Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) ORCA58


ORCA58
addikt

Egy "érdekesség"?
Ahogy elnézem, a T új árazását, nagyon le fog csökken a szolgáltatói telefonok száma.
Jelenleg arany társkártyával durván 10 000 FT-ba kerül a korlátlan belföldi telefon és SMS szolgáltatásom. Ehhez vettem 34 000 Ft-ért a P9 lite telefont 2 év hűséggel. (volt hogy ennél is olcsóbban adták)
Most a díjcsomag ára 15 000 Ft amiben EU roaming is ingyenes. (csak magyar nincs). Ha nem akarok telefont venni, akkor elengednek 4000 Ft azaz 11 000Ft a havi díj.
Ha telefont veszek, (a példa a P9 Lite 2017 aminek lista ára 81 300 FT ) akkor a havi díj 15 000 és a telefon árából elengednek 48 000 Ft-ot, azaz 33 360 FT-ot kellne érte fizetni. Viszont a szolgáltatás havi 4000-el drágább ami 2 év alatt 96 000 Ft.
Tehát a telefont megkapom kedvezményesen 129 360 Ft-ért. Ez ám a nagy biznisz! Alig várom, hogy leteljen a 2 évem! :F

(#9202) ANDROID??? válasza ORCA58 (#9201) üzenetére


ANDROID???
addikt

Megnyugodhatsz a többinél sem fogsz mást találni... :K
Nem is értem a vodánál hasonló konstrukcióban vásárlókat.. :N

Diabo6: ???

[ Szerkesztve ]

(#9203) gianone válasza ORCA58 (#9201) üzenetére


gianone
őstag

Ez majdnem pontosan így van. A társkártyák óriási előnye volt, hogy nem volt plusz költség készülékvásárlás esetén. És durván felemelték a telefonok árát is. Most annyi a Novám a magentás 50000-s kedvezménnyel, mint előtte hónapban a 15 %-os akcióban az 50000 nélkül.
Egyébként fogalmam sincs, hogy nem vették észre emberek eddig is a 96000-t, mert pl. sima Next M-re megvolt ugyanez. Viszont sokan nem tudnak számolni.

Azt az egyet kifelejted, hogy ha társkártyád van, akkor több előfizetés van, tehát 20 vagy 25 % lejön a 11000-ből.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9204) ORCA58 válasza gianone (#9203) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem! 25% csak akkor, ha otthoni szolgáltatásod is van, már pedig az IPTV-ből nem kérek.
Ha több Mobil kártyád van, a legdrágábból nem engednek, csak az olcsóbból 20%-ot, ez az esetemben egy 3000 Ft-osból lenne 600 kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#9205) gianone válasza ORCA58 (#9204) üzenetére


gianone
őstag

Aha, hát mondjuk nem tudhattam, mitől ATK, ezért írtam vagyot. Akkor hűség után erősen át kell gondolni a lehetőségeket. Mondjuk jön Digi és szociális net is elvileg. Szóval szerintem alakul ez még.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9206) Diabo6


Diabo6
senior tag

Ráadásul ha elfogy a net akkor nem lassítják, hanem lekapcsolják...

(#9207) steele80


steele80
senior tag

Valaki találkozott olyannal, hogy egyszer csak nincs térerő és szolgáltatás és mindaddig nem is lesz míg újra nem indítottam a telót? Wifi-re sem jelentkezett fel. :(

(#9208) Zsüll válasza steele80 (#9207) üzenetére


Zsüll
tag

Én találkoztam. Egy frissítés után. Sőt, nálam mindegyik után van valami hiba. Szóval erősen ajánlott mindegyik után egy teljes gyári beállítások visszaállítása. Nálam megoldotta a mobilnet és wifi hibát :D

(#9209) Clander válasza online1986 (#8415) üzenetére


Clander
tag

Van valakinek infója a 7.0-val kapcsolatban? :)

Bocsi online1986 véletlen neked címeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#9210) ANDROID??? válasza Clander (#9209) üzenetére


ANDROID???
addikt

Természetesen, van Béta :K

steele80: 100-szor leírva, hogy frissítés után Factory, ha az nem volt lehet meglepődni :K

[ Szerkesztve ]

(#9211) steele80 válasza ANDROID??? (#9210) üzenetére


steele80
senior tag

Nem volt frissítés. Kb 1 hónapos készülék és a main kívül idáig soha nem csinálta.

(#9212) szkaroly válasza ORCA58 (#9201) üzenetére


szkaroly
senior tag

Én a múlt héten vettem a Telenornál. Blue M-hez van most kedvezményesen. 6500-ötöt fizettem a telefonért, havidíj 6600. Korlátlan hálón belül, 200 perc kivül. 2 GB net. Plussz korlátlanul nézhetem a közszolgálati csatornákat a MyTV-n. Ez csak az M4 miatt számít persze.

Poco X3 Pro

(#9213) ANDROID??? válasza steele80 (#9211) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sebaj próbálj egy FR-el javítani a helyzeten, elvileg segíteni fog.
Eredménytelenség esetén mehet a szervizbe. :K

[ Szerkesztve ]

(#9214) Doki42 válasza Diabo6 (#9198) üzenetére


Doki42
őstag

Köszi!
Megnézem a honlapot hátha nekem is fenn marad.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9215) giornalista


giornalista
senior tag

sziasztok ismét!
megrendeltem végül is a Telenortól egy P9 Lite-ot. 5 ezer forint volt, plusz 24 hónapig 1500-zal magasabb havidíjat fizetek, az 36 ezer forint, szóval összesen 40-41 ezer forintért van két évig egy garanciális telefonom.

egy LG G3-mat vált majd, ami sajnos két év három hónap (és egy nemrégiben történt szerelés) után végső nyugalomra szenderült.

szemeztem a P9-cel (és a 2017-es A5-tel is), de az egyik 50, a másik 90 ezer forinttal lett volna több, így ár/érték arányban biztos, hogy jól jártam. amitől kicsit tartok, az a kamera, a G3-ban egészen nagyszerű volt, itt a tesztek nem dicsérik igazán, de a célnak azért minden bizonnyal megfelel majd.

szombaton érkezik, izgatottan várom :)

(#9216) bubus66 válasza giornalista (#9215) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia üdv a csapatba.

Az OFF topickba raktam be képet ami a P9 Litevel készült.

Itt van. semmilyen beállítás nem volt..

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9217) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Belefutottam az első problémába a telefonommal. Még az előző Sarsung telefonomhoz vettem egy ilyen Samsung EO-MG920 Bluetooth headset-et ami tökéletesen működött és működik is a samsung telefonnal.
De a P9 lite az nem igazán akar vele párosodni, mi több abszolút nem is látja.

Lehet ezzel kezdeni valamit vagy keressek egy új, másik fajta headsetet?

(#9218) zolle válasza giornalista (#9215) üzenetére


zolle
tag

Én iPhone 5s-ről jövök ami azért nem mai csirke, de a P9L kamerája kimondottan moslék, még ahhoz képest is, nem hogy egy friss modellhez képest :( Ettől eltekintve kb tökéletes telefon.

(#9219) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
Vettem egy Lite telefont. Az a bajom vele,hogy nem tudok belépni a google fiókomba. Mikor beîrom az email cîmet folyton kidob és nem engedi a jelszó beîràsàt.
Tudja valaki mi lehet a baja? B161 rom van rajta ha ez számît.
Telefonàlni stb mindent tudok vele de a google fungció nem működik rajta.
Egyébként elvileg vadi új a készülék én bontottam ki.

(#9220) bubus66 válasza tomic (#9219) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia lépjél ki a gépen a fiókodból és úgy próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9221) tomic válasza bubus66 (#9220) üzenetére


tomic
addikt

Szia!
Nem vagyok benne. Csak a régi telefonon hasznàltam az appot. A régiből kivettem a sim karit ebbe beletettem de nem akarja a jót.

(#9222) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Sziasztok!

Próbálgattam a biztonsági dolgokat a telefonon, ujjlenyomat, ilyesmi, és nem tudom mit állíthattam el, de most nem engedi meg, hogy a képernyő feloldás mód. Azt írja, hogy Rendszergazda, szabályzat vagy adattár letiltotta. Mit lehet ez ellen tenni?

(#9223) Zoly75 válasza Zoly75 (#9222) üzenetére


Zoly75
aktív tag

Mármint, hogy ne legyen védelem a zárképernyőn

(#9224) Diabo6 válasza Zoly75 (#9222) üzenetére


Diabo6
senior tag

(#9225) ORCA58


ORCA58
addikt

A messenger-rel csináltak valamit, vagy csoda történt, mert 3 napja feltettem, és azóta is fut a Nugat bétán, és nem dobta ki egyszer sem. Az összes fogyasztásból 1,5 % csak a messener. :Y Az aksi ettől függetlenül merül rendesen. A cella készenlét 20% telefon tétlen 17% Az android rendszer pedig 16 +12%. Így 1 nap16 óra alatt vagyok 56%-on 1ó 20p kijelző idővel amire 9 % fogyasztást ír .
Nagyon gyanús, hogy össze vissza számol.
A legérdekesebb, hogy a messenger nem jelent meg a képernyő lezárása után kikapcsolható listában, így ha akarnám sem tudnám rákényszeríteni a leállításra.

[ Szerkesztve ]

(#9226) Roxbury válasza ORCA58 (#9225) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem ugyanolyan retek. Igaz 1 hete telepitettem ujra csak. Ma kb 25 szor kidobott, ahogy szokott is. Legrosszabb, amikor leirom a szoveget, ranyomok a kuldesre, es akkor kidob. Ma kb 10 szer elofordult, es elo is szokott minden nap.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#9227) 98bja


98bja
senior tag

Valahogy ki lehet kapcsolni a stock kamera alkalmazásban videó módban a hang zajszűrését? Nagyon rossz így a hangminőség... Más alkalmazásokban jó a hang, de eléggé idegesítő mindig átlépni egy másikba ha videózni akarok.

(#9228) ORCA58 válasza Roxbury (#9226) üzenetére


ORCA58
addikt

Na azért ezt nekem sohasem csinálta. Csak akkor állt le, ha nem használtam egy meghatározhatatlan ideig, de most jó. :DD

(#9229) smiti válasza smiti (#9217) üzenetére


smiti
addikt

Esetleg erre valaki? :U

(#9230) Roland0224 válasza Roxbury (#9226) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nekem eddig ez az egyetlen problemam van a betaval csak tobbi minden mas jo (kop kop)
Most leszedtem netrol egy regbbit meg a "napom" behozasa elottit hatha azzal jobb majd irom a tapasztalatokat😃

[ Szerkesztve ]

(#9231) petya220 válasza smiti (#9229) üzenetére


petya220
senior tag

Lehet,hogy csak samsung telefont szeret :DDD fogalmam sincs.. próbálkozz vele még párszor, ha nem megy, akkor másik telefonnal is próbáld ki, ami NEM samsung :D ha azzal sem, akkor headset csere :(

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9232) petya220 válasza 98bja (#9227) üzenetére


petya220
senior tag

Ha van benne ilyen opció, akkor ott kell lennie...
Esetleg a pro kameránál, ha nem találod, akkor gondolom nincs benne. Én custom romot használok, így nem tudok többet segíteni :(

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9233) rbertkrl válasza zolle (#9218) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Azért a mosléktól messze áll. Még sötétben is lehet vele normális képeket csinálni kis állítgatással. Az 5sről ez nehezen mondható el, azért azt a szintet már bőven üti. Pláne az előlapija.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#9234) 98bja válasza petya220 (#9232) üzenetére


98bja
senior tag

Nincsen sajnos. Már egy csomó xml fájlt is átnêztem, próbáltam keresni valamit amit átírhatok, de nem jártam sikerrel.
(Ha már ott voltam kipróbáltam hogy a slow mo felbontást átraktam 720p-re de nem működött....😃)

(#9235) 98bja válasza zolle (#9218) üzenetére


98bja
senior tag

99%ban ha valaki azt mondja hogy fos képeket csinál az vagy 2000%-ra belezoomolva nézi, vagy pedig csak simán nem tudja használni.

(#9236) bubus66 válasza zolle (#9218) üzenetére


bubus66
nagyúr

zolle (#9218)

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Mert volt szerencsém látni 5s képeket mivel a fiamnak volt hát nem vágtam tőle magamat hanyatt..

(#9235) 98bja

Szia Szerintem meg vállalhatók a képek.

Ezt a Dráván csináltam semmit nem állítottam..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9237) 98bja válasza bubus66 (#9236) üzenetére


98bja
senior tag

Nekem kifejezetten tetszik a kamerája, nem én mondtam hogy rossz képeket csinál :)

(#9238) bubus66 válasza 98bja (#9237) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom, hogy nem te mondtad, írtam is neki..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9239) Gabis válasza bubus66 (#9236) üzenetére


Gabis
őstag

A kutyus feje olyan mint egy festmény. Ez szoftveres hiba?

(#9240) giornalista válasza bubus66 (#9236) üzenetére


giornalista
senior tag

néztem ezeket a képeket, nem rosszak, de... hogy mondjam. legfeljebb telefonon, esetleg facebook-szinten használhatók bármire. a G3-mal olyan fotókat lőttem, amelyek aztán windows desktopként végezték több ismerősöm számítógépén, szóval más szint.

csodálkozok, hogy ennyire lebutították ezt a kamerát, de persze messze nem használhatatlan.

(#9241) Just_Reboot válasza giornalista (#9240) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ilyet is ki lehet belőle hozni, minimális utómunkával persze.

(#9242) Muerte68 válasza Gabis (#9239) üzenetére


Muerte68
addikt

annak mondható-a gyártók a könyebb használat miatt úgy állítják be a kamera szoftvert hogy autómatikusan javítja a képet :K És mivel az a cél hogy a kijelzőn jól nézzen ki arra van rágyúrva,e miatt festményesek sokszor a képek.

Vagy zaj vagy maszat :K

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9243) Gabis válasza Muerte68 (#9242) üzenetére


Gabis
őstag

A zajosodást ISO értékkel még lehetne korrigálni de ez a maszatolás... Sajna a kamera és a memóriakezelés egy fekete pont ennél a készüléknél.

(#9244) steele80


steele80
senior tag

Ugye azt senki nem gondolja komolyan, hogy mobillal fotóművészetre hajt és ehhez keres telefont? Ez kb akkora baromság mint bakancsban focizni!

(#9245) zs.tom válasza Just_Reboot (#9241) üzenetére


zs.tom
tag

"Minimális utómunka" :C OMG ez minden csak nem minimális. Amúgy szép képeket lehet csinálni a telóval, természetesen a mélységélesség a fix 2.0 apertúra miatt közel sem olyan mint egy 1.8-as vagy 1.4-es obijektívvel és DSLR géppel. Elárulok egy titkot, nem a technikától lesz rossz egy kép, nekem anno jelent meg telefonnal készült képem újságban. Abban az esetben ha komoly zoomot és shallow mélységélességet akarsz akkor vegyél egy tükrös vagy mirrorless gépet és mehet a móka :)

(#9246) bubus66 válasza steele80 (#9244) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia pedig sajnos sokan ezt gondolják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9247) ANDROID??? válasza bubus66 (#9246) üzenetére


ANDROID???
addikt

Természetesen ezt mind 100 alatt ;]
Nem értem, miért nem vesz valaki a tel. mellé fényképezőt, van sok nagyon jó gép amit olcsón be lehet szerezni használtan, vagy épp kifutó :K

(#9248) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok,

Munkahelyi telefonnak egy ilyenben gondolkozom. Ami nagyon fontos lenne nekem: céges mail exchanges e-maileket lássam, tudjak rá válaszolni. Jól gondolom, hogy ezt tudja a P9 lite?

Ha így állítom be, akkor az működni fog? van valakinek gyakorlati tapasztalata?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#9249) Diabo6 válasza steele80 (#9244) üzenetére


Diabo6
senior tag

De sajnos sokan úgy vannak vele, hogy egyből zsebből elő tudják kapni és le tudják fotózni a frissen felszolgált éttermi vacsorát (mert ugye azt postolni kell), mindezt olyan minőségben, hogy a rizsszemre is rá lehessen zoomolni. Persze mindezt azért, hogy a facen és az instán jól mutasson. Abba meg senki nem gondol bele, hogy a 10+ os megapixel mennyire foglalja a tárhelyet az SD-n és mennyi adatot zabál fel a feltöltése a mobilnetből :D

(#9250) dzoli87 válasza Lasersailing (#9248) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Kezelni tudja, de subfolderek esetén nincs értesítés sajnos! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.