Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) #50677760 válasza net91 (#2934) üzenetére


#50677760
törölt tag

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat.Ezen felbuzdulva berobogtam az üzletbe, és cserét kértem.Hát...fura mód nem kérdezősködtek :D.Szerintem nem egyedi eset.Tuti kiállított darab volt.Kaptam egy teljesen újat.Még egyszer köszi az infot ;)

(#2952) christus91 válasza MeGabee (#2947) üzenetére


christus91
csendes tag

Rendben, köszönöm a választ, ez esetben talán a következő frissítéssel javítják ezt a problémát is:)

(#2953) Comecee


Comecee
csendes tag

A 046-is soft letölthető valahonnan?
Mert nekem azzal nem volt gondom az Endomondo-bal. Pontosan mért, mindenféle képernyőlezárási mahinálás nélkül!
Aztán frissítettem... :-(

[ Szerkesztve ]

Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

(#2954) MeGabee válasza Comecee (#2953) üzenetére


MeGabee
senior tag

Google a barátod,de tessék.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2955) Draci


Draci
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem a telefont, én megvagyok vele elégedve! :) Viszont olyan kérdésem lenne, hogy van néhány ikon amihez zöld háttért pakol, azt valahogy ki lehet kapcsolni? :) Ha nem az se baj majd megszokom csak kicsit még zavaró.. számomra.

(#2956) Comic


Comic
aktív tag

Sziasztok!

Folytatódnak az usb kapcsolódási problémáim.
A minap sikerült az usb hibakeresést aktívvá tenni és akkor sikerült is mindent rendbe rakni.
Ma viszont ismét összedugtam a géppel a ketyerét és nem hogy a hibakeresés nem jött be, de töltésen kívül semmit sem csinál.
Az értesítési sávon nem, hogy kiválasztani nem lehet az aktuális munkafolyamat milyenségét, de fel sem kínálja.
A HiSuite sem kapcsolódik.
Képernyőképnek semmi értelme, hiszen konkrétan semmi sem jelenik meg rajta, csak az értesítési led kezd világítani.
Több kábel és több porton is próbáltam. Semmi...

(#2957) bubus66 válasza Comic (#2956) üzenetére


bubus66
nagyúr

egabi71-enk is ugyan ez e volt a baja szerviz lett a vége lehet, hogy usb csat hiba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2958) sonye válasza Draci (#2955) üzenetére


sonye
senior tag

Rengeteg téma van a telefonra, azok közül válogass, ami tetszik.
Engem is meglepett ez az zöld háttér az alap témánál, de másiknál ez nem jött elő.

(#2959) Draci válasza sonye (#2958) üzenetére


Draci
csendes tag

Köszönöm, akkor keresgélek:)

(#2960) bubus66 válasza Draci (#2959) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az oldalamon is találsz témákat.

(#2958) sonye

Melyik téma kell?

Erre gondoltál?

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2961) Draci válasza bubus66 (#2960) üzenetére


Draci
csendes tag

Szerintem igen!:)

(#2962) #50677760


#50677760
törölt tag

Üdv.Egy kérdésem lenne.Letöltöttem az Antutu programot.Nem ugrott fel a 64 bites letöltés.Elindult a teszt 32bit-en. Mi a különbség?Mármint hogy lehet az, hogy 32 biten is elindult a teszt?Bocs a hülye kérdésért, ehhez nem igazán értek..(egyébként baja lehet tőle? már csak kíváncsiság)

[ Szerkesztve ]

(#2963) sonye válasza bubus66 (#2960) üzenetére


sonye
senior tag

Á, én már rengeteg témát leszedtem, Draci fórumtársnak írtam, hogy tud cserélni témát.

Egyébként pont ez, amiatt nagyon jó ez az EMUI, mert sok gyártónál csak a teljes launcher cserélésével elhet változtatni.

(#2964) MeGabee válasza #50677760 (#2962) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ha megnyitod az Antutu-t,akkor jobb oldalt fent a beállításoknál kell legyen egy olyan,hogy Switch to 64-bit.(5.7.1-es verziónál legalábbis tuti.).
Amúgy ártani nem tudsz vele a 32bites elindításával.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2965) #50677760 válasza MeGabee (#2964) üzenetére


#50677760
törölt tag

köszönöm a gyors választ és a segítséget.lefuttattam, viszont mobilnettel hiba nélkül lefut, wifivel nem.mi lehet az oka?wifivel eddig sem gond nem volt/nincs? :O
Ezt írja:

There are three possible reason:
no netvork connection during testing
manufacturer changed system timer to cheat
antutus network connection has been blocked by system softver

ha tudsz segíteni, megköszönöm :)

(#2966) bubus66 válasza Draci (#2961) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az oldalamon fent van letudod tölteni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2967) MeGabee válasza #50677760 (#2965) üzenetére


MeGabee
senior tag

Fogalmam sincs,miért ír neked ilyen hibaüzenetet.
Csinálj egy újraindítást,hátha az helyreteszi a lelkét.Melyik ROM van rajta?

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2968) #50677760 válasza MeGabee (#2967) üzenetére


#50677760
törölt tag

Újraindítottam, lefutott.Lehet csak a routerem sz@rakodott.Most wifi-vel is gond nélkül ment.Köszi

(#2969) xewyor


xewyor
csendes tag

Sziasztok!
A telefonszámok mentési helyének véletlenül a telefont adtam meg.
Hogyan tudom ezt átállítani google fiókra?
Nem találom sehol.
Kösz

(#2970) net91


net91
senior tag

És azt hol lehet beállítani, hogy a telefonszámot a SIM kártyára vagy a telefonra mentse?
Nekem alapból a SIM-re ment.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#2971) xewyor válasza net91 (#2970) üzenetére


xewyor
csendes tag

Nekem az első mentésnél rákérdezett, azóta oda menti. Én sem találom hol lehet átállítani.

(#2972) Oldbiggy válasza xewyor (#2971) üzenetére


Oldbiggy
tag

Nálam új névjegy-/1 kártya névjegy,-telefon,-google/ a név felett van, /Végül is a mentés helye/ ha arra kattintol, akkor újra felajánlja, hogy hova mentse.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#2973) kirusz1 válasza net91 (#2970) üzenetére


kirusz1
őstag

Szerintem a legpraktikusabb a google címtár

(#2974) xewyor válasza Oldbiggy (#2972) üzenetére


xewyor
csendes tag

:R

(#2975) Fricrich


Fricrich
tag

Tiszteletem!

Lehet, hogy nem készülékfüggő hiba:
Facebook app-ban nincs contact sync opció.
Miért lehet ez?

Köszönöm előre is! :R

(#2976) bubus66 válasza kirusz1 (#2973) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen főleg ha nem veszik el 500 telefon szám azóta nem is engedem szinkronizálni le van mentve az SD kártyára felhőbe meg a a gépre.

(#2975) Fricrich

Mert egy hülyén meg írt app aminek a kukába a helye ajánlatos helyette a böngészőn keresztül használni.

(#2970) net91

Névjegyzék/Megjelenítendő névjegyek

A Képen látod, hogy miket lehet kapcsolgatni

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2977) sonye válasza Fricrich (#2975) üzenetére


sonye
senior tag

Kuka a facebook és a messenger app is!
Erőforrás és akkuzabáló vacak progik.
Ha nem fontosa, hogy folyton csipogjon, hogy ki írt, akkor pl a chrome böngészőn gyorsabb és ugyanazt a felületet kapod.
Ráadásul nem fog pofátlanul futni a háttérben. A régi verziók nem voltak ilyen agresszív programok, hogy folyton szinkronizálgatni akarnak.

(#2978) Fricrich válasza sonye (#2977) üzenetére


Fricrich
tag

Párom telefonja, ő szeretné, hogy a telefonkönyvben a facebook profilképek legyenek.
Az a fura, hogy az én honor 4c-mben ott van az opció a programban.

(#2979) bubus66 válasza sonye (#2977) üzenetére


bubus66
nagyúr

Chrome böngésző is kuka helyette inkább akkor a gyári vagy a jól bevált Maxton

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2980) sonye válasza bubus66 (#2979) üzenetére


sonye
senior tag

Maxton?

Na ezt kipróbálom!
dolphint használtam eddig, de mostanság elég lassan indul el az új verzió.

Köszi a tippet!

Ja, olyan mindennap fél óra nettel 3,5 nap az üzemidő :)
Alakul ez, lesz itt jó üzemidő!
Ezen kívül a telefon lassan 2 hetes használat után új kedvenc, eddig nem tudtam mi lesz a sorsa. Gyors, pörögős és persze szép kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#2981) kirusz1 válasza bubus66 (#2976) üzenetére


kirusz1
őstag

Meg nem beszélve Így a leg egyszerübb a platformok közötti váltáskor a névjegyzék átvitele

(#2982) christus91


christus91
csendes tag

Használjatok Facebook Lite-ot
Alig eszik memóriát, a legtöbb funkciót tudja ez is, lehet nem olyan "szép" de stabilan megbízhatóan működik

(#2983) Gstyler


Gstyler
senior tag

Használja valaki a gyári zenelejátszót?
Nekem szinte tökéletesen megfelel, csak egy gondom van vele, hogy a számokat nem a file nevük alapján teszi sorba, hanem a tag-ben lévő számcím alapján. Így hiába van a mappában szépen sorszámozva a megfelelő sorrend, a lejátszó összevissza ABC sorrendben játssza le.
Be lehet valahol állítani, hogy a filenév alapján tegye sorrendbe (én találtam ilyen opciót)?

(#2984) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Tudnátok segíteni? Mindenki panaszkodik, hogy visszhangzik, ha velem beszél, tehát az én telefonomban van a hiba újfent, mit tudok tenni? Van, valami funkció, ami bekavarhat, zajszűrés, ilyesmi, vagy miért van ez? :/

(#2985) peterdeme


peterdeme
tag

Kíváncsiságból megkérdezném,hogy a 2GB RAM-ból nektek mennyi szabad abban az esetben,ha semmi se fut a háttérben?Mivel nekem 1,27GB foglalt a 2GB ból.(63%).Normális érték ez?

Köszönöm! :B

(#2986) Gstyler válasza peterdeme (#2985) üzenetére


Gstyler
senior tag

Nekem most ebben a pillanatban 1,09GB free, és mondjuk a viber megy a háttérben egész nap.
A 63 soknak hangzik, nem annyi szabad?

[ Szerkesztve ]

(#2987) sonye válasza peterdeme (#2985) üzenetére


sonye
senior tag

normális!
Nekem olyan 1,03 -és 1,30 között ingadozik mindig a memória fogyasztás.
Szerintem ez bőven elég!

(#2988) Comic


Comic
aktív tag

Na végül minden USB gondom megoldódott.
Végig rágtam újra, meg újra a témát itt is és XDA-n is, de maradt egy kérdésem.
Nincs mód a bootloader nyitás nélküli root-olásra?
Lassan egy hete várom az emilt a huawei oldalról, de csak nem akar jönni. A generátor pedig winfosra készült. :(

(#2989) bubus66 válasza Comic (#2988) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is fog neked e-mailt küldeni fent van az oldalamon, hogyan lehet nyitni. Pont ezért nem küldenek e-mailt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2990) peterdeme válasza Gstyler (#2986) üzenetére


peterdeme
tag

Nem,annyi foglalt...

(#2991) daniiel09


daniiel09
tag

Miért van az hogy néhány játéknál (pl GTA 3) mutatja a "gombokat"? Sehogy sem tudom eltünteni, és így elég zavaró hogy nem teljes kijelzőn fut a játék.

(#2992) Nevil2


Nevil2
tag

Üdv!

Két hónapja búcsúztam el szeretett Lumia 920-amtól. Azóta egy régi Nokia C5-öt használok (bááááz, 4-5 napos üzemidő!!!) - várva egy jó lehetőségre... De mivel az új Lumiák csak most jönnek, és a 950-es horror árú lesz, valami szolidabb megoldást kell keresnem.

A magentás szolgáltatóm kínálatból a Huawei P8 Lite, a Samsung A5 és a Lumia 830 jöhet szóba (az ár miatt, csakis részletfizetéssel). Az asszonynak fehér A3 lett pár napja. Nem rossz, de valami borzasztók a választható témák... szóval nem idegenkedek a robotos OS-től.

Eddig megszokott volt a gördülékeny működést és a normális kamera.
Átlagos felhasználó vagyok (navigáció, böngészés, FB, mail, office, logikai játékok). A zene nem lényeg, de a fényképezőmet nem akarom folyamat cipelni (920-nál nem is kellett). A gyerek alkalmanként elkéri játszani a telefont - azért nem kell erőmű. A tévével szeretném összekapcsolni (youtube, képernyőtükrözés)
A felsorolt telefonokon kívül más alternatívát is meghallgatok, de itt Pécstt a Tééé a MM vagy az EDigital kínálata jön szóba... (60-90k a keret részletfizetéssel).

Bár a Huaweit erősítő táborba írom a kérdést, hátha van itt másnak összehasonlítási alapja... :)

Köszönöm a segítséget!

(#2993) net91 válasza bubus66 (#2976) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm. :)

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#2994) peterdeme


peterdeme
tag

Én nem tudom mi van ezzel a telefonnal...

Pár napja jeleztem már,hogy tetű lassú lett,ezért nyomtam egy factory reset-et neki.Öröm és boldogság volt érezni,hogy mennnyire fluid lett a rendszer azután,semmi akadás,röccenés.....pár napig.Megint kezdődik.A íráskor az érintést követően másodpercek után jelennek meg a betűk (messenger),a "chathead" ek érinésekor megint szaggatottan és késve jön elő az ablak,a középső gomb megnyomásakor pedig szintén jóval később ugrik vissza a kezdőképernyőre a telefon.Én nem tudom mivan,de ez nagyon,nagyon zavaró.Mondták páran (bubus),hogy a messenger egy sz*rul optimalizált szemét,amit el is hiszek,de szerintem az itt lévők 95%-a használja,és mégsem panaszkodnak hasonló problémával.

Hálás lennék,ha valaki tanácsot adna,ez már nagyon kiábrándít.... :W :W

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2995) MeGabee válasza peterdeme (#2994) üzenetére


MeGabee
senior tag

Melyik rommal használod?Én most feltoltam rá a 133-ast,de előtte a 049-essel se volt ilyen.Pedig aztán nálam tele van szeméttel (face,messenger,whatsapp,insta,stb...),szabad memória sosincs 6-700MB-nál több,mégis fluid a rendszer.Egyedül a random bill. bezárás szokott előjönni,de az inkább csak a Swype-nál,Google bill-el talán ha egyszer csinálta.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#2996) peterdeme válasza MeGabee (#2995) üzenetére


peterdeme
tag

133-as :(

(#2997) bubus66 válasza peterdeme (#2996) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Factry nem elég a sok szemetet is ki kell takarítani pl a FB alkalmazás és társai

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2998) Gstyler


Gstyler
senior tag

Érkezett ma reggel egy frissítés 140es verziószámmal. Tudunk erről valamit?
(én csak otthon wifiről teszem majd fel)
Nagyon remélem, hogy az üvöltő hangerőt megoldja :D mert néha már elegem van belőle!

(#2999) MeGabee válasza Gstyler (#2998) üzenetére


MeGabee
senior tag

OTA-n jött?Mi a pontos verziószám?Rákeresnék a neten,mert nekem nem ajánlja fel....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#3000) Zsocy155 válasza MeGabee (#2999) üzenetére


Zsocy155
őstag

Lehet, hogy vodás. Én is rákerestem és akkor jelezte, de még nem frissítettem és csak annyit ír, hogy B140.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.