Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) petya220 válasza ANDROID??? (#8450) üzenetére


petya220
senior tag

Gondolom nem kapott választ :c

Amúgy nem tudom, én nem használom ezeket az app-okat .
Próbáld meg chrome-ból, ott nem fog akadni :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8452) petati94 válasza jatszo (#8445) üzenetére


petati94
tag

A felhasználó kezelést roottal elő lehet hozni. De direkt módon el van rejtve.

https://petranyidev.hu/

(#8453) vertebrata válasza bubus66 (#8448) üzenetére


vertebrata
csendes tag

Húúú!!!
Igen.
Köszönöm szépen!

(#8454) online1986


online1986
tag

Várható Nougat-ra javítás frissítés vagy már csak a végleges verzió jőn?

(#8455) petya220 válasza online1986 (#8454) üzenetére


petya220
senior tag

Nem hiszem,hogy a bétát frissíteni fogják, szerintem végleges jön, vagy legalábbis közel végleges bugokkal :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8456) ORCA58 válasza online1986 (#8454) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha a szokásaik ugyan azok minden készüléknél, akkor majd valamikor a korai verzió jön, és utána a végleges.

(#8460) bubus66


bubus66
nagyúr

[link]

Elég érdekes a build szám eleje

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8461) naj


naj
újonc

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy miután ismerős nyomkodta a telefont a navigációs sáv nem tűnik el. állandóan látszik. Hogy lehetne az automatikus eltűnést visszaállítani?
Előre is köszi!

(#8462) Diabo6 válasza naj (#8461) üzenetére


Diabo6
senior tag

Szia!
Először is törd el az ismerősöd kezét 😃 majd utána írd meg ide, hogy melyik android verziót használod.

(#8463) petya220 válasza Diabo6 (#8462) üzenetére


petya220
senior tag

Csak semmi erőszak!

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8464) Just_Reboot válasza Diabo6 (#8462) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem kell rögtön a kezét, elég csak az egyik ujját. :D ;]

(#8465) ORCA58 válasza naj (#8461) üzenetére


ORCA58
addikt

A navigációs sáv automatikus eltüntetését gyári állapotban nem tudta és nem is tudja a telefon!
Meglepne, ha neked korábban ez ment volna, hacsak nem lett megbuherálva.
Viszont van olyan alkalmazás, ami úgy van megírva hogy eltüntesse, akkor el is tűnik. Ilyen lehet némelyik navigáció, videó lejátszó, és játékok. stb.

(#8466) Matyi222 válasza ORCA58 (#8465) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Elköszönök tőletek eddig bírtuk egymást a telefonnal, ma eladtam. :)
További sok szerencsét a készülékhez.
Üdv mindenkinek. :R :R :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#8467) petya220 válasza Matyi222 (#8466) üzenetére


petya220
senior tag

Ne már :O

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8468) Matyi222 válasza petya220 (#8467) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Sajnos lemaradok 1-2 push-ról és az veszteséget okoz nekem, Te tudod miért...
Jött ma egy lehetőség, jól jöttem ki a cseréből, hát éltem vele. Nem terveztem így alakult... :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#8469) petya220 válasza Matyi222 (#8468) üzenetére


petya220
senior tag

Persze, megértem :D :R
Örültem :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#8470) ORCA58 válasza Matyi222 (#8468) üzenetére


ORCA58
addikt

Megértem! A Huawei most maga alatt vágja a fát, nem kell megvárni míg kidől végleg.

(#8471) gianone válasza ORCA58 (#8470) üzenetére


gianone
őstag

Mi van akkor, ha csináltok egy olyan kombót, hogy a háttérfolyamatokat 4-re állítod, védettnek beállítod a 4 legfontosabbat, és ezeket az optimalizálás mellőzésénél is. Aztán ha jobb, lehet játszani, hogy miből hányat, esetleg többet is. Háttérből nyilván nincs több.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8472) Gabis válasza Matyi222 (#8466) üzenetére


Gabis
őstag

Meg szabad kérdezni mi lett helyette?

(#8473) Muerte68 válasza Gabis (#8472) üzenetére


Muerte68
addikt

Szerintem S7-az aláírásából ítélve :U

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#8474) ORCA58 válasza gianone (#8471) üzenetére


ORCA58
addikt

Az a tárolt folyamatokat csökkenti, ami éppen fut azt nem változtatta.
Kíváncsiságból beállítottam, hogy nincs háttérfolyamat. A tárolt folyamatokat eltüntette. Általában csupa olyan folyamat van egyébként benne ami telefonnak kell állandóan, nem nekem. Ami viszont meglepő, ahogy kilőtte ezeket, lecsökkent a szabad memória! :W
El nem tudom képzelni mit művelnek a Huawei boszorkánykonyhájában.

(#8475) Gabis válasza Muerte68 (#8473) üzenetére


Gabis
őstag

Na látod azt észre sem vettem.

(#8476) Fall-N válasza zs.tom (#8425) üzenetére


Fall-N
veterán

Úgy lehet, hogy:
1. Használsz téma szerkesztőt
2. Manuálisan készítesz témát.

Utóbbi nyilván nehezebb, de jobb is lesz a végeredmény. Alapból a téma (hwt fájl) egy zip, amiben mappák vannak. Ezekben vannak a hátterek, a lockscreen, ikonok, navigációs sáv ikonjai stb. Az ikonok kiterjesztés nélküli zip fájlba (icons) vannak tömörítve. Ha visszanevezed icons.zip-re akkor ki tudod csomagolni, majd szerkeszteni. Pár dolog nehezebb, mert xml fájlokat kell szerkeszteni. Pl. záróképernyő

[ Szerkesztve ]

(#8477) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Emlekeztek volt ez a lepesszamlalos dolog, 2000 ora utan ujrainditottam a telot es eltunt, azota nem is jott elo. Valoszinu csak beragadt az ertesitesekbe. :D

(#8478) MK VII válasza Lauda (#8477) üzenetére


MK VII
veterán

Ja, hogy Te újra sem indítottad a telefont azután, hogy kikapcsoltad a lépésszámlálót? :D
Most már mindent értek. :)

[ Szerkesztve ]

(#8479) zs.tom válasza Fall-N (#8476) üzenetére


zs.tom
tag

Köszönöm a felhomályosítást! :)

(#8480) Diabo6


Diabo6
senior tag

Bétáról ezzel tudok visszaállni, ha L21 dualos a készülék? B160 volt rajta, arra ment rá a béta.
HUAWEI P9 Lite Rollback Package (VNS-L21, from Android 7.0 EMUI 5.0, to Android 6.0 EMUI 4.1, C900B300, Hungarian) DUAL

(#8481) bubus66 válasza Diabo6 (#8480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ha dualos akkor azzal, ha single akkor az L-01 tudsz visszaállni. Ha lassú lenne a letöltés nekem meg van és átküldöm akkor

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8482) ANDROID??? válasza MK VII (#8478) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C
Hát pedig szerintem el lett mondva.. :U

[ Szerkesztve ]

(#8483) G@ß!


G@ß!
őstag

Az mitől lehet, hogy a twrp telepítésénél a gyári bootloader marad, miközben az instrukciókat pontról pontra végigkövetve már a twrp bootloadere kellene induljon?
Még mielőtt megkérdeznétek, igen, a fastboot flash recovery recovery_twrp.img-t írtam be... :)

(#8484) bubus66 válasza G@ß! (#8483) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a BL nyitva van????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8485) Diabo6 válasza bubus66 (#8481) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszönöm. leszedtem. Este teszem vissza asszony telójára. besokkalt a sok hibától.
Ez is dload mappás, 3 gombos megoldás?

(#8486) bubus66 válasza G@ß! (#8483) üzenetére


bubus66
nagyúr

.

(#8485) Diabo6

Igen mind a kettőt a dload mappából kell telepíteni először a RollBack utána a B160-at

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8487) G@ß! válasza bubus66 (#8484) üzenetére


G@ß!
őstag

Igazad van, ez lesz a hiba. Kipróbálom!

(#8488) Diabo6 válasza bubus66 (#8486) üzenetére


Diabo6
senior tag

ja hogy még a B160at is kell utána? Azt hittem ezzel simán visszaáll a 6osra. Tulajodnképp mit is csinál ez a rollback akkor?

(#8489) MK VII válasza Diabo6 (#8488) üzenetére


MK VII
veterán

Gyakorlatilag előkészíti a terepet, hogy fel tudd tenni a 6.0-t.

(#8490) Diabo6 válasza MK VII (#8489) üzenetére


Diabo6
senior tag

Gyalul is mindent?

(#8491) MK VII válasza Diabo6 (#8490) üzenetére


MK VII
veterán

Ha jól emlékszem nem, csak visszaállítja a köztes romot.
A B160 full rom viszont gyalul mindent. Legalábbis P9-nél igen. Gondolom Lite-nál sem más a helyzet romolás téren csak más romokat kell felpakolni rá.

(#8492) Diabo6 válasza MK VII (#8491) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ugyanerre a verzióra a B160ra ráhúztam a revolution romot, de nem tetszett és 3 gombossal visszanyomtam rá a B160at. Minden maradt a régi, viszont bezárta a bootloadert és ugrott a root. Szóval újboli nyitás miatt ment a gyalu. Asszony telóján nincs buhera, szóval remélem megmarad minden.

(#8493) bubus66 válasza Diabo6 (#8492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem fog meg maradni mert csinálni kell minden képen egy FR ha nem csinál saját maga

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8494) G@ß! válasza bubus66 (#8484) üzenetére


G@ß!
őstag

Most már unlocked (a telefon írta is), újra felraktam fastboottal az fwrp-t, de még mindig ez a bootloader jön be:

Mit csináljak, hogy működjön? :(

[ Szerkesztve ]

(#8495) bubus66 válasza G@ß! (#8494) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi az az fwrp? Mert olyanról még nem hallottam.

Hogyan akarod te fel flashelni?

Ez meg nem a bootloader hanem a recovery nem mindegy

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8496) G@ß! válasza bubus66 (#8495) üzenetére


G@ß!
őstag

Természetesen twrp-t akartam írni.
Amit írtál, az alapján: [link]
5.1-es pontnál elakad a dolog. Mondhatni kifagy, amikor a következő kép bejön (hiába nyomom a hangerő fel + bekapcsológombot életem végéig):

Van ötleted?

(#8497) Diabo6 válasza G@ß! (#8494) üzenetére


Diabo6
senior tag

Innen az 1-es pontban szereplőket töltsd le. Majd a 3. pontban leírtak szerint járj el. És jól figyelj mikor a parancsokat írod be, zoomolj rá rendesen mit ír ki, mert könnyen félre lehet olvasni és azt hiszed kész, közben pedig valami hibát ír ki. Azokat kell látnod a gépeden, amiket a mellékelt képeken is látsz.
Engem azzal szivatott meg, hogy nem az 1es pontban megadott Hisuite-t töltöttem le. Ahogy azt telepítettem egyből sikerült.

Tárgytalan, mert fentebb látom, hogy sikerült. Csak rosszul akarod bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#8498) Diabo6 válasza G@ß! (#8496) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ne akkor nyomd a gombokat! Kapcsold ki a készüléket és úgy kapcsold be, hogy a bekapcs+ hangerő+-ot nyomd. Akkor jön be az a twrp.

"A telefon kikapcsolt állapotában a Hangerő fel és bekapcsoló gomb együttes nyomása, mellett még meg nem jelenik a TWRP recovery."

[ Szerkesztve ]

(#8499) G@ß! válasza Diabo6 (#8498) üzenetére


G@ß!
őstag

Hát ezaz. Totál kikapcsolom a telefont. Benyomom (először) a felfelé gombot, majd mellé a bekapcsoló gombot. Nyomom, nyomom...
Bejön a Huawei logó.
Majd az általam előző HSZ-ben betett kép.
De még mindig tartom a hangerő fel + bekapcsoló gombot.
Tartom egy percig, már elfáradok, rácsöppen a telefonra a verejtékem...
Semmi, nem megy tovább.
Ha elengedem, akkor sem.
Innen már csak a kikapcsológomb segít.
Természetesen ha simán be akarom kapcsolni, az megy...

(#8500) Diabo6 válasza G@ß! (#8499) üzenetére


Diabo6
senior tag

Kapcsold be, szedd le a Quick Reboot app-ot. Azzal újra tudod indítani recoveryben gombnyomkodás nélkül.
Előtte még próbáld meg, hogy egyszerre nyomod meg a 2 gombot. Ne úgy, hogy először az egyiket, majd utána a másikat hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.