Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) mjani1172


mjani1172
addikt

Nektek az Hbo go működik? Kb fél évente ránézek és mindig ugyanazt csinálja kb 10 másodpercenként megáll és tölt.
Azóta már új telefonom van (ez) de azon ugyanezt tapasztalom.
Mivel csak Huawei -el próbálom, így lehet hogy más telefonnal működne?

(#12802) Szpisti válasza mjani1172 (#12801) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem hibátlanul működik. Elég sokszor használom is. Ha gyengébb a wifi jel akkor csinálja, hogy tölt, de mobilneten teljesen jó.

(#12803) xedamen válasza Cry0 (#12800) üzenetére


xedamen
senior tag

Én már jógáztam is, de semmi... 🤷🏻‍♂️

(#12804) dualcore válasza mjani1172 (#12801) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem ezt a videókkal csinálja. Wifin időnként csak tölt folyamatosan, átváltok mobil netre, akkor hasít tovább, de ezt másik Huawei telefonommal is csinálta. Viszont a páromé is huawei és az soha.

(#12805) csipesz_70


csipesz_70
csendes tag

A frissítés után is működik a hívás rögzítés?

(#12806) Cry0 válasza xedamen (#12803) üzenetére


Cry0
őstag

én még csak az esőtáncot láttam, a jógát nem. De egy próbát megért :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#12807) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Most amúgy azon filózok, hogy vodások ha jól veszem ki abszolút nem kapták még meg a frissítést, telenorosok meg sokan.
Most ha én belerakok egy telenoros kártyát, az működhet?
Arra gondolok hátha a voda szoftot lecseréli telenorra és lefrissül. Vagy ahhoz vissza kéne állítani? Mert mikor először SIM kerül bele, leszed egy szolgáltatóspecifikus kis firmware frissítést. Csak nem tudom hogy ezt sim csere esetén cseréli e, vagy vissza kell hozzá állítani...
Próbálta esetleg valaki?
Vodával minden nagy frissítés hetekkel, vagy akár egy hónappal is később jön, annyira nem égető mondjuk, de ha működhet, ennyit még megérne nekem a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#12808) madgie válasza badxgirl (#12807) üzenetére


madgie
titán

Vodafone-os SIM nekem az elsődleges, igaz, Telekomos készülékben, de már megkaptam. Szerintem teljesen random, kinek mikor dobja fel :(

(#12809) Bailey válasza badxgirl (#12807) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem nem szolgáltatótól vásárolt a telefonom, viszont 2 voda kártya van benne, mégis az elsők között kaptam meg a frissítést.

(#12810) Redchucky válasza badxgirl (#12807) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Független telefon, Telenor simmel és nincs frissítés.

(#12811) KisBundi válasza badxgirl (#12807) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem is vodás két telekomos kártyával és semmi. :(

(#12812) WiZARD


WiZARD
addikt

Független telefonom van, t-s simmel használtam, de mióta megjött a P4XL, azóta nincs benne simkártya.
Nem jött rá frissítés, utoljára 1 órája néztem.
Kiváncsiságból beraktam a t-s simet, újra megnéztem, és egyből feldobta a frissítést. Persze lehet, hogy pont ebben az 1 órában került sorra az enyém, de kicsi esélyt látok rá.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#12813) AngelH válasza badxgirl (#12807) üzenetére


AngelH
aktív tag

Vodás telefonom van telenoros kártyával, még én se kaptam, nyugi. Ez még amúgy is a béta, érdemes pár hetet várni a véglegesre, szóval türelem:)

(#12814) NY_A


NY_A
őstag

Egyébként nem az volt alapból a felállás, hogy majd valamikor decemberben jön a 10?
Gondolom elkezdték random kidobálni, hogy az előre ígért időpontra mindenki megkapja.

(#12815) madgie


madgie
titán

Ez a villogáscsökkentés baromi jó dolog amúgy! Tudom, szubjektív, kit mennyire zavar az OLED villogás, de érdemes egy próbát tenni vele, sokkal nyugodtabb hatású így a világos képtartalom :)

(#12816) Szpisti válasza madgie (#12815) üzenetére


Szpisti
addikt

Sose láttam ezt a villódzást amiről beszélnek sokan, pedig jó a szemem. Bár az is igaz, hogy ritkán nézek világos tartalmat...
Én inkább a rendszerszintű sötét témát várom már, hogy végre minden app, amibe megcsinálták de nincs kapcsolója, végre sötét legyen.

(#12817) Zototh64


Zototh64
őstag

Kicsit megkavarodtam ma a dolgokba, és az istennek sem találom, hogy az értesítési sávról hogyan lehet eltüntetni az órát. Vagy nem is lehet a 10-es-ben?
Köszönöm, ha valaki tudja! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#12818) mjani1172 válasza WiZARD (#12812) üzenetére


mjani1172
addikt

És milyen a Pixel4?

(#12819) madgie válasza Szpisti (#12816) üzenetére


madgie
titán

Ha nem is látod, jobban fárasztja a szemed. De elővettem a fényképezőt, elég látványos a különbség, nem? :)

[link]

(#12820) Sigma7 válasza madgie (#12815) üzenetére


Sigma7
tag

Jó hogy szóltál! :) Vártam már és mégis elfelejtettem bekapcsolni...

(#12821) Szpisti válasza madgie (#12819) üzenetére


Szpisti
addikt

Látványos, gondolom, hogy számít.

Egyszer csak megjön az én telómra is.
Már 9. nap telik el...

(#12822) jegenye77 válasza Szpisti (#12821) üzenetére


jegenye77
addikt

Biztos 9 nap? Nem számoltad el? :F
Lehet csak 8 nap telt el ;)
Ha mégis 9 akkor holnap már 10. nap lesz :Y
Majd írd le légyszi, hogy melyik!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12823) Szpisti válasza jegenye77 (#12822) üzenetére


Szpisti
addikt

Úgy emlékszem, hogy 14-én csütörtökön jöttek az első fecskék, akkor pedig úgy számolom ez a 9. nap.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#12824) WiZARD válasza mjani1172 (#12818) üzenetére


WiZARD
addikt

Szép, jó, de hogy jobb-e mint az M20Pro, az nem egyértelmű.
Külsőre az M20P sokkal modernebb, szebb.
M20P kijelzője fényesebb, rendszer sebesség érzésre kb azonos. FaceID az M20P-n gyorsabb. 40W gyorstöltés huaweinél nyerő.
Fényképező hajszállal jobb a Pixelen

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#12825) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Sziasztok!
Egy pár napja szemezgetek a készülékkel, viszont emlékeim szerint a megjelenés utáni hónapokban elég nagy botrány volt a kijelző zöldülése miatt. Azóta hogy áll ez a dolog? Lehetséges hogy egy most vásárolt készüléknél is előjön ez a probléma, volt valami hivatalos álláspontja a gyártónak ezzel kapcsolatban? (Egyébként Konzolvilágtól vásárolnám a készüléket, ahol 172-ért a leírás szerint 1 év hivatalos gyártói garancia jár, 300-ért pedig 2, ami vet fel bennem kérdéseket, és nagyon nem szeretnék befürödni)

(#12826) Sigma7 válasza LittleLombax (#12825) üzenetére


Sigma7
tag

Mostanában zöldült kijelzőről itt nem olvastam.
A Konzolvilágnál én is ráfutottam erre a gyári garanciára, de telefonon lekérdeztem a Huaweinél az imei számot, és csak Párizsban kapott volna az a teló gyári garanciát... Azt se tudják mit árulnak.

(#12827) Krinyo válasza Sigma7 (#12826) üzenetére


Krinyo
senior tag

Miért ne tudnák? Az egyik szürkeimport, a másik hivatalos csatorna.

(#12828) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Hátlap cseréje volt már valakinek?
Gyári flip tokban van, sose volt leejtve vagy hasonló, egyszercsak észrevettem, hogy végig van a hátlap repedve... :O

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#12829) rdt89 válasza LittleLombax (#12825) üzenetére


rdt89
addikt

Arukereson 151ezer a kegolcsóbb és arra is 1 év garancia jár. Lehet hülyeség de használtat, garanciával jobban megéri akkor venni, mert az már tesztelve volt, és ha szerencséd van 2 év garanciásból kifogsz egyet amit fél évig se használtak /mint az enyém/ 120 környékén. :)

(#12830) balage25


balage25
senior tag

Felettem én is a 10-est. Sajnos azóta a névjegyzékben a nevekhez rendelt képek kis karikába, alacsony felbontásban jelennek meg. Továbbá hivaskor sem rakja ki teljes képernyőre, hanem csak kicsi karikába. Vissza lehet ezt állítani teljes kijelzore?

(#12831) Sigma7 válasza Krinyo (#12827) üzenetére


Sigma7
tag

Úgy nézett rám az eladó és a hátulról kihívott "főnök" mint az őz az autó fényszórójába... Nem úgy tűnt, hogy értik ezt a garanciális problémát.

(#12832) Dave69 válasza balage25 (#12830) üzenetére


Dave69
tag

Neked alapból jött a frissítés? Vagy te raktad fel magad külön?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#12833) balage25 válasza Dave69 (#12832) üzenetére


balage25
senior tag

Hicare appban rákerestem és feldobta.

(#12834) Dave69 válasza balage25 (#12833) üzenetére


Dave69
tag

De jó neked :D nekem csak azt írja hogy hamarosan új verzió lesz :(((

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#12835) Dave69


Dave69
tag

Esetleg valaki nem tudja hogy lehet be állítani ha írok akkor rezeglyen minden egyes betünél? Mate20 próba volt ilyen

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#12836) rdt89 válasza Dave69 (#12835) üzenetére


rdt89
addikt

Beállítások - >Hangok és rezgések - >további hangbeállítások - > érintéskor rezegjen

(#12837) Dave69 válasza rdt89 (#12836) üzenetére


Dave69
tag

Az be van és müködik is a SwiftKey beállításai a kéne be jutni. Menübe rezeg ha nyomkodom de mikor pötyögöm a betüket akkor semmi

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#12838) Dave69


Dave69
tag

Megtaláltam köszi azért :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#12839) rdt89 válasza Dave69 (#12838) üzenetére


rdt89
addikt

Nem láttam, hogy swiftkey akkor jó ha megvan. :)

(#12840) mjani1172 válasza WiZARD (#12824) üzenetére


mjani1172
addikt

Köszönöm.!

(#12841) Fleed


Fleed
aktív tag

Miért olyan fontos az infra megléte? Nem volt szempont telefon választásnál, most ki próbáltam és max 2 méterig működik, és lehet fel le kapcsolni. Nem nagy durr, okos tv nel egy 1000ft os vezeték nelkuli egér sokkal jobb. Nem értem miért fontos ez a funkció sokaknak, valamirol nem tudok?

(#12842) mjani1172 válasza Fleed (#12841) üzenetére


mjani1172
addikt

Klíma,upc beltéri, hifi.

(#12843) Szpisti


Szpisti
addikt

Hát eltelt a 10. nap is a frissítés nélkül... :(
(17nap csúszás volt a rekord nálam, még a 310-es update-nél...)

(#12844) Krinyo válasza Szpisti (#12843) üzenetére


Krinyo
senior tag

Új dload módszer 10-hez, de ez szerintem nem a mi régiónk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12845) Cry0 válasza Krinyo (#12844) üzenetére


Cry0
őstag

C432 a mi régiónk, láttam fent én is,de itt vásárolni kell valmait hogy le lehessen tölteni.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#12846) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Nah, meg jött 10.de én hülye, miért akartam kiprobalni. Bejott a bt hülyeség. Be van állítva a Samu órámon, hogy ha elvesziti a bt kapcsolatot teloval, rezegjen. Ha megjon újra, ismét.

Azóta ha 10 ha 100cmre vannak egymástól, folyamatosan rezeg...

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12847) Szpisti válasza Krinyo (#12844) üzenetére


Szpisti
addikt

Az oldalon az első hozzászólás meg is adja a választ, hogy nekiálljon-e az ember, vagy se... :(

(#12848) Ádám16 válasza bajnokpityu (#12846) üzenetére


Ádám16
addikt

Még a frissítés előtt is írta ismert hibaként, hogy a Galaxy okosórákkal gond van.
Egyébként vissza lehet telepíteni hivatalosan a 9-es Droidot?

(#12849) bajnokpityu válasza Ádám16 (#12848) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem volt ilyen jellegű gond a 9essel. Egy fokkal nehezebben talált rá, ha kikerult hatotavbol, de nem volt használhatatlan.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12850) sayCet válasza bajnokpityu (#12849) üzenetére


sayCet
aktív tag

Igyvan, de ez ismert bug, és a frissítés leírásában is szerepelt.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.