Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) ORCA58 válasza Diabo6 (#8199) üzenetére


ORCA58
addikt

Nugaton működik. Feltétele, hogy olyan app fusson, ami azt támogatja. Pl. Messenger és gyári beállítások.
Az alkalmazásváltóban az alkalmazást a fejlécénél fogva felfelé kell húzni, vagy az alkalmazásváltó gombot hosszan nyomni.

rokefeller
Nekem sem akad, T-s. Az is igaz, hogy mindenkinek más a tűréshatára. Van aki 0.01 másodper miatt is panaszkodna, ha látná, másnak 0,5-1 sec is beleférhet.

[ Szerkesztve ]

(#8202) castiels


castiels
addikt

Van már rá nougat telenornál?

(#8203) petya220 válasza vertebrata (#8198) üzenetére


petya220
senior tag

Kell hozzá root, és ez az alkalmazás

A többit, majd otthon elmondom... weboldalt kell készítenem :O

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8204) vertebrata válasza Fall-N (#8200) üzenetére


vertebrata
csendes tag

HMmmm....
Köszönöm a választ.

(#8205) ANDROID??? válasza castiels (#8202) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem sehol nincs még rá!! :U
A 7.0 talán ha márciusban ki lesz adva legkorábban, Telenornál pedig ha nem lesz rá az sem fog meglepni. :K

(#8206) bubus66 válasza castiels (#8202) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telenorál? Még a függetlennél is csak Béta verzió van, ahogy ismerem a Telenor nem is nagyon lesz szerintem. Ugyan úgy mint a P8 Litenél csak a Telenor nem adta ki a 6.0 máik két szolgáltató már frissítette is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8207) Diabo6 válasza ORCA58 (#8201) üzenetére


Diabo6
senior tag

A 6osra próbálom operálni, de nem tudtam rájönni, hogy kell előcsalni. Viszint már letöröltem minden hozzávalót. Lehet csak én bénáztam és azt hittem, hogy nem sikerült feltenni. Megnézem mégegyszer majd.

(#8208) winben


winben
aktív tag

Nem tudja valaki - ha beta-ról rollback-eltem hogy tudom lecsillapítani a mobilt, hogy ne akarjon vissza felfrissülni EMUI5-re?
Büszkén írja, hogy 100%-osan letöltve és indítsam a frissítést. Ott van az értesítési sávban és random felugrik maga az alkalmazás is egy idő után. A frissítések automatikus keresését kikapcsoltam, de szerintem már késő bánat azt tutujgatni.

Szóval ötlet? :))

(#8209) KVZacc válasza winben (#8208) üzenetére


KVZacc
csendes tag

FUT telepítése és kilépés a projektből?
Engem nem zargat szerencsére a frissítéssel.

(#8210) Peterking válasza winben (#8208) üzenetére


Peterking
tag

Töröld a HwOuc mappa tartalmát oda tölti le. Ha üresnek látja talán nem fog dudálni.

(#8211) winben válasza KVZacc (#8209) üzenetére


winben
aktív tag

Már ki vagyok lépve a projektből (megtettem hetekkel ezelőtt), mégis megkaptam a frissítést.
Most kikapáltam a HwOuc mappát, csináltam egy rebootot, még mindig ott a kis 1-es szám a beállítások ikonján - majd meglátom, hogy zargat-e tovább, vagy sem.

(#8212) petati94 válasza winben (#8211) üzenetére


petati94
tag

Szia!

Nekem is ez van.
Én elvettem minden jogot a frissítő apptól. Amikor pedig kérte a jogokat, akkor elutasítottam és rányomtam, hogy ne kérdezze többet.

https://petranyidev.hu/

(#8213) petya220 válasza vertebrata (#8204) üzenetére


petya220
senior tag

Root-olt a készüléked? :D
Mert, ha nem, akkor még le sem írom ide :D

Bubus, írjak ehhez egy Tutoriál-t? :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8214) Cunaja válasza petya220 (#8213) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok!

Írjál nyugodtan, én is elolvasom. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8215) bubus66 válasza Cunaja (#8214) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm a választ

petya220 írjál hozzá..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8216) obg300 válasza Diabo6 (#8199) üzenetére


obg300
csendes tag

P9 lite-on android 7.0 alatt a kis négyzet hosszan nyomásával lehet előhívni a multi window-t olyan alkalmaz futtatása közben ami támogatha

(#8217) zs.tom válasza petya220 (#8192) üzenetére


zs.tom
tag

Hogy micsoda? Mik ezek a kódok? :DDD

(#8218) Stevan87


Stevan87
tag

Sziasztok,

Beállítottam én hülye PIN-es képernyőzárat.
De most meg nem tudom kivenni...
Már mindent próbáltam amit a kereső kidobott,szóval a szokásos:

"Rendszergazda, szabályzat vagy adattár letiltotta" szöveg van,tehát nem tudom beállítani hogy ne legyen zárolási minta.

Bármi tipp? :F

(#8219) Newlachka válasza Stevan87 (#8218) üzenetére


Newlachka
őstag

állíts be mintát+ biztonsági pin-t
rontsd el addig amíg lezár 1 perce majd add meg a biztonsági pint.
ekkor bedob a jelszó oldalakra, majd szimplán lépj ki belőle. így nem lesz semmilyen feloldó kód/minta/jelszó

(#8220) Stevan87 válasza Newlachka (#8219) üzenetére


Stevan87
tag

Köszönöm!!!
Siker!
Hogy én meddig szenvedtem... :) Köszi! :R

(#8221) petya220 válasza zs.tom (#8217) üzenetére


petya220
senior tag

Ez 2 darab script, ami az usb otg-t ki és be kapcsolja. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8222) Diabo6


Diabo6
senior tag

Van valaki budapestről, aki szeretne tokot venni P9 Lite-ra? Ha igen, akkor priviben keressen meg. Rendelnék. Köszönöm

(#8223) MK VII válasza Diabo6 (#8222) üzenetére


MK VII
veterán

Húha...
Ezzel vigyázz.. Még a végén lecsap a banhammer...
Se nem keresünk se nem hirdetünk semmit ilyen helyeken... Elég szigorúan veszik..

(#8224) Diabo6 válasza MK VII (#8223) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nem hírdetek. Csak ha többet rendelek jobban kijövök belőle. Ezért keresek társat. Nem egyszer találkoztam már ilyennel itt.

[ Szerkesztve ]

(#8225) MK VII válasza Diabo6 (#8224) üzenetére


MK VII
veterán

Igen tudom, hogy nem hirdetsz...
Te tudod... Csak ne lepődj meg, ha pár órás kitiltást kapsz egyszer...
Nem egy példa volt arra, hogy valaki keresett eladó cuccot és azért kapott pihit...
De tényleg, nekem mindegy...

(#8226) Diabo6
Tényleg csak jó szándékból írtam amit írtam. :K

[ Szerkesztve ]

(#8226) Diabo6 válasza MK VII (#8225) üzenetére


Diabo6
senior tag

OK. köszi, hogy jelezted. Most már visszacsinálni nem tudom. Nem tudtam, hogy ez már nem fér bele.

(#8227) szami777 válasza MK VII (#8225) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem ez még bőven az elfogadható kategória, ha tényleg arról van szó, hogy több ember dobjon össze a postaköltség miatt, akkor semmi kivetnivaló nincs benne :)

(#8224) Diabo6
Ment privi

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8228) petya220 válasza szami777 (#8227) üzenetére


petya220
senior tag

Ezt mond meg a modinak is :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8229) sonye válasza petya220 (#8192) üzenetére


sonye
senior tag

Tehát legálisan működik az OTG?

Hogy kell ezt pontosan összehozni?
6-os android van még fennt, a gyári rendszer.

(#8230) robi 64 válasza petya220 (#8228) üzenetére


robi 64
tag

+1

(#8231) petya220


petya220
senior tag

Root van skacok? :D

Nélküle nem megy :c

Majd írok egy tutorialt, csak nincs sok időm mostanság... :O

De vázlatosan leírom nektek, ha rootolt a telefonotok :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8232) sonye válasza petya220 (#8231) üzenetére


sonye
senior tag

Tehát mókolás és garanciavesztős?
A lépésenkénti leírás szuper lesz! Köszi! :R

(#8233) petya220 válasza sonye (#8232) üzenetére


petya220
senior tag

Azaz!
A root-ot nem írom le, azt már leírták helyettem Bubus személyében :R
De szerintem holnap lesz abból valamelyik órán, mert most hulla vagyok :O

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8234) winben válasza petati94 (#8212) üzenetére


winben
aktív tag

Köszi, bevállt! :)

(#8235) dualcore


dualcore
őstag

Aki esetleg tesztelte a 7.0-át, azt esetleg nem próbálta, hogy hívás közben a Power gombbal lezárja a képernyőt, és az úgy is marad e a hívás végéig?.
Engem zavar az hogy állandóan villog a fülemnél a készülék.
Köszönöm.

(#8236) LR válasza bubus66 (#8125) üzenetére


LR
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy van egy ilyen telekomos készülékem amely feltehetően single simes, viszont a telefonon, illetve a beállításokban is VNS-L21 szerepel. Ebben az esetben is az VNS-L01-es változattal kell rollbackelnem?

(#8237) ORCA58 válasza dualcore (#8235) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem értem miért világít? Lehet rossza közelségérzékelőd?
Egyébként le lehet zárni a bekapcsoló gombbal. Ha kihangosítom, akkor szoktam, így lezárni, de ha nem teszem, akkor is egy idő után lekapcsol. Viszont ha valami közel kerül a közelségérzékelőhöz, és újra eltávolodik, a képernyő feléled.

LR
Ha jól emlékszem igen. Egyébként nem olyan régen bubus66 írta, hogy melyik kell. Keresd rá. Gondolom így különböztetik meg a 2 készüléket, mert mindkettő L21 egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#8238) jatszo válasza dualcore (#8235) üzenetére


jatszo
aktív tag

Teljesen nem zár le, ha eltartom a fülemtől feléled a kijelző.

(#8239) dualcore válasza ORCA58 (#8237) üzenetére


dualcore
őstag

(#8238) jatszo
A működésével tisztában vagyok, de lehet valami nem okés vele. Pár mm-re eltávolodik a készülék (1-3 mm), és máris világít, majd ismét elalszik.
Más gyártó készülékéről váltottam, ott ha lekapcsoltam az csak akkor világított ismét, ha a hívás végetért. ( A másik fél pl letette, vagy én ismét aktiváltam) Kihangosításnál oké hogy lezár magától vagy én zárom le, de ott nem babrálok a közelségszenzornál.
Az lenne a jó, ha power gomb lőné a közelségszenzort is, vagy be lehetne állítani.

(#8240) Diabo6 válasza dualcore (#8239) üzenetére


Diabo6
senior tag

Hasonló probléma a lenovo készülékeknél volt. Vicces megoldás volt rá, bele kellett fújni a jack csatlakozóba. 😃

(#8241) ORCA58 válasza dualcore (#8239) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem az összes Huawei ilyen azok közöl, amikkel találkoztam. Sőt a korábbi alcatel is ilyen volt. Nem értem mi a probléma vele? Szerintem pedig pont így a jó!
Nem hinném, hogy állítani lehetne.

(#8242) dualcore válasza Diabo6 (#8240) üzenetére


dualcore
őstag

Ez most komoly? Gondolom hányan fujogatták a "lyukat". Logikusan végiggondolva, mi köze van hozzá?
Orca 58
Nem éppen probléma, csak engem kicsit zavar. Persze együtt lehet vele élni.

[ Szerkesztve ]

(#8243) sepyi válasza dualcore (#8242) üzenetére


sepyi
aktív tag

Ha nem igy lenne, akkor egy call centernél nem tudnád a megfelelö menüpontot kiválasztani.

Más. Tesztelem a Nugat-ot. Nem akartam elhamarkodottan véleményt mondani. De eltelt egy hét és kialakult egy kép bennem. A ramkezelés és a többi probléma jelentkezik nálam is. A kamera alkalmazás szó szerint döcög. Az alkalmazásokat random kilövi. Érdekes a zenelejátszó tud a háttérben futni. A bloutouth kapcsolattal nincs baj atomstabil a fülessel. Ami a fixa ideámon kivül(t.i. nincs a hiváslistában szám, miközben a kedvenceknél van, soha nem bocsájtom meg a Huaweinek) legjobban a böngés,ö szaggatása zavar. Idönként teljesen váratlanul oldalváltásnál döcög alig birja összeszedni magát. Jópofa dolog a kétablakos mód és vannak helyzetek, amokor létjogosultsága van. Az állapotsáv kifejezetten tetszik. A beállitások az állapotsávon teljesen jók. Összességében úgy gondolom, hogy van még tennivaló ezzel a verzióval.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#8244) Diabo6 válasza dualcore (#8242) üzenetére


Diabo6
senior tag

Azt kell mondjam, hogy teljesen komoly :D

(#8245) bubus66 válasza LR (#8236) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8236) LR

Abban az esetben nem működik a RollBack mivel szolgástól és szolgáltatósra nem lehet a RollBacket feltenni.

6.0 meg még a függetlenre sem lehet fel tenni, pláne nem mert bootloop lesz a vége.. Mivel a Telenoros C128 ha emlékeim nem csalnak.

Független ROM-ot csak oeminf+custom.bin cserével lehet feltenni

De különben a

HUAWEI P9 Lite Rollback Package (VNS-L01, from Android 7.0 EMUI 5.0, to Android 6.0 EMUI 4.1, C900B300, Hungarian) SINGLE

HUAWEI P9 Lite Rollback Package (VNS-L21, from Android 7.0 EMUI 5.0, to Android 6.0 EMUI 4.1, C900B300, Hungarian) DUAL

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8246) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Sziasztok! Ti is tapasztaltok akadást, lassulást a BETA-n?
Egy pár napja nem indítottam újra és ma azt vettem észre, hogy nagyon akadozik..
Eddig is volt, de most már a nagyon zavaró szintre csúszott..

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#8247) ORCA58 válasza sepyi (#8243) üzenetére


ORCA58
addikt

Arra rájöttem, hogy azokat az appokat lövi ki, melyek egy ideig (ne kérdezd, hogy ez 1 vagy 5 óra ???) nincsenek használva. Ha mondjuk az app csak arra vár, hogy valami felélessze, előbb utóbb kukázva lesz. Ha mondjuk óránként megnyitod, a memóriában marad. A Messengert is kilövi, ha van olyan nap, hogy nem kapsz üzenetet. Viszont ha az apphoz tartozik Mini alkalmazás, mondjuk egy ikon és kiteszed az asztalra, már folyamatosan használva van, így a memóriában marad.
A céljuk a spórolás, de pont a fordítottja történik. Az Huawei által nagy fogyasztónak kikiáltott alkalmazások rendre a fogyasztási lista végén vannak, mert nem azt bámulja folyamatosan az ember. Viszont ha kilöp és naponta újra és újra be kell tölteni, vagy 10-szer meg kell nyitni, esetleg ki kell tennem egy mini alkalmazást, már sokkal többet vesztek, mintha hagynák a memóriában.

bubus66
"Abban az esetben nem működik a RollBack mivel szolgástól és szolgáltatósra nem lehet a RollBacket feltenni.
6.0 meg még a függetlenre sem lehet fel tenni, pláne nem mert bootloop lesz a vége.. Mivel a Telenoros C128 ha emlékeim nem csalnak.
Független ROM-ot csak oeminf+custom.bin cserével lehet feltenni"

A kérdés telekomos készülékre vonatkozott. Most van rollback a T-s telefonhoz vagy nincs. Múltkor azt írtad, tesztelve. :F

(#8248) KVZacc válasza ORCA58 (#8247) üzenetére


KVZacc
csendes tag

Van és működik. Én vagyok az élő példa. :)

(#8249) petati94 válasza ORCA58 (#8247) üzenetére


petati94
tag

A Telekomoshoz a VNS-L01 rollback csomag kell. A telekomos P9 Lite teljesen független a szolg.-tól.

https://petranyidev.hu/

(#8250) bubus66 válasza KVZacc (#8248) üzenetére


bubus66
nagyúr

Telekomoson működik? Vagy dualoson???

(#8247) ORCA58

Bocsi igazad van a RollBack csak a Telekomos és a gyárilag Független 7.0-ról való visszaállásra használható..
6.0-ra nem szabad fel tenni mert bootloop lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.