Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Diabo6 válasza dewil666 (#8834) üzenetére


Diabo6
senior tag

A hangszóró már felrakás után ott volt. A saroktól pedig egy kerti melós zsebben beizzadós eset után indult el.

(#8852) disy68 válasza vertebrata (#8850) üzenetére


disy68
aktív tag

A kérdés az, hogy mire használnád? Ha pl. játszani szeretnél így, az valószínűleg nem lesz élvezetes - amikkel eddig találkoztam, mindnél volt elég jelentős lag. Ha képet/videót/zenét etc. szeretnél kirakni tv-re, lehet jobban járnál egy chromecast-al, mert arra pc-ről is egyszerűen tudsz megosztani tartalmat a google chrome böngésző segítségével (win 7 és fölötte), míg a Miracast-hez WiDi-t támogató eszközre van szükség (egyes laptopoknál megvan a támogatás).

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#8853) vertebrata válasza disy68 (#8852) üzenetére


vertebrata
csendes tag

Köszönöm válaszod!
Kigugliztam a chromecastot.Nem tűnik rossznak.

(#8854) Dimond G


Dimond G
senior tag

Segítséget kérnék!
Ha főképernyőről föntről lefele lehúzom az ujjam, akkor lenyílik egy panel, ahol a gyakran, vagy az utóbbi megnyitott ikonjaim vannak! Hol tudom letiltani azt a funkciót? Véletlen engedélyeztem!
Köszönöm!

(#8855) ORCA58 válasza Dimond G (#8854) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha nem a legtetejéről húzod, hanem csak valahol a képernyőn lefelé, akkor az EMUI funkció kereső jön be minden EMUI felületen. Itt megtalálhatod, ha beírod az egyes funkciókat stb.
Nem kikapcsolható!

(#8856) Dimond G válasza ORCA58 (#8855) üzenetére


Dimond G
senior tag

:O :(((
Azért köszönöm!

(#8857) sniper112 válasza vertebrata (#8853) üzenetére


sniper112
aktív tag

a chromecast is elég olcsó már kb 5 ezer ft (ebayen vagy aliexpress en)az első kiadása de az tökéletes szerintem
az újabb tudja már a 4k is.

[ Szerkesztve ]

(#8858) ANDROID??? válasza Diabo6 (#8851) üzenetére


ANDROID???
addikt

Egyenesen van rajta? :U

(#8859) Diabo6 válasza ANDROID??? (#8858) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen. A legviccesebb az, hogy most cseréltem ki a fóliát, és rögtön felrakás után a hangszóró felettmár fel is jött. Nem tapad rá. Előtte direkt alkoholossal áttisztítottam. Szerintem szemmel láthatatlan felületi hiba, mert különböző helyről vett üvegfóliákkal ugyanazt produkálta.

(#8860) vertebrata válasza sniper112 (#8857) üzenetére


vertebrata
csendes tag

Köszönöm!

(#8861) ANDROID??? válasza Diabo6 (#8859) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ilyen jelenséget akkor láttam, ha a fólia hangya szempillányit ért a kerethez így nem feküdt fel rendesen és maradt alatta levegő. A kép alapján úgy látszik, mintha a kép bal oldalától jobbra a felső hézag szépen csökkenne. :U
Easy Guard Diamond glass-t vegyél, az szépen feltapad, és a csomagban van ragasztó amivel pontosan irányban lehet feltenni, én nem használtam, csak rátettem anélkül ;)

(#8862) Diabo6 válasza ANDROID??? (#8861) üzenetére


Diabo6
senior tag

Kicsit csalóka a kép. Most rátettem egy iratcsipeszt. Éjszakára rajtahagyom. Meglátjuk rászárad-e. Köszi a tippet. Ha továbbra is levegős lesz akkor kipróbálom azt.

(#8863) Balathruin válasza ANDROID??? (#8861) üzenetére


Balathruin
veterán

Most már egy ideje nekem is EazyGuard van, mert nagyon hullámos az üveg a telefonomon és ez volt az első 6 üvegből ami a logónál is feltapadt. A beszédhangszórónál továbbra sem jó, de az belefér.

(#8864) ANDROID??? válasza Balathruin (#8863) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K
Nekem a hangszórónál is rendben.

[ Szerkesztve ]

(#8865) satomee válasza ORCA58 (#8844) üzenetére


satomee
senior tag

Szóval a menüben tényleg nincs ilyen funkció. Esetleg valami rejtett menüben, eldugva? Mittomén *#*akármi#* mint anno a Nokiákban?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#8866) Diabo6 válasza ANDROID??? (#8864) üzenetére


Diabo6
senior tag

Most nekem is. Hasznos volt az éjjeli iratcsipesz. Remélem rendesen megszáradt és így is marad.

(#8867) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, h ki lehet e menteni egy témát a telefonból, az történt ugyanis h gondolom vmelyik téma szerkesztő amikor letöröltem, letörölte az összes témát a telefonról, és ugyan még látszik h melyik témát használom a gomboknak (de csak a gomboknál látszik ez a téma), de kiválasztani már nem tudom, tehát ha lecserélném már nem tudom visszarakni....

neten pedig nem lelem már sajnos

ez lenne az a téma ha esetleg vkinek meglenne :)

előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#8868) ANDROID??? válasza MR ME (#8867) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ott van az, a témákra rányomsz, keresésbe beírod ott a téma elnevezését és kiadja, letölthető. Természetesen le is tudod menteni, pc-re..

[ Szerkesztve ]

(#8869) Diabo6 válasza MR ME (#8867) üzenetére


Diabo6
senior tag

Esetleg ebben a 6 gigás témacsomagban?

A telefonban egyébként benne kell, hogy legyen, csak ne a nevén keresd. Valamelyik téma mappában lesz (vagy a készüléken, vagy az SD-n). Az épp használt témát soksok számra átnevezve menti el.

(#8870) bubus66 válasza MR ME (#8867) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Témák HWThemes mappában vannak vagy az SD Kártyán vagy belső tárhelyen a gyári Téma még lehet a system/themes mappában de onnan is ki másolhatok ROOT-nélkül is.

Old distric letöltöd, kicsomagolod, bemásolod a HWThemes mappába és használod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8871) MR ME válasza bubus66 (#8870) üzenetére


MR ME
aktív tag

ezer köszönet érte mind2-nek :)

tudtam h hol van, de ezek szerint akkor számmal lehetett jelezve, a nevén nem találtam meg

még1x köszi, letöltöm gyorsan :)

(#8872) bubus66 válasza Diabo6 (#8869) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8869) Diabo6

A gyári témák a nevükön vannak ben a system/themes mappában.

[link]

A letöltöteni pedig úgy tölti le ahogy a képen van.

[link]

A téma kezelőben már a nevén van benne.

[link]

Minden esetben abba a HWThemes mappa tölti amelyik alapértelmezettnek van megadva.

A mega linket nem lehet letölteni kvóta túllépés miatt.. Akinek esetleg kell annak adok egy googledrives linket szintén 6Gb-ról, de letöltöm és felteszem a google driverre.. Ha nem ugyan az mint ami nekem van meg.

(#8871) MR ME
Igen leötlésnél számsorral jelzi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8873) Diabo6 válasza bubus66 (#8872) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nekem több ilyen 2016***.hwt fájlom is volt. Gondolom minden olyan témát nevezett így, amelyikből be volt állítva valami (pl ikonok, kezdőlap stb) Nekem volt vagy 3-4 ilyen számsoros hwt-m is. Ergo ha ezt megtalálja, akkor már le tudja menteni a kívánt ikonstílust is belőle. Szerintem...

(#8874) bubus66 válasza Diabo6 (#8873) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az ikonokat csak akkor tudod kiszedni belőle, ha letöltőd és TC-val ki másolod belőle..

Számsor az csak a letöltés de ha meg nézed a hwt a description.xml

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<HwTheme>
<title>Old distric</title>
<title-cn>老地方</title-cn>
<author>Ben</author>
<designer>Ben</designer>
<screen>FHD</screen>
<version>4.0.0</version>
<font>Default</font>
<font-cn>默认</font-cn>
<transition></transition>
</HwTheme>

Akkor ezt fogod benne találni és ha a Téma keresőbe beírod a nevét megfogja találni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8875) MR ME


MR ME
aktív tag

köszönöm mindenkinek, bőven többet tudtam meg a dologról, mint amire számítottam :R

(#8876) bubus66 válasza Diabo6 (#8873) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kellenek külön ikonok akkor a téma összefoglalóban is van meg az oldalamon a témák úgy vannak fent

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8877) ORCA58 válasza bubus66 (#8870) üzenetére


ORCA58
addikt

Most, hogy beszéltek a Témákról, ránéztem az enyémre, és meglepődve tapasztaltam (Nugat béta), hogy az összes témám eltűnt. Csak kettő van a Modern és Black Level. Gondolom az is a system/themes könyvtárban, de oda nem tudok belenézni. :F
Egy újabb rejtély! A gyorsítótárat töröltem de tudtommal mást nem.

(#8878) MR ME válasza ORCA58 (#8877) üzenetére


MR ME
aktív tag

nekem is bétára váltás után történt ez...

(#8879) tomic


tomic
addikt

Venni szeretnék egy Lite készüléket.
Ugye jól tudom,hogy van belőle 2és 3 gb verziós. A ram mennyiségén kîvül van köztük különbség?
Meg tudom egy bontatlan telefonon nézni,hogy pontosan melyik fajta?
A dobozon van pàr kód. Gondoltam hàtha.
Produkt code: LBX804
Charge: L01
S/N 9JT4C16A

[ Szerkesztve ]

(#8880) ANDROID??? válasza tomic (#8879) üzenetére


ANDROID???
addikt

Rá van írva a dobozára, hány GB. (egyébként: L31 3GB, L21 2GB)

(#8881) morzsa16


morzsa16
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a béta 7.0 csak nekem ennyire rossz eleinte még jó volt de mostanra össze vissza akadozik ha videót nézek akár hogy a messenger állandóan lefagy vagy ezt csak nekem csinálja?

(#8882) ORCA58


ORCA58
addikt

A Redmi 3S topikjában láttam: [link]
Lehet, hogy működik is, bár nem ez a legszebb megoldás. Az is lehet, hogy ez csak a Xiaomihoz jó, de látszik keresik a megoldást a 2SIM + SD megoldásra, ha már a gyártók ezt le...ák.

[ Szerkesztve ]

(#8883) ORCA58 válasza morzsa16 (#8881) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem ilyen gondom nincs vele.

(#8884) Diabo6 válasza ORCA58 (#8882) üzenetére


Diabo6
senior tag

Na ezért nem lehet levenni a hátlapot, mert akkor utat adnak az utángyártott alkatrészeknek, amikben simán elfér a plusz sim.

(#8885) 98bja


98bja
senior tag

Sziasztok! Miért nem jelennek meg az értesítések meg a zenelejátszó a zárolt képernyőn? Eléggé idegesítő hogy mindig fel kell oldani ha mondjuk zenét akarok váltani, vagy meg akarom nézni az értesítéseket... A notification centerben engedélyezve van. Kipróbáltam úgy is, hogy nincs sem ujjlenyomat, sem kód, tehát semmiféle biztonsági feloldás. Úgy sem jelenik meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#8886) bubus66 válasza ORCA58 (#8877) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arra nem gondoltál, hogy csak kettő téma van benne én szét szedtem, és ha az emlékeim nem csalnak akkor csak kettő téma volt benne

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8887) ORCA58 válasza bubus66 (#8886) üzenetére


ORCA58
addikt

Azt nem tudtam, mert ne csináltam gyári visszaállítást, így a korábbiak is benne voltak. A téma mappában meg nem számolgattam mennyi volt.

(#8888) bubus66 válasza ORCA58 (#8887) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a 6.0-ban 6 db van a bétának nevezett 7.0 meg csak 2 db.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8889) tomic válasza ANDROID??? (#8880) üzenetére


tomic
addikt

Erre ez van csak îrva amit ide be is îrtam. Gondolod ha rajta lenne kérdezném itt a fórumon?

(#8890) ANDROID??? válasza tomic (#8889) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor, ki kell bontani, és megnézni a beállításokban. :K

(#8891) bubus66 válasza tomic (#8889) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia, ha lehet ki kellene bontani és megnézi, hogy milyen.. a S/N meg kevés annak sokkal több számnak kellene lennie.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8892) tomic válasza bubus66 (#8891) üzenetére


tomic
addikt

A lényeg,hogy nem szeretné kibontani az eladó csak akkor ha meg is veszem.
A szám így néz ki:S/N9Jt4C16A18000875

(#8893) Newlachka válasza tomic (#8892) üzenetére


Newlachka
őstag

ez a 2GB-s lesz szerintem!
példa: T től vett P9 lite menüben VNS-L21 szervizlapon VNS-L01..

(#8894) MR ME válasza morzsa16 (#8881) üzenetére


MR ME
aktív tag

a messenger nekem is állandóan lefagy...ez még nagyon béta...:)

(#8895) Roxbury válasza MR ME (#8894) üzenetére


Roxbury
őstag

Messenger engem is kikeszit a folyamatos fagyassal beta alatt. 😃
Ezen kivul tetszik.😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8896) castiels válasza Roxbury (#8895) üzenetére


castiels
addikt

Már kiadták a 7.0 át?

(#8897) Roxbury válasza castiels (#8896) üzenetére


Roxbury
őstag

Igen. A bétát.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8898) castiels válasza Roxbury (#8897) üzenetére


castiels
addikt

Telenor tènyleg nem fogja kiadni a 7.0 át?

(#8899) sniper112 válasza castiels (#8898) üzenetére


sniper112
aktív tag

nem valószinű p 8 lite nál sem csinálta meg a 6.0 sat .
telenor mostanában elég tré cég lett.

[ Szerkesztve ]

(#8900) castiels válasza sniper112 (#8899) üzenetére


castiels
addikt

Hat bakker... De itt mèg fel sem lehet tenni a gyárit mint az lg g2 nèl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.