Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) bubus66 válasza castiels (#9500) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát azt neked kell megkérdezni nem tudom..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9502) castiels válasza bubus66 (#9501) üzenetére


castiels
addikt

Igaz nekem nem simet, csak net simet micro simet vágtak nanoba. Eddig még nem volt panasz, max annyi h csinálni kellet egy uj hozzaferesi pontot mert a hang alapun volt alapbol es ott nem ment.

(#9503) snakebait válasza leixlo80 (#9498) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Az én telóm is pont ugyan az mind Tiéd,modellszám alapján,de honnan tudtad melyik romot kell hozzá letölteni abból a sokból amit FF kidob-megjelenít? Mert én néznem,de nem tudom eldönteni. Van 1.6 és 1.9 gigás is,meg ugyan az a szám,betű csak 400megás... :F Nem akarnák téglát a mobilomból. Ja,és nem mentettél semmi OM infót,semmi rekoveri meg hasonló mókolások? Csak letőltötted és telepítetted? 3 gombos módszerrel?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9504) bubus66 válasza snakebait (#9503) üzenetére


bubus66
nagyúr

A C432 mindegyik jó a mienkére csak azt kell figyelni, hogy Single vagy dual

a Single páratlan végű VNS-L21C432B371 a dual páros végű VNS-L21C432B370 a jelenesteben.

az 1,92 Gb van egy EU data a másik az sima update.zip a 3 meg csak OTA..

Ez vagy fel megy a 3 Gombossal vagy nem nekem egyszer fel ment a B371 és azóta nem tudtam egyszer sem feltenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9505) robi64 válasza bubus66 (#9504) üzenetére


robi64
aktív tag

Lementettem a VNS-L21C432B371 ROM-ot, update.zip 1.24 Gb és update_data_full_VNS-L01_hw_eu.zip 716Mb
moat töltöm fe,majd linkelem.

(#9506) Roxbury


Roxbury
őstag

De ha mar igy kint vannak ezek a ROM-ok, akkor vajon mikor jelennek mar meg OTA-n? Varnam a B336-ra ugy elegge, mert pl. Messenger ezen egy kalap kaki.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#9507) robi64 válasza robi64 (#9505) üzenetére


robi64
aktív tag

VNS-L21C432B371 SINGLE-SIM
---------------------------
update.zip
update_data_full_VNS-L01_hw_eu.zip

(#9508) bubus66 válasza robi64 (#9505) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9507) robi64

Én is lementettem és nem telepíti..

Ugyan így mentettem le és nem települ egyszer sikerült azóta semmi.. Azért megpróbálom a tiedet is. Ha azzal se megy akkor megpróbálom a B131 vissza tenni és arra frissül-e majd.. Ha már ennyit fáradoztál akkor egy próbát megér. ha nem kell törölheted letöltöttem.. Köszönöm Szépen :R

(#9506) Roxbury

A Messneger meg a társa az FB is egy fos a 6.0-án is nálam az az első ami a kukába landol...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9509) Tökimanó válasza castiels (#9500) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Igen. A Telenornál is cserélik és ingyen. Azt nem tudom hogy ki is küldik vagy nem mert én bementem az üzletbe.

(#9510) snakebait válasza bubus66 (#9504) üzenetére


snakebait
senior tag

Ez a telóm,tehát dualos,akkor innenmelyik is kellhet nekem? :B

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9511) bubus66 válasza snakebait (#9510) üzenetére


bubus66
nagyúr

A B370

Mondjuk a kép linkje nem jó

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9512) snakebait válasza bubus66 (#9511) üzenetére


snakebait
senior tag

[link]
Innen melyik?
mobilom

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9513) bubus66 válasza snakebait (#9512) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 3.-kat töltsd le.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9514) wolf88 válasza castiels (#9500) üzenetére


wolf88
tag

Telenornál vágták. Pénzért cserélik. Nekem legalábbis azt mondták tegnap,

(#9515) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok!

Honor 7 Lite és Huawei P9 Lite készülékek között vaciállok, P9 Lite mobilcorneren 61 ezer 2 év gyártói garanciával, Honor szintén 2 év gyártói garanciával Edigitalon 65 ezer Ft. Ti melyik telefont választanátok? Tesztek alapján a kamera egyikben sem jó, és a hangszóróra is írtak negatívumokat. (Nekem P8 Lite van, ha a kamera ezt a szintet megüti, akkor nekem megfelel).

(#9516) Muerte68 válasza szatomi30 (#9515) üzenetére


Muerte68
addikt

azt a szintet simán hozza :K
egyáltalán nem rossz az a kamera

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9517) castiels válasza wolf88 (#9514) üzenetére


castiels
addikt

Ingyen vágják? Net simet ha microsimes akkor elvágatni èrdemes nano ra és kèsz nem?

(#9518) bubus66 válasza szatomi30 (#9515) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a Kamerája jobb mint a P8 litenek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9519) Muerte68 válasza castiels (#9517) üzenetére


Muerte68
addikt

Nekem vágtak Sim-et ment is a kukába :(((
Inkább cseréltesd :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9520) Tökimanó válasza castiels (#9517) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hát nem tudom hol van az aTelenor üzlet ahol Te jártál,de nekem Körmenden szó nélkül és ingyen cserélték ki új nanora.

(#9521) snakebait válasza bubus66 (#9513) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm szépen. Még csak annyit,hogy ha 3 gombos módszerrel (vagy ugye szervíz menüből a leírásod alapján) véletlenül nem sikerül,nem akarja telepíteni,akkor csak egyszerűen nem teszi fel és annyi? Gondolok arra,hogy marad minden a régi,nem kell downgredelni vagy valamivel ügyetlenkednem? És tégla sem lesz a mobilom? :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9522) castiels válasza Tökimanó (#9520) üzenetére


castiels
addikt

Hipernet simet?

(#9523) dualcore válasza Tökimanó (#9520) üzenetére


dualcore
őstag

Telenor 2 évente ingyen kicseréli a simet, de ha ezen az időn belül vagy, panaszkodj a térerő ingadozásra és a hívás minőségromlásra, és akkor is kicserélik ingyen. Én is így tettem.

(#9524) bubus66 válasza snakebait (#9521) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem lesz tégla max Kapsz egy Install failed feliratott Mehet a 3 gombossal is de a szervizmenüből is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9525) Diabo6


Diabo6
senior tag

Nekem vágták a simet 500 Ft-ért gsm boltban. De előtte figyelmeztetett a srác, hogy 100-ból 95 jó, 5 kuka. Ha vállalom, akkor csinálja. Kénytelen voltam, mert a t-mobilnál csak az előfizetés tulaja intézheti, vagy meghatalmazással tudtam volna, de a tulaj a határnál volt szolgálatban hetekig. T-mobilnál akkor cserélik ingyen, ha hibás, vagy másik méretű sim-re van szükséged.

(#9526) Muerte68 válasza Diabo6 (#9525) üzenetére


Muerte68
addikt

T-Kom-nál évente egy ingyenes+ha méret vagy hibás töbször is-nem szokták nézni tényleg hibás -e vagy hogy milyen a teló.

Én egyszer vágattam mert a legközelebbi bolt 50km és csak személyesen lehet de az rögtön kuka is lett+a vágottat már nem cserélik csak 5000ft ért :K

Rendes volt a csajszi azt mondta nem is hallotta hogy vágva volt :D

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9527) bubus66 válasza Muerte68 (#9526) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez nem egészen így van mert én januárban két hét alatt cseréltem kettőt és rá 2 hónapra megint egyett.

Csak az a lényeg, hogy az előfizetés a neveden legyen..
Pl nálunk nem s vágnak simám cserélik..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9528) Muerte68 válasza bubus66 (#9527) üzenetére


Muerte68
addikt

úgy írtam én is ha méret vagy egyéb hibára hivatkozol töbször is lehet
Szerintem a telenoros vágás nem teljesen hivatalos.
Én egy mobilos boltban vágattam de kár volt.

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#9529) masssza29


masssza29
csendes tag

Most kaptam egy P9 lite telót. Az lenne a kérdésem hogyan lehet úgy csatlakoztatni a pc-hez hogy a benne lévő sd kártyát meghajtóként lássa (úgy mint pl. LG, Samsun, Sony telóknál) ne keljen semmilyen program hozzá. A pc látja de üres a mappa. Mit csináljak?

(#9530) 98bja válasza masssza29 (#9529) üzenetére


98bja
senior tag

Lehúzod az értesítési savot, és ott lesz hogy fájlok. Arra ráböksz és jó lesz.

(#9531) leixlo80 válasza snakebait (#9503) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Letöltöttem a FF Proxy kiegészítőt, ezzel a gyári frissítővel el lehet hitetni, hogy a kiválasztott firmware hivatalosan jön OTA-n. Ha jelenleg 6-os Android van a telefonon akkor mindenképpen a 1.9GB-os változatot kell telepíteni. Amennyiben a gyári frissítővel telepíted nincs szükség semmilyen mókolásra, gyakorlatilag lehetetlen téglává tenni így a telefonot.

A többieknek is javaslom a FF Proxy használatát ha a 3 gombos módszerrel nem megy a telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#9532) myk74 válasza Tökimanó (#9520) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem pénzért akarták cserélni(Nyíregyháza Tescoban lévő Telenor) ,valami 5000ft körül mondták a cserét. Azt mondták menjek el valami mobilos boltba, ott kivágják 500ft-ért.Így is lett.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#9533) bubus66 válasza leixlo80 (#9531) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 3 gombos az milyen telepítő ha nem gyári? a Másik a gyári OTA- az nem is az SD kártyára és nem HWFF mappába töltődik, le hanem a belső tárhelyre HwOUC mappába, ahonnan jó esetben és egy kis ügyességgel kilehet menteni..

És hogyan sikerül elhitetni vele, mert én sehogy se tudtam telepíteni az állítólagos nem gyári 3 gombossal sem a szervízműből sem, működött, hogy bettem a HwOUC mappába.. Valamint amit fórumtárs letöltött az sem működik..

Mondjuk nem is nagyon érdekel mivel egyszer sikerül a 3 gombossal, csak azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, működik-e a RollBack, és működik vele.. Ma csak azért akartam, hogy lehetséges lett volna alatta az oemeinf csere.. De megvárom a hivatalost..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9534) snakebait válasza leixlo80 (#9531) üzenetére


snakebait
senior tag

Letöltöttem áruházból én is a FF progit,meg is találta amit kellett,Bubus mondta melyiket töltsem,az 1.9 Gb-osat,de azt ha tölteni akarom(vagyis már letöltöttem),de abban kettő zip van: egy Update.zip ez 1.24GB,másik Update data ful VNS-L 21 hw eu.zip nevű,ami 717MB. Akkor most mindkettőt tegyem fel? És ha azt mondod csak telepíteni kel,nem 3 gombos módszerrel,akkor azt meg hogy? Mikor Bubus azt mondta és az összefoglalóban is az van,hogy 3 gombos vagy szervíz menü :B :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9535) jatszo válasza snakebait (#9534) üzenetére


jatszo
aktív tag

Így próbáld: [link]

(#9536) bubus66 válasza snakebait (#9534) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez VNS-L 21 hw eu.zip marad zipben az updete.zip-t meg ki kel csomagolni a dload mappába

SDkártya/dload/META-INF/full_mainpkg/update.app/VNS-L 21 hw eu.zip

Az update.zip egy update nevű mappába bontja ki abból átkel helyezni az benne lévőket a dload mappába.

(#9535) jatszo

4. 1-3 pont ismétlése update_data_full_hw_eu.zip csomaggal.

Ez már nem biztos, hogy így van mivel a benne lévő script már a zipből is tudja telepíteni. Ha estleg nem akkor az elsőt törölni és ezt oda kicsomagolni.

Különben meg úgy is próbáltam és ugyanaz fogadott mint a 3 gombosnál..

De most cseréltem egy oeminfet, és a B131 zipként simán feltette.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9537) Roxbury


Roxbury
őstag

En letoltottem FF el. Utana a dloadba tettem a simat kitomoritve. 3 gombossal siman felment B336 ra. Utana dloadbol torol. Aztan dloadba bele kitonoritve a masik, az eu-s nevu. 3 gombossal azt is feltettem. Es most fent van a B370. Minden megmaradt szepen. Sosem csinaltam FR-t szandekosan B120(2016 majus) óta. Hibatlannak tunik eddig. Ami rogton feltunik, hogy megjavult a messenger. Mostmar irasnal nem fagy ki amikor kuldenem, nem latja egy masik ember hozzaszolasat abban a beszelgetesben, amiben vagyok, tokeletes egyelore.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#9538) bubus66 válasza Roxbury (#9537) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha jól gondolom b336 a beta 7.0 persze hogy felment.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9539) Roxbury válasza bubus66 (#9538) üzenetére


Roxbury
őstag

Igen a beta volt.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#9540) leixlo80 válasza bubus66 (#9533) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Ha a FF Proxy segítségével csinálod akkor simán a redszerfrissítő meg fogja találni az általad kijelölt firmware-t, letölti, és telepíti. Ez esetben nem fogja kidobni verzió hiba miatt. Én is próbáltam letölteni simán, és 3 gombbal telepíteni, de nem engedte. Mókolni nem akartam így maradt ez a megoldás, ami egyébként a legegyszerűbb is.

[ Szerkesztve ]

(#9541) csiki52 válasza bubus66 (#9533) üzenetére


csiki52
tag

igen a proxyval a telefonfrissitő megtalálta azon keresztül tölti és telepiti minden beavatkozás nélkül ugy látja mintha automatikusan töltödne az OTA rol

(#9542) snakebait válasza bubus66 (#9536) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem akar sikerülni. Újraindulás után megáll 5%-nál és kidobja a nagy felkiáltójelet a szöveggel,hogy software update failed,meg még valami szöveg,hogy Incompatibility this software version. Pleas download theme correctly softwe wersion...valami ilyesmi :F Mit cseszek el?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9543) gianone válasza csiki52 (#9541) üzenetére


gianone
őstag

És jó is lett?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#9544) leixlo80 válasza gianone (#9543) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Nekem tökéletesen működik két napja FR nélkül, így nem is kellett semmit újra telepíteni.

(#9545) bubus66 válasza snakebait (#9542) üzenetére


bubus66
nagyúr

Semmit sem cseszel el ezt csinálja..

(#9541) csiki52

Nekem nem látja se OTA-nak se semminek.. Meg azt elég érdekesnek tartom hogy a HWFF mappából telepíteni fogja akkor az nem gyári OTA...

Letölteni nekem is úgy látja mint az OTA lenne de a kettő köszönő viszonyba sincsen egymással...

(#9544) leixlo80

Egy darabig jó lesz aztán majd sorba jönnek a gondok, nekem a belakás a googal play frissítésekkel kb 20 perc.. ebbe bele tartózik az FB és társai kiszemetelése is.

Voltak a P8 Litenél is, hogy büszkélkedtek vele, hogy nekik FR nélkül milyen szuper stb, de ennyi volt mikor elérték az 5 napot utána meg minden bajuk volt, hogy ez sem jó az sem jó magyarul csak az újra hozás volt a jó és mikor az FR is meg lás csodát jó lett..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9546) snakebait válasza leixlo80 (#9540) üzenetére


snakebait
senior tag

Segítség kellene,részletesen mert 3gombos nem működik,se szervíz menüs. Ezt a proxys dolgot hogy kell megcsinálni? Látoma FF programban a settings-nél van olyan,hogy be kell kapcsolni a proxy-s kapcsolót,meg ha hosszan rányomok kiírja mit kell tennem angolul. De én a beállításaim között nem találok olyat.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9547) bubus66 válasza snakebait (#9546) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is kell a Settings-ben telepítsd csak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9548) snakebait válasza bubus66 (#9547) üzenetére


snakebait
senior tag

Bocs,de totál belekeveredtem. A FF settings-éből nem tudom telepíteni. Hogyan? Mostmár mégegyszer letöltöttem a csomagot,de semmi nem történik,nem jutok előrébb. Letöltöttem F proxy dolgot,de az csak kidobja,hogy hogyan mit állítsak. Ha a romra nyomok FF-ben,akkor a download alatt van egy opció,hogy küldés az OTA-nak. De ha rányomok akkor szintén azt dobja ki,hogy proxyt állítsam be. Totál leblokkoltam.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9549) bubus66 válasza snakebait (#9548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Dehogy nem tudod a Kapcsolót el hozod akkor lesz egy felugró ablak, és ott letöltöd és telepíted

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9550) jatszo válasza snakebait (#9548) üzenetére


jatszo
aktív tag

1. Firmware finder letöltése és telepítése.
2. Telepített alkalmazás megnyitása - jobb felső sarok 3 pötty katt - Settings - engedélyezzük az alábbi 2 pontot (csak ezek legyenek engedélyezve!):
- Installation via system update: itt telepíteni kell 1 addont, amit letölt (megkérdezi, hogy letöltés vagy mégse), ha letöltötte kézzel kell telepíteni (meg fog jelenni az értesítési sávban, így arra csak rá kell bökni, ha kész a letöltés és telepíteni, ezért kellett engedélyezni az ismeretlen forrásokat), ha sikerült a telepítés az adott sor engedélyezve lesz
- View OTA updates
3. Firmware finderben katt a "GET FIRMWARE LIST" feliratra: ekkor megjelenik a telefonhoz az összes elérhető FULL és OTA frissítés. (Arra figyeljünk, hogy a megfelelő telefonhoz töltsük le!)
4. Válasszuk ki a B131-es FULL szoftvert (vagy OTA), katt rá, majd meg kell nyomni a megjelenő képen a "SEND FIRMWARE TO UPDATER" gombot.
5. A megjelenő képen pedig kövessük az alábbi utasításokat:
- Beállítások - Wi-Fi - arra a wifi-re, amelyre csatlakozva vagyunk, hosszan kell kattintani - Hálózat módosítása - Speciális beállítások megjelenítése - Proxy-t kézi üzemmódba kapcsolni:
Proxy hosztnév: localhost
Proxy port: 8080
Ha ezt a két sort kitöltöttük, akkor Kapcsolódás gomb.
6. Ha sikeresen csatlakozott a wifihez, akkor:
Beállítások – Frissítések - és meg is fog jelenni a kiválasztott frissítés. Ezen belül pedig menű – Legutolsó teljes csomag letöltése
7. Lépjünk vissza a wifi-be és kapcsoljuk ki a proxy-t.
8. Lépjünk vissza a frissítés menübe és a telepítsük a legutolsó teljes csomagot.
A 7. lépés kiváltható azzal is, hogy másik ismert wifi-re csatlakozunk, aminek a proxy-ja nem lett átírva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.