Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:16

LOGOUT.hu

Huawei P30 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#799) AtHoS válasza droti25 (#764) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gyorsan ránéztem most a SOT értékekre, de csak másodpercnyi eltérés van a beállítások-akkumulátor részen látható és a GSAM által mutatott érték között 1ó30p05s vs 1ó30p15s GSAM-ot néztem meg később, de ahogy korábban már írtam - és be is linkeltem - GSAM-nak ADB-n keresztül adtam jogosultságot rendszer folyamatok monitorozására

Más:

Jó lesz az akkuhasználat is: tegnap reggel 9-kor vettem le töltésről és most 19h-kor tart 78%-nál.
1,5 óra kijelző, nagyon kevés telefon, 2 óra GPS rögzítés, wifi - képernyő kikapcsoláskor is - végig aktív volt, vettem fel kb. 1 percnyi teszt videót, lőttem 10-15 képet is és 2G hálózaton lóg a teló

ignisz

Van gyári lakat widget is? No olyat nem találtam a widgetek között. Amit linkeltem progit annak van widgetje, az viszont működik Nova-val.

Maffia91

Ehh, köszi az infót :C ez talán jó is lesz nekem, mert a Lockscreen progi úgysem megy a zárképernyőn, tehát így fölösleges is lesz, mivel valóban megy a Novás duplakoppos lezárás (rendszer részen engedélyt kellett neki adni, amit beállításakor dobott is egyből az arcomba, ráadásul kétféle lehetőséget is kínált, de az alsót választva valamilyen korlátozás is képbe kerül, így a felső lehetőséget választottam), ráadásul nem zavar rá a dupla ujjperces képernyőmentésre sem :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.