Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:16

LOGOUT.hu

Huawei P30 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) workin válasza Lami66 (#2994) üzenetére


workin
senior tag

Nekem speciel nem lenne nagy hianyerzet Google nélkül, egyedül a YouTube alkalmazás az, amit használok, a többi annyira nem érdekes.

(#3002) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Olvasgattam régen mindenfélét a Huawei-Android párbajról... mit lehet erről tudni? Kell félni, hogy nem lesz támogatott a telefon?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3003) sfdrakex válasza szabonagyur (#3002) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem Huawei Android párbaj van, hanem Kína USA. Nem kell félni a forgalomban lévő készülékek kapják a frissítéseket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3004) sfdrakex válasza workin (#3001) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Csak kérdés, hogy melyik amerikai cég adhat appot a HMS-re, ha nem kereskedhetnek a Huaweivel, hogy adnak el appokat nekik?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3005) Lami66 válasza szabonagyur (#3002) üzenetére


Lami66
őstag

Nem Huawei-android párbaj, mert a Huaweinek semmi baja az androiddal. A lényeg, hogy Usa kormányzati döntés miatt usa cégek nem üzletelhetnek a Huawei-el. Többek között a Google sem, ezért a google alkalmazásait (és nem az androidot) nem használhatja a Huawei atiltás után gyártott telefonjain. A P30 még a tiltás előtti típus, ezért semmi hátrányos megkülönböztetés nem éri, nem vonatkozik rá tiltás, mindíg lesznek rá google alkalmazások, rendesen kapja a frissítéseket, most kapta meg a 10-es droidot. Tehát a P30-tól nem kell tartani, teljes értékű telefon.

(#3006) Black_Raven válasza szabonagyur (#3002) üzenetére


Black_Raven
veterán

Rendben, bevalljuk az egész topik adrenalin függő és szeretünk kockáztatni, várjuk a Google mikor rág be ránk, és megvonja a támogatást. De azt nem ajánljuk neki, mert Különben dühbe jövünk.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3007) szabonagyur válasza sfdrakex (#3003) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi, egyre szimpatikusabb a telefon, 99%, hogy meg is vesszük a hónapban.

Nagyon durván ár-érték barát a telefon (eddig nem nagyon volt saját telefonunk, mivel céges telefont adnak a gyümölcsös fajtából, de nem vagyunk vele elégedett egyáltalán).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3008) sfdrakex válasza szabonagyur (#3007) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gyümölcsös? Cherry Mobile? :DD :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3009) szabonagyur válasza sfdrakex (#3008) üzenetére


szabonagyur
félisten

Majdnem, ennek a hátán főzni lehetne... :D

Egy a lényeg fotókhoz keresünk telót és ez lenne az optimális a 200-as keretben, bár a gyümölcsöt minden szinten veri.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3010) Zso83 válasza szabonagyur (#3007) üzenetére


Zso83
tag

Szia!
Megkérdezhetem, hogy a gyümölcsös fajtával mi volt a gondotok?

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#3011) szabonagyur válasza Zso83 (#3010) üzenetére


szabonagyur
félisten

Céges telefon, szóval megvan még mindig, mivel ezt kell bent használni.

Nem is igazán gond van vele, ár-értékben nem nyújtja az elvártat. Szeretünk telefonnal fotózni, abban nagyon gyenge. Párom rengeteg makro fotókat készít(ene), de még a Pro plus sem az igaz benne és ugye dupla mint a téma telefonja.

Az, hogy nem lassú, meg frissítik az ebben az árkategóriában nem egyedi dolog.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3012) Iller válasza szabonagyur (#3009) üzenetére


Iller
tag

Ha nem számít az amoled kilyelzö . Még jó választás lehet a honor 20 honor 20 pro Huawei Nova 5t mind ugyan ez a kirin980 128 GB 6 RAM jóval olcsóbban. A kamera van ugyan olyan jó ha nem jobb mindnél

(#3013) Zso83 válasza szabonagyur (#3011) üzenetére


Zso83
tag

Akkor mégis miért kerülnek annyiba az almás telefonok, ha egyes termékei nem hozzák az ára miatt az elvártakat? Nagyon sok embernél látok almás telefont pedig... Presztizs? :)

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#3014) szabonagyur válasza Iller (#3012) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi megnézzük ezeket is :) A legjobb kamera a cél 200ig :)

(#3013) Zso83 :
az offot ezzel zárom is :) Az elvárást valószínűleg hozzák, nekünk van olyan elvárás amit nem hoz :D De ugye nem is mi választjuk...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3015) attiati válasza szabonagyur (#3009) üzenetére


attiati
veterán

És nem volt jó fotózáshoz?
Most jövök a mobilos fotó topikból és kb úgy kezdődik a jó mobilos fényképező, hogy Pixel vagy Iphone és utána minden más.

(#3016) szabonagyur válasza attiati (#3015) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pár napja voltunk MM-ben, ki van állítva az összes alma, Samsung, Huawei stb. végig nyomkodtuk illetve ahogy mondtam nekünk a céges is mindig a legújabb vagy max egyel előtte levő alma.

Nekünk a makro illetve éjszakai képek minősége volt a fontos, ebben jobb szinte bármelyik már (ezekben botrányos az alma szerintünk - voltunk pár hete pl koncerten és gondoltuk lövünk pár képet, mini videót... hát nagyon gyatra volt. Mellettünk álltak páran akik végig vették az egészet és gyönyörű volt, sokszor azon néztük ha nem láttunk valamit és nem alma volt egyik sem). Ezért is írtam, hogy attól függ mi az elvárás, a miénket nem hozta. És sajna tájképet fotózni is drága az alma, de tény maga a kép az jó.

De tényleg zárjuk ezt a részt, nem akarok iPhone ellen háborút indítani. Jó telefonok, de van amiben botrányosan nullák annyiért.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3017) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Emui10 alatt a kameranal mikor videozok hogy tudom beállítani hogy mint a képnél legyen pontocska a zoomon hogy egyből tudjak 2x re ugrani ne saccolva keljen rabokjek a csíkra és aztán korrigalgatni.... :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#3018) Black_Raven válasza szabonagyur (#3016) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez érdekes, mert az alma pont videóban a legjobbnak számit az élmezőnyben, és elvileg a Huawei a leg-gyengébb ebben, szóval nem tudom..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3019) szabonagyur válasza Black_Raven (#3018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem lenne a saját telefon a kezemben nem mondanék semmit.

Huawei-t éjszakai videóban nem próbáltuk még, ez hátra van, de makroban ami nagyon fontos abban tényleg jobb a P30.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3020) workin válasza sfdrakex (#3004) üzenetére


workin
senior tag

Miért kéne csak amerikai app? Nagyjából végig nézve, szinte mindenre van alternatíva, sőt, elég kevés amerikai appot használok.
Bármilyen fura is, de Amerikán kívül is van élet, és léteznek program fejlesztők is:)

(#3021) workin válasza Black_Raven (#3018) üzenetére


workin
senior tag

Nekem is van alma is, de valahogy a képek minősége elég szar volt. Cegesre azt kell használni. Mondjuk sosem voltam nagy alma parti, cserélem is egy Lenovora a macbook pro - mat is

(#3022) Black_Raven válasza workin (#3021) üzenetére


Black_Raven
veterán

lenovora? fuuj. ;] (nekem is az van) :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3023) sfdrakex válasza workin (#3020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem kell feltétlen amerikai mindenből, csak sajnos sok minden mögött van amerikai cég.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3024) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ma újra megnéztük az összes kiszemelt telefont és a P30 kamerája egy bizonyos tárgy fotózásakor állandóan kidobott. Minden mást lehetett. Ez bug vagy feature?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3025) Zso83 válasza szabonagyur (#3024) üzenetére


Zso83
tag

Mi volt az a bizonyos tárgy? :Y

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#3026) szabonagyur válasza Zso83 (#3025) üzenetére


szabonagyur
félisten

MM-ben le volt mellé rakva a kis kék BT Huawei hangszóró és rányomtunk, hogy fotó (makrot akartuk tesztelni) erre kilép. Újabb próba megint, minden más ment, makro is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3027) Black_Raven válasza szabonagyur (#3026) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nagyon jót nevettem, a Huawei ilyen kis szégyenlös, nem szereti ha fotózzák. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3028) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nincs valakinek éjszaka/esti videója ami P30-al készült? Akár koncert felvétel is jöhet.

Youtube-t nézem de annyi van ami eléggé megkomponált, hogy nehéz értékelni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3029) AtHoS válasza szabonagyur (#3028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[link] és [link]

read-only mode on the forum

(#3030) szabonagyur válasza AtHoS (#3029) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi szuperek :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3031) Black_Raven válasza AtHoS (#2958) üzenetére


Black_Raven
veterán

[kép] Szia! Megnéztem neked, és úgy van ahogy mondtam. Belépsz a Beállitásokban a Huawei ID- be és a Cloudra kattintva már fel is ajánlja a tárhely vásárlást, ha erre gondoltál. [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3032) AtHoS válasza Black_Raven (#3031) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi, lengyel oldalon láttam kirakva képeket az "50%-os" akcióról. Havi előfizetésnél első hónapra érvényes, illetve éves előfizetésnél a 2TB-os csomagra 50%, többinél 30% ill. 20% a kedvezmény

read-only mode on the forum

(#3033) Black_Raven válasza AtHoS (#3032) üzenetére


Black_Raven
veterán

fölötted a kép is, csak kis időbe került míg átraktam pcre. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3034) AtHoS válasza Black_Raven (#3033) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja, hogy képet is raktál be :B

Mondjuk ezek az árak éppen nem az akciósat mutatják...érdekes (0.99 Eur / hó az alap és akciósan lenne 0.49 Eur / hó)

Itt a lengyel oldal az árakkal (bár zloty-ban) [link]

read-only mode on the forum

(#3035) nordo


nordo
tag

Hali.
Vettem egy p30-at a p10 helyett. Az a gondom vele, hogy ha tv adást (horizon go) nézek rajta rosszabb a kép minősége mint a p10-én. Esetleg lenne valami ötletetek miért van ez?

(#3036) workin válasza Black_Raven (#3022) üzenetére


workin
senior tag

mekkora szemét vagyok mi?:) amúgy megvan mindkettőnek az előnye és hátránya is.

(#3037) workin válasza sfdrakex (#3023) üzenetére


workin
senior tag

Az, hogy amerikai cég van mögötte, nem jelenti azt, hogy a szoftver is amerikai:)
Amúgy ez nem tart sokáig, a Google már tudja, gondolom ezért is lobbiznak folyamatosan enyhitesert, de ha be jön a Huawei számítása, akkor a teljes kínai telefonpiac átállhat az új rendszere...az pedig a Google - nek nagyon fájna. Szerintem max fel év, és minden vissza áll a régi kerékvágásba

(#3038) hdanesz válasza nordo (#3035) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Érdekes, nekem előtte P10 Lite volt...és a fényképeket érzem rosszabbnak most a P30-al. :D

(#3039) Black_Raven válasza nordo (#3035) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem a kép minősége rosszabb, hanem a kijelző minősége jobb, ezért jobban látod az uo. felbontásban a különbséget:)

hdanesz: vagy csak túl élesebbnek és részletesebbnek látod.:D régi fotóidat nézted már ezen, összehasonlítva egy ezzel készitetti fotóval?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3040) sfdrakex válasza workin (#3037) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Viszont amerikai cég nem kereskedhet a Huaweivel, tehát semmi olyan nem lehet a készülékben aminek köze van az USA-hoz, ha csak egy licensz kell valamihez ami amerikai tulajdonban van, már bukta.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3041) sfdrakex válasza hdanesz (#3038) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Min nézed vissza a képeket? Tedd fel pc-re mindkettőt és azon nézd meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3042) Black_Raven válasza workin (#3037) üzenetére


Black_Raven
veterán

+1, úgyis a pénz nyer. Száz milliárd dollár kiesés az amerikai cégeknek már húzós évente.(vagy több) A Trampli úr mögül meg szép lassan elfogynak majd a támogatók..De ez már messze nem a topik témája ezzel end, OFF.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3043) ttt1 válasza szabonagyur (#3028) üzenetére


ttt1
őstag

A fotógalériába töltöttem én is fel pár éjszakai képet. Arra rájöttem azért, hogy az éjszakai móddal kicsit besárgítja az egész képet,de utólag ez módosítható és úgy adja vissza kb. az eredeti látványvilágot.[p30] itt megnézheted.

[ Szerkesztve ]

(#3044) szabonagyur válasza ttt1 (#3043) üzenetére


szabonagyur
félisten

Koszi, megnezem. :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3045) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Bódóksáág :))

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#3046) bferenc válasza AtHoS (#3034) üzenetére


bferenc
tag

Én sem látom, nincs megoldás hogy lehet elő varázsolni az akciót?

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#3047) bferenc válasza bferenc (#3046) üzenetére


bferenc
tag


Tárgytalan.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#3048) szemesi69 válasza Maffia91 (#3045) üzenetére


szemesi69
addikt

Mikor jött, ma? Nálam még semmi.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3049) AtHoS válasza bferenc (#3047) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor itt [link] hibásan került feltüntetésre Mo., mint elérhető akció

read-only mode on the forum

(#3050) choby75


choby75
csendes tag

Sziasztok..tudom, hogy lerágott csont de mostanra érett be a dolog, hogy a P30 és a P20 PRO gyakorlatilag egy árban kapható. Akkuidő és gyenge fényviszonyok melletti fotózás az elsődleges nálam...gyakorlati tapasztalatok alapján melyiket ajánlanátok ? P10 Literől váltanék amúgy. Köszi előre is a segítséget :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.