Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) kort01 válasza desrosiers (#2299) üzenetére


kort01
aktív tag

Én eddig ezt a kettőt rendeltem, mindegyik jó volt:
- Szilikon kicsit drágán, de nagyon gyorsan
- Fekete kemény tok

Ha nem jót küldtek, kérd vissza az árát.

[ Szerkesztve ]

(#2302) bubus66 válasza desrosiers (#2299) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is az e-bayen rendeltem és tökéletes

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2303) gabor#


gabor#
tag

Hello, Vodás p8lite az XDA leírás alapján már dual de nem független. Elfelejtettem milyen verzió volt rajta előtte, most 46 de nem tudom mivel szabad frissíteni.

(#2304) MeGabee válasza gabor# (#2303) üzenetére


MeGabee
senior tag

052 a dual simes ROM,meg a 132-es.
Független nem is lesz,mert szolgáltatónál vetted.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2305) thomech


thomech
tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a vodás készüléknél olyat lehet, hogy egy vodás hang kártyát használnék telefonálásra, netre pedig egy vodás netes kártyát mindenféle módosítgatás nélkül?

(#2306) Portász válasza thomech (#2305) üzenetére


Portász
tag

Alapból nem .
Egy simes rom van a telefonon !
Egy simesként is árulják.

[ Szerkesztve ]

(#2307) bubus66 válasza gabor# (#2303) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked ugrott a garancia igaz singel SIM-re vissza tudod állítani de vodás ROM-ot nem tudsz vissza tenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2308) bubus66 válasza gabor# (#2303) üzenetére


bubus66
nagyúr

dual SIM-es sel mindegyikkel lehet.

Találtam egy ilyet mai dátummal

HUAWEI ALE-L21 Firmware(Android 5.0,EMUI 3.1,C432B133a,European Region)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2309) tomej válasza Portász (#2294) üzenetére


tomej
aktív tag

Mivel csináltad?

(#2310) #18193920 válasza tomej (#2309) üzenetére


#18193920
törölt tag

Vagy kenyérpirítóval vagy photoshop-al.
De szerintem az utóbbira nagyobb az esély :R
(bocs de ezt a labdát nem lehetett, nem lecsapni :D )

[ Szerkesztve ]

(#2311) wolf033


wolf033
senior tag

Aki két kártyával használja a készüléket annak szokott olyan lenni, hogy nem elérhető?

A Samsungom is csinálta ezt de talán nem ilyen sűrűn. Pl. pont most volt, hogy jött 4 különböző helyről sms, hogy nem fogadott hívásom volt. Lehet egyszerre hívtak és ezzel nem tudott mit kezdeni a telefon?

(#2312) bubus66 válasza bubus66 (#2308) üzenetére


bubus66
nagyúr

HUAWEI ALE-L21 Firmware(Android 5.0,EMUI 3.1,C432B133a,European Region) Feltettem és az az első ami a az SD kártyáról nem hiba üzenettel fogad, hanem települ is. A névjegyzék hiba nincs javítva. Ha valaki szeretné fel tenni keressen meg adok linket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2313) tomej válasza #18193920 (#2310) üzenetére


tomej
aktív tag

Corel-ben nyomom - azé' kérdem... ;] :D :D Illustrator-ra tippeltem...

[ Szerkesztve ]

(#2314) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hy beszéljetek le vagy beszéljetek rá a telefonra

pár hónapig kell esetleg fél évig, nem tudom mennyire eladható, nem volt dolgom huawei-el, de elég jó áron van és nem írtak annyira rosszat róla, csak a kijelző betekintésről, meg az akumlátort nem tudom hogy bírja nálatok, 2 napot ki lehet sajtolni a telefonnal normál használat mellett? Zene kis net stb

Xbox One: bandymnc

(#2315) choosen válasza bubus66 (#2312) üzenetére


choosen
tag

Szia!

Ha ez dualsimes elkérném a linket hátha ezzel megjavul a gps problémám.
Köszönöm.

Gyula

(#2316) bubus66 válasza choosen (#2315) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem írta külön, hogy dualos vagy single sim én single simre tettem fel. Küldöm privátba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2317) choosen válasza bubus66 (#2316) üzenetére


choosen
tag

Köszönöm. :R

Gyula

(#2318) wolf033 válasza bandi0000 (#2314) üzenetére


wolf033
senior tag

Vedd meg nyugodtan. Jó telefon.

2 napot kibír játék nélkül simán. Betekintési szöggel semmi baj ha csak nem vízszintesen akarja nézni az ember ami elég életszerűtlen....

(#2319) bandi0000 válasza wolf033 (#2318) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és a napfényben való láthatóság? arra sokan panaszkodtak

Xbox One: bandymnc

(#2320) bubus66 válasza choosen (#2317) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha feltetted akkor írj majd róla vissza jelzést légyszíves. :R

(#2319) bandi0000
Nekem semmi gondom nincs vele, elég jól lehet látni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2321) wolf033 válasza bandi0000 (#2319) üzenetére


wolf033
senior tag

Én a régi Samsungommal tudom összehasonlítani és attól sokkal jobb. Most nem süt a nap így nem tudom megnézni de napsütésben sem volt rossz. Ha sok a kételyed a telefonnal szemben akkor inkább ne vedd meg mert csak a hibákat fogod keresni és aki keres az talál. :)

(#2322) Zaji válasza bandi0000 (#2319) üzenetére


Zaji
őstag

Én nem vettem észre ilyen negatívumot.

(#2323) bandi0000


bandi0000
nagyúr

majd meglátjuk, sok alternatíva nincs, ph-n is kevés van használtan az is új árban, gondolom akkor azért keresettek ezek

Xbox One: bandymnc

(#2324) Portász válasza #18193920 (#2310) üzenetére


Portász
tag

Kenyérpirítóval sokkal jobb ,két telefont lehet egyszerre bele tenni :DDD

(#2325) bandye


bandye
csendes tag

Sziasztok

Tudna valaki segíteni? Istenért sem akarja a Huawei support megküldeni a BL nyitó kódomat. Van valami másik cím? Már kettőt kipróbáltam: mobile@mail01.huawei.com, mobile@huawei.com. Egyik sem küldi. Próbáltam több e-mail címről.
Tegnap kaptam egy ilyet tőlük:

Dear Customer,
Thank you for contacting Huawei device.
Please apply the unlock code in our website http://emui.huawei.com/en/plugin.php?id=hwdownload
Once again thank you for contacting Huawei device.
Best Regards.
Huawei Device Customer Care Team 3109

Persze a linken nem lehet kiválasztani az ALE-L21-et.

(#2326) MeGabee válasza bandye (#2325) üzenetére


MeGabee
senior tag

Keress vissza a fórumban,linkelve is van talán,hogy hogyan tudod megoldani.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2327) bubus66 válasza bandye (#2325) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kell csinálni a fals FB címet és a Huawei Y300 kell kiválasztani

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2328) btcenter válasza bubus66 (#2312) üzenetére


btcenter
csendes tag

Nekem is küldenéd a linket. Kösz.

(#2329) bubus66 válasza btcenter (#2328) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ment neked is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2330) btcenter válasza bubus66 (#2329) üzenetére


btcenter
csendes tag

Igen, már fent van.

(#2331) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok!

Kinéztem ezt a telefont, de sokan írtok az aksi gyengeségről, de van aki szerint két napot is elmegy.
Csak net, és beszélgetésre, semmi játékra nem használnám,
azért erősítsétek meg kérlek mit is bír valójában a telep!

köszi
z

élni, és élni hagyni..

(#2332) MeGabee válasza ZOLL30 (#2331) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ha sokat megy a kijelző,akkor 1 napot elmegy,ha keveset,akkor 2 napot.Én az előbbi táborhoz tartozom,pláne ha kocsiban ülve a GPS-t is használom,akkor aztán merül rendesen.Talán a legtöbb amit kihoztam belőle,az olyan 1 nap 8 óra körül alakult.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2333) ZOLL30 válasza MeGabee (#2332) üzenetére


ZOLL30
tag

köszi,

én 5órás kijelzőhasználattal már kibékülnék vegyes használattal ..

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#2334) MeGabee válasza ZOLL30 (#2333) üzenetére


MeGabee
senior tag

Annyit szerintem nem fogsz tudni kisajtolni belőle,legalábbis nekem nem sikerült.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2335) cyberfly


cyberfly
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Vettem egy aktív tokot a telefonomhoz (gyárit), de nem bírom rávenni hogy tegye a dolgát :(
Nem találok beállítási lehetőséget, lehet nem is tudja?

Ha valakinek esetleg van, és működik, elmondhatná nekem mit hogyan csinálnak!

Ha már volt erről szó elnézést kérek, nem olvastam minden hozzászólást át.

Köszönöm Szépen!!!!

(#2336) Gstyler válasza MeGabee (#2334) üzenetére


Gstyler
senior tag

A telefonálás nem meríti különösebben. Többen írtak két napot, nekem átlag 12 órát megy, ez sztem kb. 3-4 óra képernyő idő lehet. (játszani még nem játszottam rajta)

[ Szerkesztve ]

(#2337) ZOLL30 válasza Gstyler (#2336) üzenetére


ZOLL30
tag

12 óra, kevés képernyővel (3-4 óra).. kicsit lehangol, lehet még sem ez a befutó telefon akkor, köszönöm azért az infót :)

élni, és élni hagyni..

(#2338) emax101 válasza bandye (#2325) üzenetére


emax101
csendes tag

én anno erre küldtem az kérelmet és adataimat : mobile@mail01.huawei.com
pár órán belül küldték a kódot

nem kellett semmilyen oldalra mennem

ezt válaszolták

Dear Customer,

Thank you for supporting Huawei device. My working number is 3102.Your unlock code :xxxxxxxxxxxxx ,please keeping your unlock code properly.Thank you!

[ Szerkesztve ]

(#2339) bubus66 válasza emax101 (#2338) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is válaszoltak de azóta ők is azt az oldalt ajánlották az e-mailajaikban.. Simán kinyitotta nem várt heteket a válaszra (igaz anno én sem vártam rá sokat)

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2340) emax101 válasza bubus66 (#2339) üzenetére


emax101
csendes tag

biztos lusták :)

(#2341) bubus66 válasza emax101 (#2340) üzenetére


bubus66
nagyúr

na ja belefáradtak a sok írogatásba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2342) dns120


dns120
újonc

Sziasztok!
Mától tulajdonosa lettem egy P8 Lite-nak, Honor 4C-t cseréltem le rá akaratlanul, azt ugyanis 1 hónap használat után ellopták. Ha valaki a kettő közt tanakodik tudok összehasonlítást írni :)
Ezt most neten rendeltem új függetlenként, kaptam 27%-os számlát is viszont Telekom boot képernyő van, égeti a szemem a rikító magenta. Átnézve úgy tűnik német piacos Telekomos a készülék, szóval lehet hogy a későbbi kellemetlenségek elkerülése végett visszaküldöm. A fene se tudja honnan szerzik ezeket, de simán gondolok arra hogy németben megveszik 39 euróért előfizetéssel majd itt eladják, aztán pár hónap és csak lesek hogy nincs hálózat.

(#2343) Gstyler válasza ZOLL30 (#2337) üzenetére


Gstyler
senior tag

Nálam ez a realitás. Reggel leveszem töltőről és estig bírja általában.
Hétvégén van mikor megy 36 órát, de igazából akkor is csak pár óra (3-4) képernyő időről beszélünk.

(#2344) Simba86


Simba86
senior tag

Sziasztok!

Tegnap óta vagyok tulaja egy ilyen játékszernek, és még várok a BL nyitási kódra, de közben azért beállítanék olyasmit, amivel eddig más telefonon nem volt gondom...

Hogyan tudok beállítani egységes értesítési hangot, amely érvényes az sms-re, e-mailre és mindenre, ami nem a hívási csengőhang és persze az ébresztő? Eddig minden androidos telómon úgy működött, hogy beállítottam az értesítési hangot és ennyi... Itt hiába rakok be akármit, az sms-nek és az e-mailnek is az alapértelmezett marad...

Köszi a segítséget előre is!

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#2345) wolf033 válasza Simba86 (#2344) üzenetére


wolf033
senior tag

Amikor beállítasz valamit akkor le is okézni. Jobb felső sarokban "pipa".

(#2346) bubus66 válasza Simba86 (#2344) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem fogsz kapni BL nyitó kodót saját magadnak kell generálni

Itt olvasd el

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2347) Comecee válasza choosen (#2315) üzenetére


Comecee
csendes tag

Szia.
Megoldódott az új rommal a gps probléma?
Én mióta frissítettem a gyári 046-ról a B136-ra, azóta nem tudom futáshoz használni...

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#2348) bubus66 válasza Comecee (#2347) üzenetére


bubus66
nagyúr

136? az honnan van 133a-ról tudok 132 136-tal még nem találkoztam.

Milyen új ROM-mal? Nekem egyikkel sem volt gondom

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2349) Simba86 válasza wolf033 (#2345) üzenetére


Simba86
senior tag

leokéztam, de a probléma az, hogy ezen a telefonon úgy tűnik külön hang van az sms-re és az e-mailre is...

Bubus!

G620s-nél ugyanazt az e-mailt küldtem el, mint most is, és a link, amit küldtél, abban a hsz-ben is ugyanezt írták le, hogy megküldik majd... szóval egyelőre várok :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#2350) retroid


retroid
senior tag

Hali
Nagyon nagy segitseg lenne ha tudnatok par igenyes fasza tokot linkelni olcson pl ebayrol amik tenyleg jok
Koszi elore is

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.