Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) SzlobiG válasza vasi89 (#13249) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az összes oled ilyen beég kivétel nélkül. Amikor az S8-on cseréltettem rákérdeztem, hogy sokat cserélnek-e beégés miatt azt mondták, hogy igen főleg akik navigációra használják.

Felül fehérnél vettem ma észre, hogy ott van már a waze méter jelölő. Aztán leszedtem egy screen tesztet kék kép esetén már az ikonok is látszódnak. Sajna ezzel nem lehet mit csinálni, pedig imádom az oledet, ips nem kéne.

Valszeg az lesz amit írtam, hogy a céges telót befogom, de olyan jól műkszik a mate 20 pro dual simmel+mágneses wifi chargeres autós tartóm van, hogy imádom. :(

(#13252) bajnokpityu válasza SzlobiG (#13251) üzenetére


bajnokpityu
félisten

használj néha google térképet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13253) RR-13


RR-13
őstag

Megcsináltam a képernyő tesztet és elég furcsa dolgot vettem észre a Screen Test Pro alkalmazással, felülről a második Screen Color Test futtatása végén lévő több színből álló teszt képen.

Egy vagy több fekete csík jelent meg a teszt képen..., de nem minden esetben :Y
Most ez az alkalmazás hibája vagy a kijelzőé? Esetleg másnál is vannak ilyen fekete csíkok? Köszönöm. :U

Több csík:

Egy csík:

Nincs csík:

(#13254) Ádám16 válasza SzlobiG (#13251) üzenetére


Ádám16
addikt

Persze. Eddig az összes (4) OLED kijelzos telómon cserelni kellett a kijelzot beeges miatt.
Ez ilyen volt, és szerintem ilyen is lesz.

(#13255) bajnokpityu válasza RR-13 (#13253) üzenetére


bajnokpityu
félisten

2bol x se csinálta próba után.

nekem többedik oledes telóm, és egyiken se volt gond. utolsó telóm, aminek beégett kijelzője egy G2 volt, ami nem is oled :D

[kép] nah, ezt csinálja nálam a kocsiban. nem tudod bekapcsolni. sőt, ha a kocsi rádiójáról inditom a hivást, elinditja a telón, de a hivás már nem lesz kihangositva.

ha ujrainditom a telót, akkor működik egy darabig. aztán megint szar...

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13256) RR-13 válasza bajnokpityu (#13255) üzenetére


RR-13
őstag

Most nekem se csinálja már, csak az első 5 próbából 3x... :(

De mégis csinálta 1x, és most kékes színűek a csíkok :Y

Neked a 9.1-es EMUI vagy a 10-es van fenn? Már nem emlékszem :N
Nekem még a 9.1.347... és nem ajánlja fel sehol a 10-est még.
A kihangosítós dolgot én nem tudom tesztelni.., talán más tudja majd :F

[ Szerkesztve ]

(#13257) Szpisti válasza RR-13 (#13256) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha képernyőfotót tudsz csinálni róluk, akkor nem hardveres a probléma az biztos.

(#13258) RR-13 válasza Szpisti (#13257) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi, én is ebben bízom :U

(#13259) rdt89 válasza Ádám16 (#13254) üzenetére


rdt89
addikt

2 Éves a M9Pro-m AMOLED-es, sokszor használtam full fényerőn 2-3 órányi navigálásra, és lekopogjam még mindig nincs a legminimálisabb része se beégve, ettől függetlenül a M20Pro-nál tartok ettől, de 2021 Júliusig garanciás, addig belefér. :DDD

(#13260) madgie válasza Ádám16 (#13254) üzenetére


madgie
titán

Az összes androidos OLED telefonom beégett eddig. Ami fura, az az, hogy az iPhone X másfél év navis terhelés után sem (az S8 fél évig, ha bírta úgy).

(#13261) bajnokpityu válasza RR-13 (#13256) üzenetére


bajnokpityu
félisten

10es.

nekem s8 2 év alatt zéró, s9+ egy év alatt látható beégést nem csinált. előtte G2,G4,G6 IPS volt( G2,G4 be is égett), a többi oledes meg nem volt meg 2-3hétnél tovább, igy nem mérvadóak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13262) Azurooandrew


Azurooandrew
tag

A topicban visszaolvasva az akkumulátor kapcsán olvastam arról, hogy kell pár töltés mire beáll a végleges kapacitásra. Ti mit tapasztalatotok, körülbelül mennyi töltés után "állt be" nálatok? Köszönöm

(#13263) oszto10


oszto10
csendes tag

Sziasztok!
Egy ideje tervezem, hogy váltok mate 10 prorol. Viszont az elmult egy-ket hétben azt tapasztalom, hogy mintha minden boltbol fogyna el a készülék. Mi ennek az oka? Ha valahol latok, akkor horribilis áron. Az alzas akcio ota szinte sehol nincsen jó aron...:( használtan pedig nem nagyon merek venni.

(#13264) bajnokpityu válasza oszto10 (#13263) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Szurkeimport hullámokban érkezik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13265) Vizinyenyec válasza Azurooandrew (#13262) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Mivel az első két napban sűrűn nyomkodtam így kb 4-5 nap után már stabilan ugyanazt a szintet hozta nekem miután beállt a napi rutinom.

(#13266) Zototh64 válasza Azurooandrew (#13262) üzenetére


Zototh64
őstag

Ez minden telefonnál így van, eddigi tapasztalataim szerint 1-2 hét után lehet biztonsággal mondani, hogy adott készülékben mit tud az akksi.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13267) Silenzio


Silenzio
addikt

Hello. Mik a droid 10-es tapasztalatok? Jobb lett az üzemidő? Javultak a kamerák? Milyen bugok jöttek be? Előre is köszi.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13268) Krinyo válasza Silenzio (#13267) üzenetére


Krinyo
senior tag

Hello. Elég pár oldalt visszaolvasni.

(#13269) Obatala


Obatala
csendes tag

Sziasztok!
Sokat használom navigációra a telefont, és egy kisebb beégést észrevettem a kijelző felső harmadában. Egy esés miatt meg van repedve a hátlapom, így is érvényes a garancia?

(#13270) SzlobiG válasza Obatala (#13269) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pont egyik nap írtam, hogy nekem is be van égve a navigáció miatt. Szerintem érvényes mivel semmi köze hozzá.

(#13271) Obatala válasza SzlobiG (#13270) üzenetére


Obatala
csendes tag

Igen, olvastam, az enyém még elég korai stádiumban van. Még egy kérdés: IMEI alapján befogadja a szervíz? Magyar régiós a telefon.

(#13272) SzlobiG válasza Obatala (#13271) üzenetére


SzlobiG
félisten

Még én is várok vele, egyenlőre annyira nem zavaró. Na ez jó kérdés meg nem is néztem utána, hogyan működik itt a gariztatás.

(#13273) Silenzio válasza SzlobiG (#13270) üzenetére


Silenzio
addikt

T-ben dolgoztam. A Microsoft nem volt hajlandó garizni a full belilult kijelzőjű 950-est, mert volt az oldalán egy 2 mm-es horpadás. Szóval sztem kizárt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13274) SzlobiG válasza Silenzio (#13273) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát akkor ez próba szerencse lesz. :(

(#13275) vasi89 válasza Silenzio (#13273) üzenetére


vasi89
addikt

Az az MS ez pedig a Huawei, de szerintem is elutasítják a betört hátlap miatt. Lehet érdemes lenne előtte a hátlapot megcsináltatni majd pár héttel később visszavinni. Ha hivatalos helyen cserélik a hátlapot akkor a gari megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#13276) Silenzio válasza vasi89 (#13275) üzenetére


Silenzio
addikt

Persze, jófejség-függő.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13277) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok. Vmi olyan modba kapcsolt a telo hogy zold keretek jelennek meg folyamatosan magyaraz es nm tudok semmit normalisan mokolni. Mi a gyasz ez? Soft reset nm segit....ple help

(#13278) Silenzio válasza Tom5 (#13277) üzenetére


Silenzio
addikt

Valszeg bekapcsoltad a látássérülteknek szóló opciót.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13279) Tom5 válasza Silenzio (#13278) üzenetére


Tom5
addikt

Talkback mod... Jol megcopatott... :(( :o

(#13280) Ádám16 válasza vasi89 (#13275) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát igen.
Ha visszadobnák törött hátlap miatt, ugrana a garancia is, nem?

(#13281) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Tegnap videókat készítettem a készülékkel, és finoman szólva sem vagyok elájulva tőle. 10-es android van fent. A probléma a következő. Elindítom a felvételt, bele zoomolok és ez után valami olyan hitvány minőségre vált, hogy az valami katasztrófális. Mosott életlen értékelhetetlen lesz a minőség. Ahogy visszaállítom 1x-es értékre a zoomot kitisztul a kép, visszaélesedik, megjönnek a színek is. Valaki találkozott hasonló problémával?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#13282) Szpisti válasza bajtokarpi (#13281) üzenetére


Szpisti
addikt

60fps-en valóban azt csinálja. Maradj a 30fps-nél és a FullHD és a 4K is viszonylag szép képet tud zoomolva is. 3x felett kamerát vált, 60fps-en nem vált.

(#13284) Krinyo


Krinyo
senior tag

Nincs a gyári appal sem semmi baj, csak maradj 30 fps-nél, ott használja az összes kamerát. 60 fps-en csak a főkamera működik, szoftveres lesz a zoom, azért pocsék a minőség.

(#13285) Silenzio válasza Krinyo (#13284) üzenetére


Silenzio
addikt

De, van. Az, hogy retek fos a minősége. Kb. 15-20 mbittel enged videózni. Ez 2012-es szint. Ja, és 4K-ban kurvára szaggat a kép. A Manual Cammel feltolhatod 90 Mbps-re. Nyugodtan kérdezz, vagy érvelj, mielőtt ellenem, ráadásul hülyeségeket beszélsz, nem véletlenül írtam, amit írtam. Abban van igazad, hogy működni a fog a tele, ettől még a hajadra is kenheted azt az okádék minőséget, amivel "elkápráztat", hacsak 10-ben nem állítható a bitráta, ez esetben nem szóltam. De kétlem, hogy az. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13287) Dave69


Dave69
tag

sziasztok!
be folyásolja a 10-es frissités menetét az hogy vettem zsir újonann de nem viszont-eladói boldba.. ( Turbado ) dualsimes 1 hónapos... mert itt van már aki 1 hónapja használja .. nekem meg semmi sehol...

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#13288) Szpisti válasza Silenzio (#13285) üzenetére


Szpisti
addikt

Na megvettem a Manual Camera appot. Már a múltkor is agyaltam rajta amikor ecsetelted a képességeit. Kipróbáltam, tényleg jól állítható a bitráta, de összehasonlítani még nem volt időm a minőséget, de valószínűleg jobb lesz emiatt. Nagyításnál használja 3x zoom felett a tele optikát, de nem tudom hogyan lehet széleslátószögre kapcsolni az appot. Nagyon tetszik, hogy bekapcsolható stabilizátor még a 4K-hoz is, bár még béta állapot, így elég gyatrán műxik, de műxik. (Úgyis gimbal-al videózok, ha nem hirtelen kell)
A gyári fotoappban amúgy ennyi a beállítási lehetőség 10-es alatt:

Más: használja valaki a Total Commandert? Mióta a 10-es fent van, nem tudok a memóriakártyára másolni vele, hiába van meg minden engedély. Van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#13289) vasi89 válasza Ádám16 (#13280) üzenetére


vasi89
addikt

hát ez egy jó kérdés de valószínűleg igen. Ez az ország még mindig ott tart, hogy hogyan lehet minden ilyesféle ügyintézés alól kihúzni magukat a cégknek.

(#13290) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Szpisti köszönöm a segítségedet beállítottam!
Neked is köszi Silenzio. Egy pár éve már meg van a Manual camera app.
Ne veszekedjetek kérlek, csak nyugodtan :-).
Még egyszer köszi srácok!

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#13291) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Akinek kh nem megy, erste igen. Ha esetleg van mindkét kártyád..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13292) SzlobiG válasza Dave69 (#13287) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem Szolgáltatós és még itt se jött az update, fene se érti ezt.

(#13293) Dave69 válasza SzlobiG (#13292) üzenetére


Dave69
tag

Érdekes dolgok ezek... Te biztos megkapom :) meg remélem én is, mert nem szeretem az ilyen " otthon mokolt rendszer felrakását"

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#13294) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Ironikus adalék, hogy én megkaptam a 10-est, de a cég szólt, hogy senki ne tegye föl, mert elcseszi a céges levelezést... :C
Úgyhogy most itt ülök napok óta és szemezek a kis piros 1-essel a beállítások ikonon... :(((

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#13295) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Régebben írt itt valaki egy szervizkodot, amivel az akksi hőmérsékletet is lehetett nézni töltés közben. Ha valaki emlékszik rá, megköszönném, ha megosztaná.

(#13296) lefkosia válasza Jack Oneill (#13295) üzenetére


lefkosia
őstag

*#*#2846579#*#*

The Truth Is Out There

(#13297) Jack Oneill válasza lefkosia (#13296) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez az, ezer köszönet 🙂

(#13298) Zototh64 válasza Dave69 (#13287) üzenetére


Zototh64
őstag

Az enyém is Turbado-s, és kb az elsők között kaptam a 10-est.
Imei alapján megy, szóval passz, hogy ki mikor kapja.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13299) Obatala


Obatala
csendes tag

Sziasztok!
Köszi a válaszokat a beégett kijelzőről. :R Van esetleg valakinek infoja mennyibe kerül hivatalos helyen a hátlap csere, illetve hova érdemes vinni? :)

(#13300) a.sebi válasza Obatala (#13299) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem kell megvenni . Huawei szervíz , náluk van . Hozott alkatreszből nem dolgoznak ! Vidd be , igyal meg egy kv t es addig megcsinálják szerintem max 25000 ft
Nem hivatalosan egy 20 as .... Általában 20 -30 százalekkal drágább a hivatalos a fixity árainál !
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.