Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) kory24 válasza myk74 (#9532) üzenetére


kory24
őstag

Miskolcon is csak 3825 Ft-ért cserélték volna...

Azt mondta csak 2 év-nél régfebbi kártyát cserélnek ingyen.
"Méret váltás miatt nem, hisz akkor mindenkinekk cseréhetnék havonta akár..."

De kivágta ott helyben ingyen

(#9552) Muerte68 válasza kory24 (#9551) üzenetére


Muerte68
addikt

gyönyörű cég a telenor-az illegális vágás mehet a csere nem jár :U

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9553) csiki52 válasza jatszo (#9550) üzenetére


csiki52
tag

ez a leirás a tökéletes hiba nélkül települt, minden beállitást megtartott kivéve a háttérképet.
ne feledjük a beazonositás után a proxy-t kikapcsolni és csak a megszokott wi-fi vel folytatni mert megáll a letöltés.
a telepités 5 perc alatt végbe megy, /B370 verzio / természetesen ez most pár órai használat után állitom:
FR-t nem csináltam, ha a későbbiekben gond lenne itt megirom.

(#9554) bubus66 válasza snakebait (#9548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt egy video (köszönet robi64) a videóért. ha eze alapján csináld már tölti is lefelé.

a letöltés előtt az hozzáférési pontot is tedd vissza a meg a porxyt is eredeti állásába..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9555) csiki52


csiki52
tag

itt egy kép hogy a Hisuite hivatalosnak ismerte fel és együttmüködik. eddig nincs hiba

(#9556) leixlo80 válasza bubus66 (#9545) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Nem állítom, hogy örökre jó lesz, de eddig minden rendben van vele. Ha találok valamit akkor úgyis beírom ide.

(#9557) bubus66 válasza leixlo80 (#9556) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én fogok minden képen csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9558) Robertó79


Robertó79
tag

Memória kártyát akarok cserélni a telóba, hogy lehet azt megcsinálni, hogy a régi kártyáról minden átmenjen az ujra? A játtékok meg a programokra gondolok !

(#9559) snakebait


snakebait
senior tag

Köszönöm szépen bubus66,jatszo,csiki52 önzetlen és gyors segítségét,leírást,videót,mindent :R
Tölti szépen lefelé proxyn keresztül,hivatalosnak felismerve,csak ki kell várni. Telepítéssel nem lesz mostmár így gond remélem. Rengeteg kis apróság van amire oda kell figyelni,mert ha csak egy valamit elszúr az ember fia be@arik a dolog. Pl; nem állítottam vissza a proxyt,úgy hagytam mondom majdcsak letölti,erre most nézem leállt félúton :B Majdcsak noo :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9560) bubus66 válasza snakebait (#9559) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia írtam, hogy állj vissza mind a kettővel..

Én is köszönöm a leírásokat robi64-nek meg a videót

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9561) bubus66 válasza snakebait (#9559) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia írtam, hogy állj vissza mind a kettővel..

Én is köszönöm a leírásokat, mindenkienk, robi64-nek meg a videót

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9562) snakebait válasza bubus66 (#9561) üzenetére


snakebait
senior tag

Háááát,nagyon fura ez a 7.0,vagyis inkább az Emui 5. Elsőre nagyon nem jön be. A 4-ben sokminden jobb volt nekem( pl.az értesítési sáv nem áttetsző,az ikonok ha témát váltok nem változnak),habár sokkal gyorsabb ez. Kíváncsi leszek akksira meg memória kezelésre.

Nem jövök rá egyvalamire; naptár vidget kivan tűzve az értesítésekkel és nem akar áttetsző-sötét lenni. Azelőtt olyan volt. Most itt Emui 5-ben ezt nem lehet sötét-áttetszővé tenni? :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9563) gianone válasza snakebait (#9562) üzenetére


gianone
őstag

Nem mennek a témák? Mi lett a build numbered?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9564) snakebait válasza gianone (#9563) üzenetére


snakebait
senior tag

De mennek a témák,nem az a gond. Hanem ha a naptár widgetet kiteszem az nem lesz áttetsző,sötét. Azelőtt valahogy olyan volt,csak nem tudom hogyan. Most naptár beállításainál sem találok olyan lehetőséget.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9565) gianone válasza snakebait (#9564) üzenetére


gianone
őstag

Ha nem változnak az ikonok, akkor valami csak nem megy... A kérdésre ettől még válaszolhattál volna.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9566) snakebait válasza gianone (#9565) üzenetére


snakebait
senior tag

Build szám: VNS-L 21 C 32 B 370 De hagyjuk is itt abba,nem az,hogy nem válaszolok hanem TE nem értesz. Nem az ikonok nem változnak,hanem a kitűzött naptár widget nem lesz áttetsző.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9567) gianone válasza snakebait (#9566) üzenetére


gianone
őstag

Azt én értettem, de előtte ezt írtad:

"az ikonok ha témát váltok nem változnak"

Nem én találtam ki. Tényleg hagyhatjuk. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9568) bubus66 válasza gianone (#9563) üzenetére


bubus66
nagyúr

De mennek a Témák miért ne mennének csak nekem is telepítés után a 6.0 témája maradt toltam neki egy FR és már jó is lett.. Igaz csak egy van benne, és az ikonok is változnak témáknál.

Te meg próbáld meg azt a videón lévő FF beállítás hátha rendbe teszi a buildet neked.

(#9562) snakebait

Szerintem meg sokkal jobb lett mint a 6.0 a HiSuitet is sokkal gyorsabban kezeli, sokkal gyorsabb lett a TC-be ben ha lecsatlakoztatom a gépről nem maradbent meghajtóként hanem egyből le csatlakozik, stb

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9569) csiki52 válasza snakebait (#9564) üzenetére


csiki52
tag

a témák nekem sem átlátszóak de nem emlékszem hogy a 4.1 EMUIBAN azok lettek volna igaz nem nézegettem ott sem.
Nekem bejön az 5.0 s elég jol testreszabható átmenetek hátterek stb az akku 3% ot merült éjszaka kb 12 óra alatt ugy hogy nekem az internet éjjel nappal be van kapcsolva.
szerintem az átlátszóság a widgeten mulik mert nekem pl az időkép és az óra átlátszó volt és az is maradt

(#9570) gianone válasza bubus66 (#9568) üzenetére


gianone
őstag

Én eleve úgy csináltam.

Abból gondoltam, hogy nem mennek neki a témák, amit írt. :D

"az ikonok ha témát váltok nem változnak"

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9571) robi64 válasza snakebait (#9566) üzenetére


robi64
aktív tag

Alapbó a naptár widgeteteknek fehér a háttere,témával lehet cserélni (természetesen ha témázva van maga com.android.calendar).
Pld. póbáld ezt a témát (2 kép),én amit csináltam magamnak 4.1-re,úgy irtam meg,hogy egészen áttetsző és itt is működik csak nem az egész téma,mivel mégis más a rendszer,újra kell irni.

[ Szerkesztve ]

(#9572) Pista622 válasza bubus66 (#9561) üzenetére


Pista622
tag

Sziasztok! Ki szeretném próbálni,ezt az FF-es megoldással a 7-et.Na most 1-2 kérdés.Telekomos a keszülekem L21C432B371 jó nekem? Utána Factory reset kell?Gari elvész?Ha valami gondom van vele ,hogy csinálom vissza? előre is köszönöm!

(#9573) bubus66 válasza Pista622 (#9572) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha a Telekomoson a B161 van akkor jó rá, van egy RollBack csomag amivel vissza lehet állni a 6.0-ra.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9574) snakebait válasza robi64 (#9571) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszi a témát,fel is tettem,nagyon jó ez a sötét,nem szerettem a fehéret. Harmadik képen hogy lett olyan átlátszó a naptár? Én most letöltöttem egy naptár widgetet ami átlátszó. De előzőleg,Emui 4-en nem volt plusz progi naptárhoz és úgy is átlátszó volt a widget.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9575) Pista622 válasza bubus66 (#9573) üzenetére


Pista622
tag

Factory reset kell? köszönöm.

(#9576) jatszo válasza Pista622 (#9575) üzenetére


jatszo
aktív tag

Ajánlott a factory reset. :)

(#9577) csiki52


csiki52
tag

EMUI 5.1 lesz -e P9 Lite -ra ? van valami hír rola?

(#9578) bubus66 válasza Pista622 (#9575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nagyon ajánlott..

(#9577) csiki52

Még az 5.0 sincs hivatalosan kinn, de biztos, lesz rá.... max a Huawei P9 Lite (2017)-re

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9579) sepyi


sepyi
aktív tag

Bétára mindenhogy hibaüzit dob. A háromgombossal is és a proxys otásra is az írja, h. töltsek le egy hivatalos verziót.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#9580) snakebait válasza gianone (#9570) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem jól fejeztem ki magamat,nem a témák nem mennek és nem az ikonok nem változnak,hanem azok az "ikonok" vagy hogy nevezik hivatalosan? kapcsolók? amik a lehúzott értesítési sávnon vannak(wifi,adat,blutut,stb.) Azok nem változnak meg másik témánál,max.másik színt kap. Emui 4-nél másik alakúak is lettek. De nem vészes,túlélem :D Béke.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9581) jatszo válasza csiki52 (#9577) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nem lesz 5.1, az új funkciókat beleteszik az 5-ös verzióba leghamarabb júniusra várható.

[ Szerkesztve ]

(#9582) csiki52 válasza jatszo (#9581) üzenetére


csiki52
tag

köszi az infot

(#9583) bubus66 válasza sepyi (#9579) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Hivatalos verziót azt majd felfogod tudni rakni addig ez csak félhivatalos még nálunk nem lesz elérhető az OTA..

(#9580) snakebait

Igen más alakúak lettek, ha másik témát használtál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9584) espista


espista
senior tag

Jól olvasom bubus66 blogjában, hogy az FF által talált B370-es 7.0-ás romok nem telepíthetőek sehogyan?

Romani ite domum!

(#9585) bubus66 válasza espista (#9584) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen jól olvastad találsz egy videót a FF proxy beállitásához

VNS-L21C432B370 Függtelen dual SIM-es (feltétele nem ajánlott a 3 gombossal és a Szervizmenüből sem lehet telepíteni).A Firmware Finder. és proxy módosítással feltehető. De ez csak félig hivatalos mivel hivatalos csak akkor lesz, ha már nálunk is ki adják rá a 7.0-át.

VNS-L21C432B371 Függtelen Single SIM-es (feltétele nem ajánlott a 3 gombossal és a Szervizmenüből sem lehet telepíteni). A Firmware Finder. és proxy módosítással feltehető. De ez csak félig hivatalos mivel hivatalos csak akkor lesz, ha már nálunk is ki adják rá a 7.0-át.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9586) espista válasza bubus66 (#9585) üzenetére


espista
senior tag

Ok, köszi. A proxy-s megoldás megvan, a Honoromon is úgy csináltam. Az FF által talált 3 fajta B370 között van valami különbség?

Romani ite domum!

(#9587) bubus66 válasza espista (#9586) üzenetére


bubus66
nagyúr

A legnagyobb töltsd le 1,943 GB-sat

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9588) snakebait válasza bubus66 (#9568) üzenetére


snakebait
senior tag

Amiket említesz én pont nem használom,nem alkalmazom,tehát erről nem tudok nyilatkozni,viszont összességében nézve nekem jobban bejött a 6.0,főleg kinézetre. Egetverő változást nem vettem észre...hazudok,akksi fogyasztása nagyon rossz. Merül mint a fejsze. Reggel 5 órakor 50%-on volt,most meg majd csutkára lemerült úgy,hogy délelőtt alig használtam. Ja,és éjszaka repülőben 10%-ot merült :Y Igaz nem volt factory reset. :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9589) MR ME válasza snakebait (#9588) üzenetére


MR ME
aktív tag

nekem volt, és ugyanez a helyzet, jó ha egy napot bír....

(#9590) bubus66 válasza snakebait (#9588) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igaz nem volt factory reset Itt a baj nekem volt és nem merül ment az állat reggel 100% volt most 92 % van... még egy napot se kellett várni, hogy jöjjön a bug.... Mikor fel tettem FR előtt olyan lassú volt mint a szabadnapos lajhár meg félnap kellett mire ki tudtam kapcsolni az FR megoldotta a problémám..

Különben akkor meg ott a rollback és vissza kell menni a 6.0-ra..

Meg tudod mi az érdekes ha valaki elkezd egy bugot akkor egyből csatlakozik jó pár user, hogy neki is ez volt a hibája, de az milyen érdekes addig semmi gondja nem volt. Na ez ami nagyon tetszik még..

összességében nézve nekem jobban bejött a 6.0,főleg kinézetre ezen lehet változtatni a témákkal szerintem meg jobb mint a 6.0 legalább is sok téren.. Neked nem jön be akkor ott a RollBack meg a B160-as ROM és vissza állsz a 6.0-ra de ott nem úszod meg az FR mert a RollBack csinál egyet..

Tessék itt a RollBack pack

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9591) csiki52 válasza bubus66 (#9590) üzenetére


csiki52
tag

Természetes, hogy kell FR ez mindig is egyértelmű volt én pusztán lustaságbol nem csináltam meg eddig, és amint valami hiányosságot tapasztalok azonnal végrehajtom.
Nálam eddig sem lassulás sem hiba nem volt, az akksi fogyasztása is tökéletes /idáig/
Én elsősorban GPS navigációra használom / fut rajta gond nélkül IGO, Navigon, Sygic, waze /
ilyenkor autós töltővel megy természetesen.
Használom Skype- ra, fényképzgetésre meg az alap funkciokra / telefon, sms / másra ritkán.
Nyilván mindenkinek más a fontos :
...de pl egyáltalán nem facebookozok..halkan megjegyzem hogy amig a Fbook alkalmazás és a Messenger telepitve volt zabálta az akksit...
elnézést a hosszu szövegért nekem idaig ezek a tapasztalatok...

(#9592) espista válasza bubus66 (#9587) üzenetére


espista
senior tag

Köszi. Fent is van. Működik szépen. Most pár nap tesztelés.

Romani ite domum!

(#9593) bubus66 válasza csiki52 (#9591) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9591) csiki52

Nem is terád gondoltam..

Te írtad, hogy nincsenek háttérképek neked? Mert nekem van lehet hogy az is az FR hiánya.

Nem hosszú a szöveg na így van az FB alkalmazás az valami förmedvény..

(#9592) espista

Szívesen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9594) csiki52 válasza bubus66 (#9593) üzenetére


csiki52
tag

nem én hiányoltam a háttérképeket ott van a témakezelő azzal bármit lehet letölteni, legalábbis nálam megjelent egy külön ikon/alkalmazás

(#9595) #38015744 válasza bubus66 (#9554) üzenetére


#38015744
törölt tag

Csak éppen ez a videó az FF frissítése előtti...Az új FF teljesen más...A settings-ben sz@r sincs,nem lehet megcsinálni....

(#9596) bubus66 válasza #38015744 (#9595) üzenetére


bubus66
nagyúr

Érdekes módon én meg tudtam csinálni valamint mások is csak te nem??? Tessék a gyengébbek kedvért csináltam egy leírást..

Tud a kardárkúti benzinkutas meg mondta .................................

(#9594) csiki52

Akkor bocs vissza keresem majd, hogy ki írta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9597) #38015744 válasza bubus66 (#9596) üzenetére


#38015744
törölt tag

Hiába flegmázol akkor sem megy...Ugyanígy csináltam az asszony telójával a lépéseket,de továbbra is csak a B336 van a frissítéseknél,mert jelentkezett tesztelőnek....Jelenleg a B160 van fent....

(#9598) jatszo válasza #38015744 (#9597) üzenetére


jatszo
aktív tag

Akkor várd meg a hivatalos frissítést. :)

(#9599) bubus66 válasza #38015744 (#9597) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem flegmázott senki, te fikáztál akkor miért nem írod, hogy milyen van rajta.. A kis ujjamból nem tudom kiszopni, hogy a B336 van rajta. Így van vagy visszaállsz a 6.0 és úgy teszed, fel, vagy meg várod a hivatalost.

(#9598) jatszo

Nézd meg a privátodat légyszíves, amit átküldtem ezt néz meg, és ha kell még bele valami akkor szólj. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9600) Peterking válasza #38015744 (#9597) üzenetére


Peterking
tag

Nekem is 336 van fent. Végigcsináltam a leírást és most tölti le a 370est.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.