a memóriából, vagy....?

valami ötlet valakinél?

köszönöm

FIG-LX1 8.0.0.134 (C432)

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#490) Indy válasza bubus66 (#465) üzenetére


Indy
tag

Kipróbáltam a hárompontosat, de nem talál újabbat a 128-nál. A saját felrakással még várok, mindenesetre furcsa. Telekomos kártya van ebben is...

--- Wang Federal XTS300 ---

(#491) Garfield85 válasza MR ME (#483) üzenetére


Garfield85
tag

Én Huawei P9 lite 2017 használtan eddig, jópár frissítés jött rá, de mind biztonsági frissítés, semmi újat nem adott. Itt látom most volt, h betették az arcfelismerést, de nem hinném, h más plusz dolgok lesznek.
Ott sem mindenki egyszerre kapta a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#492) MR ME válasza Garfield85 (#491) üzenetére


MR ME
aktív tag

ma meg is jött rá a frissítés, csak biztonsági volt....

(#493) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is ma jött meg most FIG-LX1 8.0.0.138(C432) 1 APRIL 2018 :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#494) Garfield85 válasza pusszycat (#493) üzenetére


Garfield85
tag

Ha már kaptatok rákerestem, nekem is megjött.

(#495) Indy válasza Indy (#490) üzenetére


Indy
tag

Az is fura, hogy a 126-osban benne volt, de a 128-ból kivették?

https://mobilarena.hu/teszt/huawei_p_smart_teszt/kirin_659_oreo_es_emui_8_0.html

:U

--- Wang Federal XTS300 ---

(#496) Garfield85 válasza Indy (#495) üzenetére


Garfield85
tag

Volt 126 verziod és benne volt,most meg 128as és kiszedték?

(#497) Indy válasza Garfield85 (#496) üzenetére


Indy
tag

A linkelt cikkben ha megnézed a képeket, a 126-os verzió szerepel, és hogy működik a Face ID. Az enyém bekapcsolás után frissült 128-ra és nincs benne Face ID, igaz, nem néztem meg, hogy a 126-ban benne volt e...

[ Szerkesztve ]

--- Wang Federal XTS300 ---

(#498) Garfield85 válasza Indy (#497) üzenetére


Garfield85
tag

A P9 lite 2017 fórumon volt akinek 200 verzióra frissült, és volt akinek jött frissítés 160asra,fel volt háborodva miért. Végülis a biztonsági frissítés dátuma egyezett. Úgy emlékszem vodafonos volt és azoknak úgy volt, a kártya független mással volt.

(#499) gazee válasza pusszycat (#493) üzenetére


gazee
tag

Pont ma jött meg? 🤔😁

(#500) MR ME válasza gazee (#499) üzenetére


MR ME
aktív tag

néha annak is lehet örülni, ha megjön :))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.