Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Na, ez nagyon tetszetős!
Megy is vissza az S10 a Telekomba...

[ Szerkesztve ]

(#2) embe


embe
nagyúr

Ez nagyon durva! Mármint a megjelenés! Még ma "fogják" bemutatni..... Várom itt a bemutatót, erre tessék... :C
Na állok neki olvasni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Most megy még csak a bemutató, erre már kint a teszt? :D

(#4) Drughi válasza -FreaK- (#3) üzenetére


Drughi
addikt

Gondolom a teszt már készen van egy ideje, csak a bemutatót kellett megvárni vele.

(#5) natë


natë
nagyúr

Biztos a szemem rossz (nem az), de továbbra sem értem, miért annyira brutálisan jó ez a kamera produkció. :F Ha egy Nokia vagy Xiaomi hozná ezt, agyon lenne pocskondiázva.
Igen, lassan boltba is elmegy helyettünk a Huawei kamera és talán szekszel is az asszonnyal, de arra, hogy valamit gyorsan lekapjak jó minőségben, gyenge. Persze nyomtatásra letter méretben jó.

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

:Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) CptAdamica válasza natë (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én sem dobtam hátast a kamerától. Nagyon sok helyen rettentő zajos és nagy mos az algoritmus. Már régóta túl vannak értékelve a Hüvely kamerák. Külsőre tetszetős, biztos jó telefon lesz.

Megyen!

(#8) nozs23 válasza natë (#5) üzenetére


nozs23
addikt

En is azt nezem, hogy minden "elkepeszto" meg hu es wow. Csak a kepeken nem latszik. Es nem azt mondom, hogy nem jo, mert az. De nem az az agyeldobos, ahogy itt prezentalva van (fizetett hirdetes, mint a Huawei tesztek nagyresze MA-n).

[ Szerkesztve ]

(#9) #86973952 válasza Drughi (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Van olyan kép a tesztben, ami durván 1 hetes. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) thomikaf1


thomikaf1
tag

Lesz P30 teszt is?

(#11) *RLaci* válasza natë (#5) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1

(#12) natë válasza CptAdamica (#7) üzenetére


natë
nagyúr

Külsejével semmi gond, ahogy a többi készülékükkel sincs baj ilyen téren.

(#13) Burt1793


Burt1793
veterán

Ultrahangos az ujjlenyomatolvasója? S10-hez képest hogy működik?

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

a telefon jól néz ki, határozottan tetszik. A kamerától én személy szerint többet vártam (talán majd egy két frissítéssel javítanak rajta), főleg az előzetes beharangozó fényében. Az ára meg már vicc.

(#15) mjani1172


mjani1172
addikt

Van a sima P30-ról infó? Ez szép, meg jó ,de én nem adnék jó szívvel ennyi pénzt érte, hátha az is megfelelne.

(#16) prolad


prolad
őstag

Vannak jó megoldások, de a beszédhangszóró hiánya miatt ki is esne, ha ebben a kategóriában keresnék. A kamera hardveresen biztos super, de valahogy a képek nem az igaziak már megint.Az EMUI meg gondolom olyan amilyen eddig is. Ettől függetlenül S10-nek pont jó konkurencia, innentől meg nincs is miről beszélni.

Idei csúcsmodellekből még mindig a Sony megoldása tetszik a legjobban, ott legalább van némi egyediség. Meg persze a Fold, de az más liga.

(#17) Darellus92 válasza CptAdamica (#7) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Én pont U11-ről váltottam még P20-ra tavaly mert kaptam egyet ingyen a cégtől. Papíron egy jobb kamerám volt, de olyan olajfestményszerűek voltak a képek, hogy hiába volt jobb gyenge fényviszonyok között, mintha egy kifestőt lapozgatnék a galériában. Le is passzoltam muternak és visszaváltottam UltraPixel kamerára. Nekem eddig ez jön be a legjobban.

HTC = Help This Company

(#18) atike


atike
nagyúr

Nekem bejön. Nagyon is... A zoom - a minőségromlás mellett is - nagy királyság... A Hold fotó külön tetszett... :)

Azon gondolkodtam, hogy a 40W-os töltés milyen hatással lehet az akksi élettartamára...?

Egy "kicsit" megy az ára lentebb, és már jó vétel is lesz...

(#19) Bog válasza nozs23 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyrészt te vagy az utolsó (most még), akit nem bannolok azonnal ezért a vádaskodásért.
Ami egyrészt alaptalan, másrészt sértő, harmadrészt meg tökre unalmas is minden csúcsmodell után, alapvetően gyártótól függetlenül.
Szóval a következő helikoptert dobom a levesbe, nincs kedvünk ezredjére is lefutni ezeket a köröket úgy, hogy közben amúgy kaptatok egy igen alapos tesztet, amin rengeteget dolgoztunk rögtön a bejelentés pillanatában.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sztereó hangszóró hiánya nagy blama...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.