Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Muerte68 válasza Sirandrish (#9148) üzenetére


Muerte68
addikt

Bocsi igen azt elnéztem -tényleg egyforma-de jobban használja a tesztek alapján.
A Feleségemnek van még semmi gondja nem volt vele szereti-P8l-a kollégámnak volt most cserélte P9l-re azt mondja nagyon megérte a kijelző az ujlenyomat olvasó meg a sok apróság amit beleraktak :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9152) Sirandrish válasza petya220 (#9149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..annak a topikjában jártam először :D

Muerte68 Köszönöm az infót :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9153) Zsocy155 válasza petya220 (#9150) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ahhoz túl jól főz. :D

(#9154) petya220 válasza Zsocy155 (#9153) üzenetére


petya220
senior tag

Akkor csak élvezd a főztje adottságát :D
és mikor van esélyed, nyomkodd a telefonját. :P Csak aztán ne legyen elhanyagolva.. ;]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9155) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ezt elb*sztam...kicsit ránéztem a P9-re...és az kell ...vagy Honor 8, de ehhez már másik topikba megyek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9156) Muerte68 válasza Sirandrish (#9155) üzenetére


Muerte68
addikt

Hát igen a P9-elég kívánatos :D :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9157) Sirandrish válasza Muerte68 (#9156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Viszont azt jól látom hogy a B0s karórám nem kompatibilis se a P9el, se a Honor 8al?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9158) steele80


steele80
senior tag

Már nem először fordul elő velem, hogy az asztalról felveszem a telefont, aminek le van zárva a képernyője és amikor felveszem megnyomom a hangerőgombot véletlen és készít egy fényképet. Ez mi a franc?

(#9159) Muerte68 válasza Sirandrish (#9157) üzenetére


Muerte68
addikt

Ezt nem tudom-de szerintem ha van rá program nem telefon függő-de lehet tévedek

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9160) OldMike válasza steele80 (#9158) üzenetére


OldMike
őstag

Ez az a "franc"

42LM660S

(#9161) bubus66 válasza Sirandrish (#9143) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szóval megéri P8 Lite-t P9 lite-ra cserélni? Ez a kérdés nagyon tetszett, de mivel mind a kettő készülékem volt van ezért nyugodtan állíthatom a P8 Lite mérföld kövekkel elvan maradva a P9 Litetől.. Minden téren..

(#9157) Sirandrish

Ezt csak hallodtad vagy olvastad? Ha a Huawei Weart akkor működnie kell..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9162) Sirandrish válasza bubus66 (#9161) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát specifikációkban annyival nem mutat többet, ezért kérdeztem olyanoktól akik esetleg már mindkettőt próbálták :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9163) bubus66 válasza Sirandrish (#9162) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt, hogy a specifikációban mit írnak az egy dolog, a lényeget a használat adja meg.

Nyugodtan elhiheted akár mit is ír az specifikáció mérföldekkel jobba P9 Lite..

Pl a gps a P8L-nek lesz@rni való, nem beszélve a wifiről és egyéb másról, a 6.0 egy nagy gondot okozott a P8L-nek.. Sorban szervizbe kötnek ki vagy az userek menekülnek vissza az 5.0.1-re a fent említett hiba miatt.. De saj az esetek 95%-ban szerviz lesz a vége.

Az enyém is anno volt a szemvízbe GPS hiba miatt ki cseréltek, és abban meg még szarabb volt mint amit vissza küldtem.

A P9L-ilyenek még nem tapasztaltam..

(#9157) Sirandrish

Viszont azt jól látom hogy a B0s karórám nem kompatibilis se a P9el, se a Honor 8al?

Ezt hallatod vagy olvastad, vagy tapasztalatból mondod? Mivel ha a Huawei Wear-t fel teszed annok működni-e kell Az enyém anno még Sony, és a Nokia XL is működött..

(#9137) snakebait

a P9 már akkor megkapta mikor a P9 Litenél elkezdték az elb@szott béta tesztet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9164) steele80 válasza OldMike (#9160) üzenetére


steele80
senior tag

Ohhh! És ezt ki lehet kapcsolni? :)

(#9165) Sirandrish válasza bubus66 (#9163) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak olvastam, de ha megy annál jobb. A telót hétfőn (vagy holnap) veszem, csak még nem tudom melyiket :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9166) bubus66 válasza Sirandrish (#9165) üzenetére


bubus66
nagyúr

Különben szerintem meg működni-e kell mert az asszonyom Y5-jével is működik, sőt még a tablettel is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9167) OldMike válasza steele80 (#9164) üzenetére


OldMike
őstag

Erről nem olvastam, de inkább az a valószínű hogy nem :((

42LM660S

(#9168) Sirandrish válasza bubus66 (#9166) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennek örülök :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9169) gianone válasza OldMike (#9167) üzenetére


gianone
őstag

Dehogynem, ez az Ultra fotó. Kamera app beállításaiban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9170) OldMike válasza gianone (#9169) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi, ez jó hír.

42LM660S

(#9171) steele80 válasza gianone (#9169) üzenetére


steele80
senior tag

Köszi!

(#9172) giornalista


giornalista
senior tag

sziasztok!

ha nem veszitek zokon, szeretnék kérdezni tőletek valamit.

a Telenornál kinéztem az alábbi telefont: Huawei P9 Lite

a leírásnál a következő szerepel:
Adatkapcsolat
WiFi
Bluetooth
3G/UMTS
EDGE
GPRS
USB
Max. feltöltési sebesség (Mb/s): 50 Mbps
Max. letöltési sebesség (Mb/s): 150 Mbps
NFC

az alapadatoknál viszont:
Frekvenciasáv (4G/LTE): Band 1, 3, 7, 8, 20

a tesztekben is azt olvasom, hogy tudja a 4G-t a telefon és nagyon furcsa is lenne, ha nem tudná. viszont a tesztekben azt is írják, hogy 300 Mbps sebességgel tölt le, itt pedig csak 150-et írnak.

elírta a készülék jellemzőit a Telenor, vagy valóban készült ilyen "butított" verzió a P9 Lite-ből? megrendelném, de csak akkor, ha tényleg tudja az LTE-t a telefon.

köszönöm, ha tudtok segíteni!

(#9173) XtremLor


XtremLor
őstag

Hi

Egy kis segitseg kellene ha nem gond, merre induljak el, van egy 3hetes telefon itt nalam, aminek a gazdaja ugy gondolta o nagyon penge ennyi ido utan, es frissit 7.0-ra, kerdem tole mit rakott ra, a google-rol szedett valamit, ennyi infom van. :DDD
Most a telefonon van egy 7.0 droid 5.0 emui-val, a build number mar NRD90M test-keys, VNS-L21 a keszulek egyebkent. :))
Boot "Your devices has failed verification and may not work properly" hiba jon egybol.
Itt feldobja hogy folytatas vagy erecovery, utobbi eseten bejon a "Download latest version and recovery" termeszetesen "Getting package info failed" hibat kapok. Rendszerbe nincs update menu, keyboard, es hasonlo dolgok. ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9174) #38015744 válasza XtremLor (#9173) üzenetére


#38015744
törölt tag

Nekem ugyanez volt csak P9+...Huawei szervízbe azt mondták csak alaplap cserével oldódik meg 156.000ft....Cunaja mester táv segítségével 2-3 este alatt megoldotta nekem.....

(#9175) bubus66 válasza XtremLor (#9173) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen ez így szokott lenni össze vissza töltögetek telepítgetek mindent.

Meg kell próbálni a RollBack-et fel tenni és úgy vissza a 6.0 vagy oeminf csere vagy meg várja a hivatalosat, abból is amíg valaki letölti a Full ROM-ot és felteszi.

RollBack-ek + ROM-ok

Mondjuk amiket leírtál abból sok minden nem lehet meg tudni azt esetleg lehet tudni, hogy dual SIM-es vagy Single SIM-es.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9176) ORCA58 válasza giornalista (#9172) üzenetére


ORCA58
addikt

Attól, hogy 150 vagy 300 Mbps még LTE képes. Egyébként én is úgy tudom, hogy ismeri a 300 Mbps-ot, már ha szolgáltató támogatja.

XtremLor
Nem véletlen, hogy alaposan utána kell nézni, mit tesz fel az ember a telefonra. Nem lett volna hátrány ha előbb itt kérdez utána cselekszik. Egyébként még csak tesztelőknek kiadott Béta szoftver létezik.

(#9177) XtremLor válasza bubus66 (#9175) üzenetére


XtremLor
őstag

Ennyi infot kaptam en is osszesen, most teszteltem, az 1slot felismeri a sim-et, a 2-esbe viszont hiaba rakom nem mukodik tehat nem aktiv.

Tehat ha jol ertem egy probat tehetek a 21-es rollback-el majd az fw? :R

(#9174) Mazda6666: Koszonom az infot.

(#9176) ORCA58: Tudom jol, eleg sok egysiku ember el a foldon. :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9178) bubus66 válasza XtremLor (#9177) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen egy próbát meg ér de azt a gazdája csak tudja, hogy single vagy sem mert a RollBack meg a ROM-sem mindegy melyik megy rá

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9179) steele80


steele80
senior tag

A középső kör alakú navigációs gombról valahogy ki lehet kapcsolni a Google+ szolgáltatást? Számtalanszor előfordul, hogy akaratom ellenére hosszabban nyomom véletlen és felugrik a Google.

(#9180) gianone válasza steele80 (#9179) üzenetére


gianone
őstag

Ki.

Beállítások/Alkalmazások/Beállítások/Alapértelmezett alkalmazások/Segítség és hangbevitel/Segédalkalmazás legyen nincs Google helyett. Ez EMUI 5, de valami ilyesmi 6.0-án is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9181) XtremLor válasza bubus66 (#9178) üzenetére


XtremLor
őstag

Holnap rakerdezek mindenkeppen.
Atneztem a topikot nem kizart t-s single lesz mint KVZacc irta [link].
Viszont nem piszkalom ameddig nem konkretizalodika tulajjal, mondtam neki holnap munka utan jojjon el, addig megnezem, telefonon se tudom elerni sajnos....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9182) bubus66 válasza gianone (#9180) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs közben látom oda írtad.

Beállítások/Alkalmazások/Beállítások/Alapértelmezett alkalmazások/Segítség és hangbevitel/Segédalkalmazás/Nincs így a biztos

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9183) steele80 válasza gianone (#9180) üzenetére


steele80
senior tag

Köszönöm szépen! Nálam ma Te vagy a nap embere! :C

(#9184) Szajo


Szajo
őstag

Nem tudjátok mikor jön ki frissítés független Dual simre?

(#9185) ANDROID??? válasza Szajo (#9184) üzenetére


ANDROID???
addikt

Majd, ha jelez ;) ;]

(#9186) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok!
Már a negyedik fajta üvegfólia van fenn ami leválik. Ez két hét után kezdett feljönni.
Mégid mit vegyek rá?
Tapasztalat?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9187) ANDROID??? válasza Doki42 (#9186) üzenetére


ANDROID???
addikt

Keresőbe: Diamond glass :K

(#9188) Diabo6 válasza ANDROID??? (#9187) üzenetére


Diabo6
senior tag

:O

(#9189) Roland0224


Roland0224
senior tag

ha ezt felraknam meg működne a telo. Most B160 van. Bocsi ha hulye a kerdes

(#9190) espista válasza Sirandrish (#9157) üzenetére


espista
senior tag

Honor 8-cal biztosan működik.

Romani ite domum!

(#9191) petati94


petati94
tag

Sziasztok!
Valaki megtudná, mondani, hogy mi a konkrét különbség a telefonkezelőben az intelligens és a teljesítmény mód között? Van-e kézzel fogható előnye (vagy hátránya) az intelligens módnak? Köszi

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#9192) Diabo6 válasza Roland0224 (#9189) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ez a nougat Béta verziója. Felteheted, ha vállalod, hogy lesznek kisebb-nagyobb problémák. Ezeknek olvass utána itt a fórumon. Persze ha nem jön be akkor vissza tudsz állni.

(#9193) Doki42 válasza ANDROID??? (#9187) üzenetére


Doki42
őstag

Ez nem jön fel? Mert már sokat költöttem..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9194) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, kb. egy hete van egy ilyen készülékem, vettem hozzá üveg protektort, viszont ahogy látom, ezen alapból is van valami védőfólia. ezt hogy szokás eltávolítani?
:R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#9195) Diabo6 válasza sarasota123 (#9194) üzenetére


Diabo6
senior tag

Lehúzod oszt jóvan. Sima fólia van rajta, ami igen sokáig bírja a strapát.

(#9196) Diabo6 válasza Doki42 (#9193) üzenetére


Diabo6
senior tag

Esetleg próbáld meg gsm boltban feltetetni, ahol van rá garancia. Én egy helyen kérdeztem kiváncsiságból, 4000 Ft-ért tették volna fel rá (üvegfólia + munkadíj), viszont ha jól emlékszem 6 hónap garival. Kérdés, hogy a gari mire vonatkozik.

(#9197) Doki42 válasza Diabo6 (#9196) üzenetére


Doki42
őstag

Köszi
Hát eddig mindig boltba tették fel! Azért írtam, hogy a kijelző nem sík és erről a tipusról sok a panasz leválás miatt.Azt hiszem nem lesz rajta semmi..

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9198) Diabo6 válasza Doki42 (#9197) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nekem is folyamatosan feljött. Ezért rendeltem inkább ebayről aprópénzért. 3-ból 1 sikeresen rajta maradt.
tegyél rá sima fóliát,legalább a karcoktól védi.

(#9199) Clander


Clander
tag

Sziasztok,

Barátnőm P9 lite-n akarok "mókolni" picit téma ügyben. Van ez az Emui theme editor. Mik a tapasztalatok? Mennyire biztonságos? mert ahogy látom elég sok mindent lehet vele szerkeszteni. Nem akarom a rendszert tropára vágni :D

Üdv.

(#9200) ANDROID??? válasza Doki42 (#9193) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az enyémen fent maradt pedig először vissza is szedtem. :K
Az én példányom sem teljesen sík a feliratnál, nem kell félni tőle, csak jól le kell tisztítani és egyenesen feltenni :K 1400 pénz (vagy megveszed a simát, karcok ellen az is jó ), nem olyan vészes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.