Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) #86973952 válasza Black&White (#6399) üzenetére


#86973952
törölt tag

Cég függő ez is, de lehet máshol is így. Pl. MM -nál is lehet intézni egy-egy esetben garanciát, ott vannak egyéni megállapodások is. Meg van ahol ő intézi.

Szerk.:
Nem Huawei -nél.

Szerk.2.:
Egyébként ideje lenne erről legalább egy uniós törvényt alkotni. Akár egy központi inxormációs rendszer alapján. Viccesnek tartom, hogy ilyenekről kell gondolkozni, amikor már úgy lehet a határok között mozogni, mint ha valaki Peströl Pécsre menne.

[ Szerkesztve ]

(#6402) DJosef


DJosef
őstag

Én a P9 Plus árára leszek kíváncsi. Ha cserélek majd, nálam inkább a Plus a befutó. Nagyobb kijelző, több ram, infra, nyomásérzékeny kijelző, nagyobb tárhely.

Forget about it

(#6403) #76385920 válasza bexinho23 (#6400) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ha csak szigorúan a Telekom kínálatát nézzük, akkor szar a helyzet.

Nézz körül más helyeken milyen kártyafüggetlen árak vannak. Aztán kiderül, hogy mégsem olyan rossz a szitu. 180 000 körül van a P9, 240 körül az S7.

Az ár attól is függ egy szolgáltatónál, hogy milyen szerződés köttetik a gyártóval. Hát most ilyen sikerült. :)
A samu nem szereti a konkurenciát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6404) Angulo


Angulo
tag

A Hisuite progival nem frissül(telekomos a készülék). Rákattintok az update gombra, teker,teker gondolkodik, a check for updates felirat ott van, de nem csinál semmit. Hibát sem ír ki. Pedig elérhető a telekomos frissítés...

(#6405) #86973952 válasza Angulo (#6404) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#6406) Bycqul válasza Promi (#5737) üzenetére


Bycqul
csendes tag

Promi, tudom, hogy már S7ed van, de szeretném megkérdezni, hogy megjött e az alumínium tokod amit rendeltél? Ha igen, akkor mik a tapasztalatid, tudnál róla feltenni pár képet? Köszönöm :))

(#6407) Angulo válasza #86973952 (#6405) üzenetére


Angulo
tag

igen. ha az a telekomos frissítés

(#6408) #86973952 válasza Angulo (#6407) üzenetére


#86973952
törölt tag

A linken ott van az összes elérhető frissítés.

Bár nem tudom melyik build van most fent?!

(#6409) Angulo válasza #86973952 (#6408) üzenetére


Angulo
tag

A B196-os. Láttam a linket, köszi, csak gondoltam megúsznám a mókolgatást és a Hisuite-al felmegy automata módon. de ezek szerint ez nem fog menni. Eddig minden készülékem automata módon frissült, sose kellett manuálisan megoldanom. Annyira nem fontos a frissítés, hogy manuális telepítéssel legyaluljak mindent a telefonomról.

(#6410) bexinho23 válasza #76385920 (#6403) üzenetére


bexinho23
őstag

Tudom én, hogy máshol 170-180 ezer. Pl Edigitáltól 1 hónapja kaptam a hírlevelet az előrendelésre buzdítva. Én csak reagáltam a hsz-re, hogy 180ért telekomtól max előfizetésre lehet megkapni a telefont. De ki fizetne annyit, ha függetlenül megkaphatja ugyanannyiért máshol...? :) Szerintem őszre 140-re biztos le fog esni a kártyás ára. Én tudnám értékelni... ;]

(#6411) migabi24 válasza bexinho23 (#6410) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bárki fizet érte annyit előfizura is, mert pár kattintás és hozza a futár akár 0 Ft-ért azt majd kifizetem részletekbe

(#6412) FeZ... válasza Bycqul (#6406) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én már pár hete használok egy alu tokot, nekem bejött, jó vékony maradt a teló. Ha érdekel dobok egy linket, hogy milyet rendeltem.

Annyi a negatív tapasztalat vele, hogy a wifi talán gyengébb vele, kisebb a vételi hatósugara. Majd egyszer kipróbálom ugyanarról a helyről tokkal és tok nélkül is, hogy megbizonyosodjak róla. :-)

[ Szerkesztve ]

(#6413) Bycqul válasza FeZ... (#6412) üzenetére


Bycqul
csendes tag

Ohh, azt nagyon megköszönném! :)
http://www.ebay.com/itm/351533752140
Ilyen a tiéd is?

(#6414) DJosef válasza DJosef (#6402) üzenetére


DJosef
őstag

"A P9 Plus szürke és arany színekben lesz elérhető, javasolt bruttó fogyasztói ára 259 990 forint."

Hmmm...

Forget about it

(#6415) NandorHUN válasza DJosef (#6414) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak 3x annyiba kerül mint a P8, megéri :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6416) #76385920


#76385920
törölt tag

Na már BB Priven is van Android 6, meg Samu S5-ön is. ;]

(#6417) Szabcsizz válasza #76385920 (#6416) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ha úgy nézzük,erre a készülékre is van már... :P

(#6418) #76385920 válasza Szabcsizz (#6417) üzenetére


#76385920
törölt tag

Naja, mondjuk jól elvagyok a B200-al, annyira nem bánom. :)

Az enyém telekomos független, szvsz erre sosem lesz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6419) #86973952 válasza #76385920 (#6418) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van rá, B323.

(#6420) bexinho23 válasza migabi24 (#6411) üzenetére


bexinho23
őstag

Bármit vettem, inkább vártam 6-10 hónapot, és félretettem azt az összeget. Én azt vallom, hogy hitelre semmit. Se kocsit, se hűtőt, se lakást, se telefont.
Úgy hogy a bárki ebben az esetben nem állja meg a helyét :)) , de tudom, hogy az emberek 80% biztosan előfizet rá (többsége pedig ezzel túlvállalja magát, mert mindent hitelből old meg). Csak aztán következő évben jön az újabb telefon, aztán megy a panaszáradat, hogy maaajd ha 10 hónap múlva lejár a hűségem, akkor beújítok..

Amúgy ha részlet, akkor bemegy az ember egy műszaki áruházláncba, és megveszi ott részletre (sok esetben 0%-os thm akcióval). Így nem köti magát 3-8-15 ezer/havi + telefonrészlet költséggel a szolgáltatóhoz.

De mint írtam, ez az én hitvallásom.

(#6421) mrazgabor válasza bexinho23 (#6410) üzenetére


mrazgabor
tag

Én most kaptam hírlevelet hogy függeltlen p9 kerül 180ezerbe... Telekomnál valami picit túlárazott :DDD

(#6422) Goxi válasza zzola (#6393) üzenetére


Goxi
tag

Tudnál Expansys linket küldeni? Sem a hu.-n, sem com.-on nem látom. Csak lite.

(#6423) zzola válasza Goxi (#6422) üzenetére


zzola
félisten

(#6424) DJosef válasza mrazgabor (#6421) üzenetére


DJosef
őstag

Pláne ha figyelembe veszed, hogy a telekomnál az 1 kártyás kerül ennyibe, ha viszont a Media Markt-ba veszed, ott ugyanennyiért 2 kártyás készüléket kapsz.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#6425) Attipapa válasza DJosef (#6424) üzenetére


Attipapa
aktív tag

És azzal a szép két kártyás "olcsó" telefonnal,sajnos nem tudsz netezni vidéken,csak Edge sebességgel,ugyanis csak B20- on van LTE,amit a két kártyás nem tud. (GRA- UL00) 3G pedig "nem volt,nincs,és nem is lesz" :)

[ Szerkesztve ]

(#6426) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki esetleg feltenné hasonló módon,hogy mi a B323 kernel verziója? Az alábbi a B321a -é.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6427) Goxi válasza zzola (#6423) üzenetére


Goxi
tag

Hát, lehet hogy én vagyok sügér, de a linked alatt alatt is csak azt látom amit eddig: 1db Lite és 5 db tok :/ Telón nézem, lehet a mobil nézet tesztel?

(#6428) elszabi válasza Goxi (#6427) üzenetére


elszabi
tag

Nincs éppen készleten, így próbáld:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6429) zzola


zzola
félisten

1 hét szervizben töltött idő után holnap kapom kézhez a készülékem, kíváncsian várom, hogy mit csináltak vele...

(#6428) elszabi

Már elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#6430) FeZ... válasza Bycqul (#6413) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nem egészen, ez talán elegánsabb kicsit, mint amit én vettem Az aliexpress-en volt több féle is, már nem is tudom mi alapján választottam :-) Linket csak holnap tudok betenni, mert nem vagyok otthon és azon a gépen van elmentve.

(#6431) Szabcsizz válasza zzola (#6429) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nyomtak rajta egy FR-t.😂

(#6432) zzola válasza Szabcsizz (#6431) üzenetére


zzola
félisten

Az volt legutóbb, még egyszer pofátlanság lenne! Egyébként készülékcserét kértem...

Jah, hogy FR-t, lehet. SW update volt, remélem min. alaplapot cserélnek és egy 200-as vagy 196-os rommal küldik vissza, de majd holnap kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#6433) pepetech válasza Promi (#6374) üzenetére


pepetech
őstag

Csak a samsung fórumra ne menj!!! Állatok mind! :D. Az atya úr istenbe is belekötnek. Zolar hozzájuk képest kismiska (már bocsi zolar :D). Én ma akadtam ki végleg rajtuk inkább olvasom a p8 fórumot mint az s7 edge fórumán b@$zam fel magam :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6434) zzola válasza pepetech (#6433) üzenetére


zzola
félisten

Na ugye, még sem vagyok olyan rossz! ;]
Amúgy én is onnan (samsung topicból) szabadultam, több Samu modellem is volt már. :B

[ Szerkesztve ]

(#6435) pepetech válasza zzola (#6434) üzenetére


pepetech
őstag

Katasztrófa amit leművelnek. Ha piacon lesz a p9 plusz tuti lecserélem az s7 edgét rá. Inkább huawei mint őrült samsungosok :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6436) migabi24 válasza pepetech (#6435) üzenetére


migabi24
nagyúr

Lassan az alma szintjére lépnek, mondjuk a telefon is évről évre iphonosodik

[ Szerkesztve ]

(#6437) migabi24 válasza mrazgabor (#6421) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak a 45 ezres ajándékot nem veszed figyelembe, meg a kamtmentes részletet ez a 2 pont elég, hogy azt válasszam ha venni akarok, persze pofátlanul áraznak de sajnos tudják meddig lehet elmenni, amikor nem viszik akkor meg jön a 20% akció na olyankor kell elcsípni

(#6438) Promi válasza Bycqul (#6406) üzenetére


Promi
aktív tag

Igen meg kaptam, bár nem sokat használtam, de jó, erős , picit nagyobbnak érzed a telót. Képekkel nem kínlódok, olyan mint az ebay képeken.

(#6433) pepetech Nekem sima S7 van igy nem követem az S7 Edge fórumát, de ahogy látom a sima S7 fórumán nincsenek kirívó emberek (lásd Zolar (bocsi :DDD ))
Zolar majd írd meg mit tettek a telóddal.

[ Szerkesztve ]

(#6439) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Èn szemèly szerint irtozok a samsung menü rendszerètől. Barátomnak sikerült elvernie egy vödör pènzt s7-re háát kezet fogtam vele. Mondjuk nekem az emui nagyon bejön, lehet ezèrt kicsit nekem "sok" a samsung felülete. Szó mi szó annyi pènzt messze nem èr. Mutattam neki a p9-et neten kicsit látszott rajta a tudatlanok kètsègbe esèse.. :)

(#6440) djbelo válasza .zSoLTi. (#6439) üzenetére


djbelo
senior tag

Az emui nálam is a nyerő. :)

(#6441) migabi24 válasza djbelo (#6440) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1 ezerszer igényesebb mint a tácsvíz

(#6442) Péter86


Péter86
csendes tag

Sziasztok. P8max telefonom van és még mindig semmi hír nincs arról, hogy mikor jön ki végre az android 6 rá... A szó szerint harmad annyiba kerülő P8 Litera meg már van!?! Most már kezd rohadtul idegesíteni mert a lakótársam most vett egy LG Nexus 5X-t és próbálgattam és nem elég, hogy laza fél éve van rá android 6, kap biztonsági frissítéseket is, ráadásul nekem a sima android sokkal jobban tetszik mint az EMUI. Még OTA se kéne mert felraknám img-ből de azt se találtam sehol. Sajnos nem olvastam eléggé utána vásárlás előtt :W

(#6443) DJosef válasza Péter86 (#6442) üzenetére


DJosef
őstag

Tedd fel a google asszisztens launcher-t.

A frissítést meg várd türelemmel.

Egyébként bennem is motoszkál a kisördög, hogy lecserélem egy Nexus 6-ra. De isten igazából semmi bajom a P8-al, még így a 5.0.1 rendszerrel sem.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#6444) migabi24 válasza DJosef (#6443) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem is lenne sokba a csere, nekem csak méret miatt nem kéne, egyébként nagyon jó vétel az is

(#6445) zzola válasza Promi (#6438) üzenetére


zzola
félisten

Most bontottam ki a csomagot.

Hangszórót és alaplapot cseréltek, új IMEI-t kapott, gyári független CEE&Nordic (EU) lett, B321 van rajta, unlocked deactivated! :))

(#6446) Attipapa válasza Péter86 (#6442) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Hiába várod a 6-os rendszert,ha eleve nem tetszik az EMUI felület. A 6-os ugyanilyen,mint az 5.0.1-es,szinte észre sem veszed a különbséget. Viszont nagyon stabil ez is és jobb az akkuideje is. Egyetlen megoldás az imént már ajánlott launcher,vagy a Nova launcher prime változata,de akkor sem lesz olyan mint egy nexus felület. Nincs szükség img. fájlra,hogy 6-ra frissíts! Olvass vissza és ott van a link is ahonnan leszedhető a full 6-os verzió B321a névvel.

(#6447) #86973952 válasza Attipapa (#6446) üzenetére


#86973952
törölt tag

A többi gyártó is egyre jobban távolodik a stock droidtól, szóval nem is nagyon lesz más választás. Vagy ha megoldott, akkor custom ROM.

Meg a feltörekvő Kínai márkák.

LG is kivágta az UX5 -ből az alkalmazás menüt.

Nekem sokkal szimpatikusabb megoldás. Bár bevallom nekem is idegen volt "x" évvel ezelőtt, de nagyon megkedveltem az összes vonásával.

Szerk.:
Nem kifejezetten Neked szól, hanem a témának.

[ Szerkesztve ]

(#6448) zzola válasza V.Stryker (#6426) üzenetére


zzola
félisten

A szervizből érkezett készülékem adatai ugyan ezek, 321 van rajta (hogy A variáns vagy nem, azt nem tudni)...

(#6449) Péter86


Péter86
csendes tag

Próbáltam már legalább 8 féle launchert, végül a Nova launcher prime-t megvettem egy leárazáson. Egyébként nekem P8max van... ez nem a sima P8 !...ennek 6,8" a kijelző mérete, és nem lehet rá rakni a P8 szoftverét sem, ja meg ahogy nézem nem is népszerű egy telefon mert itt is halott a topicja, külföldit se nagyon találtam... Mert gondolom túl nagy a többségnek, nekem Media Marktba nézelődve tetszett meg. Build number DAV-701L egyébként
android 5.1.1 EMUI 3.1

(#6450) Promi válasza zzola (#6445) üzenetére


Promi
aktív tag

No akkor mehet vissza a B200 :)) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.