Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Szpisti


Szpisti
addikt

Amúgy eme fórum témaindító írásában (ami a Mate9 tesztje) benne van:
"A navigációs modul pillanatok alatt lokalizál, és stabilan tartja a jelet, az A-GPS mellett a GPS, a GLONASS, a BDS és a Galileo műholdak segítségét is igénybe veszi."

(#5152) #35723520 válasza nyeklenyukk (#5149) üzenetére


#35723520
törölt tag

Esetleg valaki pisztolyt nyomott a fejedhez, hogy megvedd? Akkor megértem. De szerintem a saját döntésed volt. Miért jössz mindig a G4-el? Miért nem maradtál annál? Most elégedett ember lehetnél, így meg szétfrusztrál a kopp- kopp! Uff... :F

(#5153) nyeklenyukk válasza #35723520 (#5152) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

Igazad van senki nem tartott pisztolyt.

Ok. Nem jövök a G4-el.
DE:
"Nem látja a Galileo holdakat. A többit látja? Igen. Működik, navigál? Igen. Nyomvonalat rögzít? Aha."
2007 végén asus p535 is tudta!! (igaz a sebesség hagyott kívánnivalót maga után.) Azóta majd 10 év telt el....

(#5154) jozsef_pecs válasza nyeklenyukk (#5150) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Megértem a felháborodásod. Sajnos a fenti pár hozzászólás jól példázza miért mernek becsapni a gyártók (pl más memória típus használata, tesztprogramok félrevezetése stb). Persze mindenki maga dönti el hogy neki mi a jó.

(#5155) Szpisti válasza nyeklenyukk (#5153) üzenetére


Szpisti
addikt

(#5156) komarci válasza nyeklenyukk (#5140) üzenetére


komarci
tag

Nekem tökéletesen működik a gesztusvezérlés, de ha fizetnének se használnám, hogy a Chrome ikonra kattintás helyett betüket rajzoljak a bütykömmel a képernyőre. Büntetésként élném meg.Ez prioritás a telefonválasztásnál? Üzemidő,gyorsaság,kamera, stabilitás akkor hol van a rangsorban?

[ Szerkesztve ]

(#5157) #35723520 válasza nyeklenyukk (#5153) üzenetére


#35723520
törölt tag

Együttérzünk veled, de nem lehet, hogy kellene egy új topikot nyitnod a következő címmel:"Miért nem jött be nekem a Huawei Mate 9?" Ott aztán a hasonszőrűekkel egymás nyakába borulva elsírhatnátok, hogy mennyire kínszenvedés volt használni a készüléket! Bezzeg a G4...
Nem egyszer vettem olyan telefont, amiről aztán kiderült, hogy bizonyos dolgok miatt nem jött be, de nem mentem a fórumba rinyálni, hanem csendben tudomásul vettem és gyorsan túladtam rajta, még ha buktam is egy keveset, vagy éppenséggel elcseréltem.

(#5158) pepetech válasza nyeklenyukk (#5150) üzenetére


pepetech
őstag

Nem írtál semmit, hogy mit hol teszteltél. Ha ezen megsértődsz az a te bajod. Mit vársz a galileo-tól? Mert a galileo ezt ígérte. Meg is kaptuk. De hozzáteszem hogy ha 16 méter a pontosság a navigációs programok akkor is tökéletesek. Kompromisszum létezik ez a szó. Amit biztos ismersz. Azért van ez a sok márka ez a sok különböző fejlesztés hogy megtalálja az ember a magának valót. Lehet neked az LG vonala jött be esetleg próbálkozz a htc-vel. De mint utólag kiderült, hogy a gesztus is működik csak te LG-sen akarod használni illetve biztos vagyok benne hogy a GPS test neked is hozott kérdőjeles oldalakat. Ott lesz a galileo közte. Egy átlag mobil 12 méteres pontosságot hozzot nekem régebben. Egyébként 4 éve ingázok Németország és Magyarország között és eddig simán mondhatom hogy 10-15 telefon megfordult a kezem alatt mind tökéletes navigálást nyújtott kocsival illetve városban gyalog is.

Amit te csinálsz az szőrszál hasogatás. Próbálod magad meggyőzni, hogy nem neked való. Nekem nem dolgom megmondani mit tegyél. De amit írtál az ésszerű. Add el és vegyél egy G4-et.

Én nem reklámozom a Huawei telefonokat, de szeretem őket és amit az elmúlt egy hónapban behisztiztek itt az vicc kategória. A fotós kolléga is inkább visszalépett az edge telefonra. Ott biztos elmondja, hogy a s7 jobb. Tegye de téved :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5159) nyeklenyukk válasza jozsef_pecs (#5154) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

:C Nah végre!

(#5160) nyeklenyukk válasza Szpisti (#5155) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

Ez jó köszi!

(#5161) nyeklenyukk válasza #35723520 (#5157) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

:R Épp onnan indult az egész párbeszéd!

(#5162) #35723520 válasza nyeklenyukk (#5159) üzenetére


#35723520
törölt tag

Tessék egy "topik társ". És bizonyosan csatlakozna fotós kolléga is... :DD

(#5163) pepetech válasza komarci (#5156) üzenetére


pepetech
őstag

Ez a lényeg. A napi használatban sokkal gördülékenyebb. Az aksi acélos. Hatalmas kijelző. Mind megkaptuk. Ennyi erővel hisztizhettem volna hogy AnTuTu csak 90 ezer pontot hozott factory után még 150 ezret de a telefon sebessége mégis ugyanaz.

Mind 1 kár a szóért.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5164) pepetech válasza #35723520 (#5162) üzenetére


pepetech
őstag

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5165) pepetech


pepetech
őstag

De tényleg. Kiderül, hogy minden jó de neki mégsem jó :D.

Az is baj ha van rajta sapka, meg az is baj ha nincs :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5166) nyeklenyukk válasza komarci (#5156) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

Ha a 200 ezer forintos készülékcsoportban ez nem alap, akkor nagy baj van!

(#5167) pepetech válasza pepetech (#5165) üzenetére


pepetech
őstag

Na nekem elegem lett inkább elrejtették nyeklenyukk írásait így nyugodtabban telnek napjaim :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5168) komarci válasza nyeklenyukk (#5166) üzenetére


komarci
tag

Nekem telefonvásárlásnál a prioritások:
Üzemidő (bajnok)
Nagy kijelző (6col)
Top hardver ram,rom gps,kamera (jelen!)
Gesztusvezérlés (pl ha nyolcat koppintok a kijelzőre négy rövidet és négy hosszat akkor nyisson meg egy appot, működik.
És a telefon legyen szép (jelen!)

(#5169) nyeklenyukk válasza pepetech (#5158) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

Ha lett volna HTC vagy LG ebben a kategóriában dual simes, akkor azt vettem volna. Zenehallgatásra ma is az M7-et használom....
Bár nem jeleti azt, hogy akkor nem abban a topicban "hisztiznék".
Sajnos nem találtam képet ahol egymás mellett van a négy készülék, de majd holnap megismétlem a tesztet.

Nekem 4 év alatt max 2 telefon fordul meg a kezem alatt (inkább másfél), csak meg kell találni azt a pontot ahol kompromisszumra vagy hajlandó! Viszont ahogy megy fel az ár, fogy a kompromisszum készség!

[ Szerkesztve ]

(#5170) #35723520 válasza nyeklenyukk (#5166) üzenetére


#35723520
törölt tag

Neked lehet, hogy egy "mama-telefon"kellene, amin csak telefonálni lehet, nagy nyomógombokkal, semmi idegeskedés a működéssel, ja és csak mondjuk 8e. Ft.
Most megint csak hivatkozhatnék almás 300e. feletti készülék bugokra, de nem teszem...
Mint javasoltam : saját topik, vagy eladás- csere... (mert már kicsit uncsi!)

[ Szerkesztve ]

(#5171) thebear007 válasza #35723520 (#5142) üzenetére


thebear007
aktív tag

Valóban jó készülék. Csak kompromisszumot kíván, ez a baja. És nekem is.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#5172) KZP


KZP
őstag

Nekem volt G4-em, szerettem, de az a max. 3.5-4 órás képernyőidő, az egy vicc volt... Töltő nélkül sehova sem lehetett vele menni. A Mate 9 meg tudja a dupláját. Nekem ez fontosabb, mint a duplakoppos ébresztés. (Egyébként, az ujjlenyomatos bekapcsolás sokkal szimpatikusabb nekem, mivel nem csak kényelmes, hanem biztonságos is.)

(#5173) Szpisti


Szpisti
addikt

Ennyire meg lehet szokni azt a duplakoppos ébresztést, hogy ennyire hiányozzon? Én az ujjlenyomatos feloldást szoktam meg pár nap alatt ebben a telóban és imádom is, mert minden eddigi feloldásnál gyorsabb... Elhiszem, hogy annak, aki tartóban használja ez nem jó, de nekem ilyen gondom nincs.

(#5174) #35723520 válasza thebear007 (#5171) üzenetére


#35723520
törölt tag

Mutass ma egy olyan telefont, aminél nem kell semmilyen kompromisszumot kötni? Szerintem nincs tökéletes telefon, ami aztán mindenkinek megfelelne... Amúgy úgy beszéltek a Mate 9-ről, mintha egy fogyatékos lenne, amit kénytelen az ember elfogadni. Mint javasoltam tisztelt kollégának: eladás- csere lehet a megoldás.

(#5175) lajozs


lajozs
aktív tag

Meg kell védenem a Galileo-polémiában mind a telefont, mind a szkeptikusokat. Utóbbiakat csak ma este: most nekem sem sikerült Gal. holdat fognom, bár azért léptem ki a teraszra. Egyébként mindig látott EGY DARABOT. Hogy miért csak egyet, és most egyet sem - a rendszer fokozatosan kerül beüzemelésre, ez még csak teszt fázis. Tény, hogy képes a vételükre, és az is, hogy ilyen villámgyors GPS-fixet egy telónál sem láttam eddig.
Azért eresztettem bő lére, mert én extraként első sorban túrázásra használom az "okos" szekciót.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#5176) mentos


mentos
tag

Az a bajotok, már aki panaszkodik, hogy csodásabbnál csodásabb telefonokról jöttetek!
Én 3 évi huawei Y530-azás után váltottam, hát mitmondjak felüdülés minden perc! :D

Specifikációk listája, tesztek, fórumok minden van már minden telóhoz, nem hiszem el hogy nem lehet eldönteni hogy melyik a jó valakinek, főleg ha nem, mint én, az első héten veszi a telefont.
Vagy csak nem járt utána alaposan.
Persze lehet h csak én vagyok az átlagnál alaposabban utánanéző, ha valamit venni akarok, főleg ha az 230eFt.
Nekem az baromi sok lóvé, de akinek még nem számít majd vesz másikat az meg csak mérsékelten ríjjon, mert utána nézhetett volna ugyanúgy.

Ja és nem sírom tele a fórumot, pedig én éltem a 3 hónapos cseregarival, sajnos kellett.
De azóta is boldogan nyúzom a telót mert gyors, jó, nagy, kamerája elfogadható, amit akarok megörökíti, úgy hogy tudjam mi az, GPS tok jó, nálam az a fő felhasználási terület, és azt tudja amit akartam, olvastam.

[ Szerkesztve ]

''I love it when a plan comes together,''

(#5177) komarci válasza thebear007 (#5171) üzenetére


komarci
tag

Minden telefonnál kell kompromisszumot kötni, nincs mindenki számára egyformán tökéletes telefon. Nekem a Mate 8 után a Mate9-el kell a legkissebb kompromisszumot kötnöm (nem tudok nagy hibát). Az s8+ vagy alma SOKKAL nagyobb kompromisszumokkal tudnám használni, ezért van Mate9 telefonom. Számomra jelenleg nincs jobb telefon a piacon.

(#5178) #35723520 válasza mentos (#5176) üzenetére


#35723520
törölt tag

Egyetértek! :C
Ha bármit veszek én is alaposan utána olvasok, ha lehet élőben is megnézem, kipróbálom, vagyis tudatosan döntök! Aki rinyál, annak sem volt kényszer a megvétele...
(Most már lehet, hogy kellene egy ellen-topik az elégedetlenkedőknek! Vagy lelki segélyszolgálat... :DDD )

(#5179) nyeklenyukk válasza mentos (#5176) üzenetére


nyeklenyukk
csendes tag

Istenem de szívesen vitáznék veletek, hogy ki mennyire nézett utánna a dolgoknak. Meg ki miért és milyen indokból vett telefont. És miért arra esett a választás amire.
De kb mintha szifonról indítanék vitát az ő topicjukban. Beképzeltek marhaságokat, és azt hajtjátok.
Ha nem írom többség nem is tudja hogy pl galileo képes teló. Meg hogy gesztus vezérlés...
Tényleg jó lenne egy igazi vitatopic amolyan Mucsi stílusban, mert már kb ott tartok.
De inkább hagyjuk a fenébe.
Részemről ennyi .

(#5180) thebear007 válasza komarci (#5177) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én Note7 után vettem. Most egy S8+van mellette. Ennek a Bluetooth-a 3xannyi akkuidőt ad a bt füles esetén, szebben szól, egy gét alatt egyszer sem dobta el. Lehet, hogy nekem idegen a Huawei, bár fél évig használtam, de nekem egyenlőre elég. Marad a flottámban, de nekem ez nem prémium kategóriás, ezt próbálja elmondani az előttem szóló is. A szolgáltatások, a gyártó hozzáállása, a kiegészítők rendelkezésre állása katasztrófa. E mellett az akkuidő, a dual sim hiányzik, de nem annyira, hogy maradjak e mellett.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#5181) tothjani81


tothjani81
senior tag

Hát gyerekek!!! Ez a fórum sajnos kezd nyavajgásba átmenni. Eddig aról szólt hogy mit hol lehet beállítani meg a személyes tapasztalatokról jó értelembe. Most meg sok Mate 9 tulaj sír mint egy kisgyerek akinek elvették a sütijét. Veszünk valamit mert hűde szép hű de jó aztán meg fikázzuk. Asszem nem nagyon fogom így olvasni a fórumot. Sajnos! Pedig eddig szivesen olvasgattam mert hasznos dolgokat találtam. De most!!! Jajj de rossz képet csinál! Jajj csak ennyi pontot kap holmiféle vackokon! Hű ebbe nem olyan a tároló átvertek. EL KELL ADNI JÓ PÉNZT ADNAK ÉRTE ÉS LEHET SZERETŐ GAZDÁJA LESZ.

[ Szerkesztve ]

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#5182) thebear007 válasza tothjani81 (#5181) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ha arra vágysz, hogy egy nyílt fórum csak a dícsérettről szóljon, csalódni fogsz. A kritika is lehet építő.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#5183) tothjani81 válasza thebear007 (#5182) üzenetére


tothjani81
senior tag

Az egészséges kritika de nem a nyavajgás. Én is írtam már negatívumot a telefonról.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#5184) komarci válasza thebear007 (#5180) üzenetére


komarci
tag

Nekem a bluetooth nem fontos,nagyon ritkán használom, pont ezért nincs a preferencia listám első 10 helyén. Nekem más a fontos,Neked más.Nekem ez tökéletes, szerintem ez nem lehet vita tárgya. :) Lányomnak s8+-a van, a párjának alma7 plusz, nem cserélnék velük semmi pénzért.Nekik az tetszik,elfogadom.Egyébbként mate8 elött évekig samsungjaim voltak, a családban is nagy többségben, de amióta nincs házhozjövök szerviz,ami nagyon jó volt azóta kétszer csalódtam bennük.Mindkétszer kijelzőhiba amit nem ismertek el.Részemről a samsung szerviz egy nagy nulla,ennyit a prémium szervizről.Motorola 06-60-as Westel telefon volt az első telefonom a 90-es évek elején, jópár telefonom volt azóta, többségében Samsung eddig ez a legjobb. NEKEM.

(#5185) mentos válasza nyeklenyukk (#5179) üzenetére


mentos
tag

Annyira nem érzem magam elvakultnak mint a szifonosok, de az előttem szólóhoz hasonlóan én is úgy vagyok vele hogy az én szempontjaimat figyelembe véve választottam és azokra tökéletesen meg is felel, aláírom hogy nem vagyok hardcore user, nagyjából alap dolgokat használok a telefonon és a telefonnal.
De nekem ez tökéletes, tök jó, így én örülök, sajnálom ha más szempontrendszeréhez nem jó.
Galileo ott fog elkezdeni zavarni ha esetleg nincs benne, ha olyan helyen kell lesz navigálnom ahol azért nem tudok mert nincs Galileo támogatás.
De szerintem a többségetek már rég más teloval lesz mire az a rendszer üzemszerűen fog működni.
Persze lehet hogy nem, ezesetben elnézést. A tévedés jogát minden kommentemben fenn tartom, hisz annyi félék vagyunk, és annyi felé képp használjuk ezt a telót is.
:R

[ Szerkesztve ]

''I love it when a plan comes together,''

(#5186) #35723520 válasza tothjani81 (#5181) üzenetére


#35723520
törölt tag

Én is ezt gondolom! Mindenki rinyáljon máshol, a fórum ne erről szóljon! Ha nem tetszik el lehet vitorlázni! Mondtam már , hogy lehet siránkozó topikot csinálni, összeborulni, szidni, siránkozni, de ne bennünket kínozzatok a panaszaitokkal!!! :W Adjátok el a telefont és éljetek boldogan.. :K

(#5187) #35723520 válasza thebear007 (#5182) üzenetére


#35723520
törölt tag

Csak ez nem egészséges és nem építő kritika!

(#5188) Aryon87 válasza #35723520 (#5186) üzenetére


Aryon87
félisten

A tegnapi irományaitokat olvasva még örülök is hogy távoztam innen. Némelyik írásstílus igencsak szemöldökhúzásra késztetett, legfőképp a tiéd.
A topik hangulata ellenséges, barátságos hangulatnak még jelét sem látom.
Sebaj, nem vagyok már itt, de még egy utolsó fotós "rinyálásra" beugrottam, hogy megmutassam, mit is szerettem volna egy 200k körüli telefontól, mert ez azért elvárt alap lett volna számomra.

Samuval készült képek 1 és képek 2
Na ezekkel már nem rinyálok ott..

Nektek a műholdas marhaságok a fontosak, nekem meg a kamera.

Na peace.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5189) bébi67 válasza Aryon87 (#5188) üzenetére


bébi67
aktív tag

Megnéztem a képeidet. Szerintem egy kategóriával gyengébb a Mate 9-nél. Te azt látod benne, amit látni szeretnél, nem azt, amilyen valójában. A szőrszálhasogatást mesteri fokon csinálod, örülök, hogy meg vagy elégedve az s7-tel és hogy végre elhúzol innen remélhetőleg.Nálunk az ilyen emberekre az ipari hülye jelzőt szoktuk használni. Bocs a kirohanásért, de túlhúztad egy kissé a fotó fóbiádat.

[ Szerkesztve ]

(#5190) mjani1172 válasza Aryon87 (#5188) üzenetére


mjani1172
addikt

Megnéztem én is a képeidet, és pont az van amit írtam neked többször, amire te használod ott nem tud többet az S7. Nem rossz, de nincs a két telefon között szinte semmi különbség, inkább csak behergelted magad,hiszen a fotós topicban ezt mondták.
Mindenesetre sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#5191) #35723520 válasza Aryon87 (#5188) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szó sincs ellenséges hangulatról, te vitted túlzásba! Amúgy az S7 fotók nem jobbak annyival a Mate 9- től, hogy elájulna tőle az ember...De te vagy a szakértő. Minden jót neked! :)

(#5192) magicbox


magicbox
senior tag

Különben, ha vissza olvastok, akkor sírás mindig volt samsung-ostól jött és most volt egy lg-s. Akinek samsung edge telefonja volt, azok az intelligens kivételtől eltekintve mindig ezt csinálják. Szétsírják a topikot, elmondják minden szarnak a telefont, utána vissza váltanak samsung edge valamire. Ugyanolyan sznob vmivé váltak mint az iphone-osok. Teljesen lehetetlen velük a kommunikáció. Hiába próbálnak itt sokan segíteni, vagy elmagyarázni dolgokat. Egyszerűen értelmetlen. Nekik az edge tudat adja az érzést amire vágynak.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5193) snorbi82


snorbi82
senior tag

Nem sokára Samsug forumot sírja tele... Eddig mindenhol ezt csinálta... Valahogy nincs "szerencséje" a telefonokhoz... :DD :C

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5194) pepetech válasza magicbox (#5192) üzenetére


pepetech
őstag

Ezért kukáztam az s7edge telót 1 hónap után egy p9-ért :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5195) KZP válasza snorbi82 (#5193) üzenetére


KZP
őstag

Nem a rosszindulat mondatja velem, de tuti, hogy ott is hamar elő fog kerülni neki valami kardinális probléma a telefonnal... ;]

(#5196) magicbox


magicbox
senior tag

Ami viszont érdekes, akik tudatosan választották a mate9-et és elégedettek, azoknál a prioritás a telefonnal kapcsolatban teljesen más. Eddig ami valós "hiba" és bizonyítottá vált. Nem egyforma UFS modulokkal érkeztek a telefonok, így a belső tárhely sebességben lehetnek eltérések. De eMMC-s verziót nem találtunk, ellentétben a P10-el. Lehet, hogy UFS 2.0 vs 2.1 jelenség van nálunk. A másik, hogy a telefon nem tartalmazza a bluetooth aptX szabványt, csak a a2dp-t, de ezt nem is állították sehol. Illetve hol látszanak, hol nem a galileo rendszer műholdjai. Ami még sokaknál kiveri a biztosítékot, és jogosan, az a Huawei OTA firmware frissítési gyakorlata.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5197) snorbi82 válasza magicbox (#5196) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem egyedül a frissítés verte ki a biztosítékot. De már nem is érdekel. Amire használom (munka, néha navit, pár fénykép) leginkább tényleg munka, magassan a legjobb készülékem eddig.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5198) magicbox válasza snorbi82 (#5197) üzenetére


magicbox
senior tag

A prioritással pont ezt akartam mondani. Akik elégedettek a telefonnal azok jellemzően munkaeszköznek használják a Mate 9-et. Nálam is a GPS, a villámgyors, akadásmentes működés és az akuidő ami a legfontosabb. Illetve a DAC rész, de ezt már túlragoztuk, mert én kábelen használom a kocsim audio rendszerén.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5199) magicbox


magicbox
senior tag

Akik sokat autóznak, azoknak ajánlom a Drivemode (Driving Interface) alkalmazást. Nálam folyamatosan fut, automatikusan indul, ha kell. Nagyon egyszerűen használható vezetés közben, van hangutasítás, felolvassa az üzeneteket (sms, fb messenger, e-mail) szóban válaszolni is lehet. És ami nekem még nagyon fontos, teljes körű Spotify vezérlés.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5200) #10647296 válasza magicbox (#5199) üzenetére


#10647296
törölt tag

Olvastam, hogy a Mate 9-ben is 4x4 mimo antenna van. Igaz? Lehet érezni a hatást? Jobb a wifi vétel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.