Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) ANDROID??? válasza Diabo6 (#9100) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mondtam ilyet? :F
Tuti, hogy kezdésnek jó az olvasás. :K

..de szerintem lapozhatunk.. :K

[ Szerkesztve ]

(#9102) petya220 válasza Diabo6 (#9100) üzenetére


petya220
senior tag

Itt vagyok :D :P

Amúgy, nem bántásból írtuk neki, amit. :DD Csak tanács, hogy ne legyen csórinak téglája...

Amúgy, Bubus írása tökéletes erre :R

ÉÉÉS Te itt sem vagy ;] ;] :P

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9103) Diabo6 válasza petya220 (#9102) üzenetére


Diabo6
senior tag

Jó fiatal lehetsz, ha okostelefon szakértelemmel születtél :) És amíg meticilus küldi nekem a romokat és frissítéseket, illetve ameddig még huawei témák és egyéb kiegészítők vannak az sd kártyámon, addig a kezem visszanyúl. arról nem is beszélve, hogy asszonynak még P9 lite-ja van, így már csak amiatt is olvasnom kell a fórumot :) muhaha:D

(#9104) xeo98


xeo98
csendes tag

P9 Lite 2017

Itt a 3Gb verzió a fanyalgóknak :D
Ez azért mocsok húzás a huaweitől... Még nem néztem meg mivel tud többet mint az elődje, de a ram miatt sok eladó p9 lite lesz most a piacon :)

(#9105) Diabo6 válasza xeo98 (#9104) üzenetére


Diabo6
senior tag

Hát aki azért adja el, hogy a 2017-es lite-ra cserélje az meg is érdemli a ráfizetést...
És valóban undorító húzás volt ez. Máshol már alapból a 3gigás jött ki tavaly, nekünk meg szépen elnyújtották.

(#9106) gianone válasza Diabo6 (#9105) üzenetére


gianone
őstag

Az EU-ból megkapja, 60-70 között. Simán megéri.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9107) gianone válasza Diabo6 (#9105) üzenetére


gianone
őstag

Az EU-ból megkapja, 60-70 között, gyári garival, nem sufni GSM-ből. Simán megéri.

Opsz, itt zavar volt az erőben. Nem akartam duplázni. :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9108) petya220 válasza Diabo6 (#9103) üzenetére


petya220
senior tag

Hát.. na :l Baj? :D Amúúgy, yap, fiatal... 18 éves vagyok :P

Jól van :D Jól teszed, csak vicceltem, tudod ;]

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9109) robi64


robi64
aktív tag

Lehet elfogyott nekik a Kirin 650 processzor :F,frissitésre pedig váják az Android O-t,hogy egy kalap alatt végezzenek. :U

(#9110) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

Olyan volt már a 6.0 verzióval másnál is, hogy ha bluetooth-on keresztül zenét hallgatok, majd jön egy hívás, és a hívás végeztével folytatódik a zene, de a mély tartomány egyszerűen megszűnik!
Leállítom a lejátszást, mejd megint elindítom és újra van mély!
Olyan mint ha valami filter bekapcsolva maradna!
:R
Poweramp és Neutron is ilyen!

[ Szerkesztve ]

(#9111) ANDROID??? válasza xeo98 (#9104) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#9112) Roxbury


Roxbury
őstag

Nem ertem ezt a telefont, pillanatokon belul itt a P10 Lite, ennek semmi ertelme.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#9113) Muerte68 válasza Roxbury (#9112) üzenetére


Muerte68
addikt

pont ez utána nehéz lesz eladni most viszont sokan megveszik a +1gb ram miatt-szerintem fölöslegesen de így lessz :K
Legalább olcsón lehet majd venni a 2gb-os ,amúgy teljesen jó verziót :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9114) bubus66 válasza ANDROID??? (#9111) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Csak azért kurv@ kíváncsi lennék, hogy abból a 199 hsz-ből hánynak van Huawei P9 Lite (2017)?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9115) szkaroly


szkaroly
senior tag

Mai nap én is vettem egy ilyen készüléket. Telenoros, Blue M csomag mellé kedvezményesen. Nagy meglepetésemre sehol sem kaptam hozzá mágneses tokot, csak tépőzáras van mindenütt.

Poco X3 Pro

(#9116) ANDROID??? válasza bubus66 (#9114) üzenetére


ANDROID???
addikt

Biztos van vagy 3-nak :)
Érdemes futni megvenni ;]

[ Szerkesztve ]

(#9117) bubus66 válasza ANDROID??? (#9116) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja én majd júniusba veszek a lányomnak egyet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9118) MR ME


MR ME
aktív tag

sziasztok!

téma szerkesztésben kellene nekem egy kis segítség, aki jártas benne az esetleg tudna adni vmi leírást, hogy milyen programmal és hogyan merre hány méter? :)

előre is köszi

(#9119) dzoli87 válasza dzoli87 (#9110) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Senkinél nem jelentkezett vagy már ki lett tárgyalva?!

(#9120) ANDROID??? válasza bubus66 (#9117) üzenetére


ANDROID???
addikt

Úgy legyen ;)
Szóba hoztam én is a P8L cserét az említett típusra, de.arra jutottunk, hogy az a +1GB nem ér annyit rátenni, még garos, kihasználva meg úgy sem lenne az a +1GB, hogy érjen jelenleg úgy 40-50e ráfizetést..

(#9121) zolle


zolle
tag

Sziasztok

Van lehetőség arra, hogy a két simből az egyiken csak a voice-ot használhassa a telefon, és semmilyen adat ne mehessen rajta ki/be?

(#9122) Toby0501 válasza ORCA58 (#8936) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Vettem rá ilyet (mer' óccsó), valóban nem rossz. A felhelyezése nagyon egyszerű és az ujjlenyomatokat sem vonzza annyira, mint a gyári fólia. Azt viszont nem tudom, hogy milyen lézerrel vágták, ~1mm-rel rövidebb, mint a kijelző, azzal picit ügyeskedni kellett, hogy ne legyen feltűnő. Illetve a törlőkendő, amit adtak hozzá, nekem nagyon szöszös volt, minden törlés után több szemét volt a kijelzőn, mint előtte. :D

(#9123) 98bja


98bja
senior tag

Rootoltam ma délután a telefont, letöröltem pár felesleges appot így sikerült kicsit javítanom az elérhető ram méretét. Az eddigi 600-650MB helyett most 800-850 van. Nem sok, de valami.

(#9124) rbertkrl válasza 98bja (#9123) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nekem EMUI-val is annyi az elérhető, amennyire most sikerült megcsinálnod. Nálam a Messengert is kilövi a mem.tisztító és mióta ezt megcsináltam a teló hasít.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#9125) bubus66 válasza ANDROID??? (#9120) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt most honnan szedted mikor a Telekom honlapja nem is működik

Különben meg tarifa csomagtól függő.. De 40-50 biztos, hogy nincs ha meg lenne annyi a P8L és a P8L (2017) között akkor nem csak az 1Gb RAM különbség van ha nem elég sok...

Remélem nem kell felsorolnom az ellen érveket..

A P9L és a P9L (2017) az más tészta, de akkor is tartom azt amit írtam, hogy a lányomnak az kell.. És (mint itt jó pár helyen olvastam, ilyen milliomos csemeték) "hogy nem érdekel az ár" ha valamelyik gyerekemnek kell....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9126) ANDROID??? válasza bubus66 (#9125) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mind1 :)

[ Szerkesztve ]

(#9127) ORCA58 válasza bubus66 (#9125) üzenetére


ORCA58
addikt

Délután kicsit működött, és guta majd megütött. Az új tarifa rendszerükkel ugyan azt a szolgáltatást, amit most használunk nejemmel olyan 4000 Ft-al drágábban kaphatom meg.

(#9128) online1986


online1986
tag

Nekem úgy tűnik béta Nougat- ba jobban kezelné a ramot.

(#9129) steele80 válasza bubus66 (#9125) üzenetére


steele80
senior tag

A P8 lite 2017 és a P9 Lite 2017 ugyanaz a telefon, csak régiónként változik az elnevezés.

(#9130) ORCA58 válasza online1986 (#9128) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha jó RAM kezelésnek számít az, hogy minden szükséges appot kilő, ha kell ha nem (kivéve Huawei gyári appok) akkor igen. Nem nagy öröm, hogy azért kell naponta 10-20 alkalommal a kezedbe venni és bekapcsolni a telefont, hogy a számodra szükséges appot újra és újra elindítsd. Ez amúgy az akkut is durván meríti feleslegesen.
Egyébkánt ne örülj, mert nem lehet tudni mikor milyen értéket mutat. Tesztelés alatt betöltöttem egy csomó programot, és 1GB fölött mutatta a szabad RAM-ot. Utána kilőttem az összeset, amit engedett, és a szabad RAM nem nőtt, hanem 500MB alá esett. :F

[ Szerkesztve ]

(#9131) MR ME


MR ME
aktív tag

Miért van az h ha be akarok állítani egy fényképet egy telefonszám mellé akkor csak pár (sztem gaimailes) nevet dob csak ki, és nem a teljes simen lévő névjegyzéket?

(#9132) Roland0224 válasza MR ME (#9131) üzenetére


Roland0224
senior tag

Sajnos a SIM kártyán lévő kontaktoknak nem lehet beállítani csak a telefonon illetve a gmail által szinkronizált kontaktoknak (ha jól tudom)

(#9133) MR ME


MR ME
aktív tag

Köszi, átmásoltam a telefonra és így már látja :)

[ Szerkesztve ]

(#9134) MR ME


MR ME
aktív tag

De így sem látszik a kép amikor hív :(

(#9135) sniper112 válasza MR ME (#9134) üzenetére


sniper112
aktív tag

a probléma neked az lehet hogy a simen voltak és vannak névjegyek
előszőr másold át a simen lévőeket a telefonra majd töröld le a sim kártyán lévőeket
akkor így elsődlegesnek a telefonban lévőt veszi és utána másolhatod vissza a simre majd így a megadott csengőhangon és képen fog szólni és látszódni híváskor és fogadáskor.

[ Szerkesztve ]

(#9136) MR ME


MR ME
aktív tag

értem, köszönöm, megpróbálom :) :R

(#9137) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Nekem P9lite munkatársamnak P9 van. Neki már kb. egy hónapja jelzett,hogy van 7.0 és le is szedte ota-n,míg nekem semmi. Ja,Szerbia,Vajdaság,Zenta a hely. Ez hogy lehetséges szerintetek? :Y

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9138) Muerte68 válasza snakebait (#9137) üzenetére


Muerte68
addikt

Először mindig a top telók kapják esetleg később az alsóbb kategóriások,de az is lehet hogy azok nem is kapják meg :(((

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9139) ORCA58 válasza snakebait (#9137) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezen nincs mit csodálkozni, hiszen két különböző készülékről van szó!

(#9140) 98bja


98bja
senior tag

Ki milyen ROM-ot használ?

(#9141) Balipal


Balipal
újonc

Üdv!

Segítésget kérnék:

Huawei P9 Lite vs. Xiaomi Redmi 3S Prime

2016 november óta használom a Xiaomit, 2x volt agyhalott még az elején, de az azt következő heti frissítés óta hibátlanul működik, azóta is imádom.
A hűségidő lejárta miatt hozzájutottam egy P9 Litehoz. A Redmi papíron erősebb.
A Lite mellett szól a friss garanciaidő.

Valaki, aki próbálta mindkét gépet?

Köszi!

(#9142) ANDROID??? válasza Balipal (#9141) üzenetére


ANDROID???
addikt

Üdv, van melyik okoste.... topic :K

(#9143) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most jöttem rá hogy eddig rossz topikba kérdeztem :D
Szóval megéri P8 Lite-t P9 lite-ra cserélni? Tud annyival többet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9144) petya220 válasza Sirandrish (#9143) üzenetére


petya220
senior tag

Szerintem igen. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9145) Muerte68 válasza Sirandrish (#9143) üzenetére


Muerte68
addikt

Bőven :K Több ram sokkal jobb kijelző a proci is gyorsabb pld

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9146) Sirandrish válasza petya220 (#9144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami érv esetleg? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9147) Zsocy155 válasza petya220 (#9144) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én is elcserélném a P8 Lite-omat a nejem P9 Lite-ára, de nem adja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9148) Sirandrish válasza Muerte68 (#9145) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kijelző nyilván jobb, de a több ramot hogy érted? Mindkettőbe 2 giga van.
Többet eszik a P8?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9149) petya220 válasza Sirandrish (#9148) üzenetére


petya220
senior tag

Szerintem 3 gigás verzióra gondolt.. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9150) petya220 válasza Zsocy155 (#9147) üzenetére


petya220
senior tag

Vedd el erővel! :DD ;]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.