Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Zsocy155 válasza bubus66 (#2693) üzenetére


Zsocy155
őstag

Közben megtaláltam az xda-n a spanyol vodás B009-et is. A build szám teljesen megegyezik a magyarral. Gondolom ugyanaz a kettő.
Azért köszi szépen.

(#2702) im492 válasza MeGabee (#2700) üzenetére


im492
tag

Nem vészesek a felsorolt hibák,bár a gps picit aggaszt. De gondolom navi esetében nem dobja el a jelet,csak ha lezár a képernyő. Bl nyitás meg az ilyesmi nem érdekel. Frissíteni meg inkább csak ota-n. :) Köszönöm a válaszokat!

(#2703) feketepeti válasza im492 (#2696) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Ez inkabb csak a szolgaltatos, fuggo, egy kartyas modellek eseten van, mert igy mokolnak belole 2 kartyadat.

Amit a MM ban veszel, azzal nem lesz ilyen gond.

(#2704) bubus66 válasza Zsocy155 (#2701) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálam is meg van ha kell bármikor letöltheted, ha esetleg lassan jönne akkor adok linket gyors letöltésre

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2705) Zsocy155 válasza bubus66 (#2704) üzenetére


Zsocy155
őstag

:R

(#2706) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Járt már vki úgy, h kijelzőre való üveg felrakásánál a jobb oldalán, de nem a legszélén egy vékony csíkban végig mintha levegős maradt volna? Rohadtul nem értem hogyan, amikor ha ráteszem az üveget, akkor elvileg magától ki kellene mennie a levegőnek alóla... Aztán amikor megemeltem, h ismét rátegyem az üveget, akkor meg a bal oldalán egy kis részen már van egy karc azon a k..va üvegen :W
Remélem nem fogja szétcseszni a kijelzőm ez az üveg így, ugye? Viszont sokáig nem maradhat rajta.
Ötletek, tippek? Az is lehet, h szimplán én vagyok a béna, de mindent úgy csináltam, ahogyan a videókban, leírásokban stb. van...

YOLOska

(#2707) MeGabee válasza Funthomi (#2706) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nekem már a második üveg,aminél a jobb felső sarkban elkezdődik ez a jelenség.Pedig felrakásnál tökéletesen rátapad.Nem tudom mi lehet az oka.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2708) Askformore


Askformore
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#2709) ootikaa


ootikaa
csendes tag

Xprotector on vetted?

a garanciát meg kell fizetni !!!!!!!!!!

(#2710) ravebp


ravebp
senior tag

találkozott már vki olyan problemával, hogy a videófelvevést elindítva kb 1 másodperc után megfagy az élőkép, a számláló megy, de ha leállítom, nem ment el semmi, illetve a legtöbbször ki is lép a kamerából.Próbáltam, belső illetve sd tárhelyre is, illetve töröltem a program adatait is de nem javul.
más programmal is ez van.

[ Szerkesztve ]

Rave

(#2711) Funthomi válasza ootikaa (#2709) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Ebay...

YOLOska

(#2712) Oldbiggy válasza Funthomi (#2706) üzenetére


Oldbiggy
tag

Én a Hongmi 1s-nél ugyan így jártam, az Alin vettem, levettem, lemostam alkohollal, de ahol felvált oda vissza se ragadt. Lehet hogy kár volt rendelni a P8 lite-hez.

Más kérdés. A hozzáértőket kérdezem, hogy a bootloader visszazárás csak a relock paranccsal működik, a lock paranccsal nem? Az Xda-n azt írják, hogy lock parancs is jó. Én még nem nyitottam ki, mert ha nem tudom visszazárni nyom nélkül, akkor ugrik a 2-év gari.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2713) MeGabee válasza ravebp (#2710) üzenetére


MeGabee
senior tag

Próbáltad ki-be kapcsolás után?Lehet csak beragadt valami...ha ez nem segít,akkor nyomj egy wipe-ot,de előtte ne felejts el biztonsági mentést csinálni.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2714) bubus66 válasza Oldbiggy (#2712) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most miért baj, hogy a relock-al működik? Mert kettő betűvel többet kell írni?

Nekem az a lényeg, hogy vissza lehet zárni, azt hogy mit kell beírni lock vagy relock nem érdekel, a végeredmény a fontos..

(#2710) ravebp

Ha csinálsz egy wipet akkor én azt javaslom, hogy csak a Névjegyzék stb-ről csinálj mentést. Mert ha vissza teszed amit lementesz akkor valószínű a hiba továbbra is fent fog állni..

Én mindig tiszta telepítést csinálok az alkalmazások bent vannak a play áruházban (nekem kb 20 perc) még vissza teszek mindent..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2715) bubus66 válasza Oldbiggy (#2712) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én még nem nyitottam ki, mert ha nem tudom visszazárni nyom nélkül, akkor ugrik a 2-év gari.

Ez nem teljesen igaz. Mert ha kinyitod elméletileg nem foglalkoznak vele.

Az Xda-n azt írják, hogy lock parancs is jó.

Képzeld el ha én vagy az egabi71 vagy bármelyik fórumtárs csak olvasás alapján tenne fel ide valamit, (ha nem lenne előtte tesztelve) akkor mennyi tégla lenne. a relock-os általam ki próbált és tökéletesen működik (valószínű a lock is működik) de nincs időm ki próbálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2716) Oldbiggy válasza bubus66 (#2714) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszi a választ. Nem az a baj, hogy két betűvel többet kell írni, csak én arra gondoltam, hogy nem mindegy, hogy zárva, vagy újrazárva, ami szerintem elárulja a szervizben, hogy már nyitva volt, de ha elméletileg nem foglalkoznak vele, akkor elméletileg nyugodt vagyok. Tudom a tiéd nyitva volt, de az enyém nem nyitott, ezért szeretném megcsinálni. A lock parancs használatát csak megkérdeztem, nem szemrehányóan, tudom ha érdekel próbáljam ki, de ha valaki már kipróbálta akkor nekem már nem kell, és ezt csak itt tudom megkérdezni, mert ez a P8 lite fóruma. Bocs ha hosszú voltam, és zavartam.. :R :R

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2717) bubus66 válasza Oldbiggy (#2716) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem zavartál ha nyoma van akkor nyoma van a locknak is meg a relocknak is.

De ha végeztem a win10 telepítésével isten bizony ki próbálom

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2718) Oldbiggy válasza bubus66 (#2717) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszönöm szépen :R :R

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2719) bubus66 válasza Oldbiggy (#2718) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék de nem zár vissza a "lock"

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2720) komistvan válasza im492 (#2698) üzenetére


komistvan
tag

Megy rendesen az első droidom amire nem lehet egy rossz szavam sem.

ALE-L121

(#2721) Oldbiggy válasza bubus66 (#2719) üzenetére


Oldbiggy
tag

Köszönöm :R

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2722) Comecee


Comecee
csendes tag

Volt korábban egy kérdés, hogy "mit tud" a két simes?
Jelentem, mindkettő tudja a 4G-t, csak nem egyszerre!

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#2723) embe válasza bubus66 (#2719) üzenetére


embe
nagyúr

Üdv!
Úgy látom megy itt is a mókolás ezerrel. :DDD :C
Kell nekünk android.... Csak azért, hogy unalmunkban legyen mivel mókolni. :D Ha már normálisan működik egy telefon, akkor az nekünk unalmas.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2724) bubus66 válasza embe (#2723) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia embe ezer éve nem beszéltünk, olvasom nálatok is megy a mokolás viszitek a kengyelel az S5 topikot, csak így tovább..

Ha már normálisan működik egy telefon, akkor az nekünk unalmas

Igen ez így van, de ha nem mokkolunk akkor nem unatkozunk.

(#2722) Comecee

Köszi de kicsit részletesebben , melyik mit tud 2G-3G stb

Így gondoltam. 1 SIM: 2G,3G,4G Stb szintén ugyan így a . 2.SIM

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2725) embe válasza bubus66 (#2724) üzenetére


embe
nagyúr

Ma vittem vissza épp az S5-t a boltba, visszakaptam az árát. Fél évig ingyen használtam a telót. Tökéletes volt műszakilag......csak az Imei körül volt egy kis "bonyodalom". ;] Szó nélkül visszakaptam a vásárlási árát. Most épp nézelődök. Így jutottam ebbe a topicba.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2726) peterdeme


peterdeme
tag

Senkinek sem szoktak szétesni a kezdőképernyőn lévő widgetek és ikonok,mikor valamiből kilépve oda akar ugrani?Nekem nagyon gyakran előfordul,hogy a középső gomb megnyomásakor a kezdőképernyőről minden eltűnik,és csak pár másodperc múlva töltődnek be az ott lévő cuccok.Egyszerűen szétesik a rendszer... :O :(
Eléggé zavar.... :F

(#2727) wolf033 válasza peterdeme (#2726) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem semmi baj nincs a telefonnal (kop-kop-kop). Pár hét használat után semmi mókolással tökéletesen megy a masina és még 1x sem volt kikapcsolva. Kíváncsi leszek meddig bírja újraindítás nélkül. :)

(#2728) bubus66 válasza embe (#2725) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na csak nem mahinált volt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2729) kirusz1


kirusz1
őstag

Freemail fioknak mi a beállitásai a levelező nél sehogy se birom müködésre birni(telenoros vagyok

(#2730) sonye válasza bubus66 (#2584) üzenetére


sonye
senior tag

Ti még bedőltök ennek a marketing dumának?

Ja a G6-ra is ígérték a frissítést. A vodafonos kapott, a többi nem...
Lassan mindegyik gyártó arra játszik, hogy akkor vegyél jobbat.
Sőt annyira gyorsan változik a piac, adják ki az új készülékeket, hogy nincs idő reagálni a hibákra.
Kár, hogy erre nem hoztak még valami törtvényt, de nem is akarnak szerintem, mert ez óriási üzlet!

(#2731) Gstyler válasza peterdeme (#2726) üzenetére


Gstyler
senior tag

Nálam is előfordul ez a jelenség. Nem tudom mi az oka, 2GB memóriával már nem kéne ilyeneket csinálnia sztem.

[ Szerkesztve ]

(#2732) embe válasza bubus66 (#2728) üzenetére


embe
nagyúr

Ááááááá dehogy! :K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2733) bubus66 válasza sonye (#2730) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi. Nem dőlők be semminek, ki mondta 100%-ra szerintem senki. Különben voltam így az LG-nél és a beígért javítást megkapta igaz csak kis késéssel. de meg kapta.

Ez nem a G6 toik hanem a P8 Lite....

(#2732) embe

Most milyen készülékkel szemezgetsz? Én ajánlani tudnám a P8 Lite.

(#2729) kirusz1

Próbáld meg itt a beállításokat

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2734) gerokrisz


gerokrisz
tag

Sziasztok!
Én most tervezem lecserélni az xperia sp-met 2 év után a vodafonnál. Jelenleg 72-ért van ez a p8 lite illetve 102ért a galaxi a5. Ez a 2 van kinézve.
Esetleg valaki tudna mondnai véleményet? Az SP után sony-t soha többet nem veszek, 1 éve cyan mod van rajta, de ez is teljesen meghalt már (isznyat lassú) ezért is kellene már váltani.
Eddig erről a legtöbben csak jókat mondtak. A vodafone leírás szerint sd kártyás verzió, így gondolom gond nincs vele. A samsung mellett csak a super amoled szól, mert annak tényleg iszonyat jó a képe, viszont ez elvileg erősebb telefon. (csak erről halvány kilyelző stb... szövegeket olvasok) erre a kijelzőre valaki tud mondani valamit? Az SP nél csak jobb lehet a kijelzője... mert ekkora egy undorító szart már rég láttam :)
Előre is köszi!

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#2735) embe válasza bubus66 (#2733) üzenetére


embe
nagyúr

Igazán még nem dőlt el. Képbe jött egy Nexus6...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2736) bubus66 válasza embe (#2735) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó nekem volt anno N4 de jó is volt.

(#2737) embe

Na ja az már elég nagy a 6".

Nekem ez a harmadik Huawei-m de meg vagyok elégedve vele(ük).

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2737) embe válasza bubus66 (#2736) üzenetére


embe
nagyúr

Igen, nekem Nexus5 volt tavasszal, csak lecseréltem egy Lumia930-ra, hogy kipróbáljam a wp-t. nagyon nem jött be a Lumia, el is adtam 1 hónap után. A N6-tól tartok kicsit a 6" miatt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2738) bubus66 válasza gerokrisz (#2734) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen a szolgáltatósok mind Singele SIM-sek (de lehet belőle csinálni dual SIM-est is) Én eddig meg vagyok elégedve vele. Nekem a kijelzővel sincs semmi gondom. Olvas bele a Téma Összefoglalóba, is.

Az s5-ről meg embe fórumtársat kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2739) embe válasza gerokrisz (#2734) üzenetére


embe
nagyúr

Szia!
Nekem 2 SP-m volt, ne mutasd be! Nem tudtak egy normális romot rávarázsolni a Sonynál.
Nekem bejött a Samsung, bár S5 volt. Ez volt az első Samum, addig csak kisebbek Samuk voltak a családban. A fényképező része nagyon jó volt. Nyaralás alatt elő sem vettem a fényképezőgépet. De mondom, én az S5-ről beszélek. A Samu frissítése nagyok hektikus, kisebb modelleknek újabb verziójú droid van a telójukon, mint a tavalyi csúcs modellen. Bár lehet meglepinként kijön rá a 6-os droid. :DDD

Huawei-ről nem tudok nyilatkozni, de csak jókat lehet róla olvasni. Illetve a Honorról. Én például nem idegenkedek tőle, nem véletlenül kötöttem ki ebben a fórumban. A Huawei/Honor kameráját is dicsérni szokták a tesztekben.
De ezt neked kell eldönteni. Arról nem beszélve, hogy nem egy ár kategória a két teló. Bár ha részletre veszed, akkor minimális a különbség a két teló között.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2740) gerokrisz válasza embe (#2739) üzenetére


gerokrisz
tag

Értem. Én az A5-öt néztem, de lehet nem éri meg a +25k felárat.
Akkor inkább maradjon a huawei és kiderül. Annó úgy is megbántam hogy az SP-t vettem a P6 helyett. Ma elmegyek megnézem a kettőt egymás mellet aztán megpróbálok dönteni. Egyedül ez a dual-sim funkció ami érdekelne hogy megy e rajta ha vodás a telefon. Ha mégis lenne rá esetleg később szükség.
Akkor szerintetek egy SP után jó választás lenne? Részeltre 80-at ajánl most a voda ami korrektnek néz ki.
Egyedül a sima HD felbontás ami kicsit gagyi, de nah, ez van :D

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#2741) embe válasza gerokrisz (#2740) üzenetére


embe
nagyúr

Nem matek szakos vagyok, de az a 25 nem 30? :DDD

Ha így kérdezed SP után mindkettő jó választás. ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2742) gerokrisz válasza embe (#2741) üzenetére


gerokrisz
tag

Közben kevertem, mert a p8 lite 80, az a5 meg 105. Csak annyi számot néztem már ma, hogy van egy kis kavarodás már az árakkal :D (a3-hoz volt már szerencsém, ha HD lenne a felbontás azt venném, de eléggé elrontották azzal hogy kicsire hagyták akkora kijelzőhöz)
A samsung egyedül a super amoled illetve a véknyabb/könyebb kialakítás miatt tetszik. Viszont az az iszonyatos hülyeség hogy még ma is rossz helyen van rajtuk a visszagomb illetvemég mindig nem bírták elhagyni azokat a fizikai gombokat engem nagyon zavarnak. Így lehe tényleg ez a p8 lite fog maradni. :DD (csak aztán ne úgy jártjak vele mint az SP vel :D )

[ Szerkesztve ]

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#2743) embe válasza gerokrisz (#2742) üzenetére


embe
nagyúr

Ööö nekem a menü gomb kifejezetten tetszett. Ebből is látszik amit írtam, hogy melyiket kérdést neked kell eldönteni. Mindkét teló mellett szól valami.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2744) bubus66 válasza embe (#2743) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most milyen készüléked van, addig még nem lesz másik?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2745) kirusz1 válasza bubus66 (#2733) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi ezeket néztem de nem jó

(#2746) bubus66 válasza kirusz1 (#2745) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor kérdezed meg az ügyfélszolálatot hátha tudnak segíteni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2747) MeGabee válasza kirusz1 (#2745) üzenetére


MeGabee
senior tag

A freemailen nézted már a beállításokat?Ha jól adod meg,akkor működnie kell.Bejövő: freemail.hu,port 110 (vagy:pop.freemail.hu).A kimenő kiszolgáló természetesen a szolgáltatód kimenője,azaz mail.telenor.hu és 25 a port száma.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2748) gerokrisz válasza embe (#2743) üzenetére


gerokrisz
tag

Sajnos a huawei nem nyert... Nem valami szép a képe. A sima p8 vagy bármely ssamsung veri :(
Mivel ilyen SP-s érzésem van, hogy akkor is tudtam hogy szar a kijelző de bíztam benne h nem fog zavarni így ez kiesett.
Viszont a samsung S5 fogásra, és képre is bejött. Kamera is jónak tűnt. Olvasgatok kicsit, lehet az lesz végül a nyerő :)

Türelem... A hosszú élet ritka!

(#2749) net91 válasza bubus66 (#2744) üzenetére


net91
senior tag

Huawei Y300 készüléket használ . :)

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#2750) bubus66 válasza gerokrisz (#2748) üzenetére


bubus66
nagyúr

IPS szép színek,egész jó fekete,jó betekintési szög
IPS plusz ugyan ez csak kevesebb réteg van,így valamivel jobban látni napfényben
LCD halványabb színek,gyenge betekintési szög,fekete csak szürkés,fehér nem elég fehér
super amoled túl színes,túlszaturált,fekete tényleg fekete csak ezért nem kellene amoled
super LCD hasonló az IPS-hez.
triluminos elvileg szintén IPS szint.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.