Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Zsocy155 válasza Tav-Csoves (#2248) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor a P8 fórumban jobban tudják a választ.

(#2252) Tav-Csoves válasza Zsocy155 (#2251) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Jaj! Tényleg :( bocsánat! Köszönöm :K

(#2253) Zaji


Zaji
őstag

Nyom nélkül eltüntethető a root?

(#2254) Gstyler


Gstyler
senior tag

Jeleztem a Huaweinek az értesítési hangokkal kapcsolatos problémát.
Hát 2-3 levélváltás volt mire az emberke megértette, hogy miről is beszélek :C , aztán küldött egy sablonválaszt, hogy rögzítették és majd megpróbálják orvosolni valamelyik frissítéssel.
Szvsz nem fognak foglalkozni a dologgal... de ne legyen igazam.

Smi más gondom a telefonnal, de ez a probléma kezd borzalmasan zavarni!
Egész nap rezgőn kell használnom a telefont azért, mert különben az egész iroda hallaná, hogy jönnek-mennek a viber üzenetek, szuper... :W

[ Szerkesztve ]

(#2255) bandye


bandye
csendes tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy valakinek nincs meg a Vodafonos gyári rom? Elvileg 130-as volt.
Felraktam egy ilyet: Huawei P8 Lite ALE-L21 V100R001C432B132 (Nordic European)
Sajnos ez sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Vagy ha felrakom a Telekomos 130-ast, az jó lehet?

Köszönettel: András

(#2256) bandye


bandye
csendes tag

Tévedtem, minden tökéletes a 132-esen. Legalábbis nekem. Egyedül a két sim kezelést nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2257) bubus66 válasza bandye (#2256) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen a tied szolgáltatós?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2258) Zsocy155 válasza bandye (#2256) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem azért nem találod, mert ahogy olvasom a hozzászólásaid, a tied Vodafone-os. Az pedig egy ROM cserével nem lesz dual sim-es, szerintem.

(#2259) btcenter válasza Gstyler (#2254) üzenetére


btcenter
csendes tag

Miért nem használsz egy profil kezelőt, én pl. a MyProfiles-t használom, mindennek külön állítható a hangereje.

(#2260) Portász


Portász
tag

Sziasztok
Csináltam egy képet ,kimondottan záró képernyőre .
Szépen elfér felette az óra .

(#2261) Shingen válasza Portász (#2260) üzenetére


Shingen
addikt

Faja lett !
Honor topikba is dobhatnál egyet csak honor felirattal............ :DDD
THX

風林火山

(#2262) Zaji


Zaji
őstag

Erre valaki?
Bootloader állapotát hol tudom megnézni?

(#2263) kort01 válasza Zaji (#2262) üzenetére


kort01
aktív tag

Root eltüntethető.
A nyitott bootloader nem zárható vissza. Állapotát e szerint nézheted: [link]

(#2264) bubus66 válasza Zaji (#2262) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link] vagy nyitsz egy cmd ablokot

és ott beírod, hogy adb devices

majd adb reboot bootloader

Ezt kell látnod

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2265) MeGabee válasza bubus66 (#2264) üzenetére


MeGabee
senior tag

Én ezt láttam akkor is,mikor még zárva volt :C

A 132-es végű rom az dual simes?

Szerk.: Visszaolvastam,már látom hogy az.Akkor kell hozzá a vendor mappa,hogy lássa a két sim-et.A 052-esben benne van az,ugye bubus66?

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2266) MeGabee válasza MeGabee (#2265) üzenetére


MeGabee
senior tag

A 046b-ben van a vendor mappa,ami kell a dual sim-hez.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2267) bubus66 válasza MeGabee (#2266) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a 046-ban van benne de az 052-sel is műkődik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2268) bandye


bandye
csendes tag

A 132-essel működik a 46-os vendor?

[ Szerkesztve ]

(#2269) bubus66 válasza bandye (#2268) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak a 052 és utána a 132-es de ha szolgáltatós akkor nem fog menni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2270) egabi71


egabi71
aktív tag

A vodás 130 ra melyiket lehet feltenni?

(#2271) Zaji válasza bubus66 (#2264) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm.

(#2263) kort01 Köszönöm.

Gondolom a bootloader nyitása garanciavesztéssel jár...

(#2272) egabi71 válasza Zaji (#2271) üzenetére


egabi71
aktív tag

Nem feltètlenül,mert van akinek gyárilag nyitot ugyanazon tipuson belül,pl az enyèm is az volt a gèp szerint.

[ Szerkesztve ]

(#2273) bandye válasza bubus66 (#2269) üzenetére


bandye
csendes tag

Nem függetleníteni szeretném, csak két Vodás kártyával használni. Ez valahogy megoldható?

(#2274) tomej


tomej
aktív tag

Sokat használok autóban telefont, ill. több alkalmazás folyamatosan fut utazás közben. Kicsit több, mint 1 óra alatt - automatikus fényerő mellett - 80%-ról 31%-ra esett a töltöttség, a teló meg kb. 50 fokosra melegedett... :((( - ez normális, vagy gebasz lehet vele? Eddig egy Sony E4-et használtam - 2300 mAh-s akku - annál a merülés kb. fele ilyen volumenű...

(#2275) Gstyler válasza tomej (#2274) üzenetére


Gstyler
senior tag

Hááát, ha mondjuk megy a 4G, meg wazet használsz, tehát a GPS is be van lőve, akkor igazából reális lehet, bár talán kicsit erősnek hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#2276) MeGabee válasza bandye (#2273) üzenetére


MeGabee
senior tag

Elméletileg igen,mert hiába lock-olta a szolgáltató a sim-et,a saját kártyájával menni fog.Próbáld meg a 046b-ben lévő vendort valahogy rávarázsolni.Ha kell,akkor rom cserével.052 pl.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2277) wolf033


wolf033
senior tag

Megtörtént az első furcsaság a telefonnal. :)

Este 8 körül játék után leraktam a telefont 30% körüli akkuval ha jól emlékszem és hajnal ötkor már csiripelt, hogy szevasz, elfogyott a szufla. Nem tudom, hogy a játék futhatott e a háttérben vagy akár az is lehet, hogy rosszul emlékszem a %-al kapcsolatban (nem hinném) de elég fura volt, hogy nullára merült az akku.

(#2278) bubus66 válasza bandye (#2273) üzenetére


bubus66
nagyúr

Arra készülj fel, lehet, hogy a csak a gépről keresztül telepített módszerrel lehet majd csak fel tenni. Ha Vodás van fent próbáld meg a 046b-ből a vendor mappában lévő update.app-ot feltenni.

Előtte ments le mindent mert csinál egy factory resetet. Én a Telekomos-sal próbáltam azzal nem lehetett megcsínálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2279) Portász válasza wolf033 (#2277) üzenetére


Portász
tag

Játék keményen eszi az aksit .
Szerintem a lemerülés oka az lehetett ,hogy futott a háttérben .

[ Szerkesztve ]

(#2280) Zaji válasza egabi71 (#2272) üzenetére


Zaji
őstag

"Nem feltètlenül,mert van akinek gyárilag nyitot ugyanazon tipuson belül"
Akkor, hogy is van ez pontosan? Én az MM-ben vettem függetlenül. Lehet nyithatom garancia elvesztése nélkül?

(#2281) wolf033 válasza Portász (#2279) üzenetére


wolf033
senior tag

Remélem csak ennyi volt a bibi mert eddig nekem nagyon bejött a teló és az akku is elég jól bírta.
2 napot nálam elketyegett játék nélkül, persze a játékkal 1 nap a szint idő. :)

(#2282) bandye válasza bubus66 (#2278) üzenetére


bandye
csendes tag

Gépről hogy kell feltenni? Vagy mi szükséges hozzá?

(#2283) MeGabee válasza bandye (#2282) üzenetére


MeGabee
senior tag

Itt minden megvan hozzá.Kicsit tanulmányozd előtte,utána pofonegyszerű.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2284) egabi71 válasza Zaji (#2280) üzenetére


egabi71
aktív tag

Bubus66 leirása szerint nèzd meg.egy pár hozzá szolással korábban volt ez tèma

(#2285) mandras81 válasza Zaji (#2280) üzenetére


mandras81
senior tag

Ezt én sem vágom. Valaki hozzáértő igazán felvilágosíthatna minket, hogy milyen esetekben ellenőrzik a BL-t a szervízben, illetve figyelik-e, hogy már nyitva volt gyárilag (ha egyáltalán van olyan), vagy sem, stb. :F

[ Szerkesztve ]

(#2286) SiPY88


SiPY88
csendes tag

Sziasztok!

A napokban kellene telefont választanom és több teszt elolvasása után erre a készülékre esne a választásom, de a fórumot olvasgatva kissé elbizonytalanodtam. Nem olvastam el mind a 2200 hozzászólást, csak az utolsó 1 hetit, de úgy tűnt mintha lenne néhány probléma a készülékkel vagy csak én értem félre.
Akinek már van ilyen készüléke meggyőzhetne, hogy ez igenis jó készülék! Elsősorban telefonálásra, netezésre használnám, illetve fényképezni szeretek. Játékok nem fontosak. Olvastam, hogy a képernyő fényerőssége kissé gyenge. Tényleg ennyire zavaró? Akksi hogy bírja?

Köszönöm a segítséget kedves P8 Lite tulajdonosok!

(#2287) MeGabee válasza SiPY88 (#2286) üzenetére


MeGabee
senior tag

Itt pont hasonló kérdésre válaszoltam.(Az elmúlt pár hétben inkább User error-t olvashattál :D ).

Szvsz teljesen jó kis készülék,persze egy-egy hibás darab minden gyártónál előfordulhat,de ez ne tántorítson el,ha tetszik a P8 Lite.A fényképezője amúgy is az egyik legjobb a kategóriában.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2288) Gstyler válasza SiPY88 (#2286) üzenetére


Gstyler
senior tag

Itt a fórumon egyébként szerintem senki nem panaszkodott még a fényerőre.
Vannak ebből a szempontból jobb kijelzők valóban, de semmi gond nincs a fényerővel.

Nagy problémák nincsenek igazán, inkább bosszantó apróságok, amiket reméljük, hogy orvosolnak előbb-utóbb.

(#2289) wolf033 válasza SiPY88 (#2286) üzenetére


wolf033
senior tag

Az akku kibír 2 napot sok telefonálással (tényleg sok) :) meg esetleg kevés böngészéssel. Én 1 hete használom és megszerettem nagyon. A fényerő is rendben van persze biztos van jobb is nála de ha pl. használsz az előlapján fóliát akkor az sem mindegy, hogy milyen de ez is minden telefonnál ugyan így van.

Nálam egy kis gebasz volt de az sem jött volna elő valószínűleg ha nem kezdek el játszani.

Összességében szerintem teljesen rendben van a készülék. A feleségemnek is vettem egyet és Ő sem panaszkodik....

(#2290) f1andrew


f1andrew
újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a giroszenzort hogyan lehet bekapcsolni? Mert azt írták van benne, és a google utcaképnél akartam csinálni panoráma képet erre kiírt, hogy: Sorry, your device has no gyro.
Köszönöm a választ!

(#2291) MeGabee válasza f1andrew (#2290) üzenetére


MeGabee
senior tag

Használd kérlek a keresőt funkciót a topikban.

Nincs benne giroszenzor.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2292) f1andrew válasza MeGabee (#2291) üzenetére


f1andrew
újonc

Maga az oldal írta a telefon jellemzésénél, hogy van benne. De értem, köszönöm.

(#2293) MeGabee válasza f1andrew (#2292) üzenetére


MeGabee
senior tag

Igen,sajnos hibásan van fenn.Írok Legendd-nek egy PM-et,hogy javítsa ki.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2294) Portász


Portász
tag

Javítottam a záróképernyős képen , ha valakit érdekelne . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2295) Gstyler válasza wolf033 (#2289) üzenetére


Gstyler
senior tag

A telefonálás valóban alig merít az akksin, hiszen a képernyő offon van közben.
Itt abszolult a képernyőhasználat az ami dönt arról, hogy meddig bírja (plusz psze wifi/4G/gps).

(#2296) djbelo válasza Portász (#2294) üzenetére


djbelo
senior tag

Nekem az első is bejött! :D

(#2297) Portász válasza djbelo (#2296) üzenetére


Portász
tag

köszönöm :D

(#2298) wolf033 válasza Gstyler (#2295) üzenetére


wolf033
senior tag

4G állandóan be van kapcsolva (bár nem tudom van e értelme) és a wifi is sokat megy. Ha belemelegedek a Real Racing 3-ba akkor 1 napot bír az akku.

(#2299) desrosiers


desrosiers
újonc

Sziasztok, ebayen rendeltem a telefonhoz egy átlátszó és egy mintás tokot(elég olcsón) de a végeredmény, hogy egyik sem jó rá, mindkettő nagyobb :'( Náluk a P8 lite az egyenlő a P8-cal?

Kép 1
Kép 2

Tudnátok olyan átlátszó tokot küldeni ami tutira jó lesz?
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#2300) wolf033 válasza desrosiers (#2299) üzenetére


wolf033
senior tag

Pont annyival nagyobb a tok mint amennyivel a P8 a P8 lite-tól nagyobb. :)

Tudsz Magyarországon is venni hozzá tokot de az kb. 3x,4x annyiba fog kerülni mint amit vettél.

Add el a P8 tokot és rendelj másikat magadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.