Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) sniper112 válasza castiels (#8900) üzenetére


sniper112
aktív tag

de fel lehet de akkor ha gond lesz vele akkor gariban nem oldják meg neked csak ha visszarakod rá a telenorosat.

(#8902) castiels válasza sniper112 (#8901) üzenetére


castiels
addikt

Valaki azt ìrta h nem lehet függetlent ratenni a szolgáltatósra.

[ Szerkesztve ]

(#8903) Lavad válasza castiels (#8801) üzenetére


Lavad
tag

Üdv
Telenoros a telefonom, nekem tegnap este szólt hogy lehet a 131-es frissítést felrakni.

(#8904) castiels válasza Lavad (#8903) üzenetére


castiels
addikt

1 hete fennt van már az nekem.

(#8905) Roxbury válasza castiels (#8904) üzenetére


Roxbury
őstag

Hat a telenor tenyleg nem sieti el, fuggetlenre tavaly nyaron kijott az mar csak 130 neven, de ugyanaz, ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8906) castiels válasza Roxbury (#8905) üzenetére


castiels
addikt

Szolgáltatósra mièrt nem lehet feltenni?

(#8907) 98bja válasza 98bja (#8885) üzenetére


98bja
senior tag

Valaki?

(#8908) MR ME válasza 98bja (#8907) üzenetére


MR ME
aktív tag

Béta 7es?

(#8909) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Windows-os telefonról jövök át és az a kérdésem hogy a Microsoft fiókomból hogyan tudom szinkronizálni a névjegyzéket a telefonnal?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8910) dewil666 válasza dewil666 (#8909) üzenetére


dewil666
őstag

Közben megoldódott!
Kicsit féltem a droidtól de eddig tetszik. És a telefon is elég jónak tűnik.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8911) 98bja válasza MR ME (#8908) üzenetére


98bja
senior tag

Nem, teljesen stock 6.0.
Majd ha jön a frissítés a nem bétára akkor fogom azt felrakni

(#8912) okoska74


okoska74
senior tag

Sajnálattal közlöm, hogy a bennem lévő kíváncsiság miatt más készülékre váltottam. Köszönöm mindenkinek a segítőkész tanácsát, hozzászólását. Persze azért időnként felnézek vissza a fórumra. :R

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#8913) Diabo6 válasza 98bja (#8911) üzenetére


Diabo6
senior tag

Engedélyezd az alkalmazás hozzáférését a telefonhoz. Beállítások/alkalmazások/adott app

(#8914) 98bja válasza Diabo6 (#8913) üzenetére


98bja
senior tag

Természetesen minden engedélyezve van, ha csak ennyi lenne a probléma nem írtam volna ide.

(#8915) frewwy válasza castiels (#8900) üzenetére


frewwy
tag

Szia! Olvastam, hogy volt már dolgod g2-vel. Milyen képet alkot ez a két telefon összehasonlítva? Nagy változást hozott ez a telefon egy G2-höz képest?

(#8916) castiels válasza frewwy (#8915) üzenetére


castiels
addikt

Szerintem mindenben jobb a p9 lite mint a g2 kivève a kamerát. Abban illetve a videózasban a g2 a jobb.

(#8917) Jarod1


Jarod1
addikt

miért van az hogy néha amikor megy 4g net, nem tudok hívni, az írja nincs hálózati kapcsolat pedig 4 es térerőt jelez, eredeti rom Voda, csak 1 simet használok.

(#8918) ANDROID??? válasza Jarod1 (#8917) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mert nincs térerő, épp kettő sáv között...
Olyankor nézd meg az állapotnál..

(#8919) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok!

Freemail-es e-mail címet szeretnék beállítani a telefonon a fiókomhoz.
Azt írja, hogy Sikertelen művelet. Nem lehet kapcsolódni a szerverhez.
Mit lehet ilyenkor tenni? :F

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#8920) Rigóbácsi


Rigóbácsi
csendes tag

Jó estét lehet volt már ez a kérdés de olyan gondom lenne,hogy p9lite wiber értesitési hangot nem tudom eredetire állitani hanem ami be van állitva sms,mail hangnak azon jelez esetleg valaki járt igy?üdv

(#8921) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Van itt aki futáshoz karpánttal használja a P9 Lite-ot? Eddig megnéztem már több helyen is többféle karpántot, de mindegyik kicsi hozz, szinte kizárólag szifonhoz vannak méretezve.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#8922) Jarod1 válasza evo87 (#8921) üzenetére


Jarod1
addikt

egyszer használtam, de jó nagy...

(#8923) ORCA58 válasza taylorp (#8919) üzenetére


ORCA58
addikt

Működnie kell. A bejövő a Freemail, a kimenő a szolgáltatód

(#8924) Diabo6


Diabo6
senior tag

Szerintetek megérné p9re váltani? Tud annyival többet az, mint a lite? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm

(#8925) Muerte68 válasza Diabo6 (#8924) üzenetére


Muerte68
addikt

igen ha van rá kereted-gyorsabb több ram+a kamera egy teljesen más kategória :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#8926) juhasz22 válasza Diabo6 (#8924) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha csak az alapvető funkciókat nézzük, telefonálás, netezés, videózás, alkalmazások futtatása akkor szerintem nem éri meg váltani, nincs akkora különbség 6.0 alatt a két telefon közt. Igazából játék terén sem érzem sokkal kiemelkedőbbnek a P9 et a Lite al szemben. Egyedüli indok a +1GB RAM illetve a Dual Kamera, (ja meg persze a premium érzés amit most nem veszek ide) de nekem ez nem lenne elég, hogy váltsak. Mondom úgy hogy mindkettővel rendelkezem.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#8927) Diabo6 válasza juhasz22 (#8926) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszönöm az infot. Valahogy nekem is ez a véleményem a specifikációk alapján.

(#8928) kinder93


kinder93
aktív tag

Sziasztok!
Van most olyan ebay, ali üvegfólia ami jól passzol a telefonra?

(#8929) 98bja válasza kinder93 (#8928) üzenetére


98bja
senior tag

1 hete jött meg nekem ez a 2db-os üvegfólia, passzol rendesen.[link]

(#8930) taylorp válasza ORCA58 (#8923) üzenetére


taylorp
senior tag

Köszönöm, de ez így nem mond semmit. :(

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#8931) satee76 válasza 98bja (#8929) üzenetére


satee76
aktív tag

ugyanezt rendeltem én is, de annyira nem vagyok elájulva tőle. Nem is tökéletes az illeszkedés, meg kb 3 hét használat után hajszálkarcos is. (persze inkább ez mint a kijelző)

(#8932) 98bja válasza satee76 (#8931) üzenetére


98bja
senior tag

Hát akkor te selejteset kaptál, mert az enyém tökéletesen illeszkedik ☺
Hajszálkarcok sem maguktól jelennek meg általában.

[ Szerkesztve ]

(#8933) ORCA58 válasza taylorp (#8930) üzenetére


ORCA58
addikt

Bejövő beállíátsok:
Felhasználó név: freemail felhasználó név
Jelszó: freemail jelszó
Szerver: freemail.hu
Port 110

Kimenő üzenetek beállítása:
SMTP szerver: internet szolgáltatód
Port: nálam 25
Felhasználó név: internet szolgáltatódnál felhasználó név
Jelszó: internet szolgáltatódnál jelszó

(#8934) gabby123


gabby123
tag

Már kezdik kiadni a hivatalos nugát frissítést b360
L21c432 még sajna nincs mert oem kód van rajta

[ Szerkesztve ]

(#8935) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Hétvégén szereztünk egy ilyen telefont, egy pár dolog még ami hátravan :) Nillkin tok megrendelve, már csak üvegfólia kéne, de nem tudom melyik lenne a jó. Cellect márkájút láttam telenorba. Az ajánlott vagy inkább nézzek mást?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#8936) ORCA58 válasza Energie X (#8935) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem ugyan nincs, de többen ezt dicsérik a fórumban. [eazyguard]

(#8937) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Ismét egy hibajelenség. Ha belemegyek a témákba
akkor az első két fül alatt ( kiemelt és top ) nincs semmi téma,üres. Csak a saját fül alatt vannak a már letöltött témák. A kategóriákat mutatja,de azon belül megint semmi. Azelőtt pedig voltak témák,mert ugye onnan ( is ) lett telepítve. Hova tűntek,vagyis miért nem jelennek most ott meg a témák? Mi történhetett? Nem tudok rájönni. Help!

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#8938) Fall-N válasza snakebait (#8937) üzenetére


Fall-N
veterán

Be vagy jelentkezve a Huawei fiókkal? Akkor szokott eltűnni általában, ha nem vagy bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

(#8939) snakebait válasza Fall-N (#8938) üzenetére


snakebait
senior tag

Be vagyok,ott az e-mail cím is a lógoval :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#8940) MR ME


MR ME
aktív tag

Ezzel a firmware finderrel vissza lehet rakni a 6os androidot factory reset nélkül?

(#8941) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Sziasztok! Az normális, hogy október óta nem jött semmilyen frissítés a gyári független telefonra? 2016.10.01-én jött az utolsó biztonsági frissítés. Eléggé indokolatlannak tartom ezt.

(#8942) bubus66 válasza MR ME (#8940) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem lehet visszarakni nem csak factory reset nélkül hanem a 3 gombossal sem lehet csak akkor ha előbb felteszed a RollBacket annál meg nagyon is ajánlott az FR.. 7.0 vagy???

(#8941) bedibazsa

Nekem nem is hiányzik minek szét barmolni egy jó működő rendszert, mert általában az szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8943) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!

Szerintetek mekkora ugrás lenne egy öregedő P7-ről átnyargalni egy 2GB ramos P9 lite-ra?
Az rendben van, hogy erősebb és nugát is lesz/van rá.
Volt aki P7-ről váltott erre a telefonra?

(#8944) MR ME


MR ME
aktív tag

Értem, köszönöm

Igen, 7.0-n vagyok, de nem biztos h szeretnék is ezen maradni amig ki nem jön a teljes :)

(#8945) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Más nem tapasztalt esetleg olyan problémát hogy a bluetooth hangszóróra kapcsolódva nem volt tiszta a hangzás? P8-al kristálytiszta volt a hangzás és laptoppal is. Főleg a mély hangoknál lehet hallani. Lehet egy equalizer alkalmazás segítene. Használ valaki ilyet?

(#8946) petya220 válasza hramon94 (#8945) üzenetére


petya220
senior tag

hali, én nem tapasztaltam ilyet, mióta tönkre ment a bt-s hangszóróm... :O :O
De xda-n is volt egy ilyen topik, maaajd azaz most.. megkeresem neked :D Hátha van ott megoldás.

itt

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8947) OldMike válasza bedibazsa (#8941) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

A béta-tesztet leszámítva a 160-as az utolsó gyári frissítés. Most már a béta teszt alapján javított (reméljük) Nougat fog jönni, talán még március végén, de lehet hogy csak áprilisban.

42LM660S

(#8948) sanyi722


sanyi722
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ha segítenétek nagyon megköszönnöm: letöltöttem a Play-ről a CM launchert és kéri az alapértelmezettnek beállítását, de a telefon menüjében sehol nem találom, hol lehetne alapértelmezettnek beállítani? Köszi

(#8949) ORCA58 válasza sanyi722 (#8948) üzenetére


ORCA58
addikt

Keresőbe beírni : Alapértelmezett

Egyébként pedig így. Beállítások->Alkalmazások->alul Beállítások -> Alapértelmezett alkalmazások

(#8950) Diabo6 válasza sanyi722 (#8948) üzenetére


Diabo6
senior tag

Bár én ugyan a Nova launchert használom, de abban van lehetőség alapértelmezettre beállítani. Hátha a CM-ben is. Sajnos a készüléken nem az eredeti rom van, így nem tudom megmondani hol találod benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.