Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) phoenix64 válasza fdisk (#25600) üzenetére


phoenix64
őstag

Ez tenyleg egesz jo. Nekem ha leveszem reggel 8kor toltorol, akkor este 6-7 korul mar 10% on van, olyan 4ora kijelzo idovel

(#25602) phoenix64 válasza phoenix64 (#25601) üzenetére


phoenix64
őstag

Igy nez ki a mai "teljesitmeny" :


(#25603) beyruth82 válasza phoenix64 (#25602) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálad akkor valami nagyon eszi.A mobilneted allandóan be van kapcsolva és aktív?

(#25604) phoenix64 válasza beyruth82 (#25603) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat kulon sose kapcsolom ki.

[ Szerkesztve ]

(#25605) kali válasza phoenix64 (#25604) üzenetére


kali
legenda

A kép alapján jó a térerő, így nem is muszáj, nem direktben az a nagy fogyasztó - egy jó wifi kapcsolattól valamennyivel többet fogyaszt persze -, de ha folyamatosan megy a YouTube Vanced és mellette a Messenger, Facebook és hasonlók, pláne ha a Chrome-nak is engedélyezve van a háttérben történő szinkronizálás...stb., akkor merül azért az akkumulátor.

(#25606) phoenix64 válasza kali (#25605) üzenetére


phoenix64
őstag

Vanceden hallgattam kb osszesen masfel oran at zenet. Chromenak le van tiltva a szinkronizacio, csak bongeszgettem egesz sokat. Facebook es messenger lehet a ludas, de nem tudom. A facebook + messenger szerintem mindenkinel fenn van.

(#25607) golyós válasza phoenix64 (#25606) üzenetére


golyós
őstag

Hiába tiltod, mindig fut ez a 2 szar.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#25608) kali válasza phoenix64 (#25606) üzenetére


kali
legenda

A Chrome esetén én kikapcsoltam a háttérben történő szinkronizálást, a hozzáférést a helyadatokhoz, a használati és hibajelentéseket, azokat az opciókat hagytam csak meg, amiket tényleg használok és fontosak.
Nekem nincs telepítve egyik telefonomon sem a Messenger és a Facebook, böngészőből használom.

(#25609) beyruth82 válasza kali (#25605) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam állandóan megy a facebook,messenger,chrome szinkronizáció,stb mégis 7-8 órás képernyőidők jönnek ki.Szerintem nála a mobilnet folyamatosan aktív és az meríti.Ez egyértelmű.Nekem be van állítva hogy ha nem aktív a kijelző akkor lekapcsolja a mobilnetet x idő után.A mobilnet szerintem majdnem annyira eszi az aksit mintha folyamatosan beszélnénk valakivel telefonon.10x jobban mint bármelyik alkalmazás együttvéve.Messengertől,facebooktól nem merülhet ennyire semmiképp.

(#25610) coyotex


coyotex
tag

Én Facebook alkalmazást nem rakok fel semelyik telómra.Rögzitem az oldalt a kezdöképernyön és ennyi.Nem meríti feleslegesen az app.

(#25611) kali válasza beyruth82 (#25609) üzenetére


kali
legenda

Nem eszik annyit az akkumulátorból a mobilinternetes adatkapcsolat, azt kell megfelelően beállítani, hogy mi fér hozzá, de ez a wifi kapcsolatra is igaz.
Amikor nem kapcsoltattam le a háttérben az adatkapcsolatot és éjszaka is ment folyamatosan a 4G(+), akkor is alig merült az akksi.
A jelenlegi telefonomon is folyamatos a 4G(+), éjszakára sem lövöm ki és elenyésző a merülés, pedig nem is maximum a térerő, de ami merít, az is inkább a több szinkron (időjárás, e-mail 2x...stb.), továbbá az okosóra is folyamatosan bluetooth kapcsolatban van a telefonnal és szinkronizál.

(#25612) phoenix64 válasza beyruth82 (#25609) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat en nem akarom tiltani a netet, mert igy ha le van zarva a telo nem jonnenek meg az ertesitesek gondolom. De lehet kiprobalom majd egy ket napra. Hol tudom beallitani?

Kali: Ez alatt, hogy mi fer hozza mit ertesz? Erdemes letiltani az appoknal h ne tudjak hasznalni a mobil netet?

[ Szerkesztve ]

(#25613) kali válasza phoenix64 (#25612) üzenetére


kali
legenda

Amely alkalmazásnál nem látod szükségét, azoknál letilthatod, hogy ne csesztessék feleslegesen.

(#25614) beyruth82 válasza phoenix64 (#25602) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem ez a mai teljesitmény:


Igaz ma nem volt egesz nap kacsolatban a honor band 4-el a teló mert ki akartam próbálni az 1 óra kijelzőidő/10%-ék összejön-e mint a legelején és igen összejön ugyan úgy tehát semennyit sem romlott az aksi teljesítménye.Ha 0-24-ig kapcsolatban van ahonor band 4-el akkor kb 50%-on lenne most és nem 70-en.Ja ma nem volt mobilnetezés csak wifin nyomtam mert itthon voltam egesz nap.

(#25615) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Havit G1 vezeték nélküli sport fülessel?
Sok jót hallottam róla!

(#25616) kp78 válasza D013 (#21553) üzenetére


kp78
addikt

Neked működik a hívás az itt említett átalakítóval?
Én is vettem még anno, és ma végre eljutottam odáig, h ki is próbáljam.
De a zenehallgatás közben bejött hívás maradt a telefonon, és nem lehet beszédre használni a fülhallgatót. Kettőt is próbáltam, egyik sem működik. (egyik sem a gyári Mate10pro füles) Viszont a gyárilag hozzá adott átalakítóval mindkét fülesnél működik a hívás, és lehet beszélni.

(#25617) Ádyka válasza beyruth82 (#25614) üzenetére


Ádyka
őstag

Nekem 100-95 vagy 94 % az 1 óra sot.. viszont 33%tól egyértelműen gyorsabban merül. 20 alatt meg pláne. Nektek is. 15 %nál már alig merek hozzáérni. Minden felébresztés 1% ba kerül szinte.
Nagyon sokat számít, hogy szabad téren vagyunk-e full fényerőn, vagy zárt térben 1/3ad fényerőn. Pl Youtube vagy bármilyen filmnézés is alig szívja.
Valahogy soha nem vitt rá a lélek, hogy egy napon 10+ órát nyüstöljem, ezért 2-2,5 naponta töltöm.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#25618) phoenix64 válasza Ádyka (#25617) üzenetére


phoenix64
őstag

Nekem eleg 4 orat nyustolni h fullba lemeruljon :D Majd probalok egy factory resetet hatha megoldja.

(#25619) mirci18 válasza Ádyka (#25617) üzenetére


mirci18
addikt

Én is ugyanígy látom.
Érdekes hogy ahogyan merül minnél kevesebb a kfrat benne annál gyorsabban merül.
Én naponta töltöm de egész jó az üzemideje.
Max 5-6 óra sot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25620) Gerybut


Gerybut
tag

[kép] :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#25621) rene85


rene85
aktív tag

Hello, spigen neoflexet vagy xprotector tempred glasst probaljam eloszor? Rendeltem mindkettot de csak egyszer futnek neki ha lehet. Van balakinek tapasztalata ezekkel?

(#25622) Gabesz25


Gabesz25
tag

Az mitől lehet, hogy 2,4 Ghz-en működik a telefonról a vezetéknélküli kivetítés, de 5 Ghz-en meg sehogy nem kapcsolódik a telefon és a samsung tévé?
Természetesen mindkét eszköz képes 5Ghz-re, routeren be van állítva, hogy kommunikálhassanak egymással.

(#25623) kali válasza Gabesz25 (#25622) üzenetére


kali
legenda

A routeren olyan csatorna van beállítva az 5 GHz-re, ami minden eszköznek megfelelő?
Ideális esetben a 36 - 48 tartományban valamelyik érték és ha állítható a routeren a DFS is, akkor az kerülendő.

(#25624) Gabesz25 válasza kali (#25623) üzenetére


Gabesz25
tag

Automatikusan a 116os csatornán volt 5Ghz-en. Átraktam a 44-esre, így már kapcsolódnak. Köszönöm! :R

(#25625) bandigyerek válasza Gerybut (#25620) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ebből látszik, hogy mennyi munkája van egy-egy telefon frissítésében a huaweinek. Mi meló lehet mindet elqrni egyenként! :DD

(#25626) zoleeno1 válasza kali (#25623) üzenetére


zoleeno1
addikt

És a sávszélesség 20, 40 vagy 80 MHz legyen? Koszi!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#25627) kali válasza zoleeno1 (#25626) üzenetére


kali
legenda

A 80 MHz a legjobb MIMO-t, így a leggyorsabb kapcsolatot jelenti, ami ezen telefon esetén 2*2:2 és ac-n 867 Mbps.

Gabesz25: Nincs mit!

(#25628) zoleeno1 válasza kali (#25627) üzenetére


zoleeno1
addikt

Koszi :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#25629) bigrock


bigrock
addikt

2019. Q2
Köszönjük, Huawei! :C

(#25630) bandigyerek válasza bigrock (#25629) üzenetére


bandigyerek
senior tag

...ezt most csak én nem értem...?

(#25631) Iomega válasza bandigyerek (#25630) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem az lehet, hogy az eszközök párosítása után pontatlan időt mutat az óra a telefonhoz képest, holott elvileg nem térhetne el, egyező időt kellene mutatniuk. Elnézést, ha rosszul gondolom.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#25632) bigrock


bigrock
addikt

Sajnos, rosszul gondolod :)
A 3e Ft-os gagyi óra jól mutatja az időt, míg a nemisolyanrégen flagship telefonon meg még most sem jó az AOD...
Erre akartam ironizálni....

[ Szerkesztve ]

(#25633) deka10 válasza bandigyerek (#25630) üzenetére


deka10
senior tag

12:59 után az AOD nem 1:00 mutat (mert ugye nem működik a 24 órás megjelenítés) hanem 11:00 és ha nem oldódod fel a kijelzőt akkor úgy is marad.

bigrock
Használhatom a képet, írnék valamikor a Huaweinek egy emailt?

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25634) bigrock válasza deka10 (#25633) üzenetére


bigrock
addikt

Ott a pont !
Természetesen felhasználhatod,miért ne ?
Bárcsak ezzel előrébb lendülne a dolog...

(#25635) GEIL válasza bigrock (#25632) üzenetére


GEIL
addikt

Amig nem javítják az AOD ezen hibáját Mate10 pro-n....addig használom angolul a telót.....hiszen ugyis zsigerből nyomom, el sem olvasom hogy mi van odairva....ha pl menüben kéne nyomkodni valamit.....szóval nem olyan katasztrófa ez...majd javitják....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#25636) Gerybut válasza bigrock (#25632) üzenetére


Gerybut
tag

Bizony, bizony...

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#25637) Gene


Gene
csendes tag

Hi. Vettem egy fiio btr3-mat és nem látja a telefon sehogy, ez hogy lehet?

(#25638) wwhy válasza Gene (#25637) üzenetére


wwhy
veterán

Behunyta a szemét.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#25639) KZP válasza Gene (#25637) üzenetére


KZP
őstag

Vagy hardver error, vagy user error. Most mi innen mit tudunk segíteni? :F

(#25640) Gene válasza KZP (#25639) üzenetére


Gene
csendes tag

Hát hogy ebben a telefonba van minden kutyafasza Bluetooth képesség, meg nfc és mégse látja, se nfc re nem reagál. Az ios meg felismeri simán.

(#25641) kali válasza Gene (#25637) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Sok hibalehetőség van, ki-, majd bekapcsolás minden eszköznél, ellenőrzés, hogy valamelyik oldalon hátha elérve a maximálisan kezelhető/párosítható eszközök száma, aztán a leírás szerint megpróbálni: [link]

(#25642) KZP


KZP
őstag

Hát, megjött ez a csoda 5D-s üveg. Az az érdekes, hogy van rajta szemmel láthatóan 2 fólia, ugyanazon az oldalán. Az egyértelmű, hogy az az oldal lesz a telefon felé. Viszont csak a külső fóliának van egy kis fülecskéje, amivel le lehet húzni. Ám ebben az esetben, az alatta lévő (nem lehúzható) fólia ott marad az üvegen, (tehát a telefon és a tényleges üveg között). Ez normális így? Ilyen üveget még sosem tettem fel, így nekem ez újdonság.

(#25643) Darabokra


Darabokra
senior tag

Mate 9 hez képest nagy előrelépés? az akkui üzemideje jobb vagy rosszabb?

(#25644) kali válasza Darabokra (#25643) üzenetére


kali
legenda

Sok dologban előrelépés a Mate 9-hez képest és akkumulátoros üzemidőben is jobb a Mate 10 Pro.

(#25645) Darabokra válasza kali (#25644) üzenetére


Darabokra
senior tag

audio téren? nekem fülessel elég gyenge ez a Mate 9 :)

(#25646) kali válasza Darabokra (#25645) üzenetére


kali
legenda

Abban is jobb valamennyivel a Mate 10 Pro, persze jó fül- vagy fejhallgató és szükség esetén minőségi(bb) átalakító kell hozzá. (Van jobb, mint a gyárilag hozzáadott.)
Ami hirtelen beugrik, hogy jobb a Mate 9-től a Mate 10 Pro: IP67 védelem, erősebb SoC, dupla tár, több RAM, jobb akkumulátoros üzemidő, jobb kijelző, jobb és dupla sebességű wifi, jobb és dupla sebességű 4G+ modul, dual 4G és dual VoLTE, jobb kamera, USB 3.1 és HDR10

(#25647) zoleeno1 válasza KZP (#25642) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem is pont ma jött meg, ugyanaz a gagyi "PET palack", mint a többi... Nálam kuka...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#25648) KZP válasza zoleeno1 (#25647) üzenetére


KZP
őstag

De nekem ez üvegnek tűnik, csak van alatta még egy nem üveg réteg. Egyébként szépen feltapadt a kijelzőre.

(#25649) zoleeno1 válasza KZP (#25648) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, van egy keskenyebb része, az tapad fel a kijelzore, az addig ér, ameddig a lekerekites a szélén. A felső, vastagabb meg kiér a szeleig. Feltettem en is, adok neki par napot:) szerintem ez nem üveg.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#25650) KZP válasza zoleeno1 (#25649) üzenetére


KZP
őstag

Amit leszedtem a telefonról, az előzőt, az is üveg volt (nem ért ki teljesen a széléig), viszont leszedésnél látszott, hogy ott is az üveg alatt még van egy fólia is.

Ennek az újnak a felrakásánál viszont furcsa volt, hogy nem úgy tapadt fel, mint a hagyományos üvegfóliák, hogy ráillesztés után fokozatosan kiszorítja maga alól a levegőt, hanem ez egy az egyben ráragadt. (Mondjuk a közepénél maradt valami szivárványos folt, ami érintéskor változik. Remélem, elmúlik majd idővel, de ha nem, az sem tragédia.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.