Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) worxland válasza lukacsjeno (#848) üzenetére


worxland
addikt

"Azt hol lehet beállítani,... " - nem olvastál figyelmesen, nincs ilyen, ezt hiányolom
"Da amúgy a kérdező alapkérdése nem a feloldásról szólt," - igen, ebben igazad van. Asszem, a P20 lite-ban választható, hogy felemeléssel fogadni is lehessen, de ezt csak holnap tudom megnézni, akkor lesz otthon a lányom, neki van olyan telója.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#852) Totis válasza mikrofon (#850) üzenetére


Totis
aktív tag

:R Nagyon köszönöm!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#853) worxland válasza worxland (#851) üzenetére


worxland
addikt

Utánanéztem, a P20 lite tud felemeléssel fogadni és indítani hívást (legalábbis van ilyen opció az intelligens asszisztensben).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#854) bubus66 válasza worxland (#853) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia így van tudja.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#855) Mike válasza worxland (#853) üzenetére


Mike
veterán

inennetől kezdve, szerintem ez szoftveres korlátozás

(#856) pusszycat válasza Mike (#855) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Majd megkapod a 8.1-el. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#857) batapepe


batapepe
csendes tag

Sziasztok.A vodafonnál szeretnék előfizetéssel vásárolni egy p smartot.A kérdésem az lenne hogy 2 külömböző szolgáltatói ( voda-t com) fog működni ? Vagy csak vodásat fogad el?

[ Szerkesztve ]

(#858) szemesi69 válasza batapepe (#857) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Single sim, nem dual, és természetesen vodafon függő, csak voda kártyával megy. Nekem ilyen van, kb 1 hónapja vettem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#859) sveczo


sveczo
tag

Helló Tulajok! Kb egy hónapja használom a telót. Lassan agybajt kapok tőle. Kérdésem az lenne, hogy mit tegyek azert, hogy normálisan tudjam használni. Lehet csak az én példányom ilyen problémás. Állandóan lefagy, folyamatosan akad a rendszer. Egy tárcsázót nem bír normálisan megnyitni. Kamera appról nem is beszélek. Megnyitom utána kb 1-1,5 percig nem tudok képet lőni. Ha videót akarok készíteni általában 2-3 perc mire el tudom indítani a felvételt. Gyári független. Amire használom: FB, email, Chrome böngésző, fényképezés és sok telefonálás. Semmi extra. Frissítés után factory reset és újra belakom. 2 nap után minden kezdődik előről. Előtte egy Vodafone Platinum 7-et használtam azzal nem volt gondom. Van benne egy 64GB-os thosiba memóriakártya.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#860) szemesi69 válasza sveczo (#859) üzenetére


szemesi69
addikt

Fr. után mit teszel vissza? Alap, hogy csak képek videók, névjegyzék mehet vissza, minden más szűz belakás. Programok újratelepítve semmi mentés nem mehet vissza róluk! Két példány van a családban független dual és single voda függő, egyikkel sincs semmi gond.
Memória kártya is tud hasonlókat produkálni, próbáld meg hogy kiveszed és anélkül teszteld.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#861) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv!

Szeretném Tőletek megkérdezni mint napi felhasználóktól, hogy mit gondoltok megéri a felárat a P20 Lite?
Csak mert egy kollégám szeretne venni és az istennek nem tudom meggyőzni, hogy kvázi ugyanazt kapná meg nem kicsit kevessebbért. Nyilván itt nincs noccs meg usb-c és csak 3/32 de én azt gondolom, hogy ezek nem érnek annyit plusszban.
Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#862) Steeke válasza zsinnyegtet (#861) üzenetére


Steeke
tag

Én is ezen gondolkoztam anno, és végül nem adtam ki érte több pénzt. A telefonnal normál használat mellett megvagyok. Nekem nem fagy, aksija elviselhető, a kamerával még szokjuk egymást.

(#863) sveczo válasza szemesi69 (#860) üzenetére


sveczo
tag

Hali! Éppen ezért nem értem . Semmit sem mentésből raktam vissza. Mindent újra ahogy kell. Korábban honor 7-et használtam. Családban van több honor/huawei. De csak nálam vannak gondok. Még a memóriakártya nélkül megpróbálom. Hátha. És köszi a választ!

(#864) Salvador Dal


Salvador Dal
csendes tag

Sziasztok! Édesanyám vett magának egy Dual Simes P Smartot a T-nél, olyan problémája van, hogy névjegyzékbe hiába rakja be a képet valakihez, hívásnál nem jelenik meg. Tudtok ebben segíteni?

(#865) szemesi69 válasza Salvador Dal (#864) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha simkártyán van a névjegy, nem fog működni. Telefon memóriába vagy google fiókba legyen.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#866) MR ME válasza Salvador Dal (#864) üzenetére


MR ME
aktív tag

A telefon alapból azt veszi elsődlegesnek, ami a telefon memóriájában van sajnos...így valóban, másold át az összes névjegyet a belső memóriába, és ott adj neki képet

(#867) gazee


gazee
tag

Hello 🙂
Friss ropogós

(#868) feloman válasza gazee (#867) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!

Független vagy szolgáltatótól függő a telefonod?

Köszi a választ! :)

felo

(#869) gazee


gazee
tag

Hello... Telenornál vett,hűségben de független.

(#870) vpanangin válasza gazee (#867) üzenetére


vpanangin
senior tag

Az enyém Telekomos, dual, független és még nem jött rá ez a frissítés.

(#871) feloman válasza gazee (#869) üzenetére


feloman
aktív tag

Nekem is telenor. Majd megérkezik akkor hamarosan :))

felo

(#872) gazee


gazee
tag

Ez jött le a frissítéssel...

(#873) MR ME válasza gazee (#872) üzenetére


MR ME
aktív tag

és kell ez nekünk? :D

(#874) mikrofon válasza MR ME (#873) üzenetére


mikrofon
addikt

:N

(#875) gazee válasza MR ME (#873) üzenetére


gazee
tag

Nekem biztos nem

(#876) Garfield85


Garfield85
tag

Sziasztok! Olyan problémám van, h mikor fel akarom oldani a kijelzőt, nem mutat semmit csak látszik, h megvilágítja a kijelzőt,de fekete marad. A bekapcsoló gombot, ha hosszan nyomom helyreáll nagy nehezen. Ma és tegnap is előjött. Leejtve nem volt.
Valakinek volt hasonló, akar más típusú telefonnal?

[ Szerkesztve ]

(#877) worxland válasza Garfield85 (#876) üzenetére


worxland
addikt

Újraindítás. Ha az se segít, akkor gari. Nekem eddig kábé kétszer volt lefagyás több hónap alatt, de a kikapcs-bekapcs megoldotta.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#878) szemesi69 válasza Garfield85 (#876) üzenetére


szemesi69
addikt

Első körben fr., majd szűz belakás, utána teszt, használd, ha nem segít, akkor jöhet a szerviz.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#879) Mike válasza sveczo (#859) üzenetére


Mike
veterán

nekem egy vodas p-m van, és semmi ilyet nem csinál. gyors. a fotózásnál max a színek nem tetszenek, a lenovo szinhűbb képeket csinált (lenovo K6 volt korábban, előtte meg sony)

(#880) Salvador Dal válasza szemesi69 (#865) üzenetére


Salvador Dal
csendes tag

Köszönöm.

(#881) Salvador Dal válasza MR ME (#866) üzenetére


Salvador Dal
csendes tag

Köszönöm neked is.

(#882) TcMano


TcMano
tag

Sziasztok!
Hogy lehetne emelkedő csengőhangot varázsolni a telóra?
Üdv:

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#883) sveczo


sveczo
tag

Halihó! Nálam nem akar működni jól a teló. Használtam memóriakártya nélkül. Ugyan azt produkálja mint eddig. Ma még hozzá tett egy kicsit. Rendszerfelület leállt. Lehetett választani. Várakozás vagy bezár...
Ja. A teló kiírta, hogy töredezetségmentesítés indítása. Utána kb. másfél napig jó volt. De ilyet nem találtam a beállítások között. Vagy van valahol csak én nem találom? További ötleteket vannak esetleg? :) Vagy így jártam? Köszönöm!

(#884) ORCA58 válasza sveczo (#883) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha beletörődsz igen!
Ha nem szervizbe viszed, mert tuti valami hibás benne.

(#885) fidjevo


fidjevo
csendes tag

Már nem tudom meyik appban, de észrevettem hogy lehetne ezzel a telóval 120fps-ben rögzíteni, igaz hogy csak 640x480 felbontással. Akkor miért nincs rá opció?

(#886) sveczo válasza ORCA58 (#884) üzenetére


sveczo
tag

Hali! Ebből szervíz lesz így. Kisebb akadások vagy fagyás annyira nem is zavarna. De így... Na mindegy. Köszi!

(#887) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Jelzett a teló

8.0.0.145(C432)

Több, mint 600mb

(#888) MR ME válasza pauliboy23 (#887) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem is ma jött le, azon kívül h megjelent vmi appgalery vagy micsoda amit azonnal tiltottam nem vettem észre semmi változást...

(#889) gazee válasza MR ME (#888) üzenetére


gazee
tag

Hello.. Hol tudod letiltani?
Alkalmazásoknál nem engedi... 🙄

(#890) MR ME válasza gazee (#889) üzenetére


MR ME
aktív tag

Tényleg, csak eldugtam az ikonját mordor barlangjába

(#891) gazee válasza MR ME (#890) üzenetére


gazee
tag

😃
De hogy ez minek kellett!? Nem elég a play áruház... 🤔

(#892) MR ME válasza gazee (#891) üzenetére


MR ME
aktív tag

Igazából én azt se tudom mire való, csak vhogy éreztem h nekem erre nincs szükségem...

(#893) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani, hogy a swiftkey keyboard a full magyar betűkészletet mutassa? Ne csak hosszan nyomva lehessen válogatni a magánhangzók között. Thx!

[ Szerkesztve ]

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#894) lukacsjeno


lukacsjeno
tag

Sziasztok!

Minap megjött a 146-os frissítés, ami a júniusi biztonsági frissítést tartalmazza, viszont nem sokkal utána jött egy 20-25 mb-os másik frissítés is, amit nem tudok mi? DT.HUN 8.0.0.203(LT) Ez a rendszerfrissítés menüpont alatt az egyéni frissítések közt található. Ha belenézek, hogy mit tartalmaz, akkor azt írja, hogy nincsenek információk. Tudna segíteni valaki, hogy mi ez? Köszönöm előre is. :))

(#895) mikrofon válasza lukacsjeno (#894) üzenetére


mikrofon
addikt

Telekom saját kiegészítése. Elvileg akkor jön ha Telekom-os vásárlás és/vagy Telekom-os kártya van benne. Elvileg javítja a kapcsolatot és felteszi a Telekom-os alkalmazásokat. Szerintem hasznos, hibát nem okoz.

(#896) lukacsjeno válasza mikrofon (#895) üzenetére


lukacsjeno
tag

Köszönöm. A készülék független, de az elsődleges sim az valóban Telekomos.

(#897) bubus66 válasza lukacsjeno (#894) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi elnéztem nem neked akartam válaszolni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#898) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok!
GPS használhatóságáról nem találok információkat. A tapasztalataitokat megosztanátok? Belvárosban is fixen talál jelet?
Telefon váltás előtt állok, és ő lenne az új áldozatom. Esetleg van, aki megbánta a vételt, vagy manapság már másik-másmilyen telót venne?
Köszi a választokat!

(#899) szemesi69 válasza Murphys2 (#898) üzenetére


szemesi69
addikt

Gps nagyon jó, nekem bent a házban is, nagyon hamar csatlakozik és tartja is stabilan. Hétvégén voltam Ausztriába. Felváltva használtam Igo legális változatát a határig, mert csak Magyar térkép van benne, egyszer sem dobta el a jelet. Kint a google maps navigációját használtam offline és adatkapcsolattal is, tökéletesen stabilan és pontosan navigált, nagyon gyorsan befogja a műholdakat. Előző telefonom P9 Lite volt, ez odaver neki rendesen GPS terén.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#900) mikrofon válasza Murphys2 (#898) üzenetére


mikrofon
addikt

Ezeket gps-es kérdéseket én nem nagyon értem, mert ma már alap, hogy a navigáció a használt szoftveren, és a látható műholdakon múlik. Elmúlt már az amikor nem működött a gps, de akkor is sokszor szoftveres bűvészkedéssel használható volt...

Vannak még emberek akik azt hiszik, hogy a navigáció gps műholdak alapján valami intergalaktikus csoda?!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.