Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) KVZacc


KVZacc
csendes tag

Megléptem a B371 > B381 upgrade-t. Nem volt egyszerű, mert a teljes csomag folyamatosan checksum hibás lett. Emiatt végül a kisebbik patch-et választottam, azt jóváhagyta a készülék.
Amúgy a B371 is óriási ugrás volt a FUT-os béta (B336?) után. Stabilan tette a dolgát, én nem találkoztam a korábban olvasott hibákkal; a háttérben futó alkalmazásaim is megmaradtak, így használhattam üzemszerűen. Lényegesen jobbnak tűnt, mint a B161 korábban.
Tesztelés miatt direkt nem volt FR, de nem is éreztem szükségét ez alatt a hét alatt. Most se macerálom, amíg valami olyan elő nem jön, ami miatt szükségét érezném.

(#9802) leixlo80 válasza KVZacc (#9801) üzenetére


leixlo80
csendes tag

FF-el fel akartam rakni a 380-at a 370-re, de a Full csomagra, és a patch-re is hitelesítési hibát írt. Te mivel raktad fel?

(#9803) robi 64 válasza leixlo80 (#9802) üzenetére


robi 64
tag

Ha már van N fent akkor a kisebb Zip megy,ha MM-ről akkor full,3 részből.

(#9804) KVZacc válasza leixlo80 (#9802) üzenetére


KVZacc
csendes tag

FF proxy-val, de nem a full csomagot. Az nekem is hibát dobott, a kicsi ment.

[ Szerkesztve ]

(#9805) morzsa16 válasza bubus66 (#9800) üzenetére


morzsa16
csendes tag

De a garancia megmarad?

(#9806) bubus66 válasza morzsa16 (#9805) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen abban az estebe ha visszaállsz hiba estén a 6.0-ra, akinek a garancia a fontos az várja meg a hivatalos, az FF letölt csak félhivatalos mivel még nálunk nem adták ki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9807) morzsa16 válasza bubus66 (#9806) üzenetére


morzsa16
csendes tag

6.0-ra ha vissza akarok állni egy sima roll back ugye?

(#9808) MR ME


MR ME
aktív tag

nekem is hitelesítési hibát ír mind2 csomagnál :(

(#9809) leixlo80 válasza KVZacc (#9804) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Tudom hogy elég lett volna a kicsi is de mivel nem engedte ezért próbáltam a nagyobbat is. Úgy tűnik a 380-as csomagok valamiért nem mennek.

(#9810) bubus66 válasza morzsa16 (#9807) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a RollBack és utána a Huawei oldalról letöltött csak az megy fel a Roolbackre

[link]

Csak a 7.0-ra lehet a RollBacket feltenni

A linken válaszd ki a telefonodnak meg felelő RollBacket és ROM-ot

L01=Single
L21=Dual

A ROM feltevése után csinál egy user resetet=factory resetet.

(#9809) leixlo80

A nagy csak az MM-re megy fel a B370&B371 nem

(#9808) MR ME

Mert a módosított proxyval kell ezt is letölteni és feltenni. Az FF letöltéssel nem működik.
És csak a kisebb a 300MB körüli megy fel.

Én feltettem mind két módszerrel..

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9811) morzsa16 válasza bubus66 (#9810) üzenetére


morzsa16
csendes tag

Köszi, de majd írok ide ha van valami. Úgy látom itt van pár segítőkész ember!

(#9812) KVZacc válasza leixlo80 (#9809) üzenetére


KVZacc
csendes tag

Egy próbát megér, ha van helyed: bekapcsolt FF proxy mellett indítsd el a manuális letöltést és amíg megy, indítsd el a rendszerfrissítést szokásos módon.
A B371 csak így volt hajlandó lejönni nekem. Miután más mappába tölt le, nem lesz keveredés a letöltések befejeződésekor.

[ Szerkesztve ]

(#9813) online1986


online1986
tag

Sziasztok valaki fel tudná rakni B381 full , szimpla kisebb frissítést nekem az istenek nem akarja letőlteni 1 óra után 2%

(#9814) bubus66 válasza KVZacc (#9812) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen keveredés nem lesz???

Itt a leírás A Belsőtárhely/HwOUC mappába tölti le és onnan telepíti ugyan úgy mint az OTA

Mert csak a lerás alapján a proxy módosítással működik

A Letöltéssel, meg ha nem vagy tisztába akkor inkább ne írjál semmit sem..

online1986

Hiába teszem fel úgy nem működik

Itt a proxy beállítás nekem kb 20 perc alatt lejött.

Semmilyen más letöltéssel nem fog felmenni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9815) KVZacc válasza bubus66 (#9814) üzenetére


KVZacc
csendes tag

Tudom, hogy le van írva és mint fent leírtam: nekem se működött a 371 esetén.

Nem ördögtől való alkalmazásokat telepíteni a készülékre és könnyen elképzelhető, hogy valami belezavar az eredeti megoldással. A Logout se szentírás és nem feltétlen eretnek az, akinek úgy nem sikerül, ahogy te írod.

[ Szerkesztve ]

(#9816) leixlo80 válasza bubus66 (#9810) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Tudom melyik megy fel, csak a hibaüzenet érdekelt, de mindkét csomagra ugyanazt írja, hogy nem hitelesített telepítő csomag. Előfordulhat hogy a 380-as csomaggal tényleg valami probléma van.

(#9817) bubus66 válasza KVZacc (#9815) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem mondta senki, hogy úgy csináld ahogy én leírtam, de ha nem vagy valamivel tisztába hülyeség ne írogass. Vagy ha nem tudod, hogy mit hova mit tölt le..... Köszi. :R

A Letöltés pedig Belsőtárhely/HwOUC és onna helyezi át a dload mappába és úgy telepít...

(#9816) leixlo80

A Nagy nem megy fel a B370 & B371 arra valóban azt írta ki de a kicsi simán felment.

Nem irt ki semmit sem..

Próbáld meg a proxy beállításokat még egyszer, és mikor elkezded a letöltés ne felejtsd el a Hozzáférést és a proxyt visszaállítani alaphelyzetebe.

A Nagyot próbáltam a B161 simán felment a B371 ugyan azt a hiba üzenetet kaptam mint te.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9818) Littli válasza online1986 (#9813) üzenetére


Littli
kezdő

VNS-L21C432B381 (single SIM)

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15 /G753/g104/v83132/f1/full/update.zip

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v83132/f1/full/VNS-L01_hw_eu/ update_full_VNS-L01_hw_eu.zip

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v83132/f1/full/public/update_data_full_public.zip

(#9819) bubus66 válasza Littli (#9818) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a link

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9820) online1986 válasza Littli (#9818) üzenetére


online1986
tag

:R ?

[ Szerkesztve ]

(#9821) leixlo80 válasza bubus66 (#9817) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Teljesen mindegy hogy vissza állítom vagy sem letöltés közben, mindenképpen ezt kapom amikor telepíteni akarja.

(#9822) bubus66 válasza leixlo80 (#9821) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig nekem megoldotta.. Akkor passz...

Úgy csináld, hogy a módosítással indítsd el a letöltés és amikor elindult akkor állítsd vissza mind kettőt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9823) Littli válasza bubus66 (#9819) üzenetére


Littli
kezdő

B381

update.zip
[link]

update_full_VNS-L21_hw_eu.zip
[link]

update_data_full_public.zip
[link]

Most már működnie kell!

Nekem most működik.

[ Szerkesztve ]

(#9824) Beretvás válasza Littli (#9823) üzenetére


Beretvás
addikt

használd a link gombot pls.....

(#9825) bubus66 válasza Littli (#9823) üzenetére


bubus66
nagyúr

És ezt tudod is telepíteni a 3 gombossal vagy "Install failed" felíraotot kapsz.

Köszi..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9826) Littli válasza bubus66 (#9825) üzenetére


Littli
kezdő

Nekem a 380-as kell, mert dualos vagyok, de nem ment még fel eddig FF-en keresztül, egyik sem, dload-al pedig még nem próbáltam, mert bizonytalan vagyok a 3. zip miatt, hogy abból hogyan fog telepíteni, ha nincs benne update.app, mint a másik két archivumban. Ezért nem is próbáltam.

(#9827) bubus66 válasza Littli (#9826) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már hogyne lenne benne update.app Különben meg script telepíti a update_full_VNS-L01_hw_eu és abban van update.app azért azt nem is kell kicsomagolni, mert újraindulás után telepíti..

Az FF-nél is csak a módosítással megy fel a 3 gombos meg felejtős.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9828) Littli válasza bubus66 (#9827) üzenetére


Littli
kezdő

Én erre gondoltam. update_data_full_public
Ebben nem találtam update.app-ot.
Egyébként a 370-est dload-al csináltam, az simán felment a 336-ra, de az csak 2 fálj volt, ott nem volt a public.

(#9829) leixlo80 válasza bubus66 (#9822) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Így csináltam, de nem fogadja el. Akinek sikerült, valaki rakta fel a 380-at, vagy mindenkinek a single (381) kellett?

(#9830) bubus66 válasza leixlo80 (#9829) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 3 gombossal nem fog fel menni

(#9828) Littli

Jó neked felment örülj neki (elég érdekesnek tartom) mert senkinek nem ment fel a Bétára a dload mappából, persze én elhiszem, azért egy kicsit kételkedem is benne, hogy sikerült feltenned másoknak meg nem.. de próbáld meg a B380 és ha nincs benne azért az még települni fog.. Mit azzal kell foglalkozni, hogy mi van benne az a két zip-et belekel tenni az update.app mellé és azt telepíteni fogja különben meg tudom mi van benne mert én már tegnap lementettem..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9831) Littli válasza leixlo80 (#9829) üzenetére


Littli
kezdő

Külföldi oldalakat olvasva, senkinek sem sikerül. Mindenki a FullOTA-MF-PV verziót várja (most csak FullOTA-MF van), gondolom ebben már integrálva lesz az update_data_full_public.zip és akkor lehetséges lesz a 3 gombos módszerrel a telepítés.
Szerintem.

(#9830) bubus66

Elhiszem, hogy kételkedsz, mert itt azt írtátok, hogy 3 gombos módszerrel nem lehet felrakni a 336-ra a 370-et, de külföldi oldalakon mindenki így csinálta ezért próbáltam meg és működött.

[ Szerkesztve ]

(#9832) bubus66 válasza Littli (#9831) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod írogatsz össze-vissza mindet a kicsiben azért nincs mert az csak egy javító frissítés és nem kell bele mert azt a data részt nem bántja minek bele integrálni mikor egyszer már feltetted..

FullOTA-MF-PV
és ez volt bene
update.zip
update_full_VNS-L01_hw_eu

a B370 & B371 ugyan ez volt és nem települt a 3 gombossal..

[link]

Pont a B371-nek kellett volna a dloadból felmennie...

Tehát az hogy a B381-ban vagy a B380 egyel több van az nem jelent semmit sem..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9833) Littli válasza bubus66 (#9832) üzenetére


Littli
kezdő

Én a 380-ra írtam, hogy abból nincs fent FullOTA-MF-PV, legalábbis én nem látom. A 370-esből a full-t raktam fel, a 380-ból pedig próbáltam a full-t és a pachet is és egyik sem ment fel OTA-n.

Nem okoskodni akartam, csak tapasztalatot írni.

(#9834) bubus66 válasza Littli (#9833) üzenetére


bubus66
nagyúr

FullOTA-MF ilyen is van a B370 és a B371-ből és az sem akart a 3 gombossal települni..

Akkor próbáld meg a B380 a dloadból, ha a B370 felment a B380-nak is fel kell mennie-e..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9835) Littli válasza bubus66 (#9834) üzenetére


Littli
kezdő

Lehet megpróbálom és akkor megírom a tapasztalatokat, bár pont ettől tartok, hogy a FullOTA-MF (PV nélküli) 380 nem fog felmenni, mert a 370-ből is csak a FullOTA-MF-PV ment fel.

[ Szerkesztve ]

(#9836) bubus66 válasza Littli (#9835) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kíváncsi leszek...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9837) Littli válasza bubus66 (#9836) üzenetére


Littli
kezdő

Még egy kérdés.

Akkor, ha így csinálom jó lehet?

A dload mappába beteszem az update.zip-ből az update.app-ot és mellé teszem a két másik zip fáljt kicsomagolás nélkül és kész.

Mert ugye eddig úgy kellett csinálni, mikor két zip volt, hogy külön, külön kellett az update.app-okat telepíteni, egymás után.

(#9838) robi64


robi64
aktív tag

Tud valaki segiteni,témárol van szó vagy is a system UI-rol az EMUI 5.0-án (ROOT nélkül),szöveg szin,ikonok-at tudom változtatni DE a háttéret sehogy.

(#9839) snakebait


snakebait
senior tag

Most vettem észre,hogy nem fogadott hívásnál nincs az ikon mellett az a kis piros szám,hogy hány nem fogadott hívásom volt,csak a zárképernyőn és az értesítési sávon. Valamit kellene állítanom? Mert hiába keresem nem találom. Viszont az sms-nél kijelzi gond nélkül. Hivatalos 7.0 a`la serbia :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9840) bubus66 válasza Littli (#9837) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki mondta, külön-külön kell? Mint mondtam a META.INF-be a scrip úgy van megírva, hogy feltelepít a másik zip-et. Vagy csak akkor ha esetleg valami oknál fogva a hw-s zipet nem tette fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9841) Littli válasza Littli (#9837) üzenetére


Littli
kezdő

Nem működött. Install failed!

(#9842) bubus66 válasza Littli (#9841) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem hittél nekem ugye azt hiszed, hogy nem próbáltam ki. Ha jó lett volna akkor úgy is megosztottam volna.

Én is egyszerűbbnek tartanám és sokkal többen feltennék ha menne a 3. gombossal.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9843) ORCA58 válasza robi64 (#9838) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha erre gondoltál:
Az értesítéseknél nem lehet hátteret változtatni.
A többit.
Hosszan nyomsz a képernyőn, bal alul hátterek "gomb". A többi értelem szerű.

Vagy témák, majd középen alul "Testreszabás". Jobboldalt fent Zárképernyő vagy Főképernyő háttere.

snakebait
Hosszan nyomod a képernyőt, majd jobb oldalt Beállítások. Azon belül Ikonszámláló. Ott kell lennie a tárcsázónak is

[ Szerkesztve ]

(#9844) Littli válasza bubus66 (#9842) üzenetére


Littli
kezdő

Hittem, csak hát próba szerencse. 😉

(#9845) robi64 válasza ORCA58 (#9843) üzenetére


robi64
aktív tag

Téma szerkesztésre gondoltam, a com.android.systemui módositása,de köszi. :K

(#9846) snakebait válasza ORCA58 (#9843) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm,megvan. Ez érdekes,mert ott ki van pipálva minden,tárcsázó is,viszont nem mutatja a nemfogadott hívásokat. :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9847) snakebait válasza ORCA58 (#9843) üzenetére


snakebait
senior tag

Lejárt a szerkesztési időm,bocsi. Megvan a gebasz,az "én készülékemben a hiba" :B Megoldottam,működik. Köszi szépen. :R

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9848) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!

Mielőtt bármit is leírok,tudom,hogy hülyeséget csináltam. Először cselekedtem,majd mikor baj lett olvastam el,hogy mit nem szabad. Tehát ha kérhetem ne az idiótaságom legyen kiemelve. Tisztában vagyok vele. :R :R

Tehát:
Letöltöttem ma a B160-at, amit sikeresen fel is tettem. De utánna (az el nem olvasott felhívás következménye)
felraktam a Rollback-et.Igen,bootloop lett a vége. :W :W

Egyedül Fastboot&Rescue Mode-ba tudom rakni,de ennyi.
Nem vagyok nagy mágusa a telefonoknak. Tudok valamit tenni vele? Vagy szervíz?
Vodás a teló.
Köszönöm előre a segítséget!! :R :R
A kritikát is,de most nem az lesz a megoldás számomra. :(( :((

(#9849) szlobee


szlobee
csendes tag

Pár napja tapasztalom hogy az értesítések nem jelennek meg a telón (csak ha megnyitom az alkalmazást), pl: gmail üzenetek, whatsapp üzenetek.pedig be van állítva hogy jelezzen. Tapasztalta ezt még valaki? Reboot volt, alkalmazás leállítás stb. is megvolt.

(#9850) 98bja


98bja
senior tag

Sziasztok
Az Instagrammal lenne egy kis problémám. Az a helyzet, hogy a beépített kamerája stabilizalva van. Nagyon idegesítő, mert nem elég hogy vág a képszélekből, de még szarul is néz ki... Erre vonatkozó beallítás nincs az alkalmazáson belül...
A telefon rootolva van, átnéztem már az összes xml fajlt a shared_prefs mappaban hátha van egy olyan rész ahol át tudom írni a true-t false-ra, de nem talaltam... Valami ötletet nem tud valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.