Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) bubus66 válasza MeGabee (#2798) üzenetére


bubus66
nagyúr

De ha nagyon szeretnéd letölteni fent van az oldalamon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2802) wolf033


wolf033
senior tag

Na megfeküdt a telefonom. Eddig semmi gáz nem volt vele és tegnap óta teljesen meghülyült. A hívásokat alig akarja elküldeni kb 1/2 perc után indítja. Lefagyogat elég sűrűn. Hívások nem érkeznek majd egy ki/be kapcsolás után jönnek az üzenetek a nem fogadott hívásokról.

Ez a jelenség azóta van, hogy tegnap valamit frissíteni akart és rányomtam, hogy hajrá erre nem frissített le semmit hanem fel sem tudott lépni a playre. Ki/be kapcsolás után is ugyan ez a szarakodás van.

(#2803) MeGabee válasza wolf033 (#2802) üzenetére


MeGabee
senior tag

Szar ügy,nyomj neki egy wipe-ot,attól helyrejön.Ezek a google frissítések minden telót ki tudnak akasztani.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2804) bubus66 válasza wolf033 (#2802) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kell neki egy FR és jó lesz vagy a fastboot-os módszerrel újra húzni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2805) wolf033 válasza bubus66 (#2804) üzenetére


wolf033
senior tag

Vagy visszaviszem gariztatni. :)

Egyébként most meggyógyult. Rádugtam töltőre ki/be kapcsolás és minden működik rendben csak a play áruház nem nyílik meg...

(#2806) bubus66 válasza wolf033 (#2805) üzenetére


bubus66
nagyúr

A töröld az accuntodat majd újra jelentkezve a Play áruházba nem kell szervizbe vinni csak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2807) bubus66 válasza MeGabee (#2803) üzenetére


bubus66
nagyúr

Fel tetted a 136a-t? Mert szerintem az egabi71-nél a TWRP meg a ROOT keverte meg

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2808) wolf033 válasza bubus66 (#2806) üzenetére


wolf033
senior tag

Nem tudom törölni.

A törléshez kell net kapcsolat?

(#2809) bubus66 válasza wolf033 (#2808) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen általában szokott kelleni hozzá

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2810) wolf033 válasza bubus66 (#2809) üzenetére


wolf033
senior tag

Akkor majd otthon újra próbálom. :)

(#2811) MeGabee válasza bubus66 (#2807) üzenetére


MeGabee
senior tag

Mivel nem küldél linket,így természetesen nem tettem fel :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2812) bubus66 válasza MeGabee (#2811) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egyenlőre várjünk mert a egabi71 fel tette de nem látja a gép meg próbálom én majd de küldök linket.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2813) pgemil


pgemil
aktív tag

Hogyan lehet (lehet-e egyáltalán) videóhívást kezdeményezni ezzel a telóval?
Az üzemideje valóban borzasztóan kevés (egy ZTE V967S-hez képest)!
Éjféltő reggelig merült 82%-ra. Mi eszi az akksit ennyire? A ZTE-vel nem kellett semmit csinálni (bár főzött ROM volt rajta), ha nem használtam, akkor szinte nem is merült.
Más: Gyakorlatilag naponta kell kikapcsolni a BT miatt, mert nem akar csatlakozni a Xiaomi Mi bandhoz.
Újraindítás után szinkronizál, azután autórádió BT átvált, U8 óra keresgél, Mi band nem talál, kikapcs...
Tudja valaki hány eszközt képes egyszerre kezelni?
( HP 6340 régen kettőt)
A vas független dual simem tesco-ban vásárolt C432B132 / EMUI 3.1

(#2814) daniiel09


daniiel09
tag

Sziasztok! Tegnap vásároltam a készüléket a telekomnál, és az lenne a kérdésem hogy ez a legújabb frissítés a honlapon : P8 Lite Dual SIM Firmware C432B132 (Android 5.0, EMUI3.1, Általános EU verzió) : és hogy érdemes e felraknom? (Juni 9-es kernel verzió van fent alapból)

(#2815) sonye válasza pgemil (#2813) üzenetére


sonye
senior tag

Na ezt próbálom én is kideríteni, hogy mi eszi az akksit használat nélkül.
Eddig még nem jöttem rá.
Pedig már látom az akkufogyasztáson, hogy vannak olyan járatok, hogy nem merül.
Csak nem tudom mi eheti a háttérben.

(#2816) bubus66 válasza daniiel09 (#2814) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Nevében is benne van. hogy Dual SIM, a Tied mint Szolgáltatós az Single SIM de ha nem akarod a Telekom ikonjait nézegetni akkor a Single SIM 133-ast fel teheted. Ha kell link keres meg privátba...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2817) daniiel09


daniiel09
tag

Köszönöm. Ez a merülés engem is érdekelne..reggelre mindig 100%ról lemegy 86ra..

(#2818) Oldbiggy válasza pgemil (#2813) üzenetére


Oldbiggy
tag

Nálam az akksi fogyasztás rendben van, igaz, hogy nem nyomkodom, 1nap 23 óra, és 77%-on van. Kétszer fordult elő, hogy ha kikapcsoltam a hangot, akkor nem kapcsolódott az autó BT-hez. Csak akkor kapcsolódott kb 2 másodperc alatt, ha felébresztettem a telefont, és lehúztam az értesítési sávot.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2819) szetib


szetib
tag

Nekem tele van a telefon minden lehetséges szeméttel, 64gigás kártya van alapértelmezett tárhelyként beállítva, tegnap este 9%-ról reggelre 3%-ig merült. Az akksi/energiafogyasztás lezárt képernyővel eddig a legjobb az elmúlt készülékeim közül. A kérdés inkább az, hogy ki fogja (és mennyiért) rendesen kicserélni, ha elhasználódott?

(#2820) djbelo válasza szetib (#2819) üzenetére


djbelo
senior tag

Megbízható szerviz: [link] :)

(#2821) bubus66 válasza djbelo (#2820) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja TelemMax kinek jó kinek nem..

(#2811) MeGabee

Nekem simán fel ment a 136a a fastboot flash-sel, tehát akkor a TWRP telepítés után oda kell írni hogy csak teljesen visszaállított rendszerre lehet stock romot fel tenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2822) djbelo válasza bubus66 (#2821) üzenetére


djbelo
senior tag

Inkább jó.... :)

(#2823) bubus66 válasza djbelo (#2822) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem nem jó..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2824) feketepeti válasza pgemil (#2813) üzenetére


feketepeti
aktív tag

A BT nagyon bugos benne, gyakorlatilag használhatatlan. Folyton eldobja, újracsati....vagy nem :)

(#2825) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!
Jól értem, hogy ha az egyik sim-en beszélek és a másikon hívnak, ott olyan mintha ki lennék kapcsolva?
Illetve, ha az egyik sim-en netezek épp, attól a másikon tudnak még hívni?

Köszi előre is, üdv

(#2826) dokee78 válasza mrmrg (#2825) üzenetére


dokee78
félisten

"1. Mit jelent a dual standby kifejezés?
- Ez azt jelenti, hogy alap helyzetben mindkét sim a hálózaton van.Viszont, ha az egyikre bejövő hívás érkezik, vagy kimenő hívást indítunk, akkor addig a másik sim lecsatlakozik a hálózatról. Amint a hívásnak vége, mind két sim újra hálózaton lesz. Ez azért van, mert a készülékünkbe egy darab rádió modult szereltek. Ezt esetleg átirányítással meg tudjuk kerülni, de ez egyéb költségekkel fog járni."

Android dual SIM okostelefonok-Téma összefoglaló!

[ Szerkesztve ]

(#2827) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Hibajelenségek, amik nálam fennállnak rendszeresen:

- Nem kapcsol be a mobilnet, újraindítás megoldja
- Nem küldi el az sms-t, újraindítás megoldja

(#2828) e_r_i_c válasza daniiel09 (#2817) üzenetére


e_r_i_c
csendes tag

Ez nekem meglepő. Este mindig felteszem töltőre, mikor leveszem 100%-on van ugyebár. Reggel felkelek legrosszabb esetben is 99%. Elindítom a Powerampot (ha dolgozni megyek ugyebár), akkor szokott olyan 96-ra lemenni.
Nekem a napközbeni dologgal van bajom, ugyanis napközben (főleg munkában) nem szoktam nyomkodni, s mire végzek, az alatt a 8 óra alatt simán lemerül vagy 20-30%-ot úgy, hogy max 15 percet netezek munkaközi szünetben.

Még én sem tudtam rájönni, hogy vajon mi az, ami ennyire fogyasztja az akksit. Bízom benne, hogy érkezik egy szoftver frissítés, ami majd javítja az üzemidőt (vagy valaki dob egy tuti biztos megoldást).

(#2829) Vermilion69 válasza Vermilion69 (#2827) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

A hálózatot is eldobja és az is csak újraindítás után működik (azt mutatja, hogy nincs térerő, csak segélyhívás van).

(#2830) bubus66 válasza e_r_i_c (#2828) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha jelezve lett ez a probléma akkor javítva lesz de ha csak neked van akkor azt magadnak kell megoldani. Ha használsz FB appok akkor biztos, hogy az a ludas. Én régóta használom a telot és semmi gondom nem volt vele tegnap pl oda vissza rakosgattam a ROM-kat és kb 9% merült.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2831) retroid


retroid
senior tag

Nova launcher megy rendesen? Mennyire mukodokepes ekui alatt?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#2832) peterdeme


peterdeme
tag

Na jó,mostmár annyira laggol a rendszer,hogy használhatatlan a telefon.Nem tudom miért.Pedig csak böngészőt,meg a messengert használom,és egyszerűen annyira akad minden,hogy nem lehet normálisan használni.Eleinte minden oké volt,akadás alig alig jelentkezett,de ez már tűrhetetlen. :W Mit ajánlanátok factory reset? :(

Előre is köszönöm!

(#2833) bubus66 válasza peterdeme (#2832) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csinálj egy factory reset. A Messenger is okozhatja

(#2831) retroid

Az milyen rendszer, hogy ekui? én olyat nem ismerek Max EMUI-t

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2834) peterdeme válasza bubus66 (#2833) üzenetére


peterdeme
tag

Rendben,köszönöm.Csak zavar,hogy mindenki meg van elégedve a telefonnal,akadásokról szó sincs,én meg...
Na mindegy,reménykedek,hogy ez megoldja.Köszönöm!

(#2835) ootikaa válasza bubus66 (#2830) üzenetére


ootikaa
csendes tag

Lehet a tiédbe véletlen 4000mah aksit raktak:) Bàr ha nem hasznàlom az enyém is jól bìrja:)))

a garanciát meg kell fizetni !!!!!!!!!!

(#2836) peterdeme


peterdeme
tag

Amúgy azt még hozzátenném,hogy egy 2GB os régi,lassú micro SD van a telfonban,de gondolom ez nem befolyásolja maga a rendszersebességet,hanem csupán a rajta lévő programokét.

(#2837) peterdeme


peterdeme
tag

A telefonszámaim nem kéne visszakerüljenek a telefonra automatikusan? Bejelentkeztem a google fiókba,de nem történik semmi,pedig a backup be volt kapcsolva mindig.Nagyon nem örülnék neki,ha elvesznének. :Y

(#2838) retroid válasza bubus66 (#2833) üzenetére


retroid
senior tag

Köszönöm a segitő válaszod! :) Jár a nyelvtan náci vállveregetés és ráharaphatsz aa cián tablettára...

EMUI mennyire szereti a Nova Launchert?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#2839) dokee78 válasza peterdeme (#2837) üzenetére


dokee78
félisten

Kell pici idő még leszinkronizálja a névjegyeket.

retroid Én Novát használok EMUI 2.3-as Huawei telón nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#2840) peterdeme válasza dokee78 (#2839) üzenetére


peterdeme
tag

Ebben én is reménykedtem,de lassan egy órája,hogy megcsináltam a procedúrát,de semmi...Ezt rendesen megszívtam....

(#2841) dokee78 válasza peterdeme (#2840) üzenetére


dokee78
félisten

Be van kapcsolva szinkronizálás?
Itt mit mutat?

(#2842) peterdeme válasza dokee78 (#2841) üzenetére


peterdeme
tag

Ez a kép a telefon,vagy a google beállitásaiban készült?

(#2843) dokee78 válasza peterdeme (#2842) üzenetére


dokee78
félisten

Beállítások-Fiókok-Google
Persze,hogy a telefon.

(#2844) Gstyler válasza ootikaa (#2835) üzenetére


Gstyler
senior tag

Nyugi, a telefon tényleg napikig bírja, hha csak telefonálsz vele. Amennyiben okostelefonként használod, (wifi, viber, böngészés, waze), tehát aktív képernyő időkkel, akkor nem bírja sokáig.
A kijelző szerintem full fényerőn gyönyörű és ehhez mérten zabál is, ezt kénytelenek vagyunk elfogadni. Én a 4G offal kicsit növelni tudtam az élethosszát és még a fényerővel is lehet játszani, de én azt nem szeretem levenni.

[ Szerkesztve ]

(#2845) peterdeme válasza dokee78 (#2843) üzenetére


peterdeme
tag

Ja igen,megkaptam.Be van,amint látod...

(#2846) bubus66 válasza ootikaa (#2835) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem az enyémben 15000 mah van képzeld el.

(#2838) retroid

Ha ráharapsz a Ciánra akkor semennyire. Különben szerintem nem sokan használnak másik Launchert de ha kipróbálod akkor várjuk az észrevételeket róla.

(#2834) peterdeme

Ne kínlódj vele próbáld meg az FR a két gombos módszerrel. Melyik ROM van a tieden?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2847) bubus66 válasza peterdeme (#2836) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáltad már azt, hogy kiveteted az SD kártyát?

Más:

Valaki feltette a TWRP recoveryt az egabi71-en kívül?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2848) ootikaa válasza Gstyler (#2844) üzenetére


ootikaa
csendes tag

Persze tudom csak viccnek szàntam:)))

a garanciát meg kell fizetni !!!!!!!!!!

(#2849) juhgeraa


juhgeraa
újonc

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban, hogy a fényereje milyen napon, normálisan olvasható, látható? Teljes fényerőre kell felhúzni ha napon van az ember, vagy nem?
Nagyon sok oldalon írták(többek között ebben a tesztben is), hogy kevés a fényereje.
Én csak emiatt nem merek megvenni a telefont,minden más oké lenne, viszont ha ez tényleg nagyon bosszantó probléma akkor másik készülék után nézek..

Tapasztalatok? Köszönöm előre is! :)

(#2850) pgemil


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap bicajoztunk egy páran a jó időben [link]
A 2 éves ZTE V967S a hátamon és folyamatosan hallgatva a rádiót merítette a vasat. Persze az alkalmazás párhuzamosan futott mindkét készüléken.
A nap végén 75 % / 19 % illetve 70/14 százalék ( kettő éves) ZTE javára android 4.2 -vel.
Tudtok rá magyarázatot?
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.