Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-01 13:49:15

LOGOUT.hu

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Aryon87


Aryon87
félisten

Van erzekem a fotozashoz.
Flickr albumomon latszik is
Mate9 meg nem kapott albumot, az is meglesz hamarosan :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5052) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Nav bar méretét csak root után lehet változtatni?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#5053) mjani1172 válasza Aryon87 (#5051) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez tényleg nagyon off és csak a személyes véleményem, tehát csak egy semmi.
Nekem azok a fotók tetszenek amiken emberek vannak, vagy érdekes dolgok, vagy történik valami egyedi.
Itt másoktól volt koncert, kutya, motor, gyermek, stb...
Azokat szivesen nézem mert megismerem egy kicsit azokat akik feltették, hol jártak, hogy néznek ki, mi a hobbyjuk, stb...
Az hogy egy egyszerű tárgyat, vagy épületet fotóz valaki az nekem nem olyan érdekes.
Remélem nem volt bántó.

(#5054) Sword válasza mjani1172 (#5053) üzenetére


Sword
őstag

De az épületek nem mozognak be. A gyerekek igen :DDDDDDDDD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5055) k5.20 válasza gabesz839 (#5052) üzenetére


k5.20
senior tag

Beállítások / megjelenítés / nézetmód

Root nélkül ennyit tehetsz. Nemcsak a navbar, hanem az értesítősáv méretét is változtatja.

(#5056) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Gondoltam itt is bekérdezem, igaz P10-es probléma de hw-ben ugye azonos a kettő:

Videozással van egy kis gondom illetve a visszanézéssel.
Ha felvett 4K vagy FullHD 60fps videót próbálok gépen vagy tv- lejátszani iszonyatosan akad. Bármit csinálok ,képernyőtükrözés, bemásolom a gépre és plexel próbálom minden esetben akad a lejátszás. Céges 4K imac (amitől azért elvárnám) se tudja akadás mentesen lejátszani sem a 4K-t sem a 60fps-t.
Mi lehet a gond?
köszi

(#5057) Looserke válasza Cilindrik (#5056) üzenetére


Looserke
őstag

szerintem kodek probléma lesz, media player classic-al próbáltad lejátszani?
[link]

(#5058) mjani1172 válasza Cilindrik (#5056) üzenetére


mjani1172
addikt

Egy borzasztó kódolást használ,amihez nagyon erős gép kell.

(#5059) #24536576 válasza mjani1172 (#5058) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem borzasztó, csak új.

(#5060) Looserke válasza mjani1172 (#5058) üzenetére


Looserke
őstag

h.265 pontosan a 4K, de a fullHD 60fps az h.264 szóval annak mennie kellene simán

[ Szerkesztve ]

(#5061) Cilindrik válasza mjani1172 (#5058) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

ok szar a coced, de akkor más kamera appal kéne felvennem és hagyni a gyárit?

A 4K video 30 fps és csak a FullHD 60

(#5062) bébi67 válasza Sword (#5054) üzenetére


bébi67
aktív tag

Mert bemozdulnak. 😀

(#5063) tal-garius válasza bébi67 (#5062) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Szép kutya :)

(#5064) mentos válasza thebear007 (#5025) üzenetére


mentos
tag


P10-es prospektusában már van Huawei autós töltő.
Azt nem tudom lehet-e itthon kapni, de én is vevő lennék rá.

[ Szerkesztve ]

''I love it when a plan comes together,''

(#5065) mentos válasza mentos (#5064) üzenetére


mentos
tag

Huawei autós töltő
itthon

Ap38 a tipusszáma

[ Szerkesztve ]

''I love it when a plan comes together,''

(#5066) tal-garius válasza mentos (#5064) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Én Ilyet vettem hozzá, 2 Amperes.

(#5067) mentos válasza tal-garius (#5066) üzenetére


mentos
tag

Nekem a MediaMarktban mikor vettem a telefont 2,4A-es töltőt ajánlottak, adták hozzá, de 30% alatti töltöttségnél, ha megy a GPS és úgy töltöm, alig több mint szintentartásra elég, ezért keresek azóta is gyárit.

''I love it when a plan comes together,''

(#5068) Bornie127 válasza mentos (#5065) üzenetére


Bornie127
senior tag

Múlt hónapban valamelyik fórumtárs vett, igaz nem belföldi vásárlás.
[link]
A feedback ápr. 13.-i.

[ Szerkesztve ]

(#5069) bébi67 válasza tal-garius (#5063) üzenetére


bébi67
aktív tag

Gyönyörűség.

(#5070) komarci


komarci
tag

Akik eredeti autóstöltőt keresnek,azoknak érdemes lehet a hardveraprót figyelniük,mert a P10-es telefonhoz kapott ajándékdobozból sokan eladják az autóstöltőt,szelfibotot,állványt. Én is ma jegeltettem egy töltőt 5000ft-ért.

(#5071) Dreamie válasza Bornie127 (#5068) üzenetére


Dreamie
őstag

Ezt vettem, nagyon bevált!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#5072) zazenke válasza Aryon87 (#5051) üzenetére


zazenke
őstag

akkor amiről beszéltem remélem be bírtam illeszteni a képet és látszik is rajta. .tessék megtekinteni a magazint amin egy jabra fülhallgatós csávó virít. a baloldali a mate 9 (mediamarktban lőve full automata mindkét telefon). a jabra felirat az újságon szétmosva. A fülhallgató kék színét és más színeket egyszerűn eltörölte megváltoztatta . természetesen kinagyított képrészlet de ha az ember nem nagyítja ki a képet akkor csak sejti a szeme vagy észre sem veszi a különbségeket.

[ Szerkesztve ]

(#5073) Aryon87 válasza zazenke (#5072) üzenetére


Aryon87
félisten

Ég és föld a 2 kép közti különbség :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5074) zazenke válasza Aryon87 (#5073) üzenetére


zazenke
őstag

és ebben az a vicc hogy a g4 egy öregebb telefon ahol nincs szuper leica optica sem dupla kamera. De az is lehet a feldolgozó szoftvere van gyengébben megírva vagy ez az eredménye hogy két kamera termékét illeszti össze a szoftvere.

(#5075) Black Phone


Black Phone
senior tag

Megjött a kis készülékem nagyon jó imádom , gyorsan lőttem is egy képet,szerintem elég jó lett ablakon keresztül :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#5076) mentos válasza zazenke (#5074) üzenetére


mentos
tag

Azért szerintem ez lehet a 16Mpix kamera előnye.
Ha csinálnék asszony ex z1 compact-jával, 20Mpix képet meg mostani P10-essel, biztos lenne különbség.

''I love it when a plan comes together,''

(#5077) pepetech válasza zazenke (#5074) üzenetére


pepetech
őstag

Itt sincs leica optika sajnos. Csak a lencsét adta a leica a mate 9-be. A p10 plus az ami summilux-al rendelkezik.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5078) pepetech


pepetech
őstag

Srácok a firmware finder proxy nélkül tölti a 182-es romot. Igaz németországban vagyok.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5079) Luser2000 válasza pepetech (#5078) üzenetére


Luser2000
addikt

Akkor az semmi jót nem jelent. ;-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5080) KZP válasza pepetech (#5078) üzenetére


KZP
őstag

Letölteni eddig is lehetett a Firmware Finder-rel proxy nélkül... :DD Vagy nem értem?

(#5081) #24536576 válasza zazenke (#5072) üzenetére


#24536576
törölt tag

Fejezd már be, könyörgöm. Pár választ msr kitöröltem, nehogy 2 hetes pihenő legyen a vége. Sajnos a szabályzat csak a válaszolókat bünteti, azokat nem akik teleszemetelik a topicot.

(#5082) nyeklenyukk


nyeklenyukk
csendes tag

Nos ugyfélszolgálat válaszában nemes egyszerűséggel leráztak egy nyomj egy gyári visszaállítást dumával. (tudnám minek resetelni egy két hetes készüléket)! Szóval megcsináltam de se GALILEO, SE GESZTUSVEZÉRLÉS!

(#5083) pepetech válasza KZP (#5080) üzenetére


pepetech
őstag

Nem tudom. Eddig proxy nélkül nem csinált semmit nekem. Most lejött de a 2 kártyám miatt otthon hagytam a memória kártyát így nem próbálkozok semmivel. :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5084) pepetech válasza nyeklenyukk (#5082) üzenetére


pepetech
őstag

Melyik gesztus vezérlése nem működik? Ha megkérdezhetem :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5085) zazenke válasza mentos (#5076) üzenetére


zazenke
őstag

nem a megapixel előnye és ezt ki is nyomoztam . pl nokia pureview nagyobb megapixeles és az is elbukik bár nem ennyire mint a mate 9

(#5086) magicbox válasza #24536576 (#5081) üzenetére


magicbox
senior tag

Nem fogja

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5087) KZP válasza pepetech (#5083) üzenetére


KZP
őstag

Mondjuk a németeknél most valóban kijött a B182 OTA frissítés formájában... :)

(#5088) pepetech


pepetech
őstag

Érdekes dologba futottam bele. Tegnap brahiból futattam egy antutut és az istenért nem ment 90 ezer felé. Legyalultam mindent. Wipe + factory reset lefutott. Most 150 ezer az érték. Kíváncsiságból csináltam egy SD tesztet is a régi 90 MB/s-ből lett 165 MB/s.

Viszont a telefon nem gyorsult 1 cseppet sem. Szóval ez, hogy a telefon nem fog lassulni azt jól megcsinálták a Huawei-nél.

Eddig volt 8gb szabad helyem most 42 van és az SD pörög.

Úgy látom ez is olyan mint az Asus-nál érzékeny a kicsike a neve nincs alkalmazásokra. És legalább megszabadultam a letörölt programok maradványaitól.

Jelentés vége. További szép napot mindenkinek :).
Pacsi a zacsitokra!

Napi játékom következik:

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5089) KZP


KZP
őstag

A Mate8 topkijából csórtam pár információt:

eMMC-s, vagy UFS a belső tárhely típusa:

Le kell tölteni a Terminal Emulator for Android progit a Play-ről és be kell írni:

ls /proc/fs/*

Ha ezt látod: sd*** below /proc/fs/f2fs, akkor UFS,
ha ezt: mmc*** below /proc/fs/f2fs, akkor eMMC.
________________________________________________________________

A Telekom is kezdi bevezetni a VoLTE funkciót, így lehet ellenőrizni, hogy a mi telefonunk alkalmas-e rá:
(természetesen, igen)

Tárcsázóba beírni:

*#*#6130#*#*

majd Telefon adatai és ott van, hogy VoLTE provisioned

(a menüpontban az látszik, hogy az adott SIM-hez IMS subscriptiont provisonolte-e a szolgáltató HSS ben vagy nem. de mivel az opció látszik,a telefon támogatja)

(#5090) Bornie127 válasza KZP (#5089) üzenetére


Bornie127
senior tag

Én ezt látom. Akkor ez micsoda? [kép]

(#5091) KZP válasza Bornie127 (#5090) üzenetére


KZP
őstag

sd446 below /proc/fs/f2fs, akkor UFS,

(#5092) magicbox válasza Bornie127 (#5090) üzenetére


magicbox
senior tag

Az enyém ugyanaz mint a tied. Így viszont megdől az a elmélet, hogy a fórumban csak nekem van ilyen telóm. Legalábbis amikor mértük a sebességet.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5093) pepetech válasza KZP (#5091) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem is sdd446

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5094) Tav-Csoves válasza Bornie127 (#5090) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nekem is ugyan ezt írja ki. Pedig enyém volt a leglassabb.

(#5095) pepetech válasza Tav-Csoves (#5094) üzenetére


pepetech
őstag

Anno megírtam, hogy ha van SD kártya a telefonban akkor a profi annak a sebességét méri le. Nálad is az lehetett.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5096) Aryon87 válasza KZP (#5089) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam ez:

[kép]

UFS ez is

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5097) Tav-Csoves válasza pepetech (#5095) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

A1 és HoT kártya van a telefonomban 2 hete amióta újra kijöttem Bécsbe. Nincs microSD kártya a telefonomban.

[ Szerkesztve ]

(#5098) lajozs válasza Aryon87 (#5096) üzenetére


lajozs
aktív tag

...mert az ls után nem ütöttél szóközt.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#5099) Aryon87 válasza lajozs (#5098) üzenetére


Aryon87
félisten

3. nekifutásra rájöttem mit kell írni :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.