Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) DS39 válasza eszra (#1049) üzenetére


DS39
nagyúr

az csak az adott alkalmazás adatait törli.

(#1052) eszra válasza DS39 (#1051) üzenetére


eszra
csendes tag

Megtettem. Nem változott semmi. Ez már így marad... (?)

eszra

(#1053) DS39 válasza eszra (#1052) üzenetére


DS39
nagyúr

passz, nem használtam még azt a progit, de nézd meg a fiókok és szinkronizálás menüben, hátha felvette oda a face-st, ebben az esetben onnan töröld ki azt, akkor nem fogja tudni szinkronizálni az adatait.

(#1054) Andi-74


Andi-74
tag

Sziasztok!
Rég jártam itt:) Valahol régebben valaki kérdezte már ami most engem is érdekel, de nem tudom hol van :B
- Meg lehet változtatni a lezáró részt, mármint hogy másképp, másmilyen legyen a zár?
- Ki lehet tenni a hanglezáró, lenémító gombot az asztalra?
- Tudtok valami normális témát? Tudom ez relatív, hogy kinek mi a normális:P Valami szép nem túl csicsás, de mégis átlátható ...
- Ja és ha találtatok jó kis pókert vagy mozgatásra irányíthatós játékot az továbbra is érdekel (labirintus és láva van) :DD

Hajrá Huawei Y200! :DD :C :DD :C Igen - igen nekem is első androidos telcsim :DDD

(#1055) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Én is tulaja lettem egy ilyen telónak. Nekem az xvid filmeket nem játsza le, letöltöttem az mxplayert, de az sem viszi. Egy rövid "sample"-t is megpróbáltam, annak a hangja mintha elindulna, kb az első másodperc, de utánna semmi. Van valami ötletetek? Aztali gép, tv meg minden hibátlanul lejátsza.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1056) DS39 válasza KamuMazsola (#1055) üzenetére


DS39
nagyúr

állítsd szoftveres kódolásra az MX Playert, akkor tuti lejátssza.

(#1057) KamuMazsola válasza DS39 (#1056) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Köszi, holnap kipróbálom!

Üdv.: KamuMazsola

(#1058) oszy válasza KamuMazsola (#1055) üzenetére


oszy
veterán

én mielőtt átmásoltam a filmeket konvertáltam VideoConverter-el.

ezekkel a beállításokkal gond nélkül lejátsza:

profil: goggle android (mp4)
Videó opciók -->
videó kodek: mpeg4
videó méret: 480x320
videó bitarány: 512
videó képkocka arány: 25

Audió opciók -->
audió bitarány: 128
mintavételi arány: 32000
audió csatorna: 2
audió letiltása: no
a/v szinkronizáció: basic

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1059) breda1985


breda1985
csendes tag

Sziasztok. Nektek mennyit bír az aksi? én néha netezgetek rajta, meg telefonálok de az is átlag alatti mennyiségnek mondható, és úgy bírt két és fél napot hogy levettem 2G hálózatra és már energiatakarékos mód is be volt kapcsolva. Ez természetes?

(#1060) Egorov válasza breda1985 (#1059) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nekem volt már 3 nap felett is. Bár akkor annyit nem neteztem. :)
Most 2 nap 10 óra 46 perc van a telóban. A fényerő kb 40%-on lehet, tegnap egész nap be volt kapcsolva a wifi, estére sem kapcsoltam ki. Most mivel gép előtt vagyok, kikapcsoltam. Neteztem rajta, email-t néztem, telefonáltam is keveset, meg játszottam a cut the rope játékkal. Atom cuki. :DDD Az akksi reggel szólt, hogy 29% alá csökkent a töltöttség.
Szóval egész jól bírja. Úgy vettem észre, hogy a 3G talán többet fogyaszt az akksiból, mint a wifi, de lehet, hogy csak behaluzom. :)

szerk.: Na leírom, hátha ér valakinek valamit.
Cell standby - 32%
Phone idle - 33%
Wifi - 16%
Android system - 13%
Display - 3%
Voice call - 3%

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1061) KamuMazsola válasza oszy (#1058) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Köszi, de átkódolni nem akarok, annyira nem érdekel a filmnézés telefonon. Divx filmek nagy számban letölthetők és az egyiket próbáltam meg lejátszani, de nem vitte. Majd teszek fel mégegyet a memkártyára és kipróbálom az mx playerrel, ha viszi jó, ha nem, hát nem. Fentebb olvastam, hogy valakinek a gyári lejátszó simán lejátszotta, ezért kérdeztem, azt hittem van valami beállítás amit kihagytam.

Üdv.: KamuMazsola

(#1062) KamuMazsola válasza breda1985 (#1059) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem tisztán 2G módban 5 nap, az adatkapcsolatok, wifi, gps kikapcsolva. Meló közben 5-6 óra rádióhallgatással 1,5 nap, a második nap végére lemerült. Netezés+ telefon+ adatkapcsolatok+ egy kis wifi gps nélkül egy nap. Végülis amit írtál természetes.

Üdv.: KamuMazsola

(#1063) DS39 válasza breda1985 (#1059) üzenetére


DS39
nagyúr

az, sőt még jónak is számít. én nem bírom megállni hogy ne netezzek vele vagy wifin vagy mobilneten, és játszom is vmit, van hogy online, 2 napnál tovább még nem húzta :D

KamuMazsola: anno mikor megvettem a telót, még májusban, ment a House amcsiban, és az utolsó két részt a telón néztem konvertálás nélkül felirattal MX Playerrel. szinte mindent visz, és play-en van hozzá codec pack is.

[ Szerkesztve ]

(#1064) KamuMazsola válasza DS39 (#1063) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Amit írtál ki fogom próbálni, csak most épp mással foglalatoskodok. De köszi!

Üdv.: KamuMazsola

(#1065) KamuMazsola válasza DS39 (#1063) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Kipróbáltam az Mx Playert kodeket nem kellett letöltenem hozzá elindult a lejátszás, mig a teló saját playere csak sajnálkozott. Köszi a segítséget!

Üdv.: KamuMazsola

(#1066) St3ven válasza breda1985 (#1059) üzenetére


St3ven
addikt

Atlag 5 nap minimalis netezessel, semmi jatekkal. No wifi, no GPS, de az adatkapcsolat 2G-n es a folyamatos szinkronizalas bekapcsolva.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1067) olivera88


olivera88
veterán

Hogy lehet beállítani h modemként csatlakoztassam a számítógéphez?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1068) huweb


huweb
csendes tag

Sziasztok!

Én is rendeltem egy ilyen telót, holnap jön, már nagyon várom mert első androidos telefonom lesz.
Olyan kérdésem lenne, hogy ha nekem nem kell a google +, a facebook és egyéb ilyen előre telepített alkalmazás akkor ha csinálok rajta egy Factory resetet, az törli e ezeket? Illteve ugrik e a fsctory resettel a garancia?

(#1069) LadaLord válasza olivera88 (#1067) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Beállítások --> Vezeték nélküli és hálózati beállítások --> Megosztás és hordozható hotspot --> USB megosztás

Szerintem itt, bár még az USB megosztást nem próbáltam, csak a Wi-Fi hotspot-ot...

[ Szerkesztve ]

(#1070) St3ven válasza huweb (#1068) üzenetére


St3ven
addikt

Nem törli, és nem ugrik a garancia.

Nekem sem kellettek ezek a progik, úgyhogy egyszerűen el sem indítottam őket (még soha).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1071) DS39 válasza St3ven (#1070) üzenetére


DS39
nagyúr

a gari nem veszik el az tuti, viszont abban nem vagyok biztos hogy a G+ nem törlődne, mert (ugyan root jog nélkül) de böngészgettem a system/app mappát és nincs benne a G+ apk-ja.
Facebook app meg nincs rajta alapból (legalább is a T-sen)

(#1072) Egorov válasza huweb (#1068) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nekem facebook nem is volt rajta alapból.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1073) breda1985


breda1985
csendes tag

Sziasztok, abban tudtok-e segíteni,, hogy webről képet hogy tudok lementeni telóra? Mindenféle opciók felajánl ha egy adott képnél vagyok a bal gomb megnyomására de mentéssel kapcsolatosat nem találtam. Előre is köszi.

(#1074) DS39 válasza breda1985 (#1073) üzenetére


DS39
nagyúr

hosszan rányomsz a képre, és akkor felajánlja a mentést.

(#1075) breda1985 válasza DS39 (#1074) üzenetére


breda1985
csendes tag

köszönöm!!!

(#1076) KTU


KTU
addikt

Amennyiben valaki már csinált Factory-Reset-et, kérem írja be hogy mi a helyzet??
Törlődnek-e a gyári appok vagy nem?

Sajna ez számomra nem egyértelmű, hogy vissza áll-e gyári / új állapotra. :U

Ha leírná, hogy előtte ROOT-olt vagy sem,
vagy unROOT-olt állapot után hajtotta végre, milyen szolgáltatónál vette.
menüből csinálta-e, vagy esetleg kóddal, pl:

*#*#7780#*#* – Gyári adat reset: Google account adatok, letöltött programok, programok adatai és beállításai

*2767*3855# – Gyári formatálás: az előbbieken felül, még a telefon firmware-t is újrainstallálja

:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1077) olivera88 válasza LadaLord (#1069) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi.

Leszedtem a Go launcherhez a Go powermastert, azóta nincs rezgés, csak ha zárat oldom fel. :(((

Szerk. Semmi. Mostmár van rájöttem hol lehet visszakapcsolni.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1078) oszy


oszy
veterán

van itt valakinek Telenoros rootolt készüléke? FONTOS lenne! Köszönöm!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1079) huweb válasza DS39 (#1071) üzenetére


huweb
csendes tag

Ok köszi a válaszokat! Majd meglátom akkor. Nincs facebook ok, az adatfolyamok alkalmazásra gondoltam, csak nem jutott eszembe. :))

(#1080) St3ven válasza DS39 (#1071) üzenetére


St3ven
addikt

A nem rootolt telomat menubol resetelve (gyari adatok visszaallitasa) megmaradt a google+.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1081) olivera88 válasza olivera88 (#1077) üzenetére


olivera88
veterán

Mégse sikerült. El is távolítottam az appot mert nem tetszett, de rezgés továbbra se jött vissza. Hol lehet visszaállítani a rezgést?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1082) DS39 válasza St3ven (#1080) üzenetére


DS39
nagyúr

KTU hsz-ből idézem:

*#*#7780#*#* – Gyári adat reset: Google account adatok, letöltött programok, programok adatai és beállításai

*2767*3855# – Gyári formatálás: az előbbieken felül, még a telefon firmware-t is újrainstallálja

a kettő közül az előbbi kell akkor legyen ami menüből is elérhető, a másik viszont tuti törli, mert nincs a telón az apk-ja. mondjuk nem érdemes megpróbálni rom mentés nélkül, mert más gyári, amúgy hasznos app apk-ja sincs a system/app-ban, pl a rádió alkalmazást és a huawei backupot sem találom itt. (persze lehet hogy azok máshol vannak eldugva)

[ Szerkesztve ]

(#1083) oszy válasza oszy (#1078) üzenetére


oszy
veterán

nekem egy gyári ROM kellene. és ezt rootolt készülékről lehet megcsinálni ha jól olvasgattam.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1084) ekrisztian válasza oszy (#1078) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mondjad!miért fontos?
:R

(#1085) oszy válasza ekrisztian (#1084) üzenetére


oszy
veterán

leírtam privátban! de tényleg fontos/sürgős. :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1086) olivera88 válasza olivera88 (#1081) üzenetére


olivera88
veterán

Sikerült megtalálni. Hang-> rezgő visszajelzés.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1087) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

Ezt használta már valaki Android Overclock élmények vélemények? :R

i don't know, but i need energy

(#1088) Andi-74 válasza Andi-74 (#1054) üzenetére


Andi-74
tag

Hát nem lettem bölcsebb sem okosabb... :)) :O :))

(#1089) martensdr2 válasza oszy (#1083) üzenetére


martensdr2
csendes tag

itt egy unroot link, talán az egyetlen gyári romra mutat ez a huaweidevices.de viszont sajnos nálam a unpacking step 1/2 után amikor átváltana 2/2-re uptade failed-et jelezve megáll minden.. :( h ez most a Huawei support vérveres valósága vagy én csinálok rosszul valamit azt nemtudom..

http://www.android-hilfe.de/root-custom-roms-modding-fuer-huawei-ascend-y200/250421-how-root-werkseinstellung-systemupdate.html#post3375690

(#1090) martensdr2 válasza martensdr2 (#1089) üzenetére


martensdr2
csendes tag

ja és innentől van az unroot--> Auf Werkseinstellung setzen

(#1091) Vesztor87 válasza #43960832 (#1039) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Hali!
Erre nem látok választ, de nekem is ugyanezt csinálja, marha gáz:S Ráadásul nem mindig...

(#1092) oszy válasza martensdr2 (#1089) üzenetére


oszy
veterán

köszönöm. ezt az oldalt már lapozgattam :)
de sztem ez egy O2-es hálózathoz való német gyári ROM lehet :F lehet azért nem megy a telefonodra? a lényeg, h van nálam egy érintetlen telefon. de azt nem akarom rootolni. máshogy minden beállítást meg nem tudok lementeni sztem... ezért kellene valaki aki rootolt egy Telenoros készüléket, és gondolom ő ügyesebben lementette az adatokat róla. na azok kellenének nekem! :) az gondolom pár száz MB adat mennyiséget jelent. :R

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1093) DS39 válasza Andi-74 (#1088) üzenetére


DS39
nagyúr

GO Launcher, Holo Launcher, meg minden egyéb Launcher amit találsz play-en, tetszés szerint :)

(#1094) ekrisztian válasza oszy (#1092) üzenetére


ekrisztian
senior tag

375Mb.Csak sztem az nem jó neked.Mert az egy rootolt belakott CWM-es backup.
:R

(#1095) oszy


oszy
veterán

van egy ilyen. értelmezné valaki? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1096) DS39 válasza oszy (#1095) üzenetére


DS39
nagyúr

én azt nem értem (oké az ottani lidl függetlenül árulja de) mi ez a nagy német rom support a telónk körül. angol nyelvterületen nem árulják? :D

(#1097) oszy válasza ekrisztian (#1094) üzenetére


oszy
veterán

PÜ! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1098) #43960832 válasza Vesztor87 (#1091) üzenetére


#43960832
törölt tag

Na végre valaki, akinek szintén előjött. Nem akarok ezért külső alkalmazást telepíteni.

Szóval a gyári email kliens miért vágja le az üzenetek első (pár) sorát? :U

(#1099) NoMagix


NoMagix
addikt

Akciózik Dominóban a T a mai napon!

(#1100) KTU válasza NoMagix (#1099) üzenetére


KTU
addikt

Mai napon éjfélig webshop ár Dominóban 18% kedvezménnyel: 27990Ft ebből 990Ft lebeszélhetőség.
A vásárolt készüléket díjmentesen házhoz szállítják belföldön!

Hátha vesz olyan is aki főz rá / ránk :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.