Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Kicsit sajnálom, hogy a kínai telefonok ennyit fejlődtek, szerettem olvasni a lehetetlenebbnél lehetetlenebb funkciókat és próbálkozásokat, különös tekintettel a Vertu és hasonló klónokra.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#52) Viktor0610 válasza Fryskitt (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én egyáltalán nem sajnálom. :P
Különben nem tudnék olcsóbban jó készüléket venni. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#53) modulus válasza pusszycat (#50) üzenetére


modulus
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, így inkább használtat veszek sok mindenből. :D

(#54) #07538176 válasza judas13 (#48) üzenetére


#07538176
törölt tag

:D :R
Jaja. Nap, mint nap követem én is a telefonos híreket, olvasom a teszteket, de specifikáció alapján nem sok telefont tudnék meghatározni, mivel mindegyik tök hasonló, s ezzel (úgy látom) nem csak én vagyok így. :B

(#55) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezért ajánlott? Se a hardver, se a kamera nem indokolja. A képernyő a helyén van, a kinézet nekem nagyon tetszik (ennél vékonyabbak ne legyenek a kávák). Az akku is átlagos. Az Oreo megléte viszont plusz pont. (Igen, fél évvel a megjelenése után ez még indig plusz pont.)
Inkább az A5 2017, de biztosan található még jobb vétel ezen az áron.

(#56) #07538176 válasza janeszgol (#55) üzenetére


#07538176
törölt tag

Ellenfélnek nekem is először az A5 2017 jutott eszemben az első hozzászólásom írása közben. Méretben is hasonló, ha jól tudom, már van benne Type-C, plusz pont az sAMOLED-ért. És még olcsóbb is.

(#57) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Elölről tetszik,hátulja Xiaomi.
Beesik az ára hamar,jó vétel lehetne 50 ezerért.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#58) Alarikman válasza sokattudo (#37) üzenetére


Alarikman
senior tag

Azért a Huawei Novát kár hasonlítani az Mi A1-hez. A SOC-on kívül kb mindenben különböznek. Egy évvel újabb telefon, elvárható is, hogy jobb legyen az A1(kb összes tulajdonsága, kivéve az nfc). Most nem sorolom. És olcsóbban is nyitott.

[ Szerkesztve ]

(#59) DonaldJames


DonaldJames
tag

Káva miatt tetszetös,de nagy képfelbontása miatt 3000 mAh akku már kicsi.

[ Szerkesztve ]

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#60) espi38


espi38
őstag

Pedig én ezt a telot akartam megvenni:((((
Ez a hátlapi műanyag megoldás nem bejövős.
Nézegettem a telefonokat Samsung c7 2018 lesz az én telefonom feltéve ha valósak a YouTube videók a típusról. De állítólag lesz A3 2017 helyett is 2018-as verzió

(#62) judas13 válasza #07538176 (#54) üzenetére


judas13
addikt

:R :R ;] :DD

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#63) #07538176 válasza DonaldJames (#59) üzenetére


#07538176
törölt tag

Ha a proci energiatakarékos, akkor nincs vele olyan sok probléma. :)

sokattudo: az EMUI RAM kezelése szerintem nagyon jó (Huawei-sként mondom), én állítom be mit akarok kilőni és mit nem.

judas13: :DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#65) Franky74


Franky74
tag

Hali! Most állok telóvásárlás előtt, az egyik befutó lehetett volna. A teszt elolvasása közben/után döntöttem, h megpótolom az árát és megveszem a nagytesóját inkább. Hosszútávon jobb lesz.

(#66) Gusztáv válasza 7Heads Drago (#46) üzenetére


Gusztáv
addikt

Volt egy pár: Lumia 950, Oneplus 3, Nubia N1, Xiaomi Mi A1, Honor v 10. Ebből a Lumia 950-en kívül mindegyiknél usb 2.0 sebességű a csatlakozó. A Lumia-hoz van Display dock is, na az tényleg kihasználja type-c csatit.
Az Oneplus-nál egy év után a gyári kábel már elég laza, könnyen kicsúszik a telefonból. Kolléga Galaxy A5 2017 telefonjában semmilyen kábel nem maradt meg, a végén a szervizben kipucolták a csatlakozót, mert telement szösszel. Ilyesmi a microusb-re nem volt jellemző.

Laci

(#67) Szilofon


Szilofon
tag

Szépek a Huawei telefonok, van pár copy. Használtam alsotol felső kategóriáig, de mindegyikben undorító sz@r a ram kezelés, 3-4gb ram, mégis bezarja a dolgokat, értesítés késik vagy meg sem kapom. Soha többet Huawei!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#68) tomboy0013 válasza Gusztáv (#66) üzenetére


tomboy0013
veterán

"...a végén a szervizben kipucolták a csatlakozót, mert telement szösszel. Ilyesmi a microusb-re nem volt jellemző."

Fél évig voltam mobilos boltban, de rengeteg micro USB csatlakozót kellett kitakarítanom, simán telement retekkel és utána meg mozgott a csatlakozó benne, pont mint a type-C-nél.

(#69) nicu71


nicu71
addikt

ennél a telónál nincs lehetőség a navbar eltüntetésére?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#70) NGA válasza Szilofon (#67) üzenetére


NGA
addikt

Nekem P9 van, nem zárja be a dolgokat, és azonnal megjön minden értesítés. A nejem Y6-jára is azonnal jelez, ha küldtem valamit.

(#71) Graphics válasza Szilofon (#67) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Esetleg próbáltad beállítani? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#72) Murdock1981 válasza Szilofon (#67) üzenetére


Murdock1981
tag

Védett alkalmazásokban kell beállitani azokat az appokat amiket szeretnéd, hogy fusson a képernyő kikapcsolása után is.
Y300->G620S->P8 sosem volt ilyen gondom. Huawei Forever :-)

[ Szerkesztve ]

(#73) Szabcsizz válasza nicu71 (#69) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Legjobb tudomásom szerint ez az opció kikerült. Régebbi rendszeren volt ilyesmi,hogy a navbar szélén volt egy apró nyilacska,azzal lehetett eltüntetni. Az új EMUI-ban ilyesmit már nem találok.

(#74) CsabaZz válasza modulus (#1) üzenetére


CsabaZz
tag

Jaj Istenem, hogy minden egyes mobilteszt fóruma fanyalgással kezdődik. :D Igen, nincs partiban a csúcskategóriával, nem 19.990 Ft az ára, és nem egy technológiai svájci bicska. De ezek szvsz evidensek, mert az elején vagy a speckóból kiderül, kivel van dolga az embernek, és aszerint kell kezelni a dolgokat. Na, de dühöngő off, az asszony mindjárt kész van a fodrásznál. :D

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#75) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Van ilyen mértékű alsó-felső-oldalsó kávával rendelkező de 16:9-es készülék a piacon? Mert tök jó, hogy a vékony káváknak hála mostmár átérhetők a nagy kijelzős telefonok, de a 18:9-nek köszönhetően most meg túl magasak. Sehogy se jó ez :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#76) ORCA58 válasza Tomy Yayo (#75) üzenetére


ORCA58
addikt

csak 2 mm-el magasabb mint az 5,2"-os p9 lite. Picit keskenyebb és pont olyan vastag. Az tény, hogy a gombok elvesznek a képernyőből, de egy hosszabb képernyőből. Így a gombok pont ott vannak mint a MI A1 esetén, amit többen hibának rótták fel. Viszont egyes alkalmazások azt a területet is kihasználják míg az A1 nem.
Akinek nem kell csúcs kategóriás teló, - mint nekem - annak biztosan megfelel.
Nekem tetszik!! Lehet ez lesz a P9 lite utódja. Már korábban úgy döntöttem, hogy várok a cserével, míg nem lesz egy ilyen "hosszú" képernyős alternatíva. Ha már lejár volna hűség most 31 ezerért kapnám meg a T-nél.
Jobb is, hogy nem kombinált dupla kamera van benne, mert az rengeteget zabál a drágább Huaweiekben. Meglehetősen hardver és energia igényes összefűzni a képeket,
Ja és a dupla koppért síróknak is teljesült a kívánsága!

[ Szerkesztve ]

(#77) Kampó


Kampó
senior tag

Nekem egyből a Huawei Nova jutott eszembe :D Ugyan ez a telefon más külsövel... az még talán szebb is hátulról.. meg nincs beenne ez a kamu dual kamera :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#78) ORCA58 válasza ORCA58 (#76) üzenetére


ORCA58
addikt

Valamit elnéztem, mert 3.3 mm a különbség. :U

(#79) Tomy Yayo válasza ORCA58 (#76) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

jó, hogy pont a p9 lite-ot mondod, mert nekem is van :) sajnos pont tapasztalatból tudom, hogy már azon se érem el az átellenes sarkot egykezes használatnál. ezekkel az új keretarányokkal egy 5.2"-es 16:9-es kijelző viszont bőőőven kényelmes lenne.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#80) janeszgol válasza Kampó (#77) üzenetére


janeszgol
félisten

Megkockáztatom, kamerában is jobb a Nova.

(#81) ORCA58 válasza Tomy Yayo (#79) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez igaz. Ha lenne nekem is kisebb kellene. Sajna lassan örülni kell, hogy van aki ilyen "kicsi" telefont gyárt! :((

Kampó
Üzletpolitika. Akkor kevesebben vennének drágább telót.

[ Szerkesztve ]

(#82) Kampó válasza janeszgol (#80) üzenetére


Kampó
senior tag

pedig az sem acélos..
én amúgy elvagyok hűlve hogy 90e ft ért.. ilyen kamerákkal adnak ki telefonokat..
lehet csak rosszul emlékszik az ember de anno azért ami "hulladék" volt nem adták ennyire drágán.. réges régen Huawei g300 am tök jó képeket lőtt, vagy a htc wildfire s em.. mind a 2ő 50-60e ft os telefon volt.. De még a a Voda smart 6 prime-om sem volt rosz szerintem még ezekhaz a majdnem 100e ft os telefonokhoz képest sem..
nem volt 13-16-20mpx es egy teló kamerája mert volt 3.2-5-8... de azok korrekt képeket lőttek.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#83) batai15 válasza Kampó (#82) üzenetére


batai15
félisten

Jó régebben egy flagship 150 koruk volt.. Sajnos most ez van.

(#84) batai15 válasza batai15 (#83) üzenetére


batai15
félisten

Én meg pont azt mondom hogy régebben a telefonok sokkal rosszabbak voltak,minőségileg. Ma már egy némely gyártó alsó kategóriás telefonja is elég korrekt, a közép kategóriában hacsak nem szúr el valamit pl p9 lite 2 gb rammal, akkor átlag embernek már majdnem kompromisszum mentes telefon jut. Emlékszem még arra az időre amikor csak a flasghip telefonokat lehetett normálisan használni, de volt ott is olyan ami majdnem hulladék volt.
Mára jellemzően a b kínai brandek amik erősen kerülendők, vagy aminek kevésbé jó az ar érték aránya, de használhatóságot tekintve azok se hulladékok.

[ Szerkesztve ]

(#85) espi38


espi38
őstag

Sziasztok! Több oldalon is azt lehet olvasni a készülékről hogy tft panel van benne és nem IPS, tudtommal a kettő nem ugyanaz?

(#86) AMD Power


AMD Power
titán

Ahogy a Mate 10 Lite , úgy ez sem csinál szép képeket.... maradjunk annyiban.

(#87) Digiflex


Digiflex
tag

hajrá, merketing.... mert ezt anélkül nehéz lesz... 76%?? az meg hogy kávamentes??
ez a százalék még virsliben sem elég
Valami nagyon nem jó irányba megy ezekkel a "közép kategóriás" új trendifonokkal... ár fölfelé, tudás lefelé...

...

(#88) evo87


evo87
őstag

Jó móka a kis káva meg a Fullview kijelző...de összességében nem érem, hogy ennek a telónak volna létjogosultsága a P9 Lite 2017 és a P10 Lite mellett. Magam is "hüvelyt" használok, de ezeket párhuzamos szálakon futtatott, hasonló tulajdonságú telefonokat nem tudom megérteni.Ha már ennyire új modellekkel akarnak dobálózni, akkor jöjjön ki egy 4,5-4,7 colos kompakt széria a P10 Lite mellé, annak több értelme lett volna.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#89) janeszgol válasza espi38 (#85) üzenetére


janeszgol
félisten

De. A TFT technologia, az ips, tn+, mva, pva stb meg paneltipus.

(#90) espi38 válasza janeszgol (#89) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Köszönöm a válaszod,akkor rosszul tudtam TFT panel=IPS panel :R :R :R

(#91) Divinity válasza janeszgol (#89) üzenetére


Divinity
őstag

Ez nem igaz. :N
TFT - thin-film-transistor
IPS - in-plane-switching
Mind a kettő LCD de az IPS-t inkább egy átgondolt, újabb TFT-nek lehet felfogni semmiképp se ugyanannak.

TFT vs. IPS Display: What’s the Difference?

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#92) ORCA58 válasza espi38 (#90) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez egyébként örök probléma a folyadékkristályos kijelzők leírásábaiban.
Mindegy TV Monitor Telefon stb. nagyon sokszor pontatlanul közlik az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#93) espi38 válasza ORCA58 (#92) üzenetére


espi38
őstag

Akkor kérdés,hogy akkor valóban milyen kijelző van benne?
Az IPS ezek szerint kategóriákkal jobb mint a TFT

[ Szerkesztve ]

(#94) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért nem látok Led értesítőt villogni egy P Smart videóban sem. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#95) ORCA58 válasza espi38 (#93) üzenetére


ORCA58
addikt

IPS van benne. Ezt a tesztben említik is, és a kiváló betekintési szög is azt igazolja.

pusszycat
Jó kérdés! Szerintem van benne, de ha nincs mit jelezzen, akkor bizony nem fog villogni. :K .

[ Szerkesztve ]

(#96) ambrus95


ambrus95
csendes tag

Ezt a vagy dual sim, vagy microSD dolgot mikor felejtik már el? Ennyire nincs hely a készülékházban, hogy nem férnek el egymás mellett? A csatlakozó nem ugyanaz, tehát alkatrészt nem spórolnak, miért nem lehet úgy meghúzni azt a nyomorult alaplap layoutot hogy egyszerre lehessen két sim és microSD? :W

(#97) ORCA58 válasza ambrus95 (#96) üzenetére


ORCA58
addikt

Majd ha nem tudnak kitalálni semmi újat, akkor ez lesz a forradalmian új találmány. Jó pénzért perszer! :K

(#98) Viktor0610 válasza ORCA58 (#97) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Redmi Note 5A azt hiszem, két SIM + micro SD foglalatos és olcsó, szóval nem feltétlen lesz ez drága muri, de valóban elfelejthetnék már.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#99) Gusztáv válasza ambrus95 (#96) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mert ha microsd-t raksz bele, azon ők nem keresnek. Viszont ha e miatt megveszed pl a 64GB-os változatot a 32-es helyet, azon meg igen. Meg vannak gyártástechnológiai dolgok is: csak 1 fajta készülékházat kell gyártani, minden kivágás gyengíti a ház merevségét, gyorsabban gyártható stb.

Laci

(#100) Fecogame


Fecogame
veterán

De miért lóg ki hátul a kamera? :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.