Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Melyik program mutatja,hogy mennyi garancia van a telefonra?sajnos elfelejtettem,most meg nem találom..

GO Gunners!!!

(#1952) szemesi69 válasza snooze (#1951) üzenetére


szemesi69
addikt

Hicare

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1953) snooze válasza szemesi69 (#1952) üzenetére


snooze
veterán

:R :R

GO Gunners!!!

(#1954) Krajczi


Krajczi
tag

Nekem tegnap a .143-as frissítés jelent meg a telefonon. Megengedtem neki, hogy települjön. :)

(#1955) sfefe válasza Krajczi (#1954) üzenetére


sfefe
őstag

Az milyen frissites? Paromen 170es van meg vmi 203-as.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1956) szemesi69 válasza sfefe (#1955) üzenetére


szemesi69
addikt

A 143 vodás, a párodé dual független 170. A 203-as pedig a szolgáltatói beállítások, ha jó emlékszem telekom?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1957) snooze válasza szemesi69 (#1956) üzenetére


snooze
veterán

Nálam dual független 174..

GO Gunners!!!

(#1958) sfefe válasza szemesi69 (#1956) üzenetére


sfefe
őstag

oksa. koszi.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1959) pusszycat válasza snooze (#1957) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szintén.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1960) feloman


feloman
aktív tag

Nekem ma megjelent a VoLTE jel az állapotsoron :)
[kép]

felo

(#1961) Tomasz72 válasza feloman (#1960) üzenetére


Tomasz72
tag

Ja...
Telenornál kezdik aktiválgatni...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1962) worxland válasza Tomasz72 (#1961) üzenetére


worxland
addikt

Szintén Telenor-os SIM, független telefon. Kellett egy újraindítás, de itt is megjelent a VoLTE.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1963) Tomasz72 válasza worxland (#1962) üzenetére


Tomasz72
tag

Nejemnek már vagy 2 napja aktív. Este én is újraindítottam, de még semmi nem változott... Aztán délelőtt láttam a bal felső sarokban a feliratot, rá egy órára meg jött az SMS is...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1964) DS39 válasza feloman (#1960) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem is a céges számomon. és SMS hogy 72 órán belül aktiválják.
de még visszavált 3G-re, ha pl felhívom a 1220-at.

(#1965) DS39 válasza DS39 (#1964) üzenetére


DS39
nagyúr

azóta kiderült, hogy csak ezzel a szolgáltatói számmal csinálja, ha normál számot hívok akkor tök jól működik. 🙂

(#1966) ORCA58


ORCA58
addikt

Bocs, rossz topikba írtam! :F

[ Szerkesztve ]

(#1967) Leki78


Leki78
tag

Nálam olyan jelenség van, hogy az első oldalon lévő hírek nem úgy nyílnak meg ahogy eddig. Bármelyikre kattintok megnyit egy böngésző oldalt és úgy tölt be. Eddig úgy volt, hogy oldalnyitás nélkül töltötte be az adott hírt. Másnál ez hogy működik?

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#1968) feloman


feloman
aktív tag

Ezt találtam ma frissítés keresés után :)
[kép]

felo

(#1969) DS39 válasza feloman (#1968) üzenetére


DS39
nagyúr

a számozás érdekes, mert nekem már a márciusi is 174 volt.

(#1970) snooze válasza DS39 (#1969) üzenetére


snooze
veterán

Mert a tied gyárilag független..övé meg telenoros..szerintem..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#1971) szemesi69 válasza snooze (#1970) üzenetére


szemesi69
addikt

C432 az független. A fiamén 170-es van, szintén C432.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1972) snooze válasza szemesi69 (#1971) üzenetére


snooze
veterán

Enyém is független,és 174..

GO Gunners!!!

(#1973) DS39


DS39
nagyúr

mindenesetre megjött a frissítés nekem is, 176 számmal.

(#1974) pusszycat válasza snooze (#1972) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is. A következő már a Pie frissítés kellene legyen a nagy könyv szerint. Vagyis májusra volt ígérgetve.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1975) kezman


kezman
őstag

Enyém is független és 170, igazából nem értem mi alapján osztogatják a buildot :F :F :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1976) pusszycat válasza kezman (#1975) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még magától nem jelzet be egyszer sem,mindig én keresgélek rá.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1977) kezman válasza pusszycat (#1976) üzenetére


kezman
őstag

Én is keresgélem, de már unom, na mindegy csak megjön előbb vagy utóbb.:)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1978) tiamat031603


tiamat031603
csendes tag

Sziasztok!
Itt is megérkezett ma reggelre a 176-os csomag.

Lenne egy kérdésem, nem pont pészmart, de eléggé zavaró a dolog.
Pár napja, ha feloldom a kijelzőt - ujjlenyomattal - egyből reklám fogad. Ez megismétlődik gyakran használat közben is. Játék alatt nem jellemző, de például fészelek, messengerezek és bedobál random hirdetéseket, reklámokat. Lefuttattam pár démonűző programot, de nem volt sikeres, mert a jelenség megmaradt. Tapasztaltok ti is hasonlót? Mit lehet tenni?
Letörölgettem pár utoljára telepített programot, de frissítéssel is bekerülhetett valami talán. Esetleg figyelmetlenül rákattoltam valamire ami ezt kérte tőlem engedélyezni...

(#1979) szemesi69 válasza tiamat031603 (#1978) üzenetére


szemesi69
addikt

Valamelyik általad telepített program dobálja a reklámokat, a frissítés nem csinál ilyent.

És itt meg is válaszoltad magadnak :
"Esetleg figyelmetlenül rákattoltam valamire ami ezt kérte tőlem engedélyezni..."

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1980) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most értesültem,h megkapja az EMUI 9.1 is. Kínai nevén kell keresni a listában Huawei Enjoy 7S
[link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1981) Tomasz72 válasza tiamat031603 (#1978) üzenetére


Tomasz72
tag

A reklámokkal kapcsolatban, nézd meg, hogy a Chrome-nak nincs-e engedélyezve valami értesítés.
Tud kacifántos dolgokat csinálni...
Chorme / beállítások / Értesítések / a webhelyek alatt van egy olyan, hogy "az alkalmazás további beállításai"...
Hátha ott találsz Neked nem tetszőt...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1982) madagaszkar válasza pusszycat (#1980) üzenetére


madagaszkar
tag

Igazad van. [Huawei P Smart]

(#1983) nebulo5


nebulo5
senior tag

Sziasztok!
Az elmúlt néhány napban becsülettel végig olvastam az egész topic-ot és ugyan okosabb lettem, de mégis lenne egy alap kérdésem:
Ma sikerült SIM kártya ügyben is teljessé tenni a P Smart telefonomat (végre megjött a szolgálati SIM kártyám nano formátumban) Néhány órányi üzem után kiírta egy értesítés formájában, hogy frissítést tölthetek le.
Eddig: FIG-LX1 8.0.0.162 (C432) van rajta, és most "új egyéni verzió" címen elérhetővé vált: DT.HUN 8.0.0.205 (CT) verzió.
Mit kell tennem, hogy gond/probléma nélkül történjen a frissítés? Csak simán rábökök a frissítés letöltésére és követem az utasításokat? Vagy előbb kell valamit mentenem, biztonsági másolatként?
Gondolom, a kérdésem alapján leszűrhető, hogy nem vagyok telefon guru. Korábbi telefonom egy Alcatel one touch 6040D volt. Szerettem, de már kissé öregecske, gondoltam frissítek - haladok a korral.
Jelenleg a Smart-ban két SIM kártya van. Egy a telefonálásra, a másik a netezéshez. Nincs benne SD kártya. Néha készítek fényképet, annak elegendő a saját tárhelye.
Előre is köszi a válaszokat, és (nem fenyegetésképp de) majd valszeg jövök még kérdésekkel.

Üdv: nebulo

(#1984) Tomasz72 válasza nebulo5 (#1983) üzenetére


Tomasz72
tag

Szia!

Azt mondják, mindig legyen biztonsági mentés...
Ennél a telefonnál én soha nem csináltam, csak a Google saját mentése van bekapcsolva.
Anno a SONY-ról úgy költöztem át, hogy még a híváslista is megmaradt.

Jelzett, hogy van frissítés, letölt, frissít, újraindul, használ, kb. ennyi. :)
Egyedül arra illik figyelni, hogy ne legyen az akku töltöttségi szintje túl alacsony!

Üdv! T!

[ Szerkesztve ]

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1985) nebulo5 válasza Tomasz72 (#1984) üzenetére


nebulo5
senior tag

köszi!

Üdv: nebulo

(#1986) szemesi69 válasza nebulo5 (#1983) üzenetére


szemesi69
addikt

Az egyéni verzió, a szolgáltatói beállításokat tartalmazza, hálózattal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1987) nightshadow


nightshadow
veterán

Sziasztok, kinéztem magamnak ezt a telót amihez olyan 45k körül tudnék hozzájutni. Én FM rádiózásra, zenehallgatásra, internetezésre, s néha 1080p-s mkv-k, plusz YouTube videók lejátszására használnám. Van-e ennek a telefonnak valami olyan hibája ami miatt nem érdemes megvennem?

A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1988) DS39 válasza nightshadow (#1987) üzenetére


DS39
nagyúr

ezekre tökéletesen alkalmas. :K

(#1989) nebulo5


nebulo5
senior tag

Sziasztok!
Ismét lenne egy kérdésem! Hogyan lehet (?) beállítani ezen a telefonon, hogy fekete (vagy legalább valami sötét szín) legyen a háttér és fehérek a betűk/számok? Főként a telefonkönyvet (névsort) szeretném így használni.

Üdv: nebulo

(#1990) snooze


snooze
veterán

Kell keresni egy olyan témát,ami ezeknek megfelel..

GO Gunners!!!

(#1991) kezman válasza nebulo5 (#1989) üzenetére


kezman
őstag

Például

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1992) nebulo5 válasza kezman (#1991) üzenetére


nebulo5
senior tag

Köszi szépen!
Ez az app teljesen jó is lenne... letöltéskor kér Huawei jelszót... az mi a bánatos .........? Hol/hogyan kell azt beszerezni?

Üdv: nebulo

(#1993) kezman válasza nebulo5 (#1992) üzenetére


kezman
őstag

Bocs nem tudom, nálam nem kér semmit, áruházba keress rá, emui sötét témák- ra, van egy rahedlivel.😃😃

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1994) pusszycat válasza nebulo5 (#1992) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Be vagy jelentkezve a Huawei account-ba? A beállításokban a legelső.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1995) kop8


kop8
őstag

Üdv!
Volt már valakinek ezzel a teloval olyan baja hogy foltos lett a kijelző?
Fehér pontok jelentek meg...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#1996) nebulo5 válasza pusszycat (#1994) üzenetére


nebulo5
senior tag

Hello!
Nem, eddig még szándékosan nem jelentkeztem be. Nem tartottam fontosnak. Úgy gondoltam, minek +1 feleslegesnek tűnő app a telón. Be kéne jelentkeznem?

Üdv: nebulo

(#1997) pusszycat válasza nebulo5 (#1996) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetséges,ártani nem árt. Nekem ez van fent,szintén nem kért semmit.
[link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1998) tiamat031603 válasza tiamat031603 (#1978) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Valamelyik programocskám csinálta, törölgettem közülük, kipucoltam a Chrom-ot is és megszűnt a jelenség. Köszönöm a tippeket!

Amikor azt írtam, hogy valamelyik frissítés csinálhatta, akkor természetesen arra gondoltam, hogy valamelyik app frissítés, persze hogy nem rendszerfrissítés. :DD

Automatikusan induló alkalmazásokat hol tudom megnézni ill. tiltani?

(#1999) zsozsito87


zsozsito87
aktív tag

Sziasztok!
Olyan gondom lenne a telóval, hogy nem mindig érzékel rendesen a kijelző az érintésre.
Pontosabban pl ha olvasok egy hírt vagy csak a közösségi oldalon görgetek rosszúl érzékel. Hiába húzom fel az ujjam alig mozdul a kép (nem gördül). Van amikor a Chrome-ban ugyan ez történik vagy épp kinagyítja az oldalt! A képernyőt lezárva majd újra feloldva tökéletesen működik! Majd egy idő után újra ezt csinálja. Ebből kiindúlva nem hardveres lehet a hiba hamem inkább szoftveres!?!?
Valaki tapasztalat hasonlót? Szerintetek is egy frissítés helyre hozza majd vagy ez inkább a kijelző hibája?
(Vodafone-os a legfissebb build-el)
És ezzel a build frissítéssel jelentkezett!

[ Szerkesztve ]

(#2000) szemesi69 válasza zsozsito87 (#1999) üzenetére


szemesi69
addikt

A fiamé is vodás legfrissebb szoft és nem csinál ilyent, teljesen jól érzékel. A gyári fólia van rajta, vagy már másik, az miatt is lehet ha cserélted. Végső megoldás, gyári vissza állítás és szűz belakás, semmilyen mentést ne tegyél vissza, csak névjegyzék, képek videók, minden mást újra kell telepítened, mint amikor megvetted, ha ezután is rosszul érzékel, akkor marad a szerviz.

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.