Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) #38015744 válasza bubus66 (#9599) üzenetére


#38015744
törölt tag

Jelenleg 6.0 és B160 van rajta...A frissítőben van felajánlva,hogy B336,de azt nem szeretnénk frissíteni,mert olvastuk,hogy az nem OK...De FF-rel hiába csinálom a proxys trükköt nem változik,mert csak a B336 van ott... :R

(#9602) jatszo válasza #38015744 (#9601) üzenetére


jatszo
aktív tag

Esetleg töröld a rendszerfrissítés adatait, és utánna próbáld meg.

(#9603) bubus66 válasza #38015744 (#9601) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki kell választani a Finderben hogy melyiket akarod letölteni.

Nekem is a B161 volt és nekem a B371 is felajánlotta persze a listában benne volt a b335

Töröld a Findert a Proxy alkalmazást meg a HFF mappát is

sepy akkor is ha letöltés előtt a porxyt törlöd meg a hozzáférésnél vissza állsz az eredetire

Tehát nem az ff proxy-ról akarod letölteni

(#9605) FőDudu

Itt le van írva

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9604) sepyi válasza Peterking (#9600) üzenetére


sepyi
aktív tag

Letölti, de a telepítésnél hibával leáll. Legalábbis én nem tudtam 336-ra felrakni. Megoldás az amit bubus írt. Vissza rolback-el 300 és utána mehet a 370.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#9605) FőDudu


FőDudu
addikt

Hello!

VNS-L21C432B160 keszulekre (kulfodon hasznalt, dual SIM-es, fuggetlen keszulek) melyik verziot lenne erdemes feltenni?

VNS-L21C432B371
VNS-L21C432B370
VNS-L21C432B170
VNS-L21C432B336
VNS-L21C432B335

Nem vilagos, hogy melyik milyen (sima v. dual SIM - es egyaltalan milyen verzio).

Koszonom!

FőDudu

(#9606) bubus66 válasza Peterking (#9600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amikor letöltötte akkor a gyári frissítésről mikor jelzi csinálnál egy screenshott?

FőDufu

itt találod meg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9607) FőDudu válasza bubus66 (#9603) üzenetére


FőDudu
addikt

Koszonom!

Tehat Dual SIM-re VNS-L21C432B370 ami felmehet.

FőDudu

(#9608) FőDudu válasza bubus66 (#9606) üzenetére


FőDudu
addikt

Megtalalta, a B370-et screenshot kesz.
Majd berakom, csak ugye most nem konnyu leszedni a telefonrol mert a netet blokkolja a proxy.

Meg vagy 10-20 perc mire lejon (10Mb net).

Koszi!

FőDudu

(#9609) bubus66 válasza FőDudu (#9608) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Netet állítsd vissza meg a proxyt is de le van írva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9610) FőDudu válasza bubus66 (#9609) üzenetére


FőDudu
addikt

Visszaallitottam a netet (proxy off, connect).

Itt amit kertel:
https://goo.gl/photos/y5DXs5ZAqXkWGB8Y7
https://goo.gl/photos/EYjcRNega4T9QgJN6
https://goo.gl/photos/Gt5kws5cEUvrXzVx7

Szep lassan lejon aztan majd meglatjuk mi lesz.

FőDudu

(#9611) bubus66 válasza FőDudu (#9610) üzenetére


bubus66
nagyúr

A hozzáférést is állítsd vissza amilyen volt ne az ff proxyn legyen.

Köszönöm a screenshotott :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9612) FőDudu válasza bubus66 (#9611) üzenetére


FőDudu
addikt

Software install failed - failed to check the update files.
Please download the update again!

Nos ennyi volt a reboot utan.

FőDudu

(#9613) bubus66 válasza FőDudu (#9612) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt nem értem nekem simán felment a leírásban van egy videó úgy csináld meg és letöltés előtt állítsd vissza a proxyt, meg a hozzáférést is, pedig nekem és másnak is így működött.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9614) FőDudu válasza bubus66 (#9613) üzenetére


FőDudu
addikt

Talan a 3GB hely nem eleg a belso memorian.

Most letakaritottam a HWouc konyvtar tartalmat, lementettem az osszes fotot es videot, majd megproblaom ujra.

Menni fog ez, csak szrintem nem volt eleg helye kicsomagolni a fajlokat.

FőDudu

(#9615) Roland0224


Roland0224
senior tag

Nekem az lenne a kérdés ,hogy mi a különbség az a rom között amit az ff-rá rak és a hivatalos között mert 2gb majdnem és eddig(kop kop) semmi bug . Első próbálkozásra olyat raktam fel amibem nem volt gyári naptár, ébresztő, frissítő,meg ilyenek de ebben most minden van

(#9616) leixlo80 válasza FőDudu (#9612) üzenetére


leixlo80
csendes tag

Ez hibás letöltés lehet. Ahogy javasolták is, a proxy beállításokat csak addig hagyd meg amíg megtalálja a szoftvert, utána töröld és a letöltést már a normál beállítások mellett indítsd el.

@Roland0224: A 2GB-os a full változat, mindent tartalmaz, valószínűleg először egy kisebb, csak változtatásokat tartalmazó verziót raktál fel, ezért hiányzott néhány gyári app.

[ Szerkesztve ]

(#9617) Robertó79


Robertó79
tag

Hogy tudom beállítani azt higy ami egyszer elfogadtam alapértelmezettnek ne legyen az vagyis kitörölni.

(#9618) boneyard válasza Robertó79 (#9617) üzenetére


boneyard
tag

Beállítások/Alkalmazások. Kivalasztod az alkalmazást, Megnyitás alapértelmezés szerint/Alapértelmezések törlése

(#9619) Littli válasza sepyi (#9604) üzenetére


Littli
kezdő

Szia. Nekem is béta 336 volt fent és hitelesítési hibát írt, ezért megpróbáltam dload-os módszerrel és úgy működött. Szóval 336 volt és most 370 😉

(#9620) Robertó79


Robertó79
tag

És azt hogy tudom beállítani hogy mindent a memóriakártyára kerüljön képek messengerből stb..

(#9621) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

[link]
Kívánok Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9622) kazy76


kazy76
aktív tag

Kellemes húsvétot kívánok mindenkinek. Felraktam a 7.0-t érdemes csinálni egy gyári visszaállítást?

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#9623) ANDROID??? válasza kazy76 (#9622) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem. Factory Reset-et érdemes. :K
Talán ilyenről volt már szó, de lehet tévedek :U ;]

(#9624) bubus66 válasza kazy76 (#9622) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen érdemes csinálni én ajánlani szoktam persze nem kötelező..

Minden frissítés után kell egy factory reset, pláne főverzió váltás után.

Többen vannak itt újak, főverzió váltás után csináljatok FR-t, mert e nélkül eddig szinte mindenkinek rendellenesen működött a teló! Ez nem csak a Honor 7-re igaz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9625) espista válasza bubus66 (#9624) üzenetére


espista
senior tag

Én pl se a Honor 8-amon, se a feleségem P9 Lite-ján nem csináltam FR-t. Eddigi minden működik szépen. Csak, hogy legyen egy ellenpélda is. :-)

Romani ite domum!

(#9626) ANDROID??? válasza espista (#9625) üzenetére


ANDROID???
addikt

..mert mákod van! :K
Majd, ha váratlanul a legrosszabbkor okoz váratlan hibát utána kétszer meg fogod gondolni, hogy azonnal kell a reset, vagy elég 1 perc elteltével a telepítés után ;]

[ Szerkesztve ]

(#9627) okoska74


okoska74
senior tag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#9628) espista válasza ANDROID??? (#9626) üzenetére


espista
senior tag

De mivel azt nem tudhatjuk, hogy az FR hiánya okozta a galibát, sőt azt sem, hogy egy FR esetén nem lépett volna fel ugyan úgy, így ez csak egy elmélet. Merő spekuláció. :D

Romani ite domum!

(#9629) ANDROID??? válasza espista (#9628) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja értem, én kérek elnézést! ;]

Amikor ilyen kis fergeteges hibák fellépnek érdekes, hogy a Factory megoldja a problémát.
Így utána szokott jönni, hogy "áá miért is nem csináltam meg hamarabb" ;]

(#9630) petya220


petya220
senior tag

Tyűűű skacok... Mi volt itt.. nem gondoljátok, hogy elszaladt veletek a ló? :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9631) snakebait válasza bubus66 (#9624) üzenetére


snakebait
senior tag

Tegnap én is megcsináltam a FR-et,újra belaktam a telót nulláról. Én az akku gyors merülése végett csináltam meg,más rendellenességet nem vettem észre egy nap használat alatt. De nem segített az akku merülésén,FR nélkül,egy éjszaka alatt,repülőbe téve merült 10%-ot. FR után az elmúlt éjszaka 5% százalék merülés repülőbe és 8 óra óta,kevés használattal eddig 30% merülés. Ez még mindég sokkal rosszabb nálam mint 6.0-val :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9632) csiki52


csiki52
tag

Mindenkinek szive joga csinál - e FR-t - verzió váltáskor ajánlott.
Én pl most nem csináltam, de ez nem azt bizonyitja az én döntésem e pillanatban jó...lustaságbol egy kicsit tesztelésből nem csináltam és ezidáig nálam minden tökéletesen müködik.
Egy valamit tisztázni kel viszont....az FR csak a data-t törli vagyis a felhasználó által telepitett programokat és a beállitásokat, ezeket ujra kell beállitani telepiteni / nálam itt a lustaság/ ellentétbena HR ami alaphelyzetbe állitja a telefont...
A google fiok ha volt mentés a programok visszatelepülgetnek és a beállitások is...
Egyszoval ne essünk ezért "egymás torkának" hogy kinek miben van igaza, ajánlott hogy csináljunk FR-t .
Saját tapasztalatom az, hogy a google alkalmazások az alkalmazásboltbol letöltve amiket én használtam/használok és az előző gyári verzioban jol müködtek azok általában az uj verzioban FR nélkül is müködnek....ennek ellenére én is ajánlom az Fr-t..

(#9633) csiki52 válasza snakebait (#9631) üzenetére


csiki52
tag

nálam nem romlott az akku merülési szintje a 6.0 hoz képest semmiképpen, azt én sem állitom hogy jobb lett viszont meintha egy kicsit pörgősebb lenne a telefon 7.0 alatt.
sosem teszem "rep.modba" folyamatos internet wifi csatlakozás és nincs energiatakarékos üzemmod sem.

[ Szerkesztve ]

(#9634) leixlo80


leixlo80
csendes tag

Sokan valami csodaszerként gondolnak a FR-re, holott az csak a letöltött alkalmazásokat és beállításokat törli. Például a továbbra is tapasztalható hektikus memória-kezelést nem fogja javítani. Van néhány alkalmazás (nálam például a Sofascore) amit teljesen váratlan helyzetekben bezár a telefon. Ebben az esetben maximum később tudom meg egy meccs eredményét, de így is idegesítő. Ezt a 6.0 alatt nem tapasztaltam. Egyébként más hibát eddig nem tapasztaltam, az akku ugyanannyira merül mint eddig (éjszaka 1-2% kikapcsolt wifivel)

[ Szerkesztve ]

(#9635) petya220


petya220
senior tag

Mindenkinek szíve joga, hogy mit művel a telefonjával... (Csak ne szedje le a hátlapot ;] ) szóval nem értem,hogy mit ez a hiszti ekörül.. csak egy ajánlat, hogy tedd meg, biztos ami biztos. :DD nincs odaírva,hogy "KÖTELEZŐ". (Bár.. .. Bubus! Írd oda!! :D )

Na de a végszívás nálam ennyi volt :D

Amúgy.. fórumtárs ajánlott egy build.prop tweak-et az app kilövésre... Most tesztelem, aztán ha van érdemi változás, csinálok egy telepítőt hozzá :D vagy csak egy leírást... (Eddig az a tapasztalat, hogy több ramot eszik az eszköz, kb 200megával)

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#9636) snakebait


snakebait
senior tag

Mióta feltettem a 7.0 eltűnt a naptárból a beimportált névnapok. Szülinapok,ünnepek meg minden ott van csak a névnapokat nem jelzi. Pedig neten megnézve ott vannak,meg azelőtt 6.0 is megvoltak,csak most a 7.0 feltétele után a mobilon a naptár nem jelzi. Beállítva,bepipálva ami kell. Valakinek ötlet,hogy mi lehet?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#9637) FőDudu válasza leixlo80 (#9616) üzenetére


FőDudu
addikt

KB ototdikre lett jo.
Megtalalta az update-et, majd azonnal proxy kikapcsolas, letoltes, reboot - megis amikor elkezdte kicsomagolni, akkor jott a hibauzenet.

Aztan egyszer jo lett. Nem valtoztattam semmit - csak ujraprobaltam.

Igy felment a hetes - most nezem at a modositasokat.

FőDudu

(#9638) #38015744 válasza Littli (#9619) üzenetére


#38015744
törölt tag

Lefrissítettem 336-ra és ott már látta a 370-est,de hitelesítési hiba miatt nem rakta fel...Most akarom feldobni a dload-os módszerrel,de nem találol a full 370-est,az oldalon ahol mindenhez minden fent van mindhármat OTA-nak írja...Melyik a Full?

(#9639) FőDudu válasza #38015744 (#9638) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem volt a 370-bol 1.63GB es 1.94GB is - mindketto full OTA neven.
A firmware finderben a nagyobbat valasztottam ki.

FőDudu

(#9640) Littli válasza #38015744 (#9638) üzenetére


Littli
kezdő

Én innen frissítettem.

VNS-L21C432B370 (Dual SIM)

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v81340/f1/full/update.zip

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v81340/f1/full/VNS-L21_hw_eu/update_data_full_VNS-L21_hw_eu.zip

(#9641) #38015744


#38015744
törölt tag

Naaa,azóta sikerűlt lefrissíteni a dload-os módszerrel,de furi,mert maradt B336,pedig azt írta,hogy a frissítés sikeres volt :U

(#9642) Littli válasza #38015744 (#9641) üzenetére


Littli
kezdő

Mindkét fájlt kell telepíteni. Előbb az update aztán a másik archívumot

(#9643) #38015744 válasza Littli (#9642) üzenetére


#38015744
törölt tag

A másikat is ugyanúgy dload-ból?

(#9644) jatszo válasza #38015744 (#9643) üzenetére


jatszo
aktív tag

Igen.

(#9645) Littli válasza #38015744 (#9643) üzenetére


Littli
kezdő

Igen, persze, de ott az egész archívumot kibontva, nem csak az update.app fájlt.

(#9646) bubus66 válasza espista (#9625) üzenetére


bubus66
nagyúr

Erre vártam.... Majd lesz .... Igaz mindenki azt csinál a telefonjával amit akar.......

Egy pont a sok okos ( már elnézést akinek nem inge nem veszi fel) miatt nem írtam(tuk) hogy kötelező csak ajánlott... Mindenki úgy csinál ahogy akarja.................. De elég sok telefon jött vissza a kezem alól a halálból.... Egyik sem lett volna a megoldva fr nélkül....... Sőt csak FB és utána FR oldatta meg........................................

(#9640) Littli

Ugy látom az FR sem kell de azt sem tudják hogy mind kettő amit letöltsz kell igen mert az update.zip-ben a scrip uyg van meg írva, hogy ezt is telepíti.

az update.app ezt kell ki csomagolni

a update_data_full_hw_eu.zip ez is kell

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9647) bubus66 válasza #38015744 (#9643) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak a az update.zip-et ki csomagolod mellé teszed a ezt (update_data_full_hw_eu) a script telepíteni fogja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9648) Littli


Littli
kezdő

Egyébként, szerintem ez a 370 sokkal stabilabb és pörgősebb lett mint a 336. Míg a bétánal a Chrome iszonyat lassú volt és a Messenger is szórakozott. Ennél ezt egyenlőre nem észleltem. Ja és nem csináltam FR-t egyiknél sem, szándékosan, kíváncsiságból. 😉 Nekem most olyan gyorsnak tűnik a teló mint a 6-al volt. Ja és az aksi idő is ugyanolyan jó mint volt.

(#9649) espista válasza bubus66 (#9646) üzenetére


espista
senior tag

Na azért hisztizni nem kell! :-D Én csak leírtam, hogy ÉN mit és hogyan csináltam. Úgy is mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Részemről ennyi. :R

Romani ite domum!

(#9650) gabby123


gabby123
tag

Ha feltelepítem a 7 -et
És rollback -elek 6 -ra
Az oem info át áll C900 -ra?
És ha igen lehet e belőle később probléma?
Most az oem C432.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.