Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:16

LOGOUT.hu

Huawei P30 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Black_Raven válasza Gyb001 (#1555) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia, most olvastam amit írtál, nekem már 3szor előjött a csaj aki mondogatja hogy tudok dolgokat csinálni. Direktben nem tudom én sem előcsalni, a bal Freebuds fülesemet igazgattam és akkor kezdett el beszélni hozzám magyarul. Azt tudni kell, hogy a bal fülesre koppintva, az aszisztensnek kell jönni..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1702) Quqesz válasza droti25 (#1698) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igazából jó a dinamikája, ritkán van szükség a hdr-re

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1703) diane


diane
tag

Megvolt a factory reset, minden oké, de csoda lenne ha nem akadt volna egy új probléma. Sem a kimenő sem a bejövő hívásoknál nem jeleníti meg a nevekhez csatolt fotótm, sem a gyári, sem a true phone alkalmazást használva.

(#1704) Quqesz válasza diane (#1703) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes.....gmailből jöttek le a nevek?

Ezt nézd meg: névjegyzék/beáll/megjelenítési beáll/egyszerű nézet ne legyen bekapcsolva

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1705) sfdrakex válasza diane (#1703) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fiókod szinkronizálva van, ahol a nevek képek vannak?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1706) diane


diane
tag

Igen, de már megoldódott. Ki-be kapcsoltam vagy 3x. Hihetetlen, de most már minden működik, remélem így is marad. Mindenkinek köszi.

(#1707) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Minden olyan esetekben amikor olyan szinten nagy a dinamika tartomány a képen, hogy egy expozícióval nem lehet elérni, hogy a világos és a sötét részek is megfelelően ki legyenek exponálva.

Ez elvileg válasz lett volna a HDR-es kérdésre.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1708) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Korábban szóba került az OTP Simple alkalmazás, hogy vásárláskor kéri a pin kódot.
Ha a készülék előtte az fp-vel van feloldva, akkor nem kéri.
Ha arcazonosítással akkor igen.

Alister from Hell

(#1709) AtHoS válasza sfdrakex (#1669) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A WiFi+ engedélyezése után tudja auto bekapcsolni a wifi-t és váltani mobiladatról wifire [link]

read-only mode on the forum

(#1710) sfdrakex válasza AtHoS (#1709) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi, bár nem nálam volt gond. 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1711) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Frissült a zene app. Raktak bele sok új funkciót, egyedi hátteret, meg pár finomságot még(retro dj lemezjátszó effekt lejátszás közben)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1712) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Használja valaki a gesztusvezérlést (navigációs sáv helyett) Nova Launcherrel?
A gyári Alkalmazásindítóban hibátlanul, szépen megy az animáció, ahogy a kezdőképernyőre gesztusvezérlésezek ( :D ), de a Novában darabosan, akadva megy, és nem is az az animáció van, csak leteszi a háttérbe. Olvastam xda-n, hogy van egy FNG nevű app, azzal új sávokat lehet behozni gesztusvezérlésnek, elég jól testreszabható, de az animáció abban sem a gyári, és néha nem az alkalmazás gesztusa megy, ahogy húzom be valamelyik szélről, hanem a gyári nyíl villan föl, és persze azzal nem azt csinálja, amit én beállítottam. Néha elég zavaró, ha mondjuk egy alkalmazást nyitnék meg a beállított gesztussal, és vissza-gombot nyom közben, mert a gyári gesztus jön be...
Próbáltam másik Launchert, azzal maradhatna a gyári gesztusvezérlés (max elfelejtem, hogy alkalmazást is meg lehetne vele nyitni, beérem a 3 gyári funkcióval), de nem találtam jó Launchert. Cool Launcher van 1-2, egyformák nagyjából, hasonlít is a gyárira, de nem az igaziak. :F
A legjobb lenne a gyári Launcher, csak plusz beállításokkal (néztem valami modded verziót xda-n, de nem találtam). Nem is értem, hogy az ikonok számát sem lehet a gyáriban állítani?!?! :F

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#1713) sfdrakex válasza dave0825 (#1712) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gyári az miért nem jó?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1714) dave0825 válasza sfdrakex (#1713) üzenetére


dave0825
őstag

Ide föltettem 2 videót, hogy könnyebben értsétek, mi a különbség.

A gyáriban az ikonok számát sem lehet állítani a kezdőképernyőn, azt meg azért szeretném. Évek óta Novát használok, viszont a Huawei gyári kezdőképernyő animációja meg tetszik.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#1715) sfdrakex válasza dave0825 (#1714) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet állítani a gyáriban is az ikonok számát.

4*6, 5*5, 5*6

Beállítások/ főképernyő és háttér/ főképernyő beállítások/ elrendezés

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1716) dave0825 válasza sfdrakex (#1715) üzenetére


dave0825
őstag

Tényleg, megvan, de ezen kívül még sok más hiányzik, pl. az alkalmazástár ikonok számát nem lehet.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#1717) sfdrakex válasza dave0825 (#1716) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Biztos, sose használtam launchereket mindig elég volt a gyári. Mit értesz alkalmazástár alatt? Hogy nem a főképernyőn, hanem külön alkalmazások menüben vannak az appok ikonjai?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1718) dave0825 válasza sfdrakex (#1717) üzenetére


dave0825
őstag

Igen, azt, nekem nem tetszik, ha minden ki van szórva oda, csak amiket sűrűn használok, azok vannak ott.
Lefelé, fölfelé húzás, dupla érintés, széthúzás, ezeket a gesztusokat is használom sűrűn a Novában, ezek sincsenek a gyáriban. Lefelé a keresés jön be, ami engem eléggé idegesít, az értesítési panel helyett.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#1719) sfdrakex válasza dave0825 (#1718) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem ami sűrűn kell az simán van kint, többi mappákban.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1720) Black_Raven válasza dave0825 (#1718) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért kéne mindennek kint lennni? balra lapozás, és ott van minden [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1721) #31757056 válasza Black_Raven (#1686) üzenetére


#31757056
törölt tag

En azt olvastam, hogy aluminosilicate glass a P30 uvege, de azt nem irjak mennyire ellenallo. Ez mennyire serulekeny vajon? Most vettem egy P30-at de nem tudom milyen protectort rendeljek rá. A P10-emrol lekopott az utolso, azota nincs rajta semmi, de a kijelzon egy karc sincsen.

(#1722) Black_Raven válasza #31757056 (#1721) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom én sem, hogy mennyire lehet sérülékeny. Egyelőre a gyári fóliával használom, mint mindig..tok nélkül.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1723) sfdrakex válasza #31757056 (#1721) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem a Pron nyaraláskor sikerült egy kis kört karcolni a kijelzőre, nem tudom hogy történt, több karc nincs, fólia nincs rajta. A hátulja a tok alatt tiszta karc a portól, többet nem veszek tokot telefonra. Feleségem p30asán a gyári fólia van, az tiszta karc, alatta az üveg remélem nem, övé is tokban van, az nem karcos alatta, de nem is olyan munkát végez mint én.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1724) #31757056 válasza sfdrakex (#1723) üzenetére


#31757056
törölt tag

P30 Pro-ra es sima P30-ra is van hatlap vedo folia az ebay-en, lehet egy olyanra erdemes lenne benevezni. Uveg elo es hatlapos telefonokra altalaban mindre van, nekem volt regen a Sony Z3-mon is, kellett is ra... De a telefon eletenek vege fele mar a hatuljara nem rajtam annak sem mert nem erdekelt (elkezdett elvalni a kijelzo ragasztas, es hasonlok), es olyan lett mintha a kis porszem darabkak bele gyogyultak volna az uvegbe...

(#1725) sfdrakex válasza #31757056 (#1724) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Már mindegy. Tokban van, és azért van hogy használjam, 1,5 év múlva csere, eladni nem szoktam a régi telefonjaimat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1726) Black_Raven válasza Quqesz (#1711) üzenetére


Black_Raven
veterán

A fene megeszi, frissitettem az infódra, de ez még bugos. Függömyről az ikonra kattintva, vagy 10mp mire belép az appba. :W

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1727) Quqesz válasza Black_Raven (#1726) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor töröld a frissítést. Beáll/ alkalmazás/ alkalmazások/ zene/ jobb felül 3 pötty a frissítések eltávja...
Sorry, nem teszteltem én sem még.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1728) Black_Raven válasza Quqesz (#1727) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet az lesz, az app adatait/gyorsitótárát már töröltem, hátha jó lesz, de nem. Sajnos sokszor a függönyről lépek be, de ez a várakozási idő sok(k). Az animáció is csak akkor megy, ha engedélyezed a mikrofont, érdekes..
Nem tehetsz róla, hogy még nem kész az app, mindenesetre az irány nem rossz. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1729) #31757056


#31757056
törölt tag

A gyári folia mennyire látható vagy láthatatlan? Most bontottam ki a telefont, full gyári csomagolás de mintha nem lenne a kijelzőn semmi...

(#1730) sfdrakex válasza #31757056 (#1729) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nézz rá újra, jobban. Először mi se láttuk.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1731) Black_Raven válasza #31757056 (#1729) üzenetére


Black_Raven
veterán

Simán látható, ha figyelmesen nézed.;)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1732) #31757056 válasza Black_Raven (#1731) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én semmit nem látok az ég világon... 🙂 Pedig a szemeim is jók...
A felső szenzort ki kellene kerulnie?

[ Szerkesztve ]

(#1733) Black_Raven válasza #31757056 (#1732) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor biztos leszedted"véletlenül".

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1734) #31757056 válasza Black_Raven (#1733) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hogy mi?😃

(#1735) Black_Raven válasza #31757056 (#1734) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom, a másik fóliával. Vagy rajta van csak nem látod, tudod ez a legújabb nano technológiás termék, 0.05mm, 9H, FP compatible, antistatic, ujjnyomot nem gyűjti...ja ez nem az.:D igen, és ilyen ronda fehér keret lesz rajta a portól egy nap után, mint alattam a képen láthatod..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1736) sfdrakex válasza #31757056 (#1734) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1737) #31757056 válasza Black_Raven (#1735) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem szedtem le véletlenül az 1000%... Azért kérdeztem hogy kikerüli-e a kijelzőt ami a tietekén van mert akkor egyértelmű lenne, de hogy ezen egy deka fólia nincs az biztos... A hátulján van az uvegen ahol vannak a feliratok de elol semmi a világon. Már mindenféle lámpa fényénél és nappali fényben is megnéztem 🙂

(#1738) #31757056 válasza sfdrakex (#1736) üzenetére


#31757056
törölt tag

Köszi, na erre voltam kíváncsi. Ilyen az enyémen nincsen.

(#1739) Black_Raven válasza #31757056 (#1738) üzenetére


Black_Raven
veterán

Refurbished terméket vettél? pl. az Emagon?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1740) #31757056 válasza Black_Raven (#1739) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem, az ebay uk-n vettem, de ujkent van hirdetve. Nem is ugy nezett ki kibontaskor mint egy refurbished. De ha az lenne, akkor azokat eleve ugy kell hirdetni hogy tudja a vasarlo, vagy New (other)-kent vagy Seller refurbished vagy Factory refurbished. De ez sima egyszeru new-kent volt hirdetve. Kuldtem nekik panaszt kivancsi vagyok mit irnak vissza.

Most neztem az eladot van nekik olcsobban is refurbished meg new other is, szerintem rosszat kuldtek.

[ Szerkesztve ]

(#1741) sfdrakex válasza #31757056 (#1740) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Eltérő piacokon lehet eltérő ez is, ahogy van ahol járt hozzá tok is. A Pron nincs itthon fólia. Ahonnan vetted lehet nem jár hozzá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1742) Black_Raven válasza sfdrakex (#1741) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak az angol piacra szánt termékek pont fullosak, nem mint a magyar piacosak, ami minden extra nélküli szokott lenni legtöbb esetben. Mondjuk ez lehetne épp kivétel, csak nem jellemző.(sztem)
Cayman: ELE-L29 a tipusa?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1743) sfdrakex válasza Black_Raven (#1742) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Oké, de attól, hogy ott vette, nem tudjuk milyen piacra szánt verziót vett.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1744) #31757056 válasza sfdrakex (#1741) üzenetére


#31757056
törölt tag

Neztem a neten a pro-kra elvileg nem raknak sehol alapbol kijelzovedot a kijelzo lekerekitese miatt. Hat mindegy, irtam az eladonak, ez egy ceg, de jott ar valasz, hogy hetfoig out of office van. Tobb mint 60ezer eladas utan 100%-os a feedback-juk, szoval ha tudnak ertelmes magyarazattal szolgalni akkor azt el fogok fogadni. De ez UK version raadasul. Azt hol lehet vajon megtudni, hogy melyik piacokra jar-e hozza vedo vagy sem?

Black_Raven nem, ELE-L09. Es UK version-kent is van hirdetve. A 29 az a dual sim-es, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1745) Black_Raven válasza #31757056 (#1744) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nézzél angol unboxing videót, úgyis fogják mondani hogy van rajta gyárilag fólia..már ha van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1746) #31757056 válasza Black_Raven (#1745) üzenetére


#31757056
törölt tag

Talaltam egy szep videot skot akcentussal :D a folia amibe be van csomagolva az is mas es rajta is van a screen protector is gyarilag egy kis piros fule van a jobb felso sarokban... Na ilyen ezen nem volt. Mindegy megvarom mit ir az elado.

Volt amugy egy masik video is, brit csavo de europai verziot bontott ki, 2 villas toltovel, ahhoz raadasul meg egy atlatszo tok is volt csomagolva gyarilag, habar azt nem emlitette melyik orszagbol van. Az otthoniakban is van olyan?

[ Szerkesztve ]

(#1747) sfdrakex válasza #31757056 (#1746) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tok nincs itthon. Van az a füles kijelzővédő és alatta fólia.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1748) Black_Raven válasza #31757056 (#1746) üzenetére


Black_Raven
veterán

A tied Single Sim verzió ugye? mert most nézem a global L09 single, vagy olyan is van.

sfdrakex: azt nem tudom, hogy miért ülnek a szeptemberi updaten, mikor már kettő is kijött belőle(216-217)két-három hete.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1749) #31757056 válasza Black_Raven (#1748) üzenetére


#31757056
törölt tag

Igen single simes az enyém.

(#1750) #31757056


#31757056
törölt tag

Na most csinált egy ijesztő dolgot még ez a telefon. 30valahány százalékon volt az aksi, pár perc leforgása alatt lement kb 20ra de úgy hogy nem melegedett és nem zabalta az akkut sem semmi a háttérben majd egyszercsak kiirta hogy a telefon lemerult 30mp múlva kikapcsol...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.