Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) P.mini válasza htom127 (#650) üzenetére


P.mini
aktív tag

nem találtam semmit a googleban, de azért köszi

(#652) Alex_ válasza P.mini (#649) üzenetére


Alex_
tag

Szia

a data\dataapp mappában MediaCenter.apk
csomag neve com.android.mediacenter
4 folyamata van.
ide felraktam: MediaCenter.apk

(#653) P.mini válasza Alex_ (#652) üzenetére


P.mini
aktív tag

köszi, sokat segítettél ;)

(#654) St3ven


St3ven
addikt

Ma volt egy hívásom, de csak csörgött a telefon, és a zárképernyőt mutatta, ami nem lehetett feloldani, így még azt sem láttam, ki volt az. A telefon persze semmilyen érintésre vagy gombra nem reagált. :W

Aztán - amikor még mindig rezgett és a zárképernyőt mutatta - a kikapcsoló gombot hosszan nyomva behozta a kikapcsoló menüt, ott nyomtam egy vissza gombot, erre visszatért a főképernyőre, ahol vmi phone alkalmazás leállt szöveg fogadott, leokéztam, majd nyomhattam be a pin kódot... :(

Remélem ilyen nem lesz többet, mert az ilyen húzások miatt utáltam meg a régi LG-met, és tértem vissza egy S40-es Nokiára - ami legalább kiírta, hogy ki hív, meg fel is lehetett venni -, mielőtt újra összeszedtem volna a bátorságot, és egy androidos telóba ruháztam be.

Ja, és abszolút nincs összeszemetelve a telóm, van rajta összesen 8 felhasználói alkalmazás és egy téma, a Play-re még be se jelentkeztem egyszer sem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#655) DS39 válasza St3ven (#654) üzenetére


DS39
nagyúr

sajnos az Android rendszer stabilitásban közelében sincs egy igazi Linuxnak.
bár ilyen hívási gondot nem tapasztaltam.

(#656) P.mini


P.mini
aktív tag

nekem olyan problémám van, hogyha hívnak, akkor kicsörög a telefon, de 2-3 mp után lehalkul és torzítva szól... borzalmas... Meg a kijelző kalibrálása borzalmas... pl nyomok valahova és nem ritka hogy 1-2 cm-el arébb érzékelo

(#657) St3ven válasza DS39 (#655) üzenetére


St3ven
addikt

Reméljük csak egyszeri eset volt, mert nagyon megszerettem ezt a kis telót. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#658) Filibert


Filibert
csendes tag

meglepődtem, megtörtént ma az első befagyás :D pedig csak híreket olvastam Flipboarddal...semmi megerőltető munka.

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#659) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok!

Tegnap megvettem a Play-on a PowerAmp-ot.
1167 ft. volt, ok!
Viszont egy külön tranzakcióban az Us Google.Com/Ch Google leszedett még 238 ft.-t.
Ez szerintetek mi a bánat lehetett?
Na nem az összeg izgat, csak szeretném megtudni, hogy mi volt ez, és miért.
Köszi :(((

(#660) Weather


Weather
csendes tag

Sziasztok!
Nekem az a gondom vele, hogy halk a mikrofonja. Szinte mindenki mondja hogy az előző telómhoz képest halkan hall, tompábban, mintha kútból szólna...
Nem fogom be a lukat... :DDD
A hangrögzítő progija is megerősíti ezt a gyanút, alig mozdul ki a műszer mutatója ha rádumálok, visszahallgatva is tök halk.
Nektek nincsenek ilyen gondjaitok ?
Lehet ezzel valamit csinálni ?
Az Androszenzor szerint csöndes helyen is 20db a szint, rádumálva meg max 35-40db...

(#661) DS39


DS39
nagyúr

kicsit off, bár mivel jelenleg ezt csak a T árulja, mindenkit érinthet. szóval ugye a T bejelentette hogy ők is emelnek (telefonadó), váltáson gondolkozom, de ilyen netes függetlenítőkkel nem próbálkoznék a gari miatt, viszont ugye van a Blue Mobile, ami ugyanazt a hálózatot használja. Próbálta már vki a telót Blue-s SIM-mel, elfogadja?

(#662) KTU válasza DS39 (#661) üzenetére


KTU
addikt

olvasd már el az aláírásom :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#663) KTU válasza DS39 (#661) üzenetére


KTU
addikt

őő izé pont a kérdésedre nem válaszoltam :B

igen, megy vele

más:
a tecsko mobilt néztem a napokba
megduplázzák az egyenleged
hü de jó :D
csak 30 napod van rá, hogy a bónuszt felhasználd :(((

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#664) DS39 válasza KTU (#663) üzenetére


DS39
nagyúr

köszönöm.

olvastam már, csak ez ilyen trükkös megoldás melyről hallottam már ismerősöktől jót is rosszat is, hogy elhasználódik, meg hogy rongálhatja a sim foglalatot stb, szóval ezzel még várnék. a Blue mellett szól hogy a kipróbálásával meg max egy ezrest bukok ha nem válna be és a t-s mobilnet (legolcsóbb is túlforgalmazási díj nélküli)

tesco nem rossz, csak tényleg ez a baj vele hogy 30 napig használható a duplázás, különben simán kijönnne a 29,5-es tarifa.

(#665) bognarandras


bognarandras
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos ha tényleg nem elég a belső memória arra, hogy frissíthessem a gyári alkalmazásokat, akkor tényleg kénytelen vagyok elállni a készülék vásárlásától. Mondjuk már arra is gondoltam, hogy max. 1 évre tervezek a telóval, 1-2 plusz app és zenék szigorúan csak SD-re + gyári app frissítések és semmi több, de az alapján, amit írtatok így sem bírná sokáig. Gondolom ha vásárlást és első bekapcsolást követően rögtön frissíteni akarnám már nyafogna is a tárhely miatt.

Sajnálom nagyon, de hát ez van... :O

(#666) P.mini


P.mini
aktív tag

vettem blue mobil sim kártyát, de megszívtam, mert nem müködik. beleraktam, és amikor regisztrálni akartam, kiírta h nincsen hálózat :/

(#667) DS39 válasza P.mini (#666) üzenetére


DS39
nagyúr

miután beírtad a pin kódot, kért sim/net-lock feloldó kódot? mert ha nem akkor a telefon elfogadja a kártyát, csak lehet még a Blue Mobile-nál nem aktiválták. ill. próbáltad független telefonban hogy ott megy-e?

(#668) P.mini válasza DS39 (#667) üzenetére


P.mini
aktív tag

csak pin kódot kért semmi mást. amikor aktiválni akartam kiírta h nincs hálózat. kártyafüggetlen telóval majd még megpróbálom.

(#669) DS39 válasza P.mini (#668) üzenetére


DS39
nagyúr

ez a jobbik eset, mert nem utasította el a kártyát. én belepróbáltam a djuice-ost azt élből nem engedte, hálózati feloldókódot kért.

(#670) P.mini


P.mini
aktív tag

regisztráltam a simet egy kártyafüggetlen telóval. minden jól ment, a simet aktiváltam, működött. de ezzel a telóval az istenért sem akar működni. pedig azt irta valaki h működik, de mégsem... nem is a pénzt bánom hanem azt h átvertetek :/

amúgy ha nem küldöm vissza azt a levelet amivel véglegesen aktiválni lehet, akkor letiltják? vagy lesz valami következménye? mert úgysincs mivel használni.

[ Szerkesztve ]

(#671) bognarandras


bognarandras
csendes tag

Na látom előjöttek egyéb problémák is. Jól tettem, hogy nem egy szart vettem :DD

(#672) DS39 válasza P.mini (#670) üzenetére


DS39
nagyúr

KTU írta hogy megy vele (bár így még egyszer elolvasva lehet a turbo sim-mel együtt értette, nem tudom)

ügyesen megoldotta ezt a T, a telefon nem kér hálózat feloldó kódot de mégsem lehet használni... gondolom az új modellekbe, amik azután kerültek forgalomba hogy elindult a Blue beletették, hogy ne tudjon mindenki átvándorolni. (a Blue mobile topicjában többen írták hogy bepróbálták T-s telóba és ment nekik, lehet azok régebbi modellek voltak.)

bognarandras: milyen egyéb problémáról beszélsz? egyáltalán nem vettél volna szart ha ezt választod, pusztán takarékoskodni kell a tárhellyel ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#673) bognarandras válasza DS39 (#672) üzenetére


bognarandras
csendes tag

A 654-es hozzászólástól kezdve nem hangzik el túl sok biztató dolog... és akkor még nem is említettem az azelőtt levőket. :(
És ezt úgy mondom, hogy még mindig nem tettem le teljesen a telóról. :))

[ Szerkesztve ]

(#674) DS39 válasza bognarandras (#673) üzenetére


DS39
nagyúr

hát nálam egyik sincs, de az ilyen pl hogy a kijelző félreérzékel nem gond, mert simán gariba cserélik. kis millió telefon kerül ki hibás kijelzővel, soknál pixel hiba is van, és a nagy Samsungok közül is nem egynél, ez pusztán a tömeggyártásnak köszönhető.

(#675) bognarandras válasza DS39 (#674) üzenetére


bognarandras
csendes tag

Igen, ebben teljesen igazad van.

(#676) bognarandras


bognarandras
csendes tag

Lehet, hogy mégis ez lesz... Ha a független és feltöltőkártyásokat nézem, akkor 30-ért (ennyit tudok rááldozni) csak egy olyan készülék van, aminek jóval több a belső tárhelye, ez pedig a Galaxy Pocket (1 GB az alkalmazásoknak, 2.2 a fájloknak), viszont ha ezt venném meg, akkor gyakorlatilag mindent be kellene áldoznom a jobb tárhely miatt. :(

(#677) DS39 válasza bognarandras (#676) üzenetére


DS39
nagyúr

hát a Pocket szerintem kritikán aluli, a Samsung gyár szégyenfoltja, olyan mintha a régi Samsung Champ-emre rátoltak volna egy androidot.
ha függetlenül veszed még szívsz is mert microSIM kell bele, és azt a szolgáltató nem cseréli ingyen, csak ha náluk veszed a telót.

[ Szerkesztve ]

(#678) bognarandras válasza DS39 (#677) üzenetére


bognarandras
csendes tag

Köszönöm az infót! Ebben az esetben a Huawei-t választom, jövő hónap elején meg is rendelem.

(#679) DS39 válasza bognarandras (#678) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként a mostanában kapható olcsó okosok összehasonlító táblázata segíthet a döntésben:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#680) P.mini


P.mini
aktív tag

nem tudom mit parázol a hely miatt. szerintem teljesen elég, ha egy-két gyári appot rendszeresen frissítesz, és még egy 5-10 játékot, programot felraksz. de én amúgy sem értem mi értelme frissíteni. Szerintem teljesen felesleges, max ha olyat frissítesz amit használsz pl youtube. a play-t meg teljesen felesleges meg ezeket...

(#681) DS39 válasza P.mini (#680) üzenetére


DS39
nagyúr

hát a play-t mondjuk pont nem tudod megakadályozni az magát lefrissíti, én már többször töröltem hozzá a frissítéseket, a következő elindításkor letölti a legújabbját. :(((
(pedig az alap 3 megánál kisebb verzió is pont ugyanolyan jó nem kéne a legfrissebb ami majd 9 mega)

ezenkívül nekem a youtube meg a gmail app van legfrissebb gyári, a többinél még azt is töröltem ami volt hozzá letöltve, a maps is szépen megy az alappal.

[ Szerkesztve ]

(#682) bognarandras


bognarandras
csendes tag

Tudom, már nem parázok. :) Átgondoltam, utánanéztem és meg lettem győzve. Amúgy nekem csak a Gmail, Google+ és a Play a fontos, a többit nem fogom frissíteni, amit pedig én telepítek az SD-re megy.

(#683) P.mini válasza DS39 (#681) üzenetére


P.mini
aktív tag

Van egy olyan rendszeralkalmazás h "Market frissítő". Jegeld le, és nem fog frissülni :D

(#684) St3ven válasza St3ven (#654) üzenetére


St3ven
addikt

Ma megint jelentkezett ugyanez a probléma. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#685) lzoole


lzoole
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék 1 kis segítséget kérni!

A lányomnak vettem 1 ilyen típusú telot.

Elment 1,5 hétre külföldre, a telon a Huawei logo után meg sem moccan.... Gondolom, az android halt be rajta....

Valakinek gyors ötlete, amit távsegítséggel meglehetne oldani, hogy működő képes legyen a telo ?

A segítségeteket előre köszönöm! :R

Üdv,
Zoli

(#686) P.mini válasza lzoole (#685) üzenetére


P.mini
aktív tag

ha a recoveryt el lehet érni (hangerő fel + bekapcs gomb) akkor ott vissza lehet állítani a rendszert gyárira. MINDENT TÖRÖL A TELEFONRÓL!

(#687) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok !
Régebben ìrtam hogy ilyen telefont akarok venni, de időközben meggondoltam magamat és inkább vettem egy wp7 nokiát, de nem ez a lényeg.
Szóval öcsémnek most lesz a születésnapja és egy ilyennel szeretném meglepni, lenne egy olyan kérdésem hogy mennyire bìrja a flash videókat, mert öcsém rendszeresen látogatja az indavideót és rendszeres family guy néző, szóval neki erre kéne.
Ha valaki letesztelné azt megköszönném :R

(#688) DS39 válasza ESP23 (#687) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam a flash videók úgy 360p-ig el el futnak, de csak a gyári böngészővel.
én inkább ajánlanám ha van alkalmazás (úgy mint az axn player) azzal nézzen filmet, vagy töltse le és MX Playerrel, sokkal jobb élmény.
sajnos a 256 MB ram elég karcsú a flashhez, arra jó hogy flash telepíthető hogy flash alkalmazásokat lehet futtatni vagy böngészőből megnézni.

(#689) P.mini válasza ESP23 (#687) üzenetére


P.mini
aktív tag

MX Playerrel tökéletesen fut, lagg nélkül

(#690) ESP23 válasza DS39 (#688) üzenetére


ESP23
senior tag

Èrtem, vannak idegesítő fagyások ès mennyire használhatô a hètköznaokban,bevallom még a zte skate is szòba jöhet, de valahogy fèlek attòl hogy az meg a nagy kijelző miatt fagyogat.

(#691) Alex_ válasza ESP23 (#690) üzenetére


Alex_
tag

ezt most kérdezted? mert idegesítő fagyásokkal speciel én még nem találkoztam. olyan már előfordult hogy egy futó app hibaüzenettel bezáródott, de szerencsére ez a névnapp volt s nem tárcsázó, vagy valami fontosabb. nekem lapátkezem van, de nagyobb nem kellene. nálunk napi nyúzáson van, asszonykám először kijelentette hogy neki ilyen tapicskolós nem kell, de egy két játékra azóta eléggé rá van kattanva :)

(#692) bognarandras


bognarandras
csendes tag

Nekem is lenne egy kérdésem:
Bár nem ezen akarom majd végignézni a Gyűrűk Ura trilógiát, de az MX, Mobo, VLC (vagy valami más) lejátszók gond nélkül letudnak játszani mondjuk egy szokásos 40 perces, nem HD-s sorozatepizódot? Hasznos lenne utazás közben, ha előtte nem maradna elég idő otthon megnézni.

(#693) DS39 válasza bognarandras (#692) üzenetére


DS39
nagyúr

persze, a film hossza nem mérvadó, max annyiból hogy egy kétórás film sokat eszik majd az aksiból. 480p-ig simán akadás-mentesen nézhető, a 720p-s már akadozik. (az még a nagytesón is ahogy olvastam -G300-)

(#694) bognarandras válasza DS39 (#693) üzenetére


bognarandras
csendes tag

Ez jó hír, köszönöm a választ!

(#695) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok !
Ma elmentem megvenni a készüléket a t-hez de nem volt nekik raktárom így a galaxy mini 2 melett döntöttem,, köszönöm a sok választ és segítséget , ennek is nagyon örült a tesóm. :R

(#696) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Huawei x3-ra hogy tudnám rárakni az y200 képernyőfeloldó appját ?

Ha jól tudom Potter Unlock a neve amit be is szereztem, telepítés végén viszont kiírja hogy az alkalmazás nincs telepítve.

Mi kellene még a sikeres telepítéshez ?

(#697) lzoole válasza P.mini (#686) üzenetére


lzoole
csendes tag

Uram,

Köszönöm a választ, sikerült a segítségeddel megoldani a problémát!

Örök hálám és tiszteletem!
:R

Üdv,
Zoli

[ Szerkesztve ]

(#698) Weather


Weather
csendes tag

Sziasztok !
Légyszi mondjon már valaki valamit arról hogy titeket hogy hallanak a túloldalt !
Gondolom telefonáltok is a telefonnal...
Tudnom kellene hogy mindenkinél ilyen vagy vigyem vissza gariban !
Mégegyszer a nyügöm:

Nekem az a gondom vele, hogy halk a mikrofonja. Szinte mindenki mondja hogy az előző telómhoz képest halkan hall, tompábban, mintha kútból szólna...
Nem fogom be a lukat... :DDD
A hangrögzítő progija is megerősíti ezt a gyanút, alig mozdul ki a műszer mutatója ha rádumálok, visszahallgatva is tök halk.
Nektek nincsenek ilyen gondjaitok ?
Lehet ezzel valamit csinálni ?
Az Androszenzor szerint csöndes helyen is 20db a szint, rádumálva meg max 35-40db...

(#699) St3ven válasza Weather (#698) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem nincs gond a hangerővel, legalábbis eddig senki sem panaszkodott, akivel beszéltem.

Én visszavinném. De ne lepődj meg, ha rögtön kifogáskereséssel indítanak (mint általában minden ügyben, amikor valakinek csinálnia kell valamit, ami mellesleg a munkája), és arra törekszenek, hogy még te érezd magad hülyének, amiért ilyennel jössz; ragaszkodj hozzá, hogy átvegyék, mert ez a mindennapi használatot befolyásoló jelenség.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#700) P.mini válasza St3ven (#699) üzenetére


P.mini
aktív tag

nekem sincs semmi gond a mikrofon hangerejével. szerintem a tiéd hibás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.