Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:37:53

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) satel válasza sveczo (#863) üzenetére


satel
tag

szia

megjavult a telefonod?

de már látom, szerviz lett

kérem az admint, hogy ezt a bejegyzést törölje

köszönöm

[ Szerkesztve ]

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#902) satel válasza MR ME (#888) üzenetére


satel
tag

poontosabban a júniusi biztonsági frissítés és az eRecovery funkció érkezett a FIG-LX1 8.0.0.146(C432)-as frissítéssel

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#903) ORCA58 válasza szemesi69 (#899) üzenetére


ORCA58
addikt

A tökéletesnél hogyan lehet valami jobb? :F Nekem P9Lite (2016) van, mindig azonnal talál jelet és sohasem dobja el.

(#904) Shirko válasza satel (#902) üzenetére


Shirko
tag

Ezt írta a frissítés, de hol lehet valamit megtudni az eRecovery funkcióról?

Szerk:
Ezt találtam, de nekünk másik EMUI-nk van.
https://petranyidev.hu/huawei/erecovery-hasznalata/

[ Szerkesztve ]

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#905) szemesi69 válasza ORCA58 (#903) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez sokkal gyorsabban pozicionál, mint a volt 2016 P9 Lite telefonom. Ez tény, probléma a véleményem és a személyes tapasztalatom?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#906) ORCA58 válasza szemesi69 (#905) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem, dehogy!
Sajna azonos típuson belül sem mindig egyformán jók a hardver elemek.

(#907) satel válasza Shirko (#904) üzenetére


satel
tag

a hangerő-fel módszerrel (táppal) megjelenik egy másik recovery, az eRecovery, amiben az egyik menüpont: Download latest version and recovery

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#908) szemesi69 válasza ORCA58 (#906) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez igaz, béke :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#909) DS39


DS39
nagyúr

Felment a frissítés. Ezt az AppGallery-t nem lehet törölni sem tiltani?
A Google Play-ben ha megnyitok egy alkalmazást, némileg változott az adatlap design. A Huawei nyúlt bele, vagy csak megint egy újabb remek Google újítás? (butább lett, és fehér...)

[ Szerkesztve ]

(#910) vipviform válasza #07538176 (#102) üzenetére


vipviform
senior tag

Tedd rá a gyári flip tokot, és nem áll ki, sőt nagyon elegáns :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#911) vipviform válasza szemesi69 (#858) üzenetére


vipviform
senior tag

Szia, a szolgáltatók, tavaly október óta kötelesek független telefonokat forgalmazni, ingyen kifüggetleníteni a telefonokat. Ha neked így adták el, akkor nyugodtam mehetsz vissza reklamálni...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#912) ORCA58 válasza vipviform (#911) üzenetére


ORCA58
addikt

Úgy tudom akkor köteles függetleníteni, ha lejárt az aláírt hűség, és (vagy) ki lett fizetve a készülék.

(#913) vipviform válasza ORCA58 (#912) üzenetére


vipviform
senior tag

Ez valóban így van, de a fórumtárs, mint írta, kb egy hónapja vette... A nejemnek vettem én is a Telekomnál, szintén kb. egy hónapja, két év /flottás/ hűségidővel, és teljesen független a kütyü, leszámítva a Telekomos SW-t.

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#914) szemesi69 válasza vipviform (#911) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem lét kérdés:) Csak voda kártyával használom. Szerintem nem nekem akartál válaszolni :) Valaki kérdezte a voda, hogy forgamazza. Arra válaszoltam :) Egyébként hiába reklamálnék, hűségidős vétel, így a voda nem fogja ingyen kinyitni, ezt csak a Telekomnál lehet eddig hűségidő alatt is, ha még zárt volt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#915) szemesi69 válasza vipviform (#913) üzenetére


szemesi69
addikt

Ja Telekomnál így van, de a vodánál nem. Nekem részletre van hűsèggel, hiába 1 hónapos vétel a voda nem fogja kinyitni ingyen :) Majd ha lejárt a részlet és hűség :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#916) vipviform válasza szemesi69 (#915) üzenetére


vipviform
senior tag

Szerintem a Vodára is vonatkoznak a törvények, és nem tehetnek privát megoldásokat, vagy ha igen, akkor simán meg lehet reklamálni, én úgy gondolom....

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#917) szemesi69 válasza vipviform (#916) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem foglalkozom vele, mivel single és csak vodás kártyám van :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#918) PistiSan válasza vipviform (#916) üzenetére


PistiSan
addikt

1 órája vettem előfizetéssel részletre egy ilyen telefont, meg néztem a leírás alapján: [link]
Független a telefon, ezen meg lepődtem mivel még csak nem is DualSim-es.

(#919) szemesi69 válasza PistiSan (#918) üzenetére


szemesi69
addikt

A telekom függetlenül adja, nekem a voda függő, a telenort nem tudom.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#920) PistiSan válasza szemesi69 (#919) üzenetére


PistiSan
addikt

Bocsánat, le maradt a lényeg, telenornál vettem.

(#921) Rolee87


Rolee87
tag

Használ valaki üvegfóliát?
Nekem nem ajánlották mert a kicsit lekerekített kijelző miatt levegős lesz a széle.
Mit ajánlotok rá?
Illetve a gyári átlátszó műanyag tokról vélemény?

(#922) worxland válasza Rolee87 (#921) üzenetére


worxland
addikt

Üvegfóliája válogatja, nekem a P Smarton nem lett levegős, de előtte az iPhone SE-re többfélét is raktam fel, mind levegős lett. Ki kell fogni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#923) Shirko válasza worxland (#922) üzenetére


Shirko
tag

Én használok, kicsit tényleg levegős lett, de csak sötét képernyőn feltűnő.

2x Nexus 5 ; Huawei P Smart ; Windows + Linux PC : Kicsit Kocka user

(#924) mikrofon válasza Rolee87 (#921) üzenetére


mikrofon
addikt

Olyan kell amin a fekete széle is rajta van mert ott van egy jobban tapadó ragasztó réteg, így oda ragad rendesen. Pl ilyen

(#925) Rolee87 válasza mikrofon (#924) üzenetére


Rolee87
tag

Most hogy mondod láttam már ilyet és nem értettem hogy ez miért jó.
Itthon beszerezhető ilyen?

(#926) mikrofon válasza Rolee87 (#925) üzenetére


mikrofon
addikt

Fogalmam sincs ilyeneket csak e-bay-en rendelek. Nekem bevált.

(#927) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok, a dupla koppos ébresztés jól működik, viszont lezárni csak akkor zár, ha a zárképetnyőn vagyok, feloldott képernyő mellett nem zár le dupla koppintással a telefon, nálatok is így működik?
Az előző telefon egy LG volt, ott a dupla kopp zárt és nyitott mindenhol.

(#928) szemesi69 válasza PistiSan (#927) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen így működik.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#929) Karo84


Karo84
újonc

Sziasztok!

Kérném a segítségeteket.

Kb 1 hónapja vettem meg a P Smart-ot és olyan problémám volt, hogy gépelésnél valamikor más betűt is beszúr mint amit leütöttem. De érdekes hogy nem mindíg csinálja.
Pl: valamikor a tőrlésnél az M betűt szúrja be, vagy az M betű lenyomásnál a J-t. Persze direkt figyelek hogy a megfelelő gombot nyomjam és nem az első okostelefonom, de eddig más kisebb készüléken sem volt ilyen gond. :)

Mindegy hogy napsütés vagy félhomályos szoba. Remélem nem panelhiba lesz. Elsőnek a gyári képernyő fóliára tippeltem, de levettem és utána is volt ilyen gond. :W
Valakinek valami ötlet?

(#930) szemesi69 válasza Karo84 (#929) üzenetére


szemesi69
addikt

Gyári billentyűzet? Próbáltad másikkal is? Én ezt használom helyette Gboard – a Google-billentyűzet . Nekem ez jön be, hibátlanul teszi a dolgát.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#931) DS39 válasza Karo84 (#929) üzenetére


DS39
nagyúr

a gyári fólia még rajta van?
nekem régebbi telón az okozott gondot érzékeléspontosság szempontjából.
de egy másik billentyűzet alkalmazással is megpróbálhatod, hátha csak az a baj.

(#932) MR ME válasza mikrofon (#924) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nekem az ilyen full cover üveglapoknál ha meleg volt mindig keletkezett egy folt a közepén, mintha megolvadt volna a ragasztó vagy nem is tudom, pluszba ilyen kis pontokkal van tele, gondolom hogy kevésbé verje vissza a fényt, nem jött be...

Sima üveglap ha jól teszed fel, nem levegősödik..

(#933) Karo84 válasza szemesi69 (#930) üzenetére


Karo84
újonc

próbáltam hogy lecserélem a a gyari Swift key billentyűt, arra amit írtál, de az se segített. próbáltam, hogy nagyobbra rakom a billentyűzetet, hátha mégis Én vagyok a béna, de ugyanúgy előjött. Nemrég leszedtem a gyári fóliát, de pár nap múlva megint elkezdett más betűt írni. :((

(#934) szemesi69 válasza Karo84 (#933) üzenetére


szemesi69
addikt

Próbálj egy gyári visszaállítást, ha utána is előjön, akkor marad a szerviz.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#935) Garfield85 válasza Garfield85 (#876) üzenetére


Garfield85
tag

Gyári visszaallitas után is elojott, beadtam szervizbe, tegnap kaptam vissza ugyanúgy megy.

(#936) Murphys2


Murphys2
tag

A Viber-t hogyan lehet háttérben futva is rábírni, hogy fogadja az üzeneteket mobilneten? A küldő telefonnál azt mutatja, hogy elérhető a telefonom, de az üzenetek nem érkeznek meg. Ha felébresztem a telefont, akkor sem érkezik meg az üzenet, csak ha belépek a Viber-be. Adatmegtakarító kikapcsolva, net engedélyezve háttérben is... de valószínűleg valami beállítást nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#937) DS39 válasza Murphys2 (#936) üzenetére


DS39
nagyúr

Beállítások / Akkumulátor / Indítás -> itt kézi kezelésre állítod a kívánt alkalmazást, akkor engedélyezve lesz alapból a háttérben futás.

[ Szerkesztve ]

(#938) hattrickuser válasza DS39 (#937) üzenetére


hattrickuser
tag

Nálam a GMail üzenetek nem érkeznek meg időben. Ha feloldom a képernyőzárat, akkor kapok értesítést, hogy jött új email-em. Nem ecsetelem, nyilván mindenki tisztában van vele, hogy mennyire bosszantó lehet...

Az általad írt kézi kezelés be van állítva.
Sem az energiatakarékos, sem az az ultra energiatakarékos mód nincs soha bekapcsolva.
Értesítések között prioritást kapott.
Futó alkalmazások között lakatot kapott.

Van még valami opció amit be kellene állítanom? Wifi és adatforgalom alatt is.
Legfrissebb rendszerrel, FIG-LX1 8.0.0.146 (C432)

(#939) szemesi69 válasza hattrickuser (#938) üzenetére


szemesi69
addikt

Beállítások, vezeték nélküli és egyéb hálózatok: mobilhálózat, haladó, mobiladat mindig aktív, bekapcsol, elméletileg megoldja a problémád :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#940) hattrickuser válasza szemesi69 (#939) üzenetére


hattrickuser
tag

Ez az opció is be volt már kapcsolva. Még valaminek hiányoznia kell.

:R

(#941) szemesi69 válasza hattrickuser (#940) üzenetére


szemesi69
addikt

Gyári témát használsz? Mert még probléma lehet ha nem a magazin feloldást használod. Más zárképernyők nem tudják sajnos amit a gyári magazin zárképernyő.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#942) hattrickuser válasza szemesi69 (#941) üzenetére


hattrickuser
tag

Valamennyit módosítottam az egy darab gyári témán, de a képernyőzár stílusa a Magazin feloldás maradt.

(#943) szemesi69 válasza hattrickuser (#942) üzenetére


szemesi69
addikt

Kifogytam az ötletekből, nekem rá ér akkor is jelezni, ha feloldom, így soha nem foglalkoztam vele, ami neked problémát jelent, de bízzunk benne majd benéz valaki még aki tud neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#944) DS39 válasza hattrickuser (#938) üzenetére


DS39
nagyúr

most kipróbáltam elsődleges és nem elődleges gmail címre küldött levéllel, azonnal jön a push (hang) értesítés, és még a led is villog.

megnézem mi lehet még beállítva nekem, azon kívül amit írtál te is.

(#945) DS39 válasza DS39 (#944) üzenetére


DS39
nagyúr

ezek vannak beállítva:
[kép1]
[kép2]
[kép3]
[kép4]

utolsó képet azért tettem be, mert gmail nincs köztük, de nem is választható az összes alkalmazás listából itt, esetleg a két google szolgáltatásos cucc lehet közrejátszik.

(#946) punky10 válasza hattrickuser (#938) üzenetére


punky10
addikt

A feleségemnek múlt héten vettem a Telekomtól egy P Smartot.Csak az általad írtak vannak beállítva,de nincs probléma az e-mailekkel.Pár másodperc különbség van a telsfon és a táblagép jelzése között,

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#947) hattrickuser


hattrickuser
tag

Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólást! :R

Néhány napja váltottam közel 2 év MIUI használtról EMUI-ra. Nagyon hasonló a 2 rendszer, az értesítések beállítása szintén nagyon hasonló.
Egy dologra tudok gyanakodni, bár nagy összegben nem fogadnék rá; a gmail értesítési beállításai rendben voltak, a google értesítéseit reggel tiltottam (az időjárás értesítés miatt). Hogy ez miért csak alvó állapotban akadályozta a gmail értesítéseit azt nem tudom, de mióta engedélyeztem a google értesítéseit, azóta tökéletesen működik a gmail értesítése is. Lehet, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, mindenesetre érdekes...
A lényeg, hogy úgy tűnik minden OK!

Még egyszer köszönöm a segítséget!

(#948) PistiSan válasza hattrickuser (#947) üzenetére


PistiSan
addikt

Örülök hogy megoldódott, annak meg különösen hogy le írtad mi volt a megoldás, nagyon sokszor nincs visszajelzés, csak kérdeznek.

(#949) cantus


cantus
tag

P smart vagy nokia 6.1? Mit gondoltok, melyiket vegyem?

(#950) szemesi69 válasza cantus (#949) üzenetére


szemesi69
addikt

Melyik okostelefont vegyem

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.