Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:16

LOGOUT.hu

Huawei P30 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) stilo18


stilo18
addikt

Köszönöm szépen Srácok :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4002) KD6-3.7 válasza Quqesz (#4000) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Igen, vágom a pro modot, ai off, de akkor sem jó. Telomon ne kelljen már allitgatnom, mint a nagy gépen. Ezért legyen otthon mindig egy jo DSLR! :DDD

(#4003) Quqesz válasza KD6-3.7 (#4002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó, hát a dslr-t egyik telefon sem éri utol, ez tény. :K de hidd el azért itt is megéri kicsit foglalkozni vele. ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4004) KD6-3.7 válasza Quqesz (#4003) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szoktam. Nem hagyom annyiban, de nem egy instant shoot telefon az már biztos.

(#4005) Pompi válasza KD6-3.7 (#4004) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Méret a lényeg. Nekem van ún. DSLR (valójában már rég váltottam DSLR-ről mirrorlessre, de az emberek többségének a pro fényképezőgép a DSLR maradt, pedig nem a tükörtől lesz jó a kép de mind1.), de a telefon mindig nálam tud lenni és ez nagy előny.
iPhone tapasztalatom nincs, mert annyi pénzt én elvből nem adok egy telefonért és az ecosystem sem köt oda.
Viszont időről időre lövök olyan képet a P30-cal amin még 1 év elteltével is meglepődök olyan jó. A "nagy" géppel is el kell molyolni, hogy jó kép legyen, itt sok esetben a szoftver elintézi. Nem az AI-ra gondolok, annak kikapcsolását már a P20-on megtanultam.
Szóval az elvárásaimnak telejesen oké a cucc.
(Csak, hogy képbe helyezzem magam, az elmúlt években volt S6-S7-S8-P20-P30, tehát azt gondolom láttam a "nagyok" közül ezt-azt.)
De nem kardoskodni akarok, mert mindenkinek mások az igényei, ez szigorúan egy saját vélemény ;)

Feel Good Inc.

(#4006) KD6-3.7 válasza Pompi (#4005) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én csalódottnak érzem magam, mert olvastam teszteket, hogy a Pro csak a zoom kamerával tud tobbet stb. Mekkora király fotós kütyü ez a Huawei meg a nagyobb testvére. Aztán én napról napra azt tapasztalom, hogy nem egy nagy durranás, sőt...
A moon photo viszont meglepően jó!
Zsebbol előkapós a pillanat lefotózasara láttam már jobb készüléket. Jobban működött a szoftveres feldolgozás része a dolognak.

Ezzelén le is zárom a témát részemről.

(#4007) Pompi válasza KD6-3.7 (#4006) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Írtad, hogy lezártad, de ezt még úgy érzem, hogy hozzá kell tennem. Nem ellenkezni szerettem volna veled, simán elfogadom amit írsz, hogy nem vagy megelégedve, hogy van jobb. Egy ponton túl ezek szubjektív dolgok, ki így ki úgy szereti jobban a képet (szaturácio, élesség, kontraszt stb).

Azzal kapcsolatban viszont ne legyen kétséged, a Pro tényleg csak a zoom kamerában más, lényeges különbség nincs a kép feldolgozó részben (sőt pl. a nagylátó rész a simában jobb elvileg valamivel, ugyan minimálisan szűkebb, viszont tesztek szerint élesebb a sarkokban). Szóval a Proval is meg lenne a csalódottságod sajnos.

Feel Good Inc.

(#4008) Energie X válasza Black_Raven (#3913) üzenetére


Energie X
őstag

Tegnap este megkaptam én is. Nem arra gondoltam, h én miért nem kapom meg amikor mások már megkapták, hanem azt akartam kifejezni, h mindig be van ígérve a sok frissítés aztán kevés lesz belőle (honor 8-nál is így volt)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4009) snorbi82 válasza Energie X (#4008) üzenetére


snorbi82
senior tag

A Mate 9nél pedig folyamatosan jöttek a frissítések...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#4010) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Miért lehet az, h be van kapcsolva az automatikus frissítés az appoknak (wifi és mobilnet is) és még is van kb 10 appom amit most tudok frissíteni?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#4011) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,tegnap sikerült kézhez kapnom ezt a csodát (mert a telekom most jelenleg ezzel nem foglalkozik,előfizetés meghosszabbítása telefonnal posta pontra ment a csomag ) .
Tetszetős gép,de kb 2-órája próbálom a lépésszámlálót kikapcsolni,de még mindig számol,hozzáteszem nem is igazán találtam olyat ahol be - vagy ki lenne kapcsolva.
Tudtok tippet hogy lehetne kikapcsolni?

(#4012) AtHoS válasza alufelni (#4011) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[link] remélem megtalálod a számodra megfelelő infót

read-only mode on the forum

(#4013) szemesi69 válasza alufelni (#4011) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Nem tudod ki kapcsolni, csak akkor ha törlöd az alkalmazást. Nyugodtan törölhted ha zavar, mert újra tudod telepíteni, ha még is kellene, mert veszel egy okos órát vagy karkötőt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4014) alufelni válasza szemesi69 (#4013) üzenetére


alufelni
tag

A futótárs és a huawei healt alkalmazásoknak levettem az engedélykérelmeit, most nincs számlálás :))

(#4015) martin1369 válasza #40047616 (#3853) üzenetére


martin1369
aktív tag

bocsi hogy most válaszolok csak de semennyire

(#4016) #40047616 válasza martin1369 (#4015) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszi:) nembaj mert amúgy is csak köv héten rendelném meg.

(#4017) killertibi


killertibi
tag

Hali :) Megkapta ez a telefon az android 10-et? Rá esett a választás, de ez még sarkalatos kérdés, mielőtt megveszem.

(#4018) alufelni válasza killertibi (#4017) üzenetére


alufelni
tag

Szia, igen megkapta a droid 10 et. :R

(#4019) killertibi válasza alufelni (#4018) üzenetére


killertibi
tag

Köszönöm a gyors választ :R Végleg eldőlt. Remélem nem bánom meg :)

(#4020) szemesi69 válasza killertibi (#4019) üzenetére


szemesi69
addikt

Decemberbe vettem, én nem bántam meg, aznap frissült 10-re, így nem is tudom milyen 9.1-el :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4021) killertibi válasza szemesi69 (#4020) üzenetére


killertibi
tag

Igazából amitől picit tartok, az a dizájn. Ezelőtt Sony XZ3-am volt, és nagyon szerettem az oldalra lehajló kijelzőt, hogy nincs notch valamint a stock droid kinézetet. Esetleg a P30-nál ikonkészletet, menüt be lehet állítani stock droidra? Vagy különböző appokkal lehet ezen változtatni?

(#4022) alufelni válasza killertibi (#4019) üzenetére


alufelni
tag

4 napja használom , egy negatívum amit tapasztaltam a kijelző nagy fénynél alig látható ( ezelőtt p20 prom volt, a p30 jobb stabilabb telefon) .

[ Szerkesztve ]

(#4023) Black_Raven válasza killertibi (#4021) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnos nem lehet. ;] [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4024) killertibi


killertibi
tag

Érdekes, a kijelző fényerejére pedig jókat írtak. Most megnéztem, elvileg 414 nitet tud. A Sony 573-at, ez jelentős különbség, de egy amoled panelnél ez nem kellene gond legyen használat közben. Főleg, hogy 90%-ban beltéren lesz használva.

Köszi Black_Raven :D Már annak is örülök, hogy nem az a régi fajta lekerekített sarkú négyzet ikonok vannak.

(#4025) szemesi69 válasza killertibi (#4021) üzenetére


szemesi69
addikt

Ikonokat, korlátlanul lehet változtatni, rengeteg téma van. A kinézetet igazán launcsher cserével lehet változtatni. Nekem teljesen jó a gyári. Szerintem erős napfényben is jól látható a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4026) szemesi69 válasza Black_Raven (#4023) üzenetére


szemesi69
addikt

Miért ne lehetne? Témázni nagyon jól lehet, kinézetre ott a nova és egyebek, minden megoldható :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4027) Black_Raven válasza killertibi (#4024) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a GsmArena-nak hinni lehet, és miért ne lehetne akkor 635n a max fényerő automatán.
szemesi69: valamit nem néztél a mondat végén, mégpedig ezt: ;] vicceltem.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4028) szemesi69 válasza Black_Raven (#4027) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó van na, már rájöttem, péntek van :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4029) Black_Raven válasza szemesi69 (#4028) üzenetére


Black_Raven
veterán

Semmi gond, mi tudjuk hogy sok mindent lehet, nekem a gyárival is olyan mintha Nova lenne, csak a függönyt nem húzza le bárhonnan, de nem is jön az app kereső, mert tiltottam.:D

alufelni: automatán ezt bekapcsolva azért igen sztem.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4030) killertibi válasza Black_Raven (#4027) üzenetére


killertibi
tag

A kérdés csak az, hogy mi a 449 és mi a max érték? Mert pl a HDR-es telefonokat is úgy adják meg, hogy 600 nit, de a max (HDR üzemmódban) 1000. Most mondtam egy példát. De ez nem HDR-es. Szóval mi a 449 és mi a 635? :))

(#4031) Black_Raven válasza killertibi (#4030) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez HDR Oled. Kézi/Aut fényerő a jelentése.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4032) killertibi válasza Black_Raven (#4031) üzenetére


killertibi
tag

Na ez új info. Eddig abban a tudatban voltam, hogy nem HDR-es.

(#4033) Black_Raven válasza killertibi (#4032) üzenetére


Black_Raven
veterán

Itt is láthatod.[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4034) killertibi válasza Black_Raven (#4033) üzenetére


killertibi
tag

Köszi. Nagyon izgatott vagyok már, várom a holnapot :D Élőben amúgy még nem is láttam, de képeken masszív, karakteres telefonnak tűnik. Jó lesz, na :)

(#4035) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hamár kinézet

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4036) Black_Raven válasza killertibi (#4034) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem masszívnak néz ki élőben. Sztem egy szép könnyű, vékony kávás minőségi cucc, a Sonyra rá sem nézel ezután. A csepp notchot 2 perc múlva észre se veszed, amúgyis minden dark szinte az appoknál, de világosnál sem. A kijelző gyönyörű. De fogod látni úgyis.. :C

Quqesz: az enyém csak minimal design, a Tiéd nice tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4037) alufelni válasza Black_Raven (#4036) üzenetére


alufelni
tag

Én p30 pro-t akartam de nem volt raktáron, de nem bántam meg szerintem is jó döntés a p30 :R
Tudom ez p30 topik de olvastátok ( tényleg igaz ??) Hogy a p40 szériák google támogatás nélkül jönnek?? Csak azt akarom mondani személyszerint nem bírom elképzelni milyen lehet úgy egy android :Y

(#4038) Black_Raven válasza alufelni (#4037) üzenetére


Black_Raven
veterán

És Te olvastad amit írtam neked..? rakd automatára a fényerőt, és kapcsold be ezt.[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4039) szemesi69 válasza alufelni (#4037) üzenetére


szemesi69
addikt

Igaz nincs google cucc, p40 lite már van nálunk, meg tudod nézni, mondjuk media markt-ban, azon sincs google.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4040) alufelni válasza Black_Raven (#4038) üzenetére


alufelni
tag

Bocsánat most olvastam :)) , bekapcsoltam, holnap kiderül :R
Köszönöm.

(#4041) alufelni válasza szemesi69 (#4039) üzenetére


alufelni
tag

De akkor egy ilyen rendszerre feltelepíthető a play áruház?? ( Azért érdeklődöm mert az asszonynak az tetszik de ha nem akkor más lesz) :R

(#4042) Black_Raven válasza alufelni (#4041) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mókolva fel lehet, de nem mindig működik minden+a Huawei és a Google bezárja a kiskapukat. Amúgy ahogy a teszben is szerepel nagyon sok minden megy rajta. FB,Insta,VíberSnapchat,Telekom,Telenor,BudapestBank,CIB,Erste,Gmail,Chrome,NewPipe,YT Vanced,stb, meg persze sok minden nem, vagyis azok amik google API-t használó appok. A YouTube-on a Tech2 Laci bemutatja hogyan lehet.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4043) szemesi69 válasza alufelni (#4041) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha szereted a ki hívásokat [link]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4044) Black_Raven válasza szemesi69 (#4043) üzenetére


Black_Raven
veterán

+1 :D :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4045) alufelni válasza Black_Raven (#4044) üzenetére


alufelni
tag

Köszönöm a válaszokat, szerintem így felejtős .... :))

(#4046) Black_Raven válasza alufelni (#4045) üzenetére


Black_Raven
veterán

A TECH2 yt csatornán a Laci gyönyörűen elmond mimdent egy 4 részes videóban teljes részletességgel. Azt kellene megnézned hogy pontosan milyen appokat használ a párod, lehet hogy mind működne HMS Core alatt is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4047) Quqesz válasza alufelni (#4045) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem azonnal kell még ne mondjatok le róla.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4048) szemesi69 válasza Black_Raven (#4046) üzenetére


szemesi69
addikt

+1 :R Szerintem élhető, még új, de fejlődni fog :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4049) alufelni válasza Black_Raven (#4046) üzenetére


alufelni
tag

Facebook , messenger , viber , ezek neki létfontosságban vannak :DD
Szerintem honor 20 pro a kiszemelt "B" terv :C

(#4050) killertibi válasza Black_Raven (#4036) üzenetére


killertibi
tag

Hááááát azért :D Az a Sony XZ3 egy igazi kis ékszer, gyönyörű cucc (nekem legalábbis) :) . De céges volt, és vissza kellett adnom (pedig bíztam benne, hogy végkielégítésként megtarthatom :D). Nekem mindig is fontos volt, hogy ne csak használni legyen jó egy telefont, hanem ránézni, kézbe venni is. Most kaptam egy samut, de említésre se méltó. Jellegtelen f.s, egy 3310-es jobban lázba hoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.