Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is tudtam,h van ebből 1 sim-es változat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#602) gazee válasza pusszycat (#601) üzenetére


gazee
tag

Sztem nincs.. Csak 1 sim, és a másik helyén memoriakártyát használok. Sztem erre gondolt... 🙄
Mert 2 simes az enyém is

[ Szerkesztve ]

(#603) bubus66 válasza gazee (#602) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Huawei P Smart Single SIM

Ha nem lenne akkor itt se említené

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#604) gazee válasza bubus66 (#603) üzenetére


gazee
tag

Hello... (141) és 2 simes!
Akkor most? 🙄

(#605) bubus66 válasza gazee (#604) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem azt mondtam, hogy nem 2 simes, hanem erre válaszoltam neked Sztem nincs

Azt, hogy neked miért a 141-es van azt nem tudom..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#606) MR ME válasza gazee (#604) üzenetére


MR ME
aktív tag

FF-el raktál fel bármilyen verziót? én nem arra gondoltam hogy neked nem 2 sim-es a telefonod, hanem hogy a verzió ami rajta van az az egy sim-es változathoz való...elég rég óta tudtommal mindig úgy jönnek a verziók a telefonokra huaweinél hogy a páros szám a 2-simes, a páratlan meg az egy....annó én is "csesztem el" ff-el hogy 1 simeset raktam fel, de meg lehetett oldani simán a verziócseerét...de mivel gondolom egy sim kártyát használsz, a másikban meg sd-kártya van mint a legtöbbeknél, így igazából nem oszt nem szoroz a dolog....

(#607) bubus66 válasza MR ME (#606) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ez közel sem biztos, hogy mert páratlan a vége akkor az Single simes mert lehet, egy forma a DS meg az SS Pl.: C432B128 És ez az SS is meg a DS is csak ebben az esetben az L után lévő szám változik pl: L09=SS L29=DS

Pl a P Smart-nél is van olyan, hogy L11 és L31

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#608) gazee válasza MR ME (#606) üzenetére


gazee
tag

Teljes csomag letőltése 2.4Giga!és ez jött le🙄

(#609) alexander12


alexander12
aktív tag

Az enyém (feleségemé) típusa Lx1 141-esre frissült. Single simes, mert csak egy imei száma van. A p20 próm, két imei számot ír.

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#611) bubus66 válasza alexander12 (#609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a Mienk is a DS is LX1.

Tárcsázóba beütőd *#*#2846579#*#*

ProjetcMenu

2. Veneer Informations/1. Version infó Felül a Figo_Lxx az xx után mi van neked

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#612) alexander12 válasza bubus66 (#611) üzenetére


alexander12
aktív tag

FIGO_L31_VA

kíváncsi, OP8T

(#613) bubus66 válasza alexander12 (#612) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nem értem, hogy hogy SINGLE SIM-es..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#614) DS39


DS39
nagyúr

van olyan letölthető téma a telefonhoz, amivel a menü fekete hátterű lesz, mint Android 5.1-nél?

másik kérdés a SwiftKey billentyűzet miért nem tiltható? Telepítettem helyette Gboard-ot, az is az alapértelmezett, de a SwiftKey-nél inaktív a letiltás gomb.

[ Szerkesztve ]

(#615) pauliboy23 válasza gazee (#597) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem is 141.

(#616) pusszycat válasza DS39 (#614) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hi. Go To #431. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#617) MR ME válasza DS39 (#614) üzenetére


MR ME
aktív tag

aza rendszer része lehet, nekem sem lehet tiltani....de igazából nem sok vizet zavar, ha nem az az alapértelmezett, akkor észre se veszi az ember hogy ott van....

(#618) DS39 válasza MR ME (#617) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm. Valóban, csak azért kérdeztem mert van egy Huawei tabletem is, ott is a rendszer része és tiltható volt.

(#619) DS39 válasza pusszycat (#616) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez kell nekem. Király. Thanks. :)

(#620) DS39


DS39
nagyúr

még egy kérdés :)

a főképernyőn (gyári launcher esetén) a képernyő közepén lefelé suhintásra keresés funkció jön be. lehet ezt módosítani?
ezt sehol nem találtam a beállításokban, hogyan lehetne módosítani arra (esetleg kikapcsolni ezt a gesture-t), hogy értesítési sávot húzza le. alternatív megoldásként megtaláltam hogy az ujjlenyomat-olvasóra lehet tenni ilyen gesture vezérlést. (illetve kitehető vezérlőgomb is erre)

[ Szerkesztve ]

(#621) MR ME válasza DS39 (#620) üzenetére


MR ME
aktív tag

azt tudtommal nem lehet kikapcsolni/változtatni sajnos....

(#622) bubus66 válasza DS39 (#614) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link] [link]

Ha megnézed az oldalam ott rengeteget találsz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#623) DS39 válasza bubus66 (#622) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi neked is.
Lesz miből választani. :)

MR ME: kár érte. de az ujjlenyomatos megoldás is kézre esik.

[ Szerkesztve ]

(#624) pusszycat válasza bubus66 (#622) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az időjárásra nem tudsz valami cheat-et,h ne kérje a gps-t a frissítéshez? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#625) bubus66 válasza pusszycat (#624) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem, melyik Időjárást használod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#626) pusszycat válasza bubus66 (#625) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A morecast-ot az elég pontos,de jó lenne ha a sajátja is menne az óra mellett.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#627) bubus66 válasza pusszycat (#626) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Sajátja nem frissít GPS nélkül?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#628) pusszycat válasza bubus66 (#627) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ugyan nem. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#629) DS39 válasza pusszycat (#628) üzenetére


DS39
nagyúr

próbáld meg hogy a pozíció alapú időjárást kitörlöd. (a városok megadásánál)

más: a led ami töltéskor világít ugye használható értesítési lednek is? e-mail, sms, stb.
eddig még nem sikerült tesztelnem, mert úgy tűnik kikapcsolt kijelzőnél nem szinkronizál. (wifi alvó módban is mindig bekapcsolva opción van)
amint bekapcsolom a kijelzőt, egyből megjönnek az értesítések, ezért gondolom, hogy nem szinkronizál, pedig a gmail-ben, outlook-ban engedélyezve vannak az értesítések.

[ Szerkesztve ]

(#630) pusszycat válasza DS39 (#629) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem mobil neten jönnek az emailek. Természetesen működik. Pl. a whatsapp nekem lilán pulzál ezt a whatsapp beállításokban lehet beállítani.

Neked működik az időjárás frissítés?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#631) pusszycat válasza pusszycat (#630) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végre frissít de nem tudom,h most miért. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#632) MR ME válasza DS39 (#629) üzenetére


MR ME
aktív tag

Igen, töltés közben is látod az értesítéseket, annyi a különbség hogy nem a saját színével (viber lila stb) hanem a töltés állapotának megfelelő színnel, de villog!

(#633) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv. Aki használja már egy ideje, attól kérdem, még mindig ezt a telót venné? A másik kiszemelt a mi a1, szereintetek melyiket vegyem? 3-4Gb ram , több háttértár nem érdekel, nem játszom, nem ezen tárolom a dolgaimat.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#634) pusszycat válasza varmi2 (#633) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem várd meg a Mi A2-t. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#635) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok, köszönöm, hogy itt lehettem, eladtam a telot, ha valakinek kell esetleg valamilyen segítség, akkor nyugodtan keressen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#636) pusszycat válasza bubus66 (#635) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs mit.Mire váltottál? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#637) bubus66 válasza pusszycat (#636) üzenetére


bubus66
nagyúr

Huawei P20 Lite

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#638) espi38 válasza bubus66 (#637) üzenetére


espi38
őstag

Hát jól tetted, sokkal jobb telefon a p20 lite mint a smart persze az ára is más.
Én p20 literol váltottam smartra de bár ne tettem volna, csak az anyagiak vezéreltek jelen esetben 😁

(#639) bubus66 válasza espi38 (#638) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Hát igen sajnos az anyagiak az nagy gond a mai világban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#640) espi38 válasza bubus66 (#639) üzenetére


espi38
őstag

Egyébként te is azt látod,hogy a kijelzője sokkal élénkebb a P20 litenak mint a smartnak?
Ráadásul a hangszórója is sokkal jobb-nem véletlen az árkülönbség:))

(#641) bubus66 válasza espi38 (#640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a napsütésben is jobban látszik, igaz a Smarté is jó volt ott

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#642) mikrofon válasza espi38 (#638) üzenetére


mikrofon
addikt

És a P20Pro mennyivel jobb....

:W

[ Szerkesztve ]

(#643) espi38 válasza mikrofon (#642) üzenetére


espi38
őstag

Igen az valóban sokkal jobb,de az ára is sokkal magasabb:((((
Egyébként ennek a smartnak a kijelzője nagyon gyenge,a színek élénksége a nullával egyenlő a P20 lite hoz képest,kíváncsi lennék a hasonló honor 9 lite kijelzőjére.

[ Szerkesztve ]

(#644) varmi2


varmi2
nagyúr

Még mindig nagyon gondolkodom, ezen a p smaton. Alapdolgokra, azért használható, ugy? Vagy jobb a xiaomi mi a1, esetleg redmi note 5. Sokkal jobb az utóbbi kettő, mint ez?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#645) worxland válasza varmi2 (#644) üzenetére


worxland
addikt

Talán fordítva. Ez jobb azoknál.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#646) pusszycat válasza varmi2 (#644) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van belőle 4/64 GB változat is, picit drágább csak,biztosan jobb vétel. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#647) #77081088 válasza varmi2 (#644) üzenetére


#77081088
törölt tag

A fentebbi kommentek miatt mindenképp próbálj ki egy tesztkészüléket,ha van lehetőséged. De én megkérdezném a fórumtársat,biztos hogy p smart telefonról beszél? Vagy tuti p20 lite készüléket próbált ki?
Mert az igaz,hogy nem egy samsung s9 amoled panel figyel benne,de hogy semmi szégyenkeznivalója nincs a p smartnak az hótziher!
Egy teljesen stabil,megbízható készülék. Akku időben is teljesen jó! Ha nem p smart lenne ráírva,hanem pl p11lite,semmi baja nem lenne,le merem fogadni...

(#648) espi38 válasza #77081088 (#647) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Van hasonlítási alapom mert mindkettő készülékem volt és ha most egymás mellett lenne a két telefon akkor lefényképezném a két kijelzőt és látnátok,hogy mekkora különbség van a kettő között.
Működésben hibátlan

(#649) #77081088 válasza espi38 (#648) üzenetére


#77081088
törölt tag

Oké,elhiszem neked! Nem vitázom :)

(#650) satel válasza pusszycat (#631) üzenetére


satel
tag

A beépített energiatakarékos üzemmód miatt van.
Itt tudod ki- vagy visszakapcsolni egyszerűen:

- beállítások
- alkalmazások
- alkalmazások
- beállítások
- speciális hozzáférés
- optimalizálás mellőzése

nekem pár programnál ki kellett kapcsolni, és azóta hibátlanul működnek pl. kikapcsolt képernyővel is

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.